Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kıslar mini magnum hüplettim yaw.. Evde peynir bitince olanlar oldu işte:KK17: peynir almaya gidince magnum istedi kızım:KK17::KK17:
:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: ben kendimi döveyim:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: :KK43::KK43: işte buna hayır demek zor her zaman olmuyo:KK43:

akşam öğünüm 19,00 da bitti
iki kaşık kadar kabak yemeği
yoğurt ve çoban salata

ama işin garip tarafı acıkmıyorum ve zorla yiyorum
çünkü sabah 07,00 de kahvaltı yaptım öğlen sadece iki küçük kaşık yoğurt yedim
ama yine aç değilim. yenmeyince zayıflanmadığını biliyorum zorla da anca bu kadar oluyor

saat 4 gibi çoook az şekerli kahve bana sormadan getirdiler geri çeviremedim üzgünüm

3.öğün
tarhana çorbası
semizotu yemeği
1 domates dolması (bulgurlu)
az yoğurt

kızlarrrr ideal kiloya gelince kilo nasıl karunuyor birde kime göre ideal, gerçi karatay kitabında ideal kiloya gelince kilo vermeniz durur diyor ama nasıl korunacak yine aynı şekilde mi beslenmeye devam edeceğiz yani sıfır kaçaksız:)

iyi akşamlar...
2.ve son öğünümü de yedim
yarım kase çorba
1 tabak tavuklu patlıcan yemeği
1 söğüş domates
1 avuç çekirdek
2 erik
6 kiraz
yatana kadar suya devam..
iğneoyası,gamzelim,paint neredesiniz kızlar, bu nasıl takım ruhu?
iyiniyetlim afiyet olsun kendi kendine nazar değdirdin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iyi akşamlar...
2.ve son öğünümü de yedim
yarım kase çorba
1 tabak tavuklu patlıcan yemeği
1 söğüş domates
1 avuç çekirdek
2 erik
6 kiraz
yatana kadar suya devam..
iğneoyası,gamzelim,paint neredesiniz kızlar, bu nasıl takım ruhu?
iyiniyetlim afiyet olsun kendi kendine nazar değdirdin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Burdayııııım! Eminim 2 öğünlerin karşılığını bu hafta alacaksın sevgi. Ben 3 öğün ancak yapıyorum.

Bu arada yürüyüşümü yaptım(4km)

asyam torba yoğurdu yapabilirsin, sonra çorba yaparsın.
geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim bugün biraz daha iyiyim.
1. öğün:
2 haşlanmış yumurta
1 parçapeynir
6 tane siyah zeytin
3 ceviz
4 kuru erik
2 incir

son günlerde daha az acıkıyorum ve çabuk doyuyorum.kaçamakta yok, inş başaracağız.kızlar neredesiniz...
leylak hoş geldin

hoşbulduk canımmmm:KK16::KK16::KK16:

Aksam ogunum,
Balik,bol salata ve icetea :26:
yemediklerim,icmediklerim helva ve raki
rakidan bi yudum aldim,igrendim.uzun zamandir agzima surmedigim icin igrenc geldi.

saat 16 ciwarlarında açlıktan ölüyodum
1 avuç yer fıstıgı
1 dilim kaşar yedim

19.30da akşam yemegimi yedim
-1 adet çipura
-6-7 ceri domates
-3-4 çatalda normal salata
-bide maden suyu

maden suyu ile ilgili bi sorun yok dimi??

yemeğim geçe kaldı farkındayım ama pazar wardı bizim burda balıgı alıp pişirene kadaaar bu saat oldu :KK43:

Bu kiraz saplı form çayı yaktı beni :KK20::KK20::KK20: daha içmem içmeyi kesince acaayiip kabıs oldum yaw:KK17::KK17: DİKKAT:KK33:
Canımcım 3 öğün olmuş o kısss 2.5 öğünmüş:KK60::KK60:
Afiyet olsun o kızarmış biber yağda mı kızarmış canım :KK1::KK20:
evet yağda kızarmış maalesef:KK4::KK4::KK53:
propycilin ameliyatı nasıl geçti acep:26::26:
ben de merak ediyorum yavv..ses seda çıkmadı .hayırlısı olsun:26::26:
saat 16 ciwarlarında açlıktan ölüyodum
1 avuç yer fıstıgı
1 dilim kaşar yedim

19.30da akşam yemegimi yedim
-1 adet çipura
-6-7 ceri domates
-3-4 çatalda normal salata
-bide maden suyu

maden suyu ile ilgili bi sorun yok dimi??

yemeğim geçe kaldı farkındayım ama pazar wardı bizim burda balıgı alıp pişirene kadaaar bu saat oldu :KK43:
canım benim bildiim tüm gazlı içecekler yasak..öyle değil mi kızlar:44::44:

Kislar selamlar,

Tatilimin 3. günü de binbir koşturmacayla geçti. Birikmiş doktor işlerimi hallettim (jinekolog, mammografi, ultrason, vb).

Sabah klasik karaty kahvaltımı edip çıktım ve öğle yemeğine hiç vakit kalmadı. Bi ara bi arkadaşıma uğrayıp kahve içtim ve ona da Karatay beslenmesinin güzelliklerini ballandıra ballandıra anlattım. O da derha kitabi alıp okumaya karar verdi. Ne kadar çok işiyi Karatycı yaparsak o kadar iyi, di mi ama?

Akşam menüm: Bol yeşil salata, 3 adet tavuk köftesi (evde yapıyorum), 1 közlenmişpatlıcan ve yarım közlenmiş domates.

Bu arada aklıma bi fikir geldi:nazar::82: Istanbul'da Karatay beslenme türüne uygun yemekler yapıp servis eden bi restoran/cafe olsa sizce iyi iş yapmaz mı? :KK52:

İyi geceler herkese

o zmn maden suyunu hayatımdan çıkartırım..balıkla tüketiyorum o zmn balık dokunmuyo,
dogal ya sorun olmaz diye düşünmüştüm ama napalım bby maden suyuuuu

Sabah:08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi çörekotlu keçi peyniri
3 siyah,1 yeşil zeytin
domates
salatalık
2 kapsul s.lgar omega 3

2. öğün:19.00'da bitti
2 yumurtadan menemen
keçi peyniri
salatalık

yemekten sonra yarım saat yürüdüm.Şimdide 1 kupa süt ile geçmişi okuyacağım:KK14:
kızlar ben öğlen iş yerinde yiyemiyorum. bu yüzden mi bilmem karnımda yeniden bir futbol topu oluştu, şiştim iyice:KK43:

Son düzenleme:
slm kızlar,menülerimi yazayım artık bende:KK56:
sabah klasik karatay kahvaltısı
2.öğünümü 17.00 de bitirdim,hemde kaçamaksız:KK9:
ama memlekete geldim diye annem gözleme yapmıştı,yarım gözleme yedim maalesef:KK53:
umarım tartıya yansımaz:KK17:

2.öğün 17 : 00 da bitti

2 poğaça ( kadın inat etti yiyeceksin dedi:KK53::26::KK36::111: 1.5 aydan sonra ilk kez hamurişi yedim:KK50:)
4-5 kaşık çökelek
1 çatal kek:44::44:
battım bu öğlen resmen umarım yarın tartıya yansımaz:KK36::KK36:

su: 4 lt
spor : 1 saat yürüdüm

Son düzenleme:
okyanussuda çok geçmiş olsun, şimdiden iyi tatiller:KK16:

goncagul_ce okuyunca nasıl duygulandım anlatamam, güle güle kullan telefonunu:KK16: kaçamaklar içinde :KK4::KK4:

leylak84 hoş geldin canım özlemiştik seni:KK16:

iyiniyetlim senin de tatile bir şey kalmamış, şimdiden iyi tatiller:KK16: hayır dediklerin için:KK9::KK9:magnum için de:KK4::KK4: kız o kadar şeye hayır de sonra kaçamağı yap olacak iş mi:KK4:

hadibakalım doktora gittiğini yazmışsın, önemli bir şey yoktur umarım:26:

ekmek 86 hadi poğaçanın birini zorla yedin de 2. yi de mi zorla yedin. O kekte nereden çıktı:KK22::KK4:

Son düzenleme:
okyanussuda çok geçmiş olsun, şimdiden iyi tatiller:KK16:

hadibakalım doktora gittiğini yazmışsın, önemli bir şey yoktur umarım:26:

Saol Asyaatescim:) Rutin kontrol, tatile girince rahat rahat vaktim olduğu için gidip halledeyim dedim. Yoksa çalışırken hep koştur koştur, izin al, geç kalınca sorun olmasın diye stress yap, falan filan oluyo

X