Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gidiyom kızlar ben bugün yine bi makina yıkandı onlar çok kurumadan ütüleyim bari sonra dermanım varsa yürürüm leslie ile öptüm hepiciğinizi

herkse selamlar bende aranıza yeni katıldım. Haziranın 8.inde karatay kitabını aldım. 9. unda karatay diyetine başladım. başlangıç kilom 85 küsürlardaydı. şimdi ise yani 12 gen sonra 80,2 kilo inanılmaz birşey bu. hadefim 65 kilo olmak inşallah hep beraber başarırız:)

herkse selamlar bende aranıza yeni katıldım. Haziranın 8.inde karatay kitabını aldım. 9. unda karatay diyetine başladım. başlangıç kilom 85 küsürlardaydı. şimdi ise yani 12 gen sonra 80,2 kilo inanılmaz birşey bu. hadefim 65 kilo olmak inşallah hep beraber başarırız:)

hoşgeldin aramıza :KK16::KK16:

kızlarrrr ben bugün hiç menümü yazmadım. hemen başlıyorum:
sabah:07.00'da bitti
2 haş yumurta
5 zeytin
1 avuç içi çörekotlu keçi peyniri
domates
salatalık
bahçemizden kiraz

akşam:19.00'da bitti
et sote
keten tohumlu salata
börülce salatası
bahçemizden kiraz

Kızlar kirazları ben yemezsem kuşlar yiyor, maşallah o kadar çok ki dallar ağırlığından kırılıyor. Küçük boyda olanları yememeye dayanıyordum ama salihli kirazları olmaya başladı onlara hayır diyemiyorum:26:Canım tatlı istedikçe öğünlerimde yiyeceğim artık.

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) ıclı kofte,soguk yogurt corbası,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2,5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Kızlar ölmek üzereyim uykusuzluktan:) Rapor verip yatayım:

Sabah: Karatay kahvaltısı

Öğlen: Fırında karışık sebze, yoğurt, ceviz, badem, menemen

Akşam: Fırında köfte, domates, biber, yoğurt

Bugün dikkat ederseniz menü bildirimi yapmadım..
Sabah buranın pazarından aldığım patatesleri kızartıp yidim(meşe gibi küççükler):KK53::KK53::KK53: klasik karatayıma ek:KK17::KK17:Öncesi yürümüştüm ama.. Gitti yürüyüş..
Sonra seminer çıkışı öğrt arkadaşa gittik tam 9 çeşit yapmış:KK3::KK3::KK3: hepsinden almadım ben.. Şerbetli tatlı yimedim.. Krokanlı tatlı çok az:KK17: sonra 1 dilim börek, bisküvili pasta:KK17:, kabak salatası ve az kısır yidim geri kalan çeşitleri yimedim. Zaten midem küçülmüş o kaa yiyebildim..
Kızlar canınız istemez inş. ama yazmasam olmazdı yaw:26::26: Kendinize ödül koyun 10 kilo verdikçe (vermesi gereken kilosu çok olan tabisi) 1 yiyin bence:KK34:

Ama kendimi affetiririm inş. akşam 6:30-8:30 arası bahçedeydim yoruldum gene:KK9:

Son düzenleme:
Bugün yine 2 öğün yaptım.. Artık onları yiyince daha bişi yemedim tabiiisiii:KK1::KK1: Ama 1 gibi filan yedimdi kıslar az acıktım:KK1::KK1:

İyi akşamlar kızlar, bugün yoğun bir gündü. Ancak girebildim.

Bugünkü durum:
sabah: 1 yumurtalı peynirli omlet, salata, 1 dilim karpuz
öğle: tavuklu salata, 2 ayran
2 top dondurma :KK17:
akşam: 3 mer.köftesi, 1 dilim karpuz

Bugün öğlen arkadaşlarla dışarıda yedik. Biraz karataydan çıktım, ama sonra kendime geldim.

Nazfilizciğim, kimseye aldırma canım, bugün bana da bir arkadaşım aslında şu çeneyi tutmak önemli olan dedi, ben de Karatay tarzını anlatmaya başladım, aslında iştah, insülin direnci falan derken baktım boşa kürek çekiyorum, hemen vazgeçtim. Önemli olan bizim kilo vermemiz gerisi boş.

İğneoyası canım aslında eşinin şekeri için de fiziksel aktivite çok önemli, belki bu şekilde kandırabilirsin.

İyiniyetlim canım afiyet olsun. Sen nasıl olsa ideal kilona çok yakınsın ve fiziksel aktivitelerin çok iyi amma gene de cezasız olmaz. :KK4::KK4::KK57:

PROPCYİLİM nasılsın canım, bugün ameliyat olmadın sanırım. Dualarım seninle:KK16::KK16::KK16::KK16:

Selam herkesee,
bugun sabah karatay kahvalti
oglen taze fasulye ve sogus domates
aksam 5 kofte ,taze fasulye ve bol salata yidimmmmmmmm:KK53:

selam kısslar..
gece yatmadan sonkez bi merhaba diyeyim dedim..:KK16:

yapış yapışız valla..duşumu aldım ama yine terledim:KK37::KK37:
saat 21 de bir bardak süt içtim..kızımla eşime erik verdim ama ben yimedim..hakkımı ayırdım yarın sabah yiycem:KK76::KK76:

iyiniyetliçok erken yimişsin kıss ..tabiisi acıkırsın..tutarsın sen kendini biliriimm:KK34::KK34:

televizyonda da bişey yok seyredecek..offf..

Son menümü de yazıp iyi geceler dileyeyim.

1 tabak nohut, 1 kase cacık, 1 avuç ceviz.

Sabah hepimiz daha zayıf çıkalım inşallah.

merhaba kızlar,
2. Öğünüm;
1 kase yesil mercimek corbasi
Sebzeli tavuk sote,
Salata
2. Ogunumden önce 1 buçuk saat yürüdüm.
Simdi yine yürümeye çıkıyorum ........
:KK16:

Menü güzelKanel hedefe çok az kalmış bile:KK9::KK9:

37 yaşındayım ve canım burada en yavaş kilo veren kişiyim sanırsam:KK1::KK1: ama pes etmiyorum...taşınma arifesinde olduğumdan çok düzensiz besleniyorum bazen ..inşallah düzene gireceğim..buradaki arkadaşlıklar ve motivasyon sayesinde moralim süpperrr
bu arada taktik güzel:KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1:Beni unuttun bi sen varsın bi ben :)

merhaba kızlar,
2. Öğünüm;
Sebzeli tavuk sote,
Salata

37 yaşındayım ve canım burada en yavaş kilo veren kişiyim sanırsam:KK1::KK1: ama pes etmiyorum...taşınma arifesinde olduğumdan çok düzensiz besleniyorum bazen ..inşallah düzene gireceğim..buradaki arkadaşlıklar ve motivasyon sayesinde moralim süpperrr

merhaba kızlar,
2. Öğünüm;
Sebzeli tavuk sote,
Salata

X