Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Akşama da (16:00 da)badem ve fındık yerim dükkan kapanır. Hiç yemesem de olur çoookk doymuşum

dün jakuziye girmiştim ondanmı acaba biraz erken gelicek gibi bu ay...gerçi benimki belli olmaz oldum olucam diyene kadar 1 hafta geçer

ne güzel 7.4 kilo gitmiş ya bende o kadar verebilirmiyim inanamıyorum süper bişiy...ne kadar zamanda verdin canım

Verdiğim kilo aslında çok değil ama vermen gereken kilo az olunca zor gidiyor kilolar
aslında ocakta 66 ile başladım vermeye şubat 15 de karatayla vermeye devam ettim. Karataya başladığımda 64.5 idim. Toplamda 9.4 kilo vermişim

gayet iyi bir rakam hergün düzenli egzersiz yapıyomusun peki bide duraklama dönemi oldumu

gayet iyi bir rakam hergün düzenli egzersiz yapıyomusun peki bide duraklama dönemi oldumu

Her gün düzenli olamıyor benim elverdiğince yürüyorum canım.. Son 1 aydır düzenli oluyor gibi.. Bundan sonra Karatay benim için yaşam tarzı kilolarımı verip hedefime ulaşsamda yürüyüşü beslenme tarzımı değiştirmeye niyetim yok gibi.. Çünkü hedefime ulaştıktan sonra eski alışkanlıklara dönersem kilolar geri gelecek yine sağlıksız olacağım diye düşünüyorum.. Duraklama dönemi oldu arada 2 defa moralim bozulsa da devam ettim Karataya

karataycıya da bak Allah iyiliğini versin kıss
canım sorma bır gunluk karatay dıyetı dısına cıkmamla bagısaklarımda savaş çıktı gürültüsunden dolayı toplantıdan cıktım alh korusun bır duyan olcak dıye yemınle öle böle degıl kızım bıle gelıp gıdıp karnımı dınledı anne canavar mı var dıye bugun karatayıma döndümmm

ben de cuma isterim

Benım ıcın farketmez ,uyarım kızlar.

Cuma olsun kızlar

bencede cuma olsun

tartılma günü cuma olursa bende katılmak isterim

canım EVET cuma

bencede cuma olmalı

bende 'evet' diyorum

18 kişi evet demiş benımle beraber 19 oluyoruz ... leylaklardan ses cıkmamış ama onlarda emınım kabul ederler. buna göre bu cuma liste var sersumcum sen hazırlıyosun sanırım kendı kendımz koyalım kuralımızı oy cokluguyla
2 hafta bildirim yaptıysan saphiraya mesaj atıp listeye giriyorsun canım
saphıra yok artık canım ok duzenlı bıldırımı olup olmadıgın kotrol ederız lıste yaparken 2 hafta olmususa lısteye alırız yazdıgı msjlara bakılır ok

bende bugun 6 30 la 7 30 arası yurudm kacamak henuz yok desemde dur aklıma geldı sadece pazarda 1 kayısı yedım

Canım sen bilirsin istediğin gibi yersin tabiii sadece akşam yemeğini hafif tutman gerekiyor onu yazdım ama sen bildiğini yap ters bişi de yazmamıştım ama olsun

1 kase domates çorba
6-7 yk kıymalı patlıcan musakka(kızartılmıştı patlıcanlar..offff bir süre sonra çıkıcam yemekhaneden olmuyo böle)
1 kase yeşil salata
1 kase cacık

Canavarı kızın buldu desene Sevindim canım yürüyüşünü de yapmışsın.. Sabah yürüyüşü bana çok iyi geliyo . Her gün marş marş devam
Tartı günü CUMA oybirliğyle oldu güzelll.. Cuma hep az çıkıyorum tartıda p.tesi çok çıkıyorum çünkü

Son düzenleme:
Kızlar kilo vermek için özveri gerekiyor gerçekten istemek gerekiyor.. Vermek istediğiniz kilolar için mümkün olduğunca gerekenleri yapmalıyız diye düşünüyorum.. Okuldan eve öğle yemeğine gelemediğim zamanlar yanımda fındık fıstık bulundurdum onları yedim.. Akşam geç gelseydim mutlaka bi yolunu bulur erken yerdimm.. Çok fazla kilo vermedim ama şu an 36 bedenim 40-42 bedendim ben
Çok fazla vermem gereken kilo olmasa da (giydiklerim yakışmıyordu kalça-basen)sporumu mutlaka yapmaya çalıştım.. Her gün okula arabamla değil yürüyerek gidip geldim sırf yürüyüş olsun diye. Kışın dışarı çıkamadığımda evde platesimi yaptım. Bunları yaparken deneyimli arkadaşlarımı örnek aldım onların yardımları için teşekkür ederim
İri yarıydım large bedenden small bedene düştüm :124::124::124:

öğlen yemeğim saat 12:50de yedim
yarım kase düğün çorbası
bir tabak salata üzerine yoğurtlu mısır döktüm azcık
3 dal karnabahar onunda üzerine yoğurtlu mısır döktüm azcık

karışık kızarma vardı ama ben yemedim birde revani vardı onuda yemedim bugünlük salatayla idare ettim diyebilirim olsun cıslardan yiyip pişman olmaktansa dimi

adet öncesi tartıda ne kadar fazla çıkıyosunuz

evet canım niye vuruyon gözüme gözüme sonuncu olduumu kısssd
şaka şaka yaparım gali naapalım

Hoşgeldin aramıza .inş en kısa zamnada hedefine ulaşırsın...

tabiki muz yiyebilirsin canım yada başka bi meyvede yiyebilirsin sabah .ben sadece yumurta daha çok tuttuğu için öyle söyledim meyve yemezsen yumurta ye diye.kahvaltını mutlaka çok iyi yap akşam hafif ye.maşşallah 4lt su ben daha 1,5 lt anca bitirdim.

öslettin kıss..sabah sensiz başlanmıyor güne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…