Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

En güzeli, bir gün ben de senin gibi dirençli olmayı umuyorum. Yalnız EKMEK86'dan bu sözleri duymak ümit verici :)

ögle(16.00):
-1 tabak tarhana çorbası
-1,5 tabak yeşil mercimek yemegi
-1-2 çatal yogurt
-zeytin yağlı domates sosu 1-2 kaşık

Selam kizlar ,
bugunde internete grime planmatig olmadi.

1. Ogunum:
10 çilek,
2 çeri,
Yarim salatalık,
8 badem 5-6 ceviz
kahve

Hayir dediklerim: yas pasta, browni,lahmacun, patatesi börek ... Sadece su ictim. Ve sade kahve ..

2o dakika sabah 2o dakika az önce tempolu yürüdüm.

Birazdan eve gidip 2. Öğününümu yapacagım.

Kızlar akşam yemeğiniz olmadığı zamanlar öğünü geçiştirmek için öneriniz var mı?

Mesela ben bu akşam yoğurdun içine salatalık doğrayıp, naneli sumaklı onu yemeyi düşünüyorum ama sadece bununla doymam. Başka ne yiyebilirim sizce?

Karatay tarzı beslenmiyor olsaydım bugün kesin karpuz, peynir yerdim

doyurucu bir salata yapabilrisizn kendine...karatayın yarmadan önerdiği bir salata var mesala dün yapıp yedim ben güzel oluyo...
diğer alternatifler...
fırında sebze kızartma(patlıcan,kabak,biber)
yoğurtlu semizotu salatası
tavada domatess.
menemen
bir de ben tost makinesinde köyy biberlerini pişiriyorumm..
sonra içini temizleyipp..
tabağa 1 kat biberleri diziyorumm..
sonra arasına rendelenmiş kaşar koyuyorumm..
2. kata tekarar biberleri diziyorum(biberler sıcakken yapılmalı ki kaşar erisin)
ardından 1 çay kaşığı kadar yereyağı koyuyorum biberelrin üzerine..o sıcaklıkla eriyor tereğağğ..
çok lezzetli ve doyurucu oluyorrr..

senin adına sevindim canım. sabah ve öğlen menülerin güzel.sucuk umarım katkısızdır.
Bugün sabah 6,30 da avuçiçi kadar bazlama ve 1 parça peynir yedim.Antibiyotik almam gerekiyordu,ses tellerim iltihaplanmış.
kahvaltımı 5 saat sonra yaptım.
2 haşl. yumurta
1 parça peynir
10 yeşil zeytin
2 incir
3 ceviz
4 kuru erik
8 tane kiraz yedim.
arada 1 tane şekersiz Türk kahvesi içtim.
1 saat daha durup son öğünümü yapmayı düşünüyorum.

SESİ aramıza hoş geldin. bizimle devam edersen motivasyonunu kaybetmezsin canım.

5 adet köfte
1 kase mantar çorbası
4 yk kadar kısır
domates,salatalık
2 adet omega 3

yemek sonrası 1 saat sokaklarda gezdim

süper yürümek insanın ruhunu da dinlendiriyor canım..

gercekten güzel alternatifler.

çooook mutluyuummmm....79.8'i gördüümmmm..oleyyy...reglim dün bitti..bugün eve geldim veee..79 ları okadar uzun süredir görmedim ki..bunun bir kısmı ödem de olsa olsun:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

çok teşekkür ederim öneriler için, özellikle de biberli olan tarif resmen ağzımı sulandırdı, ilk fırsatta deneyeceğim

tabii ben hiç vaktimin olmadığını yazmayı unutmuşum :44: bir şey pişirme imkanım yok maalesef bugün, eve girer girmez yiyip çıkmam lazım. yoğurdun yanına fındık, badem yesem tok tutar beni heralde bütün akşam. çok acıkırsam da süt yada ayran içerim. olur mu sizce?

Evet 200 gr fazla çıktım bile öğlen tartıldım sabahkinden az çıktım Bu arada Asyacım 57 ikrn giydiğim pantolon oluyor ne ara ineclmişim haberim yok

Canım hiç sıkma kendini kilo alacağım,kaçamak yaptım diye.En ufak stres kortizon salgılanmasına neden olur oda yağ depolar
Pantolona gelirsek öncelikle Yürüyüş ve karatay çok sıkılaştırıyor, selülitin yok olması da aynı nedenden kaynaklı

Tabii ki olur afiyet olsun şimdiden

harika kız tebrik ederim seni sonunda emeklerinin sonucu geliyo..haftaya her gün eksik çıkıcan alış

Oglen tazr fasulye,tarhana corbasi ve 1 kase yogurt tedim.Aksama ne yemek yapcam dusunmekteyim.
Bu sicaklarda da yemek yapmak iskenceee

Arkadaslar birde bisey merak ediyorum.Siz bu serbest gezen tavuk yumurtalarini nerden buluyosunuz?

canım m.grosta green ranch diye satılıyor.

bu motivasyonun üstüne tabiiisi kaçamksız bir
2. öğünüm
mantarlı domatesli omlet
peynir
zeytin
1 avuç kabak çekirdeği
çay çay ...

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız önce bildirim yapayım

Sabah:Klasik karatay kahvaltısı

2. ve son öğün(17:15'te bitti): Mantar sote, 4 köfte,1 yemek kaşığı kadar bulgur pilavı ve salata

2 gün önce 59.9 u gördüm ama bugün 60.2 çıktım kaçamakta yapmadım niye böyle oldu anlamadım wc ye çıkamadım ondan mı acaba

ondandır canım bozma moralini wc çok etkiliyor..onun için ben arada form çay içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…