Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canlarım bana bir akıl verin.

Markette Yu.um sızma 40 tl ye inmiş. Ben daha önce kullanmadığım için tereddütte kaldım. Bir de Ay.ar sızma indirimde. onu da bilmiyorum.

Fikri olan var mı? Daha önceden kullanan?

şuan mi.....ta ko....i sızma 5lt 35 tl fiyatı çok uygun

Canlarım bana bir akıl verin.

Markette Yu.um sızma 40 tl ye inmiş. Ben daha önce kullanmadığım için tereddütte kaldım. Bir de Ay.ar sızma indirimde. onu da bilmiyorum.

Fikri olan var mı? Daha önceden kullanan?

canım Stearik asit
oranı önemli 1.0 ın altında olanı al mutlaka diğerleri atık zeytinyağı kapsamına giriyor. artıklardan yapılanlar oluyor.

canım hoşgeldin aramıza kahvaltında zeytin de olsun mutlaka ve meyve yemediğin günler 2 tane yumurta yemelisin...

hoşbuldum tatlım. ben maalesef yumurta yiyemiyorum, yanlış hatırlamıyorsam kitapta da yumurta yiyemiyorsanız muz yiyin yazıyordu. o yüzden ben de muz yedim onun yerine. olmuyor mu ki böyle acaba :44::44::44::44:

bugünkü menüm:

sabah (09:00da bitti)
1 dilim peynir
10 zeytin
1 çay bardağı ceviz
1 domates (zeytinyağlı kekikli)
1 kırmızı biber
şekersiz çay

öğle (14:00da bitecek)
zaytinyağlı taze fasülye
4 kaşık bulgur pilavı
1 bardak ayran

akşam (18:30da bitecek)
ızgara tavuk
1 kase yoğurt

spor:
öğlen: 30 dk egzersiz
akşam: spor salonunda 2 saat ezgersiz

su: 4 lt

kızlar bugün omega 3 alıcam. özellikle önerdiğiniz çok pahalı olmayan bir marka var mı? bir de 1 sabah, 1 akşam olmak üzere 2 tane almak yeterli olur mu?

Zeytinyağında asitlik derecesi nedir?

100 gr zeytinyağında bulunan "oleik asit" miktarının yüzde olarak belirlenmesidir.

1. Asit oranı %0,8 e kadar olan zeytinyağları "sızma" olarak adlandırılır.
2. Asit oranı %2 den az olan zeytinyağları "natürel birinci " olarak adlandırılır.

sızma olanı tüketmemiz daha faydalıdır.
ambalajlarda bu oranı yazmaları mecburidir.

hoşbuldum tatlım. ben maalesef yumurta yiyemiyorum, yanlış hatırlamıyorsam kitapta da yumurta yiyemiyorsanız muz yiyin yazıyordu. o yüzden ben de muz yedim onun yerine. olmuyor mu ki böyle acaba :44::44::44::44:

bugünkü menüm:

sabah (09:00da bitti)
1 dilim peynir
10 zeytin
1 çay bardağı ceviz
1 domates (zeytinyağlı kekikli)
1 kırmızı biber
şekersiz çay

öğle (14:00da bitecek)
zaytinyağlı taze fasülye
4 kaşık bulgur pilavı
1 bardak ayran

akşam (18:30da bitecek)
ızgara tavuk
1 kase yoğurt

spor:
öğlen: 30 dk egzersiz
akşam: spor salonunda 2 saat ezgersiz

su: 4 lt
4 lt suyu okuyunca yanımdaki su şişesini tepeme diktim maşallah sana ben 2,5 içiyorum günde...

4 lt suyu okuyunca yanımdaki su şişesini tepeme diktim maşallah sana ben 2,5 içiyorum günde...

su resmen bağımlılık yapıyor canım ya :KK52:

bir de ben çok spor yaptığım için çok içiyorum. ama fazlası da zarar diyorlar, o yüzden elimden geldiğine engelliyorum kendimi :KK45:
2,5-3 yaz günleri için ideal bence

ilk ögunüm 12 civarıydı..
kaşarlı 2 yumurtalı omlet
5 çeri
6 ceviz
siyah zeytın sevmıyrum yeşller de bozulmuş:)) bugunde yiyemedimm
bendeki kilolar gitmeyecek gbii gelıyorr :KK43::KK43::KK43::KK43:

ilk ögunüm 12 civarıydı..
kaşarlı 2 yumurtalı omlet
5 çeri
6 ceviz
siyah zeytın sevmıyrum yeşller de bozulmuş:)) bugunde yiyemedimm
bendeki kilolar gitmeyecek gbii gelıyorr :KK43::KK43::KK43::KK43:

tabiki gidecek ben söyliyim bir aydır düzenli spora gidiyorum ama gr verememiştim 1 haftadır karatayla devam ediyorum 1,3 gr gitti aksilikler bizi yıldırmasın hepimizde bazen o düşünce oluyor ama vericez arkadaşım..

tabiki gidecek ben söyliyim bir aydır düzenli spora gidiyorum ama gr verememiştim 1 haftadır karatayla devam ediyorum 1,3 gr gitti aksilikler bizi yıldırmasın hepimizde bazen o düşünce oluyor ama vericez arkadaşım..

inşallah ya :KK31::KK31::KK31:
ama az önce bı top dondurma yidim :KK17::KK17::KK17::KK17: çok scakk :KK4::KK5::KK4:

çok geçmiş olsun canım umarım biran önce iyileşir ve sağlıkla bebeğine kavuşursun.canım bende iyiyim şükür kızımda geçen hafta yine alerji oldu biraz,ama şükür korkulcak bişey yok dedi dr. şurup verdi şimdi iyi herhalde güneşten oluyo kendisi de sarışın olunca daha çabuk etkileniyo güneşten .kız resim koycak hale gelmedim ki daha :KK1: dur bakam bi çıtır olam elbiseyi giyem ondan sonra düşünürüz...:KK34::KK34:

kız bozma moralini seneye gidersiniz inş. sizde...

ne kadar güzel demi çevremizden böyle sözler duymak insanın çok hoşuna gidiyor:21::21::21:

ayy inşallah benimkilerde incelcek .sen ne zaman yürüyosun canım hava çok sıcakta...

canım EVET cuma olabilir bencede sorun yok ....

amin...

evet suçlusun :KK4::KK4::KK4::KK4:

:KK19::KK19::KK19: beni unuttun küstüm sana o yüzden hayır diyorum sana :KK1::KK1::KK1:.şaka kız yukardada yazdım cuma olsun daha iyi olur:KK34:
sağoll esasımm:KK16::KK16::KK16::KK16:
iyiniyetliimmmm nerdesiinnnn:KK16::122::122::122:
geldim canımcım:KK19::KK54:
Kızlar günaydınnnn
canlarım sizleri seviyorum
ben 79 la başladım 24/04/2012 dee
ve dün akşam tartıldım 71,7 kg olmuşum sizlerin desteği ile
hergün forma yazamasam bile sürekli okuyorum sizleri
kaçamak yapacağım zaman sizler aklıma geliyosunuz ve vazgeçiyorum destekleriniz için sağolun
birde iyi niyetlim yürüyüş konusunda seni örnek alıyorum yürümediğim zaman hep senin yürüyüşlerin aklıma geliyo ve acayip motive oluyorum teşekkürlerrrr
biz de seni seviyoruz funda yürüdüğün belli güzel kilo vermişsin efferin:KK34:

kızlar okulda toplantımız vardı yarın da devam edecek:KK52::KK52: bitiremedik ondan gelemedim:KK9::KK9::KK9:

Sabah 6:15-7:15 arası tam bi saat yürüdüm:KK8::KK8::KK8::KK8:

Klasik karatay kahvaltımı yaptım. 2 parça (dilim değil) karpuz yidim..

Öğleyin arkadaşlarla köfteciye gittim.. Pidelerini yemeyeceğim için 1.5 köfte sööledim...:KK52::KK52::KK52: Bundan sonrası pek iyi olmadı.. Herkeler baktım pidelerini de yiyor bi tadına bakayım dedim biraz pidesinden de yidim:KK53::KK53: Sabah yürüyüşü gitti:KK43::KK43:

bende öglen dışarıdan söyledim
1 porsiyon kabak yemegi dereotlu havuçlu güzel yapmışlar
1 küçük kasa yogurt
2 avuç karışık kuruyemiş
bide regl olucam herhalde aç hissediyorum kendimi...
akşamda
balıkçıya gidicez balık salata yerim
spor olarak 1 saat zumba yapıcam
su 1 lt bitti

kızlar okulda toplantımız vardı yarın da devam edecek:KK52::KK52: bitiremedik ondan gelemedim:KK9::KK9::KK9:

Sabah 6:15-7:15 arası tam bi saat yürüdüm:KK8::KK8::KK8::KK8:

Klasik karatay kahvaltımı yaptım. 2 parça (dilim değil) karpuz yidim..

Öğleyin arkadaşlarla köfteciye gittim.. Pidelerini yemeyeceğim için 1.5 köfte sööledim...:KK52::KK52::KK52: Bundan sonrası pek iyi olmadı.. Herkeler baktım pidelerini de yiyor bi tadına bakayım dedim biraz pidesinden de yidim:KK53::KK53: Sabah yürüyüşü gitti:KK43::KK43:

yaa pideyi bende çok özledim ramazan pideleri hele nasıl dayanılır acep ama bi parça yenir o zaman...

Mavimeleğim hamilelikte hedefin bence kilo vermek olmamalı:KK16: Sağlıklı beslenerek bebeğin için ve kendin için çok iyi yapıyosun..
Ekmek gene yeme hamurişi ve şeker de yeme hiç fındık fıstığını ye onun yerine.. Böylece fazla almayacak ve doğumdan sonra da karataya devam ederek kurtulacaksın inş kilolarından.. dediğim gibi yaparssan çok iştahın olmayacak ve çok acıkmayacaksın ve çok da kilo almayacaksın.. Ekmek yerine ceviz yiyerek bebeğinin gelişimi için (özellikle beyin) mükemmel bişey yapacaksın.. tamam mı hamişim:KK34:

Mavimeleğim hamilelikte hedefin bence kilo vermek olmamalı:KK16: Sağlıklı beslenerek bebeğin için ve kendin için çok iyi yapıyosun..
Ekmek gene yeme hamurişi ve şeker de yeme hiç fındık fıstığını ye onun yerine.. Böylece fazla almayacak ve doğumdan sonra da karataya devam ederek kurtulacaksın inş kilolarından.. dediğim gibi yaparssan çok iştahın olmayacak ve çok acıkmayacaksın ve çok da kilo almayacaksın.. Ekmek yerine ceviz yiyerek bebeğinin gelişimi için (özellikle beyin) mükemmel bişey yapacaksın.. tamam mı hamişim:KK34:

ne güzel 7.4 kilo gitmiş ya bende o kadar verebilirmiyim inanamıyorum süper bişiy...ne kadar zamanda verdin canım

X