Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1kilo 100 gram dun 1 hfta olmuştu verememişitım de oyuzden çok mutlu oldumm:KK1::KK1:

tebrik ederim çok sevindim senin adına sakın moralini bozma elbet gidecek bu kilolar....

gunaydin kislar..dun cok giremedim ve kacamagim dibine vurdum..cok şimardim ben yaw:KK43:((
dun kahvaltidan once yarim saat kahvaltidan sonra 1 saat ormanda yurudum(su an yayladayiz,her yer agac))))
sonrada gun icinde herturlu karbonhidrat--sıkma,yufka ekme--- yidim bol bol..ayrica
metro
8 kek
baharatli cubuk
meyveli kek
benimo
tuzlu cekirdek yidim
bide tum bunlar yetmezmis gibi gece saat 11 de karisik pise yidim..ziwanadan cikmisim demi..şimarmis mezuniyetten dolayi..
bugune gelince::
abartili bi karatay kahvaltisi ettim
3 koy yumurtasi
beyaz peynir ve annemin yaptigi tulum peyniri
22 tane annemin yaptg yesl korma zeytin(gene annem gilin yaptgi zeytinyagi ile,bde zeytinler cok kucuktu))
Yaklasik bi ince belli yeni kirdigim ceviz
domates,salatalik,turp,roka-hepsi bahceden
yarim bardak yeni pismis sicak sut
azicik annemin yaptigi yufka ekmek-gene annemin yaptigi tereyag ile
simdi de cay keyfi..
bide dun neden abarttigimi buldum-- regl olmusum..sanki hic abartmiyorum:)))
bu arada yaylada pc yok,telefondan giriyom, o da bazen 3G yi cekmiyo maalesef...cewap yazamadigim herkeslerden cok cok ozur dilerim..
:KK54::KK54::KK54:

günaydın maşşallahhh sana kız:nazar::nazar::nazar: ben okurken yoruldum sen yerken yorulmadın mı kız kaç gün yemek yemeyi düşünmüyon :KK1::KK1::KK1: sana ye dedik diye sende vur deyip öldürmüşün yani abartmadan ye canım makul ölçülerde yavaş yavaş sakin ol :KK1::KK1::KK1:

canım nasılsın geçmiş olsun göz ameliyatı olcakmışsın Allah şifa versin canım ..annene gitmişsin özlem gider anne yemekleri oh ...mezun da oldun ..
Ewet taklim ameliyat olcam hafta ici,,tesekkur ederim hayatim..mezuniyetin serefine anneme geldim amma fazla iyi bakiyo bana yaw,,iyice kucculmussun didi,sen 30 yasinda ewli barkli bi kadinsin ama cocuk gibi gorunuyosun didi:KK43:(
nasılsınızz bakalımmmmm..
bende iyiyim çok şükürr...
bu sabahhh tartıda 59.8i gördüm nihayettt:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
en son 1 yıl önce ramazandayken kıyıısndan görmüştüm iştee....
demekki doğru yoldayımmm..
durmak yok yola devam öyleyseeee:KK55::KK55::KK55:

dün akşam misafirlerim vardıı onlara kek ve börek yaptımmm ..ben yemedim tabii..
o nednele bu sabah daha önce yapıp buzluğa koyduğum
yulaf kepekli küçük simitlerimden 3 adet..
şekersiz hurmalı yulaf kepekli kurabiyemden 1 adet yedimm..
bugünkü kahvaltım bu..
haftada bir bu şekilde yiyorum kızlarrrr...
hamurişi isteğimi azaltıyor benimm:KK28:
bacim tebrik ederim..sen bu azimle gidersen olcek bu is insallah:))

Sorma canım 60 valla:KK52::KK52:Daha önceden 56 idi biranda arttı karaciğer yağlanması yüzünden:KK1:
Sen diyet miyet yapma taklim yaw,,60 cm bel olcusu manken olcusu yaw..

günaydıııınnn canlarım
sizleri özlüyorum iyisinizdir umarım
bildirim bugün yanılmıyorsam
pazartesi:60,6
bugün:KK60::KK76::KK76:

ilk hedefime ulaşmış oldum:118::119:
tebrikler caniminici:))

tünaydın canlarım
önce kilo bildirimimi yapayım
evvelki hafta:85,3
bu hafta:83,9
84 kilodan 100 gr da olsa aşağıda olmak bana moral verdi. hepinize destekleriniz için teşekkür ederim.veren arkadaşları tebrik ederim,veremeyenler azimlerini kaybetmesinler.listeyi hazırlayan arkadaşıma kolay gelsin,şimdiden teşekkürler...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK9::KK9:
sewgicim olcek bu is..son zamanlarda seni cok azimli goruyorum bebeaam:))

benim içinde 69 çok önemli..... İnşallah önümüzdeki hafta inanıyorum...... Göreceğim :KK8:
Bol haraket,bol su,0 kaçamak ile olacak olacak :KK17::nazar::nazar::nazar:
sen bu gidisle degil 60 lar 50 leri bile goreceksin hayatim..inaniyorum sana:))

Papadiya annesine gitti canım, sanırım 20 gün kalırım demişti. Papiş nerelerdesin canım, özledik seni.:KK16:

Tebrikler bacım, mezun da oldun artık.:KK9::KK9::KK9: Anneciğinin de yanına gitmişsin, o sana çok iyi bakar şimdi, bir güzel hasret giderirsiniz. Kendine çok iyi bak, çok öpüyorum.:KK54::KK54::KK54:

Bu arada DESTİNA nerelerdesin canım, cuma olsun dedin, gene yoksun. :KK16:
Teskur ederim fzgunum,annem bakma isini biras abartiyo yalniz:))..bende seni opuyorum bidenemmmm..:KK54::KK54::KK54:

tebrik ederim çok sevindim senin adına sakın moralini bozma elbet gidecek bu kilolar....

günaydın maşşallahhh sana kız:nazar::nazar::nazar: ben okurken yoruldum sen yerken yorulmadın mı kız kaç gün yemek yemeyi düşünmüyon :KK1::KK1::KK1: sana ye dedik diye sende vur deyip öldürmüşün yani abartmadan ye canım makul ölçülerde yavaş yavaş sakin ol :KK1::KK1::KK1:
ay sorma esas yaw..biras yawas gitmem lazim,hizli giden ata benzerim yoksa Allah korusun..:KK9::KK9:

dün akşam
1 kase yoğurt çorbası
2 kaşık patates yemeği
2 kaşık makarna (özlemişim :KK1:)

bu sabah :
2 haşlanmış yumurta
biraz peynir
biraz kaşar
12 zeytin
1domates+1 salatalık
3 gün kurusu
2 kuru erik
3 kaşık yoğurt
1 kase tuzsuz fıstık
1 bardak süt
ve şimdiye kadar 1lt su

yani banada maşşalahh :nazar: bende dünyayı yemişim zaten patlıcak gibi hissediyorum kendimi :KK1::KK1::KK1:

gunaydin kislar..dun cok giremedim ve kacamagim dibine vurdum..cok şimardim ben yaw:KK43:((
dun kahvaltidan once yarim saat kahvaltidan sonra 1 saat ormanda yurudum(su an yayladayiz,her yer agac))))
sonrada gun icinde herturlu karbonhidrat--sıkma,yufka ekme--- yidim bol bol..ayrica
metro
8 kek
baharatli cubuk
meyveli kek
benimo
tuzlu cekirdek yidim
bide tum bunlar yetmezmis gibi gece saat 11 de karisik pise yidim..ziwanadan cikmisim demi..şimarmis mezuniyetten dolayi..
bugune gelince::
abartili bi karatay kahvaltisi ettim
3 koy yumurtasi
beyaz peynir ve annemin yaptigi tulum peyniri
22 tane annemin yaptg yesl korma zeytin(gene annem gilin yaptgi zeytinyagi ile,bde zeytinler cok kucuktu))
Yaklasik bi ince belli yeni kirdigim ceviz
domates,salatalik,turp,roka-hepsi bahceden
yarim bardak yeni pismis sicak sut
azicik annemin yaptigi yufka ekmek-gene annemin yaptigi tereyag ile
simdi de cay keyfi..
bide dun neden abarttigimi buldum-- regl olmusum..sanki hic abartmiyorum:)))
bu arada yaylada pc yok,telefondan giriyom, o da bazen 3G yi cekmiyo maalesef...cewap yazamadigim herkeslerden cok cok ozur dilerim..
:KK54::KK54::KK54:
maşallaah canımmmya cok güldüm sana ama enmin ol yerinde olsam bende yerdim ama abur cubur degil onları sevmiyorum artık.dogal olan o köy yumurtasından peynirden sütten hamurişinden zeytinden ohhh köy havasında nede güzel olur imrendim sana valla..afiyetler olsun sen haketttin ama devamlı olmazsa bence zararı olmaz:nazar:

Teşekkürler canım. Çok incesin.. Ve ilgilisin..:nazar:
Ewet taklim ameliyat olcam hafta ici,,tesekkur ederim hayatim..mezuniyetin serefine anneme geldim amma fazla iyi bakiyo bana yaw,,iyice kucculmussun didi,sen 30 yasinda ewli barkli bi kadinsin ama cocuk gibi gorunuyosun didi:KK43:(
bacim tebrik ederim..sen bu azimle gidersen olcek bu is insallah:))

Sen diyet miyet yapma taklim yaw,,60 cm bel olcusu manken olcusu yaw..

tebrikler caniminici:))

sewgicim olcek bu is..son zamanlarda seni cok azimli goruyorum bebeaam:))

sen bu gidisle degil 60 lar 50 leri bile goreceksin hayatim..inaniyorum sana:))

Teskur ederim fzgunum,annem bakma isini biras abartiyo yalniz:))..bende seni opuyorum bidenemmmm..:KK54::KK54::KK54:

Dün iş çıkışı sitedeki kadınları gördüm çardakda oturuyolardı bende yanlarına uğradım bi konu vardı soğuk su ve ılık suyla ilgili biri soğuk suyun yararlı olduğunu vücudun suyu ısıtması için daha çok çalıştığını söylüyodu biride ılık suyun daha faydalı olduğunu söylüyodu sizce doğru olan hangisi

kızlar hepinizi tebrik ederim!! çok özendim valla sizlere :KK9::KK9::KK9:

ben de pazartesiden beri karataya uygun besleniyorum, hatta çok çok özen gösteriyorum. ama bırakın kilo vermeyi, ilk başladığımda biraz kilo bile aldım ve o gün bugündür de sabit hiç değişmiyor :KK43::KK43::KK43:

üstüne üstlük her gün en az 2 saat de spor yapıyorum ben. bu haftayı deneme haftası olarak düşünmüştüm ve hiç umduğum gibi olmadı maalesef :KK19:

sizin de ilk başlarda böyle oldu mu? moralimi bozmayıp devam edeyim mi? ne dersiniz
E o kadar spor yaparsan arti cikarsin tabi..sadece yuruyus yap..

canım mezun olmuşsun tebrikler:KK9::KK9:
bigün bende mezun olucam:KK33::KK35:ameliyatın varmış,allah şifa versin bacım.güzelcecik geçer inş ameliyatın.mezun oldun diye homini gırtlak yeme sakın,yoksa sonra yine zayıflayabilmek için aramıza geri dönersin,hiç gerek yok yani:KK1:
Cok saolasin canim,darisi sana insallah bidenem:)))ilk gun homini girtlak yidim amma 2. Gun kendime geldim:))))
Kısss Allah iyiliğini versin emi:KK33::KK33: diye başlayacağım nedeni de şu:

Dün değil önceki gün rüyamda göz ameliyatı olacakmışım bi stres bi stres aaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: yattım hastaneye bana sıra gelmedi kıss..
Hey Allah'ım etkilendim herhalde canım benim geçmiş olsun Allah şifa versin:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:[/QUOTE
kİz senin de iyiligini wersin Allah..hayir olsun hayra gelsin ruyan:)) bu arada bag bahce isleri nnasi gidiyo sayin ciftcim:))

Tünaydınlar hanımlarrrr sabah hiç iştahım yoktu sadece peynir yedim ve süt içtim bolcada su

akşamki menümde tavuk salata yoğurt olacak inşallah sporda yapabilirim bu sıcaklarda hiçbişey yapamıyor insan yaa:KK43:

bence hiç takma kafana bu öğlen olan durumu, kim ne derse desin bizler buraya rağbet gösterenler olarak senin yanındayız, hepimiz birbirimizin yanındayız aslında, hiç moralini bozma, moralini bozma ki hormanların çalışsın :KK66:

güzel bir gün senin olsun bizlerin olsun inşallah..

sen üzme kendini insanların geneli böyle dedğin gibi senin mutsuzluğun ötekinin mutluluğu oluyor önceden insalar böyle değildi yiyecekler gibi inasanlarda değişti ...:KK43: herkes rejim yapıyor ama kimse söylemiyor mideme dokunuyor diyor oyüzden üzme kendini...

Hiç moralini bozmadan devam et. İnsanlar zayıf kadınları hep kıskanır. Biri diyete başlarsa da sabote etmek isterler, çünkü kendileri diyet yapmaya cesaret edemez ve kıskanır!
Kadına diyette değilim sağlıklı besleniyorum, beni zehirlemeye çalışmaktan vazgeç de bence:KK34:
Unutma ki bu bir sağlıklı yaşam şekli.
Arkadaşına da:KK9::KK9: keşke herkes bu kadar anlayışlı olsa.
Hiç bozma moralini, bak burada kaç kilo verenler var,sende daha sağlıklı ve fit bir bayan olacaksın.:KK34:
Fırsat buldukça gir, yazmasan da oku. Çok faydasını görürsün, motivasyon olur hemde yeni şeyler öğrenirsin.
Dertlerini de paylaşmaktan çekinme, biz hepimiz bir aile gibi olduk buradaEn Büyük KK

canım keşke sende desydin ona benim diyetim seni ilgilendirmez ne yiyeceğimede kendim karar verebilirim diye.sinir şey kendini bişey sanıyolar böyleleri milletin içinde laf söyleyince.boşver takma kafana sen ona en iyi cevabı kilo verdikçe göstereceksin zaten...

izmir çook sıcakkkk...kendini hazırlaa..bugün iş çıkışı mecburen 40 dk. kadar yürüdüm resmen tepem pişştiii:KK53::KK53::KK53:

böyle saçma salak tipler için moralini bozmaya deymez:KK47::KK47:biz birbirimize yeteriz..5-6 ay sonra şöölee güzelce bi kilo verince o kadına gereken cevabı verirsin..benim de arkadaşlarımdan bazıları bana hep diyettesin ama hiç de faydasını görmüyosun deyip duruyolar ama ben hiç takmıyom..dukanla 4 kilo verip 82 yle karataya başladım yavaş gidiyor ama gidiyor..moral bozmak yokEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Hepiniz bitanesiniz çok teşekkür ederim desteğiniz için :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sersumum Allah size sabır versin vallahi İzmir cehennem gibi uyuyamıyorum sıcaktan :KK53::KK53::KK53:

evet evet begendımm :) teşekkğr ederim tarif ve ilgin içinn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Afiyet olsun tatlım, ne demek her zaman :KK34::KK34:

en iyisi kitabını alıp iyice okumak galiba.. arkadaşlar bi de ben demir ilacı ve b12 hapı kullanıyorum, ayriyeten de pko hastası olduğum için doğum kontrol hapı kullanıyorum. bu diyeti yapmam bu şartlarda uygun olur mu?
Demir hapi ve b12 hapina devam et canim,ama karataya dewam ettgn surece pko sorunu yasamayacagin icin dogm kontrol hapina gerk yok bence..burda bi cok kisi pko hastasi ve cok olumlu sonuclar aliyolar..igneoyasi arkadasimizin adetleri duzeldi..asyaatescigim de dogm kontrol hapini birakti..
Canım tebrik ederim,böyle devam inşallah

Hoşgeldin canım,mezuniyetin hayırlı olsun,ohh anne yemekleri de çok güzeldir afıyet olsun tatlım.Güzelce dinlen,aralarda uğra ama gözlerini yorma canım.
saol bidenem,darisi sana insallah..bu arada bogazin nasi oldu canim??
Kızlar öğle yemeğim:

1 porsiyon ızgara köfte
domates-salatalık
ayran

akşam annemdeyim..kardeşim geldi okulu bitirip..annem sofrayı donatır eminim..umarım kaçamak yapmam..bu akşam yürüyüşte var...
avatarin cok tatli didemcim..bayildim..

Bugün öğleden sonra bebek görmeye ilk defa gittim bi arkadaşa (evine ilk gittim).. İkram olarak baklava benzeri şerbetli antepfıstıklı tatlı geldi:KK52::KK52: Kıslar canınız istemez inş. ve yanında fanta:KK52::KK52: dedim ki tatlı yemiyorum asitli içecekler içmiyorum. Beni tanıyan arkadaşlar da vardı yanımda onları şahit gösterdim hiç biyerde yemiyorum dedim:KK52::KK52: yanlış anlamasın diye:KK52::KK52: işimiz zor kıslar ya:KK52::KK52: Yesen bi türlü yemesen bi türlü neyse benim beslenme tarzıma çoğu tanıyan kişi alıştı:KK76::KK76:
yemediğim için kendimi alkışlıyorum. Dolapta da dondurma var yine yemedim karatay olmasa beni kimse tutamazdı:KK9::KK9::KK9:
2. öğünüm 15:30 da yaptım.. 4-5 sarma çok az actifry da küp küp yaptığım patatesten ve bide karnıyarık yidim küçük:KK53:

propycil hoşgeldin tatlım :KK19:
hosbuldum bidenem..dun biara girdiydim ama telefonun azizligine ugrayip geri ciktim..bu arada yimediklerin icin tebrik koydum sana..

Akşam 1 saat yürüdüm. Herkese iyi geceler, bol leptinler.
Yuuruyusler 15 dakka artmis fzgunum..tebrik ediyorum çitir..
Kızlar ben vakit buldum da bir gireyim dedim.
Akşam yemeğini ucuz atlattım ben:KK52::KK52:
Evde yiyelim dedik arkadaşlarla kahvaltı gibi oldu güzel oldu:KK1:
bol kıymalı yumurta
keçi peyniri
domates
salatalık
birde süt içtim
ucuz yirtmissin pitircigim..alkol yerine sut ha..bu karatay me cok degistirdi seni kiiizz..:KK9::KK9::KK9:

Hala 76,20 kg geliyorum okadar aç kalıyorum yürüyüş yapıyorum neden amaa yaaaaa
"807373 | Soran : gamze-398469 | Soru Grup : Genel
Soru : Merhabalar Canan Hanim,
Saygilar sevgiler.Bu size 4.cu kez yazisim benden biktiniz ama.size belirtmek istiyorumki 3.hafta o kilo kaybi oldugunuz soylemistim.ama size 3.yazisimdan hemen ertesi gun tartilmistim.75.60 dan 74.40 inmisim cok sevindeim ama 4 haftada 1 kilo cok az kaldi.sionucta cok az yiyorum 4 saat ararliklr la yiyorum.meyve yemiyorum.oysa ki meyveyi cok severim.birde ben hic ekmek ,tatli beyaz un tamamen hayatimdqn cikardim.yemek miktarlarinizi cok azyiyoru.acaba ondanmi kilo veremiyorum ara ogun yemoiyorum ogunlerim arasi 4 saatten az olmuyor.bu hafta basinda tekrar tardildim yani 6 gun sonra ama dehsete dustum.76.60 olmusum bu nasil sizce normalmi..ayrica ilaclarimi beloc ve prozac gun asiri iciyorum.ben cok azimliyim ama azmim kirilmaya basladi.bana yardimci olun yalvaririm.bu gece birazda panik atatk gecirdim.ayrica tansiyon aleti ictigim gun basim agriyor.bende tansiyonumu olctum 11-6 sasirdim bana cok dusuk basimin ondan agridgini dusundum..sizce de olabilirmu?
26.10.2011 01?00 tarihinde sorulmuştur.

--------------------------------------------------------------------------------

Prof. Dr. M Canan Efendigil KARATAY tarafından cevaplanmıştır.
Cevap :

ÇOOOOOOOOOOOK az yerseniz kilo tabii ki veremezsiniz. Sağlıklı yiyecekleri doyuncaya kadar yemelisiniz!!!! Yol yürümelisiniz.

Herkesin kilo verme hızı değişiktir...Kendinizi kimseyle de kıyaslamayın...

ayda şukadar gibi ölçülere de aldırmayın. Önce dinçleşmeniz ve enerji kazanmanız önemli....Az mı verdim? çok mu verdim sarmalına kafanızı sakın ama sakın haaaaa takmayın, lütfen!!! Bol yemel,isiniz, doğru olanları. Kitabı iyi okumalı ve anlamalısınız.

Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay" demıs hocam,bEn doyuncaya kadar ızın verılen seylerden yedım,asla Ac kalmadım,her ay 4 kg kadar verdım,verıyorum gıdıyor kılolar,ama sofram suslu yanı sarelle yemıyorum ama kakao var kahvaltımda ,devam sabır yalnız degılsınız bızler varız :nazar:

kızlar kabızlık için neler yapıyorsunuz? ilk defa kabızlık ile başım dertte:KK5:

Sabah kalkınca gün kurusu veya dereotu yiyebilirsin.
Sabah akşam 1 tatlı kaşığı zeytinyağı içebilirsin.
Form çayı içen var ama form çayının fazlası zarar haberin olsun.
Öğünlerindeki sebzeyi arttırabilirsin.

offf benimde 4 gündür bağırsaklarım kitlendi resmen :KK43::KK43::KK43: dereotu çok yiyorum ama hiç bişey yapmadı, bugün 3 gün kurusu yedim bakalım inşallah işe yarar :KK43::KK43:

1 Kaneel=%2.203:KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:
2 emeluludas=%1,864:KK19::KK19::nazar::nazar:
3 almira42=%1.79:KK19::KK19::nazar::nazar:

4 propycil=%1,78 mezunumuza:nazar::nazar::KK19::KK19::KK16::KK16::KK54:
5 fuLik=%1.307:KK9:
6 asyaateş=% 1.2:KK9:
7 nazfiliz= %1.041:KK9:
8 leylak70=%0.99:KK9:
9 igneoyasi=%0,85:KK9:
109 lacey =%0,839:KK9:
11 aydin_didem=%0.709:KK9:
12 FZGUN=% 0.62:KK9:
13 FİCANS=% 0.601:KK9:
14 esas2006=%0,578:KK9:
15 HadiBakalim=%0,476:KK9:
16 iyiniyetli=%0.175:KK9:
17 sevgi-liebe=%1.17:KK9:

18 Gul63=%000:44:
19 sersum=%0000:44:

20 paint=++%0,461:KK57:
21 esub=++%1.3619 :KK57:

evet fistuklarrr benden bu kadar ..kilo verenleri kutlarım:KK9::KK9::KK9::KK66::KK66::119::119::119::119:

veremeyenler de üsülmesin haftaya yeni umutlarla veririz inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:

herkesi kutluyorum kızlar harikasınız En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:nazar::nazar:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar iki gündür İzmir'deyim kaçamak yapmadım ama sağolsun aile diyetin en büyük düşmanı walla, çok çok yedim resmen iştahım açıldı burda..

dünkü menüm :

1. öğün
doktora gittim belki tahlil ister diye bişey yiyemedim o yüzden 12- 1 gibi kahvaltı ettim,

2 sahanda yumurta, domates, taze biber, salatalık, 1 avuç badem

ara: 1 avuç ceviz (normalde ara yememeye çalışıyorum ama hem çok acıktım hemde önüme kekler falan geldi onları yemeyeyim diye ceviz yedim)

2.öğün:

et (biraz abarttım annem tandır gibi yapmıştı :KK43::KK43:)
taze börülce salatası
3 kaşık barbunya pilaki
4-5 kaşık haydari(içinde peynir yoktu sadece yoğurt)

bugünkü kahvaltım;
2 yumurtadan kabakçiçeği ve çökelekli omlet
domates
salatalık
biber közleme
3 gün kurusu kayısı

günaydınn canlarımmm:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:

dün gece çok güzeldi..arkadaşlarım konak pol.ev.de güzel bir yimek verdiler benim şerefime..sizden iyi olmasınlar hepsini çok seviyorum:KK16::KK16:izmire ve dostlara veda zor olacak..
herneyse gelelim menüme

dün gece:KK53::KK53::KK56::KK56:
yidiklerim
ordövr tabağımdan
peynir,humus,rus salatası.dom.salata,2 güççük sigara böğreği:KK17::KK17:
ana yimek tam karatay karışık ızgara
en son kazandibinin yarısı:18::18:
2-3 tek rakii

yimediklerim
ızgaranın ıscacık lavaşı
pilav,ekmek

yidiklerimin yanında çok az göründüler beeaaa:KK53::KK53::
inş tartıya çok yansımaz..oldu bikerem:KK37::KK37::KK37:
kızlar kahvaltıya misafirim var..kaçıyorum..sonrada evle uğraşcaz..belki çok geç gelirim aranıza..ben kaçar:KK55::KK55:
hepinizi öptüm:KK54::KK54::KK16:
Her bitis yeni bi baslangic sersumum..bende huUnlendim simdi..nefret ediyorum ayriliklardan,canimdan can gidiyo sanki..son gunlerini cok iyi gecir ki aklinda guzel seylerle git hakkariye..ama orda da cok guzel bi ortam kuracagina eminim ben..rakiya gelince:: afiyet olsun be ya..salla gitsin..hafif cakirkeyf olmussundur,,bayilirim o duyguya:)))
22 tane zeytin mi:KK52::KK53: harika ya
ewt canim saydim 22 taneydi..ama hem ck kucuk hem de o kadar lezzetliydi ki anlatamam..annem tek tek kirmis taşla:))

maşallaah canımmmya cok güldüm sana ama enmin ol yerinde olsam bende yerdim ama abur cubur degil onları sevmiyorum artık.dogal olan o köy yumurtasından peynirden sütten hamurişinden zeytinden ohhh köy havasında nede güzel olur imrendim sana valla..afiyetler olsun sen haketttin ama devamlı olmazsa bence zararı olmaz:nazar:
saolasin goncam.walla aynen oyle oluyo,yiyo insan burda..heryer orman bu bizim yaylada,mersin kavruluyo ama ben yorganla yatiyom gece..havasi okadar temizki accaip bi istah patlamasi oldu bende,sanki hic yokmus gibi:)) aburcuburlara gelince ben de sewmem aslinda ama kucuk bi yegenim war benim..haya mammal al deyince poseti doldurdum markette..bol eglenceli bi sekilde ikimiz oturduk ve gulmeler esliginde bitirdik poseti..zaman nasi gecti o poset nasi bitti hic anlamadim:)))

Teşekkürler canım. Çok incesin.. Ve ilgilisin..:nazar:
rica ederim caniminici,sen benden daha incesin ve de daha kibarsin..:KK16::KK16:

Hala 76,20 kg geliyorum okadar aç kalıyorum yürüyüş yapıyorum neden amaa yaaaaa
ac kalmayacaksin ki vucudun kitlik moduna girmeyecek..

Kızlar bir de unutmadan babam bana sormadan omega 3 almış bilinmedik bir marka, değerleri şöyle;

Omega 3,6,9 : 900 mg
EPA : 540 mg
DHA : 360 mg

değerleri iyi mi, bu değerlere göre benim günde 1 kapsül mü içmem lazım bir de siz aç karna mı tok karna mı içiyorsunuz?

Günaydınnnn kızlar:KK52::KK52::KK52:
Gece hareket etmedim, sinemaya gittik arkadaşlarla zaten.Sabah tartıda 48.6 geldim,düne göre tam 1 kg daha gitmiş gözüküyor:KK1:
Geç kahvaltı yapınca biraz abarttım ama 12.00'da bitti kahvaltım:KK56:
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
2 yumurtadan kasap yapımı sucuklu yumurta
1 avuç içi çörekotlu peynir (bol keçi, ev yapımı lor, çökelek, 1 dilim kaşar)
4 siyah, 2 yeşil zeytin
domates
salatalık
biraz kuru meyve karışımı (erik, yaban mersini, elma, üzüm) canım çok tatlı istedi
1 ceviz
2 badem
kuruyemişleri kuru meyvelerle birlikte tüketiyorum. hem GI düşüyor, hem de daha lezzetli oluyor:KK1:

Kahvaltım bu kadar, daha ne yeyim zaten semerime kadar yedim resmen:KK1::KK1::KK1::KK1:
Hepimiz için hafta sonu güzel geçsin, bol leptinli bir gün olsun:KK52:

Günaydın kızlar iki gündür İzmir'deyim kaçamak yapmadım ama sağolsun aile diyetin en büyük düşmanı walla, çok çok yedim resmen iştahım açıldı burda..

dünkü menüm :

1. öğün
doktora gittim belki tahlil ister diye bişey yiyemedim o yüzden 12- 1 gibi kahvaltı ettim,

2 sahanda yumurta, domates, taze biber, salatalık, 1 avuç badem

ara: 1 avuç ceviz (normalde ara yememeye çalışıyorum ama hem çok acıktım hemde önüme kekler falan geldi onları yemeyeyim diye ceviz yedim)

2.öğün:

et (biraz abarttım annem tandır gibi yapmıştı :KK43::KK43:)
taze börülce salatası
3 kaşık barbunya pilaki
4-5 kaşık haydari(içinde peynir yoktu sadece yoğurt)

bugünkü kahvaltım;
2 yumurtadan kabakçiçeği ve çökelekli omlet
domates
salatalık
biber közleme
3 gün kurusu kayısı

Kızlar bir de unutmadan babam bana sormadan omega 3 almış bilinmedik bir marka, değerleri şöyle;

Omega 3,6,9 : 900 mg
EPA : 540 mg
DHA : 360 mg

değerleri iyi mi, bu değerlere göre benim günde 1 kapsül mü içmem lazım bir de siz aç karna mı tok karna mı içiyorsunuz?
meraba canim,menulerin gayet guzel,cok yemekten korkma,doyana kadar ye herzaman,ama benim gibi pitana kadar degil tabi:))) arkadaslarinin dedigini kafana takma..herkes bana diyet yapma filan diyo ama dar bi kot pantolon ve ustune dar beyaz bi tisort giyince okuz gibi kiskanc bi bakis atiyolar yandan yandan...sen kendi bildiginden sasma..omegaya gelince o markayi kullanma,cunku hem degerleri yetersiz hem de icinde omega6 war...icinde omega6 olanlari asla alma..

X