Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gecmis olsun, insallah ameliyatin cok basarili gececek. Allah yardimcin olsun. Sevgiler.
Canim benim cok incesin gercekten..cok tesekkur ederim,cok saolasin...keske bizimle daha cok vakit gecirebilsen ve biz senden ve engin bilgi ve tecrube birikiminden daha fazla istifade edebilsek..sewgiler,cok opuyorum..
Propycile

Canım sen iyi ki varsın, yazılarını hem gülerek hem de takdirle okuyorum. Herkesi takip ediyorsun, unutmuyorsun. Bravo:KK9::KK9::KK9::KK9:
Ameliyat öncesi güzelce dinlen, dualarım seninle, bu arada gözlerini fazla yorma propycilim. :KK16::KK16::KK16:
ayyy canimsin sen benim ya..cok tesekkur ederim..sen de iyiki warsin caniminici..onemsedigim insanlarin hicbiseyini unutmam oldum olasi..we sizleri de cok onemsiyorum...tamam bidenem cok yormuyorum zaten gozleri,gunde 1 defa giriyorum..cok opuyorum canimcim..ihlamurlar da afiyet olsun bu arada:))

günaydın hanımlar :KK16:

kahvaltım :klasik karatay kahvaltısı

kızlar ben uzun bi müddet sanırım 2 ay kadar topikten uzak kalcagım ..perşembe memlekete gidiyorum ..ayrıca tartıyada küstüm:KK19: ..o kadar dikkat etmeme ragmen eksi göstermiyo :KK9: yanlış anlamayın karataydan vazgeçmek yok tam gaz devam :KK55: ayrıca kitabı bi kez daha okumaya başladım ..umarım 2 ay sonra en az bi 5-6 kilo eksilmiş olarak yeniden gelirim ..he bide tayin işi.var ögretmenlerin il dışı atamaları hala belli degil adı bile anılmıyo ...belli olursa size haber veririm:KK31: ..heppinizi çok seviyorum kocaman öptüm :KK16: geçmişe bakabildigim kadar bakıyım bavul hazırlıgı falan çok işim var çooook :KK50:
Canim desticim,iyi tatiller olsun insallah..kendine cok ama cok iyi bak..arasira girmeye calis ama ya,ozletme kendini..tayin isi de insallah en hayili sonucla sonuclanir..opuyorum seni kocaman..:KK16::KK16::KK16:
iyi dileklerin için sağol canım.boyuna göre bence ideali 55 kg. tabii yine de sen bilirsin. twister da yardımcı olabilir.eve yoksa bile 10-15 tl birşey. 10 dak çalışman yeterli olur.çok hafif ayva göbek olmazsa etek pantolon yakışmaz. tercih senin...:KK16::KK16:
Ben de tesekkur ederim sewgicim destegin icin..ameliyat gununu pazartesi yani yarin icin belirlemistik ama randevu almamistik..oyuzden tam bilmiyom bende..esim ilgileniyo,ona attim ben de topu..tam kestiremiyorum oyuzden..ama gununu ve saatini mutlaka bildiril sizlerden dua istiycem insallah..bi kez daha tesekkur ederim canimcim ilgin icin:))

Günaydın kızlar,

Nasilsiniz?

Hemen 1.öğünümü paylaşayım..,
6-7 çilek
5 kiraz
1 salatalık
2 çeri
avuç içim kadar beyaz peynir
Bir minik kase kabuklu fıstık
ve kahve ...

Simdi suyumu içerek tadı damağımda yi izleyeceğim.........
:KK55:

Son düzenleme:
bu arada sabah menum soyle oldu ve 11 de bitti:

1 yumurtadan domates,eski kasar,tulum peyniri be tereyagli omlet
2 adet kayisi kivami osgur takilmis koy tavugu yumurtasi
biras beyaz peynir ve az tulum peyniri
12 adet tas kirmasi yesil zeytin
12 adet yeni kirdigim ceviz-1 kucuk su bardagi etti
roka ve taze nane
2 adet solgar omega
ve cayyyy
ama patliycam nerdeyse..

Ne kadar yedigimi bilemedim gene..sofradan bi kalktim,daha dogrusu kalkamadim,karnim assagi cekti beni..

aksam koy dugunu war,kara davul esliginde oyniycam cocukluk arkadaslarimlan..sewiyorum ben yaylayi yaw...
herkese guzel bi pazar dileyerekteen propycil kacar..
:KK55::KK55::KK55:

kızlar yazdıklarınızı yeni okuyabiliyorum , bebiş hiç huzur vermedi kaçgündür.

bende uzun süredir istanbulda yaşayan bir Ankaralıyım.. zaten istanbul'un yarısı ankaralı galiba :KK16:

Gerçekten öyle gibi bir de sanırım Ankara'lılar birbirini buluyor İstanbul'da.:KK16:

Akşam misafirim vardı. Yeni gittiler. Yatmadan yazayım dedim.

Son öğünüm. 1 tabak mercimek çorbası, 1 tabak semizotu, 2 kaşık yoğurt, 1 avuç ceviz.

Buarada misafirim var diye yürüyemem yazmıştım. YÜRÜDÜM. Her zamanki gibi 4km/45 dak.

Akşam yemediklerim için de kendimle gurur duydum doğrusu. Tarçın+havuç+cevizli kek, börek, kısır, çikolatalı pasta, tuzlu kurabiye ve meyve.

SEVGİİİ... PAINT... Kızlar grubumuzun ortalamasını düşürmemek için kendimi tuttum, yemedim:KK62:

Bu hafta güzel sonuçlar aldık. Haftaya daha da güzel olacak. Öpüyor ve topiği bu gece ben kapatıyorum (sanırım).:KK54::KK54:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Tatlım yürüyüşler 1 saate çıkmış nasıl çok iyi geliyor di mi:KK16::KK16::KK16:

Canım fzgunum sağol bidenem:KK19::KK19: bi de dondurma yidimdi saat 4 gibi yazmayı unutmuşum..
Bahçe beni çok yoruyor fzgunum bel yaptığım yeri bi görsen çok kötü durumdaydı :KK9::KK9: başka birisi benim yerimde olsa uğraşmazdı hiç:KK3:deli miyim neyim bahçem var ama hala uğraşıyorum.. ama bayağı hareket oldu umarım erimiştir yediklerim:KK9::KK9:

Bence de herkes sağlık için öncelikle yürümeli canım haklısın.. Bak benim:emir_bebek: var ona rağmen vakit buldum yürüyorum hemen her gün:KK16:
tebrik ederim canım devam karataya devam durmak yok:KK9::KK9:
Geçmiş olsun tez zamanda iyileş inş.

Hem de nasıl iyiniyetlim, insanın hem morali düzeliyor hem de enerjisi artıyor, kilo vermek ve sıkılaşmak da cabası. Bu arada yeni ektiklerinin de bereketi bol olsun canımcım.:KK16:

günaydın hanımlar :KK16:

kahvaltım :klasik karatay kahvaltısı

kızlar ben uzun bi müddet sanırım 2 ay kadar topikten uzak kalcagım ..perşembe memlekete gidiyorum ..ayrıca tartıyada küstüm:KK19: ..o kadar dikkat etmeme ragmen eksi göstermiyo :KK9: yanlış anlamayın karataydan vazgeçmek yok tam gaz devam :KK55: ayrıca kitabı bi kez daha okumaya başladım ..umarım 2 ay sonra en az bi 5-6 kilo eksilmiş olarak yeniden gelirim ..he bide tayin işi.var ögretmenlerin il dışı atamaları hala belli degil adı bile anılmıyo ...belli olursa size haber veririm:KK31: ..heppinizi çok seviyorum kocaman öptüm :KK16: geçmişe bakabildigim kadar bakıyım bavul hazırlıgı falan çok işim var çooook :KK50:

Destinam iyi tatiller, bol bol dinlen, eğlen tatilde. Fırsat bulursan arada uğramaya çalış, çok özletme bacım. Tayin için de hakkınızda hayırlısı olsun.

oğlumun dün girdiği imtihan iyi geçti. fakat sayısalcı olduğu için asıl imtihanı buğün. çocuğumu strese soktuğum için ben gitmedim. babası ve ağabeyisi götürdü.Allah bütün sınava giren çocuklara yardım etsin.

sonra görüşmek üzere....:KK16::KK16::KK16:

Canım inşallah bugün de oğlunun sınavı iyi geçmiştir. Tüm sınava giren çocuklara başarılar. Kimsenin emeği, çalışması heba olmasın, Alllahım tüm gençler için hayırlısını nasip etsin.

ayyy canimsin sen benim ya..cok tesekkur ederim..sen de iyiki warsin caniminici..onemsedigim insanlarin hicbiseyini unutmam oldum olasi..we sizleri de cok onemsiyorum...tamam bidenem cok yormuyorum zaten gozleri,gunde 1 defa giriyorum..cok opuyorum canimcim..ihlamurlar da afiyet olsun bu arada:))

Sağol propycilim, biz de seni çok önemsiyoruz bir tanem.:KK16:

Sabah yediklerim: 2 yum., az peynir, domates, salatalık, biber, yarım çay bardağı fındık, 3 kayısı, 1 k.şeftali

Yasayacaginiz yeni yerde saglik ve mutluluklar diliyorum. Her sey gonlunuzce olsun.
sağol canımm:KK16::KK16:
Sersumum ayrılıklar çok zor. Ama inşallah gittiğin yerden ayrılırken de böyle üzüleceğin dostlukların olur. Biz de seni çok seviyoruz, iyi ki buradasın tatlım.:KK16::KK54:

,
evet canım zor ama hayırlısı buymuş diyorum:KK16::KK16:ve evet iyi ki buradayım:KK16::KK16::KK54::KK54:

Günayydın fıstıklarrrr....:KK16::KK16::KK16:

sabah menüm:KK16::KK16: saat 10.00

tulum peynirli omlet
ev sucuğu
zeytin
peynir
çeri,salatalık
ceviz
çay çay +++ limonlu form çayy:KK54::KK54:

Sabah : Karatay kahvaltısı+1 dilim karpuz

Bugün oğlumun tuvalet eğitimine başlıyoruz inş. Nasıl gözümde büyüyor anlatamam:18::18:

merhaba karatay güzelleri:KK3: keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum. bende yarın akşam veya salı sabahı annemlerin yanına 1 haftalık bir tatile gideceğim. şimdiden anneme sipariş veriyorum kesinlikle hamur işi yok diye. bol bol sebze yiyeceğiz dedim:KK1:

Bugün oğlumun tuvalet eğitimine başlıyoruz inş. Nasıl gözümde büyüyor anlatamam:18::18:

başarılar dilerim tatlım..ben kızımı alıştırırken sık sık tuv. götürüp..her yaptığında da eşim ve annem eşliğinde alkış tufan koparıyorduk..bızdıklar da çok hoşlanıyor bundan iyi birşey yaptıklarını anlıyorlar resmen..kolay gelsin:KK34::KK34:

merhaba karatay güzelleri:KK3: keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum. bende yarın akşam veya salı sabahı annemlerin yanına 1 haftalık bir tatile gideceğim. şimdiden anneme sipariş veriyorum kesinlikle hamur işi yok diye. bol bol sebze yiyeceğiz dedim:KK1:

tatilin çok iyi geçer ve kilocukları vermiş olarak dönersin umarım canımcımm:KK16::KK16: benim de 1 haftam kaldı tatilime iple çekiyorum vallahi.:KK52::KK52:

Ben de başlayacağım ama evde olmadığım için başlamadım.. Haftaya başlarım ben de ..
Çocukların tuvalet eğitimi çok önemli kişilik yapısını bile etkiliyor..
Biliyor musunuz tuvalet eğitimi sırasında kızılan bağırılan çağırılan çocuklar ileride cimri olabiliyor.. Tuvaletini de yapmak istemiyor inatlaşıyor.. DİKKAT

Ben de başlayacağım ama evde olmadığım için başlamadım.. Haftaya başlarım ben de ..
Çocukların tuvalet eğitimi çok önemli kişilik yapısını bile etkiliyor..
Biliyor musunuz tuvalet eğitimi sırasında kızılan bağırılan çağırılan çocuklar ileride cimri olabiliyor.. Tuvaletini de yapmak istemiyor inatlaşıyor.. DİKKAT

Sabırlı olmaya çalışacağım. Sağol iyiniyetlim. Sen bilinçli annesin, ne güzel... Sana da şimdiden kolay gelsin.

başarılar dilerim tatlım..ben kızımı alıştırırken sık sık tuv. götürüp..her yaptığında da eşim ve annem eşliğinde alkış tufan koparıyorduk..bızdıklar da çok hoşlanıyor bundan iyi birşey yaptıklarını anlıyorlar resmen..kolay gelsin:KK34::KK34:

Tamam, ben de öyle yapayım sersum. Sağol canım.

oooo 5000 küsür sayfayı okumak çok zor... Hocamın 3 kitabını da aldım. okudum 3 günde:) daha önce yaptığım gi diyeti gibi zaten.. ama mesele verdiğin kiloyu korumak.. bu son olacak ama...

şimdi sizlere sorularım olacak. cevaplarsanız sevinirim:):)
1. yemeklere hep zeytinyağı ya da tereyağı mı kullanıyorsunuz??
2. kavrulmamış kuruyemişi nerden alıyorsunuz. kolaylıkla bulunur mu?
3. haftada 1 kilo kadar veriyor musunuz??:KK42::KK42::KK42::KK42:

2.öğün: 17 :00 da bitti

1 tabak mercimek köftesi
domates salatalık

20:30 dan sonra türk kahvesi:26::26: ben saatin erken olduğunu düşünüyordum bi baktım 20 yi geçmiş bile:KK36::KK36:

su:4 lt
spor : yok yine yok :KK53::KK50::KK50:

20:00den sonra kahve içmemek mi gerekiyor? ben bunu hiç bilmiyordum :44:

E o kadar spor yaparsan arti cikarsin tabi..sadece yuruyus yap..

propycilcim öncelikle çok geçmiş olsun, umarım ameliyatın hiç sorunsuz, ağrısız, sızısız geçer, hemencecik de iyileşirsin.

ben yeni başlamadım ki spora canım, uzun zamandır bu şekilde haftada 5 gün spor yapıyorum. yani kas artışı değil benim artı çıkmamın sebebi

X