Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlarrrr ideal kiloya gelince kilo nasıl karunuyor birde kime göre ideal, gerçi karatay kitabında ideal kiloya gelince kilo vermeniz durur diyor ama nasıl korunacak yine aynı şekilde mi beslenmeye devam edeceğiz yani sıfır kaçaksız:)

kızlarrr bilgisi yada bu konuda yorumu olan yok mu?

günaydınnn

tereyağında lorlu yumurta
5 zeytin
1 bardak süt
5 dadem

kalsiyum patlaması geçirecem yakında:)

okyanussuda çok geçmiş olsun, şimdiden iyi tatiller:KK16:

goncagul_ce okuyunca nasıl duygulandım anlatamam, güle güle kullan telefonunu:KK16: kaçamaklar içinde :KK4::KK4:

leylak84 hoş geldin canım özlemiştik seni:KK16:

iyiniyetlim senin de tatile bir şey kalmamış, şimdiden iyi tatiller:KK16: hayır dediklerin için:KK9::KK9:magnum için de:KK4::KK4: kız o kadar şeye hayır de sonra kaçamağı yap olacak iş mi:KK4:

hadibakalım doktora gittiğini yazmışsın, önemli bir şey yoktur umarım:26:

ekmek 86 hadi poğaçanın birini zorla yedin de 2. yi de mi zorla yedin. O kekte nereden çıktı:KK22::KK4:

Akşam "neşter" isimli programı izleyen var mı? daha dondurma zor yirim :KK37: Asyam:KK53: Valla o kaa lezzetli yapıyolar ki ama artık canım çekmez herhalde:KK1:

şeker gıda maddesi değildir dediler. vücuda hiçbir yararı yok didiler.. obez yapıyo didiler.. birileri para kazansın diye şekerli fruktozlu gıdalar marketlerde dolu:KK53: ama canım çekmiyo artık.. Gıda sektöründeki dev işadamları kendi ürettiklerini yem,yorlar kızlar doğal besleniyorlarmış.. Eski bi tavuk üreticisi tavuk yemediğini söyledi ben de dün uzun süredir özgür tavuk bulamadığımdan baget almıştım onu yiyemeyeceğim:KK53: Tavuklara tavukların artıklarını (iç organ vb kesilen hayvanların artıkları ) yediriyolarmış:KK52: bi sürü şey anlattılar yaw:KK52:

ayy bende çok acıktım bugün
sabah yumurta yemedim ondan mı acaba
1elma 1 armut ve diğer kahvaltılıklardan yemiştim ama şimdi acayip açımm :18:

ben kendim için öyle olduğunu düşünüyorum esasım..
bu hafta sabahları kiraz,fıstık,elma vss. yedimm..
mide kazıntım saat 11 gibi başlıyodu..
en son dünde artık saat 4te dayanamadım açlığa hüplettim elmayı:KK4:
bugün yumurtamı yedim..
bakalım farkı anlayacaz:KK31:

beslenme düzenimiz aynı olacak evet canımm..
ideal kiloya ulaşanlarr sabahları üzeri tereğlı 1 dlm ekmek ekleyebilir diyordu hoca yanlışım varsa düzeltiniz kızlar..
hergün 20 dk yürüyün diyor hoca ideal kilodada olsak..
haftada 1-2 kendimize ödüller verebiliriz..
ama alışkanlığa dönüşmemesi için insülin direncimizi yeniden hortlatmamak için bu sayı fazla olmamalı tabi..:KK9:

Canım ben ideal kiloma bayağı yaklaştım. Arada yasaklılardan yiyorum mesela bugüün kahvaltımda yumurtalı patatesli z.yağlı salata yedim. Belki ekmek çookk az arada sabahları yiyeceğim. Karatay hocamız 5 km yürümek kaydıyla ideal kiloya ulaşınca azar azar istediklerimizden yiyebilirsiniz diyor.

Ben artık şekeri hayatımdan tamamen çıkardım. Çay kahvem ş.siz tatlı pek yemem.. Belki çok nadir sütlü tatlı yerim. Artık anlayacağın karatayı yaşam tarzı haline getirmek gerek:KK34:
Yürüyüşlerime ideal kilomda olsmada sağlığım için devam edeceğim inş.:KK34:

Akşam "neşter" isimli programı izleyen var mı? daha dondurma zor yirim :KK37: Asyam:KK53: Valla o kaa lezzetli yapıyolar ki ama artık canım çekmez herhalde:KK1:

şeker gıda maddesi değildir dediler. vücuda hiçbir yararı yok didiler.. obez yapıyo didiler.. birileri para kazansın diye şekerli fruktozlu gıdalar marketlerde dolu:KK53: ama canım çekmiyo artık.. Gıda sektöründeki dev işadamları kendi ürettiklerini yem,yorlar kızlar doğal besleniyorlarmış.. Eski bi tavuk üreticisi tavuk yemediğini söyledi ben de dün uzun süredir özgür tavuk bulamadığımdan baget almıştım onu yiyemeyeceğim:KK53: Tavuklara tavukların artıklarını (iç organ vb kesilen hayvanların artıkları ) yediriyolarmış:KK52: bi sürü şey anlattılar yaw:KK52:

internetten bulup izlemek lazım...
offf korkunç valalhi..
bilinçli olmak lazımm gerçekten..
ben bir de şu dondurma çikolata reklamlarında oynayan,seksi,süper vucutlu hatunlara hastayımm..
neden özellikle bu tür bayanları oynatırlar..
bilnçaltımıza onları yesende kilo almazsını kazıtmak için tabi ki...
hiç dondurma reklamında başrolde erkeğin olduğu bir marka var mı..
hep kadın hep kadın mübarek..
kadınların erkeklerden daha fazla dondurma sevmesi bir tesadüf olamaz heralde:KK31:

canım herkesin ideali beden kitle endeksine göre değişiyor..BKİ si 18.5-24.5 arasında olanlar normal kilosuna inmiş demektir.çizelgelerimizin üstünde bki değerleri de yazıyor sen şuanda bile normal değerlerdesin..tahminim 18.5 e kadar düşüp sonra duracak..bu beslenme şekli ömür boyu devam edecek tabiisi..:KK9::KK9: hocamız kilonuz ideal olduktan sonra istediğiniz şeyleri yerseniz(kaçamak olanlar) 5km yürüyün yeter diyor..yanii yersen cezanı ödersin mantığı..ama 5km olmaz 20 dk 30 dk olur benim mantığım bunu diyor..zaten hocamızın yasakladığı herşey sağlığa zararlı şeyler..biliyosun ki karatay bir diyet değil yaşam biçimidir:KK16::KK16:

aboovv.:KK37::KK37:.bildiğimiz gerçeklerin hatırlatılması desene..ama insan sabrediyo sabrediyo sonra yine dayanamayıp bi yerde bozuyor...tavuk düşününce benimde yiyemiyeceklerimden ama çok ta seviyorum..düşünmeyip yiyorum napiimm:KK53::KK53::KK37:

öptüm seni:KK54::KK54:

aboovv.:KK37::KK37:.bildiğimiz gerçeklerin hatırlatılması desene..ama insan sabrediyo sabrediyo sonra yine dayanamayıp bi yerde bozuyor...tavuk düşününce benimde yiyemiyeceklerimden ama çok ta seviyorum..düşünmeyip yiyorum napiimm:KK53::KK53::KK37:

öptüm seni:KK54::KK54:

Demin bi arkadaşım geldi ..sayemde dukana başlamıştı..şimdi bayaa kilo verdim diyor ama iri yapılı bir kıss olunca pek de göstermiyor..kendisi çok inceldim sanıyor:KK9::KK9: benim sizinle yazıştığımı görünce'öölee kaşıkla diill böyle benim gibi kepçeyle vericeksin'diyo kendini göstererek ..ben de kaşık kaşık veriyom ama veriyom hem senin gibi tek yön de beslenmiyom..hakkariden resimlerimi gönderirim bacımmm didim..valla insanlar birirlerini sinir etmeye bayılıyor..bana ilk başta ama dukanda yapılır mı diyip kendi başladı..ben 6 kg verip pes edip karatayı bulunca şimdi de dukanı övüyo:KK37::KK37:..tereciye tere satıyor..:KK37::KK37: dukan sınırsızmışta..ben de dedim bizimki de doyana kadar..ama bak bide ne diyo 'internette öyle demiyo' diyo..ba ba ba hem benim karatayımı beğenmiyo hem de merak edip araştırıyoo:KK60::KK60::KK60:
anlamıyorum bu insanları ben yavvvv:KK37::KK37::KK37:

beslenme düzenimiz aynı olacak evet canımm..
ideal kiloya ulaşanlarr sabahları üzeri tereğlı 1 dlm ekmek ekleyebilir diyordu hoca yanlışım varsa düzeltiniz kızlar..
hergün 20 dk yürüyün diyor hoca ideal kilodada olsak..
haftada 1-2 kendimize ödüller verebiliriz..
ama alışkanlığa dönüşmemesi için insülin direncimizi yeniden hortlatmamak için bu sayı fazla olmamalı tabi..:KK9:

sabahları bir dilim ekmek haftada 1-2 kaçamak süperrrr iyiymiş sevindim....

canım herkesin ideali beden kitle endeksine göre değişiyor..BKİ si 18.5-24.5 arasında olanlar normal kilosuna inmiş demektir.çizelgelerimizin üstünde bki değerleri de yazıyor sen şuanda bile normal değerlerdesin..tahminim 18.5 e kadar düşüp sonra duracak..bu beslenme şekli ömür boyu devam edecek tabiisi..:KK9::KK9: hocamız kilonuz ideal olduktan sonra istediğiniz şeyleri yerseniz(kaçamak olanlar) 5km yürüyün yeter diyor..yanii yersen cezanı ödersin mantığı..ama 5km olmaz 20 dk 30 dk olur benim mantığım bunu diyor..zaten hocamızın yasakladığı herşey sağlığa zararlı şeyler..biliyosun ki karatay bir diyet değil yaşam biçimidir:KK16::KK16:

teşekkürler sersum...

Demin bi arkadaşım geldi ..sayemde dukana başlamıştı..şimdi bayaa kilo verdim diyor ama iri yapılı bir kıss olunca pek de göstermiyor..kendisi çok inceldim sanıyor:KK9::KK9: benim sizinle yazıştığımı görünce'öölee kaşıkla diill böyle benim gibi kepçeyle vericeksin'diyo kendini göstererek ..ben de kaşık kaşık veriyom ama veriyom hem senin gibi tek yön de beslenmiyom..hakkariden resimlerimi gönderirim bacımmm didim..valla insanlar birirlerini sinir etmeye bayılıyor..bana ilk başta ama dukanda yapılır mı diyip kendi başladı..ben 6 kg verip pes edip karatayı bulunca şimdi de dukanı övüyo:KK37::KK37:..tereciye tere satıyor..:KK37::KK37: dukan sınırsızmışta..ben de dedim bizimki de doyana kadar..ama bak bide ne diyo 'internette öyle demiyo' diyo..ba ba ba hem benim karatayımı beğenmiyo hem de merak edip araştırıyoo:KK60::KK60::KK60:
anlamıyorum bu insanları ben yavvvv:KK37::KK37::KK37:

dukanla kaslar eriyor..
saçlar dökülüyorr..
ve insanı mutsuz ediyorr...
tercüme diyetlerden uzak durun diyor canan hoca..
kendi kültürünüze göre beslenin diyor..
grm grm veriyoruz ama geri gelmeyecek bu kilolar ..önemli olan geri almamk yaniii..
bunun farkına yakında varırı..
bak ben 6 öğün beslenerek 10 kiloya yakın vermiştim ama ipin ucunu bir kaçırdım tam 6 günde 2 kilo aldım ve aylarca o kiloyu veremedim..
karatayda bu yokk doyana kadar yediğimiz için vucut alışkın ve 6 günlük tozutma sonrası 2-3 kilo olarak geri dönmüyor..
buna inan canım sen..
takma kimseyii..
sağlıklı beslendiğine inan..
ömür bayo hafta 1 kere dukan tarzı beslenebilecek mi hanfendi acaba

-1000mg omega3 1 tane
-1 çay kaşıgı çörek otu
-1 çay kaşıgı keten tohumu
-2 yumurtadan tereyaglı kaşarlı omlet
-semizotlu domates salatalık bulunan salata
-3 tane zeytin
-1 çatal b.peynir
-1 çay bardağı yer fıstıgı

midem mi küçülmüştür nedir zor yedim hepsini,normalde hiç zorlamazdım ama bgn 2 ögünü denicem bi o yüzden yedim bakalım nasıl olcak 2 ögün we ben :)

canım kek neden? :KK9::KK9: tarçınlı süt filan iç bi daha sen de benim gibi hedefe yaklaştın diye cozuttun:KK1::KK1:
Ama benim seminer dönemi bitiyor inş. kaçamaklar en aza inecek kıslaarrr..
Yaa yarın da davetliyim offf yiyeceğim şeyler yapmıyolar :KK52::KK52::KK52: yemezsem olmaz ilk defa gideceğim bi ev ve kadıncağızı çok tanımıyom:KK9::KK9: Yani orda yemezsem ayıp olur Esasım..

haklısın canım alşkanlık yapar diye korkuyorum aslında..kekleri hemen buzluğa atıcam hamurişide yapmıcam evde dolaptakilerden kızıma eşime cıkartır yediririm artık..uayrın için sagol iyiniyetlim :KK16:
ben misafirliğe gitmiyorum uzun zamndır zati herkeste tatilde ama insan ayıp olmasın diye yemek zorunda kalıyo bence ev sahibine diyette oldugunu ve cok az koymasını söylersin içinden bir tanesini yer ötekilerinide bırakırsın..diyette oldugunu söylemezsen yalnış anlarlar tatlım..

canım kek neden? :KK9::KK9: tarçınlı süt filan iç bi daha sen de benim gibi hedefe yaklaştın diye cozuttun:KK1::KK1:
Ama benim seminer dönemi bitiyor inş. kaçamaklar en aza inecek kıslaarrr..
Yaa yarın da davetliyim offf yiyeceğim şeyler yapmıyolar :KK52::KK52::KK52: yemezsem olmaz ilk defa gideceğim bi ev ve kadıncağızı çok tanımıyom:KK9::KK9: Yani orda yemezsem ayıp olur Esasım..

haklısın canım alşkanlık yapar diye korkuyorum aslında..kekleri hemen buzluğa atıcam hamurişide yapmıcam evde dolaptakilerden kızıma eşime cıkartır yediririm artık..uayrın için sagol iyiniyetlim :KK16:
ben misafirliğe gitmiyorum uzun zamndır zati herkeste tatilde ama insan ayıp olmasın diye yemek zorunda kalıyo bence ev sahibine diyette oldugunu ve cok az koymasını söylersin içinden bir tanesini yer ötekilerinide bırakırsın..diyette oldugunu söylemezsen yalnış anlarlar tatlım..

X