Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

FZGUN sağol canım iyi geçmiş .Allah hepsi hakkında hayırlısını versin.
iğne oyası kolay gelsin biraz sabırlı davran . fazla zorlama

60.5 olmuşum arkadaşlar:KK52::KK52: gram gram gidiyor ama olsun :KK16::KK16:

3 kayısı + büyük bardak ılık su

1 .öğün : 11:30 da bitti
2 kk yumurta
1 bardak ceviz
bol çökelek
yeşillik
10 zeytin
5-6 tane kuru üzüm
4 çeri
1 salatalık
2 tane omega 3

Tamam, ben de öyle yapayım sersum. Sağol canım.
:KK16::KK16:
selamlar ben de başlıyorum diyete... :KK49:
aramısa hoşgeldin:KK16::KK16:
oooo 5000 küsür sayfayı okumak çok zor... Hocamın 3 kitabını da aldım. okudum 3 günde:) daha önce yaptığım gi diyeti gibi zaten.. ama mesele verdiğin kiloyu korumak.. bu son olacak ama...

şimdi sizlere sorularım olacak. cevaplarsanız sevinirim:):)
1. yemeklere hep zeytinyağı ya da tereyağı mı kullanıyorsunuz??
2. kavrulmamış kuruyemişi nerden alıyorsunuz. kolaylıkla bulunur mu?
3. haftada 1 kilo kadar veriyor musunuz??:KK42::KK42::KK42::KK42:
ilk sayfaları okusan yeterli olur:KK34::KK34:sorularına gelince ben kendi adıma yanıtlayayım
1.kendi yediklerimde genelde evet ama dışarıda ve ailemin ortak yemeklerinde kaçamaklarım oluyor
2.m.gros ta satılıyor ya da kuruyemişcilerde ama ben hep ceviz yiyorum
3.herkesin metabolizmasına göre değişiyor..meselaben gram gram veriyorum:KK50: ama pes etmeyip devam edenlerdenim..sonuç yavaşta olsa insanı mutlu ediyor:KK16::KK16::KK34::KK34:

2 kk yumurta
1 bardak ceviz
bol çökelek
yeşillik
10 zeytin
5-6 tane kuru üzüm
4 çeri
1 salatalık
2 tane omega 3
tebrikler datlım sen de bendensin yavaş yavaş :KK34::KK34::KK9::KK9:

Kızlarrrr ben geldim:KK52::KK52:

Dün öğleden sonra annemle bir olay yaşadık: komşu köpeğini bize saldırttı, çok şükür ucuz atlattık ama hastane sonra karakol derken eve geliş gece yarısını buldu. Pek ayrıntı vermek istemiyorum çünkü bu olayda davalık oldu.
Kahvaltıdan sonra 23.30 gibi 1 kupa süt içtim ve günü kapattım.

Bu sabah acısını çıkardım ama
Birkaç akraba bize bruncha geldi. Yaklaşık 30 kişi vardık:KK1:
Yediklerimde karataya uymayanlarda vardı, yazıp canınızı çektirmek istemiyorum:KK1:
Zaten kalabalıkta neyi ne kadar yedim anlamadım:KK1::KK1:
Daha yeni gitti misafirler.Vaktim olursa geçmişi okuyacağım, yoksa akşama kaldı artık.
Hepiniz için güzel bir pazar olur inş:KK16:

çok moralim bozuk:KK43:
dukan diyeti yapıyordum 2 kilo werdim atakta ama arkadaşımın ananesi wefat etti bikaç gün mecbur onlarlaydım diyet kalmadı ama öyle çok abartmadımda az önce ewe geldim tartıldım ilk halimden bile 800 gram fazla çıktım sinirim iyice bozuldu...açtım dolabı karnım acıyana kadar saçma sapan yedim başladım aglamaya...karatay kitabım baş ucumda okumaya başlıcam :'(

tebrikler datlım sen de bendensin yavaş yavaş :KK34::KK34::KK9::KK9:
Evet Sersumcum olsun ben şikayetçi değilim:KK16::KK16:

Dün öğleden sonra annemle bir olay yaşadık: komşu köpeğini bize saldırttı, çok şükür ucuz atlattık ama hastane sonra karakol derken eve geliş gece yarısını buldu. Pek ayrıntı vermek istemiyorum çünkü bu olayda davalık oldu.

Yediklerimde karataya uymayanlarda vardı, yazıp canınızı çektirmek istemiyorum:KK1:
Daha yeni gitti misafirler.Vaktim olursa geçmişi okuyacağım, yoksa akşama kaldı artık.
Hoş geldin Asya :KK16: Şikayetçi mi oldunuz :KK53: ucuz yırtmışsınız evet
dukan diyeti yapıyordum 2 kilo werdim atakta ama arkadaşımın ananesi wefat etti bikaç gün mecbur onlarlaydım diyet kalmadı ama öyle çok abartmadımda az önce ewe geldim tartıldım ilk halimden bile 800 gram fazla çıktım sinirim iyice bozuldu...açtım dolabı karnım acıyana kadar saçma sapan yedim başladım aglamaya...karatay kitabım baş ucumda okumaya başlıcam :'(

Plazmik şimdi dukanı bırakıp karataya mı başlıyacan ?Bence çok güzel karar vermiş olursun
Karatay ile ben diyette olduğumu unutuyorum ara ara kaçamaklar illaki oluyor onu da pek takmıyorum
800 gr çok değil fakat buzdolabında yediklerin fena olmuş
Her diyette
bu psikoloji oluyor moralini bozma şimdi şu anda güzel bir karar ver ve başla
sevgiler

Plazmik şimdi dukanı bırakıp karataya mı başlıyacan ?Bence çok güzel karar vermiş olursun
Karatay ile ben diyette olduğumu unutuyorum ara ara kaçamaklar illaki oluyor onu da pek takmıyorum
800 gr çok değil fakat buzdolabında yediklerin fena olmuş
Her diyette
bu psikoloji oluyor moralini bozma şimdi şu anda güzel bir karar ver ve başla
sevgiler

:KK14: tmm inş başlıorum

Tamam, ben de öyle yapayım sersum. Sağol canım.
[

2 kk yumurta
1 bardak ceviz
bol çökelek
yeşillik
10 zeytin
5-6 tane kuru üzüm
4 çeri
1 salatalık
2 tane omega 3
:KK34::KK34::KK16:

geçmiş olsun canım...

Canım çok geçmiş olsun.. Allah Allah neyse sormaycağım hastaneye gitmişsiniz umarım bişiycik yoktur tatlım..
Afiyet olsun çıtırığıma:KK16::KK16:

Bizde misafirler vardı mangal yaptık bugünn..

2. ve son öğünüm:KK56::KK56::KK56::KK56:

sayısını bilmediğim köfte
1 şiş et
semizotu ve çoban salatası
1.5 lavaş:KK17::KK17:

Fzgunum bahçemin ürünleri bol olur inş sağol caanım:KK54:

Ekmek86ım, sersumum, iyiniyetlim sağolun canlarım:KK16:

Şikayetçi olduk, canımıza kast ettiği için 6 aydan başlıyormuş.Yarın sabah adliyeye gidip adli tıp raporu alcaz. Saldıran köpek sivas kangalıydı. Bizim köpek olayı fark edip bir anda belirdi. Şu an hepimiz iyiyiz Allah'a şükür. Köpeğimiz olmasaydı ne ederdik dedik resmen. Hayatımızı kurtardı oğluşum:KK16:

İyiniyetlim afiyet olsun kuzum:KK16: Kız o 1.5 lavaştan cumaya eser kalmaz. Bence yufka ekmek arada yenebilir birşeyse lavaşta pek zararlı değildir:KK34: Bu arada oğlan çocuğu mevzusunu yeni okudum. Yerlere yattım gülmekten elimdeki suyu döktüm :KK1:

Tartıyı cumaya alınca hafta sonu kaçamakları artacak sanırım:KK1:

Son düzenleme:
Merhabalar,
Bugun 2 ogun yaptim.
Sabah karatay kahvaltim.saat 9,30 da bitti.
Saat 15,30 da ise 1 kase tarhana corbasi,5 kofte ve bol salata.
Bol su icmeye devam.Spor bugun yok.Cok halsizim.

Selamlarrr Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) taze fasulye,fındık,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

merhabalar
1. öğün
2 haşlama yumurta
biber, domates
6 zeytin
biraz tahin helvası:26:

2. öğün

1 büyük tabak zeytinyağlı taze fasulye
1 kase cacık
birazdan çay yanında incir ve ceviz ve kapanış

Sabah
2 yumurta
yarım çay bardağı ceviz
yarım çay bardağı fındık
1 kase yoğurt
domates
salatalık
maydanoz
çay

Akşam

Mercimekli bulgur pilavı (yarım tabak kadar)
1 kase yoğurt
birkaç fındık
domates
salatalık
maydanoz

Sabah 1,5 saat yürüyüş, öğle vakti 1 saat yürüyüş (normal tempo)

2 lt su.

arkadaşım ben 2 defa dukan denemeye kalktım (1 hafta) ikisinde de regl düzenimi bozuldu birazda insanın psikolojisini bozuyor galiba tabi bu benim gözlemlerim.

Merhaba kızlar,

Hava cok kötü olduğu icin bulduğum yağmurusuz zaman dilimlerinde yürüdüm. 1 saat kadar..

2. Öğünümde;
1 kase yalancı iskembe ,
1 tabak yumurtalı ispanak ve yoğurt .
ve su

Simdikte suyumu iciyorum :KK55:sizleri okuyorum...

X