Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ben de 3 yıldır evliyim. Evlendiğimde tek yapabildiğim Menemen'di .. Ama şimdi yyapamadığım , denemediğim yemek kalmadı.. Sende öğrenir yaparsın dert etme ..

Herseyin doğalını bulmaya çalış..

Maalesef herşeyde bur problem var .. İyininde iyisini bulmak biz kadınların görevi.. Sağlıklı ve bilinçli bir nesil için .. Doğal bir yaşam ..

:13:

yok aslında benim yemek yapmaktan yada bilmekten yana sıkıntım yok şükür:KK9:ama yoğurt mayalama, hamur açma yada turşu kurma gibi metotlar beni kasıyor:KK1::KK1::KK1:yokse pek severim yemek yapmayı değişik değişik..neyse haklısın arayıp bulmak mümkün olduğunca doğala yaklaşmak en sağlıklısı...

Rumuz: FİCANS

Başlangıç tarihi:19.03.2012

Başlangıç kg:75 KG

Geçen hafta:66.5 KG (PAZARTESİ)

Bu hafta:66.1KG

Fark:0.4 KG

Toplam fark:8.9 KG

Beden:38

Spor:YÜRÜYÜŞ(1 HAFTADIR HİÇ YOK)

Boy:1.70

Hedef: 65KG

Verılen kılo yuzdesı:% 0.601

Günaydın kızlar

Gece 2.30 da uyumuştum,5.30 a kadar uyuyabildim.:2:

Dünkü 2.öğünüm mantar sote,kısır ve 1 kase dut:26:

Saat 3 te yemiştim,akşama kadar tok tuttu beni,dün 3. öğün yapmadım

Akşam,gece ve şimdi ballı limonlu sular,tereyağlı pekmezler içtim.

Bugün hepiniz güzel kilolar vermişsinizdir inşallah,sersumcum sana da kolay gelsin canım

Son düzenleme:
kızlar yine ilginç bi tecrübemi paylaşcam :KK9:omega 3 kanı sulandırıyor bilindiği gibi, laf değil bayabaya sulandırıyor yani:KK53::KK1::KK1: o nedenle ben adet öncesi sakıncalı görüyorum mazallah asprini solda sıfır bırakıyor bu konuda onu anladım ne zaman omega3 alsam çocuk düşürüyorum sanki:KK1::KK1::KK1:şaka bitarafa acayip kanamam oluyor halbuki normaldir yani benim..vel hasıl badem ya da ceviz yiyince de aynı durum tekrarlıyor gözlemlediğim kadarıyla o yüzden bu dönemde azaltıyorum yada kesiyorum.tamam faydalı falan ama adet dönemi feci oluyom yani ağrılar ve kanamayı durduramıyom sanki:KK53::KK53:o nedenle size de tavsiye etmem bu dönemde bilmem belki sizi etkilemiyordur ama bu dikkatimi çekti zaten kanaması fazla olan kolayca anemi durumuna düşebilir die uyarmak istedim :KK34:belki sebebini bilemiyodur araştırıyodur falan onun için paylaşmak istedim ufak bir ayrıntı ama önemli kanımca:KK34::KK34:

Canım çok sağol paylaşımın için,ben de diyorum bir gariplik var diye,ama inan hiç aklıma gelmemişti,ben de o zaman bu dönemde almayayım,zaten demir eksikliğim de var,demir ilacı verdi doktor,ama o da beni çok kötü yapıyor,içemiyorum,doğal yolla aldıklarım da çok yeterli gelmiyor.Bence de çok önemli bir ayrıntı canım,teşekkürler:KK3:

Bahçemde son durum:KK1::KK1:

Burayla ilgisi şu doğal ve taze yemek gerekiyor ya tam karataycı oldum vesselam:KK1::KK1::KK1::KK1::KK33::KK33:

Patlıcanlarım gelişti birinin üzerinde miniiikkk bi patlıcan var:KK52:
Dolmalık biberlerim keyifli topladıklarımdan dolma yapıyorum:KK52:
Yeşil biberlerim oldu eşim menemen yapacaktı sabah daha yeniler ve çok azlar o yüzden paylaşamadık bugün:KK9::KK9::KK9: Menemene koyacakmış çok güzel oluyomuş:KK9: Ben de çıtır çıtır yemeyi seviyorum:KK9::KK9::KK9: Kazanan tabiisii o oldu:KK9::KK9:
Domateslerim çok büyüdü üzerlerinde domateslerim var ama kızarmadılar henüz:KK9::KK9:
semizotlarım çok güzelller yiyorum sabah akşam:KK9::KK9:
fasulyelerim geç ektim dizlerime kaa büyüdü daha fasulye yiyemem sanırım:26:

:KK6::KK6::KK6::KK6: bugün patates ektim kızım çok istedi:KK52::KK52:

Ellerine sağlık,afiyetle yiyin inşallah

iyi akşamlar, son menüm:1 parça tavuk
1 kase cacık
bugün böylece bitiriyorum.iğneoyası ve paint nerelerdesiniz? yarın tartılıp başlıyoruz değil mi? ben bugün biraz düzene girdim.Allah sizden razı olsun.:KK16::KK16::KK16:

Canım çok iyi gidiyorsun,kilolar gidecek inşallah

Kaçtım beli meli bırakıp saten hemen bahçeden:KK1::KK1::KK1: Hırsız sanmadı da (inş.)ne yaptığıma nalam veremedi kıss bahçe yaptığım hiç aklına gelmemiştir tipimden hep şalvarla köy hanımları çalışıyo burası köy kimin zaten

Her ağaçtan olsun kıss olmuşken.. Kiraz erik kayısı dut elma armut oyyyyy oyyyy(yürüyüşe giderken her yer meyve ağacı görüyorum üzerleri meyve dolu.. Sahipsiz bi kara dut var gidip gelirken 3-4 tane filan koparıp yiyorum:KK53::KK53:

Bi tavuklara yer yapılır kıss genişçe orda dururlar yımırtlarla yirim yumurtaları:KK53::KK53:
Çiftlik olsa beni anca paklayacak bence inek de olsa :KK52::KK52::KK52: bakamam ona ama zengin de olmalıyım birine baktırırım kıss:KK33:
Hayal değil mi bu..
Ayyy benim de hayalim o sallanan sandalye:21::21: çocuklar bahçede koşup oynardı ben de istiyoruuuummmmm:KK51:

hayal hemi de ne hayal..olur inşallah datlum..neyse rüyamızda gelecekteki bahçemisi görelim kıss inşallah:KK16::KK16:

Kızlar Allah gönlünüze göre versin inşallah,

İşe gitmeden önce bildirim yapayım.
Rumuz: Kaneel

B.tarihi:2.4.2012

boy:1.72

Yas:24

B.kilo:81.00

gecen hafta:72.6

bugun:71.0

aradaki fark:-1.6:nazar:

Hergun en az bir saat yuruyus.

Bol bol su.

Hedef 70 idi inşallah 65e çekeceğim.

Herkeze iyi günler, hareketiniz bol olsun .. Kilolar azcik çıksın inşallah

Son düzenleme:
gunaydin kislarrrr..napiyosunuz bakalim..ben anacigimin yanina geldim mersine bu gece..
bu gun bildirim gunu deyi erkendn kalktm,bildirimi yapip zibarcam geri..gun icnde girerim insallh tekrar..
rumuz:propycil
baslangic tarihi:20 subat
baslangc kilo:60
gecen haftaki kilo:50,4
bu gunku kilo:49.5
Kilo yuzdesi:%1,78...

Bu benim son bildirimimdi fistiklarim,,hedefimi 49,5 e cikarmistm,cunku 1 kilo daha werirsrm taninmiycam artik..beni mezun edin tam olarak bugun,,mubarek cuma gununde...
bu arada birasdan anacigimin yapacagi tulum peynirli ve tereyagli(kendi yapiyo) sıkmalari yiyecem...(mersinliler bilir sıkmayi,muthis bise)...
simdilik herkesleri opuyorum kocaman..
gun icinde girip cene calcm insllh hepiciinizlen.
:KK54::KK54::KK54:

Günaydın kızlar, tartı hepimizin yüzünü güldürsünEn Büyük KK

rumuz:asyaateş
başlangıç tarihi: 10.04.2012
başlangıç kilo:50.5 kg
pazartesi:50 kg
bugün: 49.4 kg
fark: 0.6 kg
toplam fark: 1.1 kg
beden: 36
spor: fırsat buldukça akşam yemeği sonrası yürüyüş, günde 11 saat bilgisayar başında oturma
boy: 1.60
verilen kilo yüzdesi: % 1.2

Kızlar aslında reglim dün bitti, biraz aldatıcı olabilir tartı.
Çarşamba günü tam 49 kg çıkmıştım. Dün akşam buzdolabındaki yemekler bitsin diye çok yedim bir de.:26:
Bu arada normalde çarşamba günü yeni bir diane35 kutusuna başlamalıydım ama elimi bile sürmem artık. Bakalım bu ay nasıl geçecek, diane 35'siz ilk ayım bu ay kızlar:26:

Hepimiz için güzel bir gün olsun:KK16: hafta sonu için çok kaçamak planları yapmayın haaa:KK1::KK1:
Sersumum kolay gelsin canım benim :KK16:

Son düzenleme:
GÜNAYDIN KIZLAR KİLO BİLDİRİMİM, LİSTED BENDE VARIMM:KK3:
Rumuz:lacey
B.tarihi:03.06.2012

Başlangıç.kilo:73

pazartesi:71.5

bugun:70.9

fark :- 600g
verilen kilo yüzdesi: %0,839

Bol bol su.

Son düzenleme:
Rumuz: FİCANS

Başlangıç tarihi:19.03.2012

Başlangıç kg:75 KG

Geçen hafta:66.5 KG (PAZARTESİ)

Bu hafta:66.1KG

Fark:0.4 KG

Toplam fark:8.9 KG

Beden:38

Spor:YÜRÜYÜŞ(1 HAFTADIR HİÇ YOK)

Boy:1.70

Hedef: 65KG

Verılen kılo yuzdesı:% 0.601

Ficanscım günaydınnnnnnn:KK52: 65'e az kalmış kız:KK52: Ucundan göreceksin yakında, yavaş gidiyor bu dönemlerde dikkat et olur mu canım:KK1:

İşe gitmeden önce bildirim yapayım.
Rumuz: Kaneel

B.tarihi:2.4.2012

boy:1.72

Yas:24

B.kilo:81.00

gecen hafta:72.6

bugun:71.0

aradaki fark:-1.6:nazar:

Bol bol su.

Hedef 70 idi inşallah 65e çekeceğim.

Herkeze iyi günler, hareketiniz bol olsun .. Kilolar azcik çıksın inşallah

Kaneel bu kadar kilo verebilmenin sırrını istiyorummmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydın arkadaşlar bugün sanırım bildirim günü benim yeniden başlayalı 3 gün oldu 800 gr vermiş durumdayım bu sabah 81 kg çıktım hadi hayırlısı bakalım :)

sabahki menüm

1 yumurta
peynir
4 zeytin
1 küçük salatalık
2-3 ceviz

gunaydin kislarrrr..napiyosunuz bakalim..ben anacigimin yanina geldim mersine bu gece..
bu gun bildirim gunu deyi erkendn kalktm,bildirimi yapip zibarcam geri..gun icnde girerim insallh tekrar..
rumuz:propycil
baslangic tarihi:20 subat
baslangc kilo:60
gecen haftaki kilo:50,4
bu gunku kilo:49.5
Kilo yuzdesi:%1,78...

Bu benim son bildirimimdi fistiklarim,,hedefimi 49,5 e cikarmistm,cunku 1 kilo daha werirsrm taninmiycam artik..beni mezun edin tam olarak bugun,,mubarek cuma gununde...
bu arada birasdan anacigimin yapacagi tulum peynirli ve tereyagli(kendi yapiyo) sıkmalari yiyecem...(mersinliler bilir sıkmayi,muthis bise)...
simdilik herkesleri opuyorum kocaman..
gun icinde girip cene calcm insllh hepiciinizlen.
:KK54::KK54::KK54:

Günaydınnnnn çıtırım, görünmez kadınım:KK52::KK52::KK52:
Kız verme artık kilo, iyice deri kemik kaldın yeter:KK1::KK1:
Yine kaçmış gelmişsin ammmmaaa yorma bakıyım o gözlerini olur mu canım benim:KK52:
Sıkmaları afiyetle indir mideye:KK56:

herkese günaydın hayırlı cumarlar
dün işlerim çok yoğundu öğlen yemeğini 2 gibi yedim ondan akşam yemeği yemedim acıkmamıştım
bu sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım öncesinde tartıldım tabi

$Fotoğraf1133.jpg

kilo bildirimim
rumuz:emeluludas
başlangıç tarihi:15/03/2012
başlanğıç kilo:84,700
geçen hafta:85,100 (pazartesi)
bu hafta:83,700
fark:-1,400
toplam fark:11 kg
spor:hiç yok sadece hareket etmeye çalışıyorum
verilen kilo yüzdesi:1,864

Bildirim:22.06.2012
Rumuz:esas2006
Başlangıç tarihi:02.01.2012
Başlangıç kg:77
pazartesi kg:69,1
Bu hafta:68,7
Fark:-400 gr
Toplam fark:8,3
Beden:40
Spor:yok
Boy:1,58
Hedef: 57
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100):%0,578

listeci geeeeldiii hanıımmmm:KK24::KK24::KK24:

iyi, bol kilo vermiş mutlu bir gün olsun fıstıklarr:KK16::KK16::KK16:

kilo bildirimi:KK42::KK42::KK42:

rumuz:sersum
baş.kg:82
geçen haftakg:80.8
bugünkg:80.8
fark:000
boy:162cm
beden:42-44

reglimin azizliği bence neyse enazından +++ çıkmadım:KK53::KK53:

herkese günaydın hayırlı cumarlar
dün işlerim çok yoğundu öğlen yemeğini 2 gibi yedim ondan akşam yemeği yemedim acıkmamıştım
bu sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım öncesinde tartıldım tabi

Eki Görüntüle 449570

kilo bildirimim
rumuz:emeluludas
başlangıç tarihi:15/03/2012
başlanğıç kilo:84,700
geçen hafta:85,100 (pazartesi)
bu hafta:83,700
fark:-1,400
toplam fark:11 kg
spor:hiç yok sadece hareket etmeye çalışıyorum
verilen kilo yüzdesi:1,864

günaydın canım sanada hayırlı cumalar.kız tartı ve çizelgenle buraya yazdığın kilo farklı heyecandan yanlış yazdın herhalde:KK1::KK1::KK1:

X