Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Son düzenleme:
öncelikle günaydın herkese sabah kahvaltısında peynir 4 tane zeytin 1 tane domates 1 dilimde çavdar ekmeği yedim şimdide yeşil çayımı içiyorum.akşam bende yemek yedim
:KK43: ve saat 10 da yedim 1 kepçe yoğurt çorbası ve bol yeşillikli salata bir bardakta kola ve çok pişmanım yediğim için. Affedemiyorum kendimi :KK43::KK43:

Benim bildiğim kadarıyla bulgur yenebiliyor.Zaten doktor arkadaşlarla bu diyet hakkında konuştuğumda onlarda bana bu diyette bulgurun mutlaka haftada iki kez yenmesi gerektiğini söylediler.Bende bulgur pilavını bol bol yemiştim.ve 2 ayda bu diyetle 10 kilo vermiştim.
O nedenle vicdan yapma bence.Afiyet olsun.:KK56:

Kilo vermen durdu diyede üzülme ve sakın vazgeç:emir_bebek:me.

sağol canım :KK16:
bulgur için hocamızı bi yerde dinlemiştim de çok kilosu olmayanlar haftada bir tüketebilir demişti ve benim kilom çok ...hadi yedim neyse de sadece bulgur pilavı beni tok tutmadı sorun burda ...saat 9 da yemek yememe sebeb oldu yediğim bile yetmedi bütün gece karnım guruldadı..ama sen bulgur pilavı ile de kilo vermişsin ne güzel ...yanında neler yiyodun menün de bulgur olunca

günaydın kızlarr....

Bu sabah tartıda 70.2 çıktım..:119::119::119:

yaşasın çok mutluyumm..gram gram da olsa veriyorumm..

yarını iple çekiyorum..bakalım tartı inşallahh hepimizin yüzünü güldürür..

dün akşam yemeğim:

yarımdan az piliç çevirme
domates, turşu..(patatesleri yememek için turşuya yüklendim azıcık..)

sabah kahvaltım:
1 dilim karpuz..
1 muz
1 kase ceviz

şimdi de çayımı içtim..ohhh keyifliyim..gitsin kilolar...

2 hafta sonra tatile çıkacam..inşallah tatilde de devam ettirebilirim..

solgar kullanan arkadaşlar günde kaç tane alıyor yazabilir mi yada ben günde kaç tane alayım?
iyi geceler kızlar, bol bol leptinler:)

Ben so..gar 700kullanıyorum, sabah ve akşam yemekten sonra 2 tane alıyorum. Onunla birlikte siyah çekirdekli üzüm yiyorum. yani günde dört tane almış oluyorum.

Son düzenleme:
didemcim sağol erken kalkınca çok iyi oluyor canım işleri anca topluyorum.. Bel yapmak yorucu oluyor canım evet bacaklarım ağrıyor:KK1::KK1::

Kıpır kıpır değilim kısss canım bişi yapmak istiyorsa yaparım ben.. hiç engel tanımam inatçıyımdır bu konuda:KK9::KK9::KK9::KK9: İnş. istediğin kiloya çabucak ulaşırsın :KK34:

herkeslerin totosunda pireler uçuşurken bahçedeydim kıss:KK1::KK1: delimiyim neyim di mi:KK52::KK52:
[
daha nasıl kıpır kıpır diğilim diyosun kıss:KK9::KK9:bi ordasın bi burda heryere yetişiyorsun maşallah:nazar::nazar::KK16:

günaydınlar arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar döndüm sizlere asl86 rumuzuyla katılmıştım ve 84.5 kiloya inmişken sizlerin arasından bir süreliğine ayrılmıştım ama o gün bugündür arasıra büyük kaçamaklarda olsa diyetimi çok ihmal etmedim ve şuan 81.5 kilo oldum ama tekrar foruma dönmek istedim bu ortamı özledim. bu arada eski şifremi unutmuşum yeni şifrede gelmedi mail ortamında bi aksilik oldu yeni şifre alamayınca yeni isimle yeniden üye oldum bilgilerinize arkadaşlar. tekrar merhabalar.

sabah menüm

1 haşlanmış yumurta
6 zeytin
1 avuç içi kadar peynir
1 küçük boy salatalık
1 tutam maydanoz
1 ince dilim pastırma
1 bardak şekersiz çay
3-4 adet ceviz

Kızlar bugün yıl sonu raporumu da yazınca işlerim bitecek yupppppiiiiiiiiii:KK64::119::KK64::119::KK64::119:
İşe gidiyorum kızlar ben yürüyerek :KK9::KK9::KK9::KK9: öpütm hepinizi:KK54::KK54:
hoşgeldiinn:KK16::KK16:
kahvaltımm
1 yeşil elma
10-15 adet yer fıstığı
2 adet omega 3:KK56:

bugün öğleden sonra dişçiye gidicemmmmm:18:
hepsini söküp atsada kurtulsam yawwww:KK9:
amanınn ben de çok korkarım:KK53::KK53:haftaya eşimin de 20 lik diş operesi var.valla onun yerine ben strese giriyom:KK53::KK53:

sana da çok geçmiş olsun canım:KK16::KK16:
merhaba kızlar nasılsınız :KK16::KK16::KK16:
dün kötü bir gün dü galiba benim için sabah klasik kahvaltı ....saat 17 koca bitabak domatesli soğanlı bulgur pilavı görümcemler zorla yedirdi akşam yemeğin olur dediler ama sonra öyle bi acıktım ki eşim yemek yerken yarım kaynıyarık ve yoğurt yedim engel olamadım kendime(saat 9 du ama) ....
bugüne gelirsek sabah klasik kahvaltı akşamüstü için pazı aldım dün pazardan kavursam damı yesem haşlaşamda mı yesem bilemedim
kızlar ben 6 kiloyu ilk ay verdim 15 gündürde aynı yerde sayıyorum noldu benim metobolizmaya
aferin sana :KK4::KK4: bencede görümce komplosu..kıss yarın tartı var kısss:18::18:
şu çizelgeyi bir türlü becerememiştim yine yapamadım arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz esas2006 sen sanırım yapabiliyorsun? Birde mesal yazarken simgeler görünmüyor hani şu gülen yüzler falan neden acaba?

ben yaparım ama iş bilg.rı resimleri tam göstermiyo.şansına ne çıkar bilmem:KK53: boyunu baş.kilo hedef kilo ve şimdiki kilonu ver yapiim gülüm:KK16::KK16:

sağol canım :KK16:
bulgur için hocamızı bi yerde dinlemiştim de çok kilosu olmayanlar haftada bir tüketebilir demişti ve benim kilom çok ...hadi yedim neyse de sadece bulgur pilavı beni tok tutmadı sorun burda ...saat 9 da yemek yememe sebeb oldu yediğim bile yetmedi bütün gece karnım guruldadı..ama sen bulgur pilavı ile de kilo vermişsin ne güzel ...yanında neler yiyodun menün de bulgur olunca

Bence UFAK TEFEK KAÇAMAKLARA TAKILMA.Kaldığın yerden devam et.Bulgurun yanında yoğurt yada bol domates salatalık ya da balsamik sirkeyle salata yapıp yedim.ben patates salatası da yedim balıkla beraber.Önemli olan bence ölçülü yemek.:KK56:

sporumu yazmamışım ama...

kızlar bu sıra çok düzenli yürüyorum..

akşam yarım saat gidiş-yarım saat dönüş 1 saat yürüdüm..bide alışveriş merkezinde bakına bakına yürüdüm..(o sayılırmı bilmem)

ama epey yürüdüm yani..kaçamakta yok..

ben yaparım ama iş bilg.rı resimleri tam göstermiyo.şansına ne çıkar bilmem:KK53: boyunu baş.kilo hedef kilo ve şimdiki kilonu ver yapiim gülüm:KK16::KK16:[/QUOTE]

BENDE BENDE İSTİYORUM :KK70:

sersum demin de sordum görmedin herhalde senin çalıştığın hastanede çocuk kalp doktoru varmı

Son düzenleme:
günaydın kızlarr....

Bu sabah tartıda 70.2 çıktım..:119::119::119:

yaşasın çok mutluyumm..gram gram da olsa veriyorumm..

yarını iple çekiyorum..bakalım tartı inşallahh hepimizin yüzünü güldürür..

dün akşam yemeğim:

yarımdan az piliç çevirme
domates, turşu..(patatesleri yememek için turşuya yüklendim azıcık..)

sabah kahvaltım:
1 dilim karpuz..
1 muz
1 kase ceviz

şimdi de çayımı içtim..ohhh keyifliyim..gitsin kilolar...

2 hafta sonra tatile çıkacam..inşallah tatilde de devam ettirebilirim..

tebrikksana:KK9::KK9::KK9:

- Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.-
Arkadaşım ELLERİNE SAĞLIK.Fakat bunu yapıştırmaya çalıştığımda yukarıdaki yazı çıkıyor.

canım sen de verilerini yaz ben yapiimm

canım benim içtiğim çay sabah öğlen ve akşam aç karna içiyorum metabolizmamı sindirimimi hızlandırıyor ve yağ yakımında yardımcı oluyor.
*mate çayı
*kekik (beyaz bilye kekiği)
*çoban çökerten
*barut ağacı kabuğu
*yeşil çay
*sinirli ot
*biberiye
*funda yaprağı
*cinnema
bu bitkiler karışım halinde aktarlarda satılmakta kaynamış bir fincan suya bir yemek kaşığı koyarak demliyoruz ve 10 dk demlendikten sonra içiyoruz.

Bu çayı ben de duymuştum,kilo vermeye yardımcı olduğu söyleniyordu,iyi kilo vermeler canım

X