Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

şuan mi.....ta ko....i sızma 5lt 35 tl fiyatı çok uygun

canım Stearik asit
oranı önemli 1.0 ın altında olanı al mutlaka diğerleri atık zeytinyağı kapsamına giriyor. artıklardan yapılanlar oluyor.

canım hoşgeldin aramıza kahvaltında zeytin de olsun mutlaka ve meyve yemediğin günler 2 tane yumurta yemelisin...

hoşbuldum tatlım. ben maalesef yumurta yiyemiyorum, yanlış hatırlamıyorsam kitapta da yumurta yiyemiyorsanız muz yiyin yazıyordu. o yüzden ben de muz yedim onun yerine. olmuyor mu ki böyle acaba :44::44::44::44:

bugünkü menüm:

sabah (09:00da bitti)
1 dilim peynir
10 zeytin
1 çay bardağı ceviz
1 domates (zeytinyağlı kekikli)
1 kırmızı biber
şekersiz çay

öğle (14:00da bitecek)
zaytinyağlı taze fasülye
4 kaşık bulgur pilavı
1 bardak ayran

akşam (18:30da bitecek)
ızgara tavuk
1 kase yoğurt

spor:
öğlen: 30 dk egzersiz
akşam: spor salonunda 2 saat ezgersiz

su: 4 lt

kızlar bugün omega 3 alıcam. özellikle önerdiğiniz çok pahalı olmayan bir marka var mı? bir de 1 sabah, 1 akşam olmak üzere 2 tane almak yeterli olur mu?

Zeytinyağında asitlik derecesi nedir?

100 gr zeytinyağında bulunan "oleik asit" miktarının yüzde olarak belirlenmesidir.

1. Asit oranı %0,8 e kadar olan zeytinyağları "sızma" olarak adlandırılır.
2. Asit oranı %2 den az olan zeytinyağları "natürel birinci " olarak adlandırılır.

sızma olanı tüketmemiz daha faydalıdır.
ambalajlarda bu oranı yazmaları mecburidir.

4 lt suyu okuyunca yanımdaki su şişesini tepeme diktim maşallah sana ben 2,5 içiyorum günde...

4 lt suyu okuyunca yanımdaki su şişesini tepeme diktim maşallah sana ben 2,5 içiyorum günde...

su resmen bağımlılık yapıyor canım ya

bir de ben çok spor yaptığım için çok içiyorum. ama fazlası da zarar diyorlar, o yüzden elimden geldiğine engelliyorum kendimi
2,5-3 yaz günleri için ideal bence

ilk ögunüm 12 civarıydı..
kaşarlı 2 yumurtalı omlet
5 çeri
6 ceviz
siyah zeytın sevmıyrum yeşller de bozulmuş:)) bugunde yiyemedimm
bendeki kilolar gitmeyecek gbii gelıyorr

ilk ögunüm 12 civarıydı..
kaşarlı 2 yumurtalı omlet
5 çeri
6 ceviz
siyah zeytın sevmıyrum yeşller de bozulmuş:)) bugunde yiyemedimm
bendeki kilolar gitmeyecek gbii gelıyorr

tabiki gidecek ben söyliyim bir aydır düzenli spora gidiyorum ama gr verememiştim 1 haftadır karatayla devam ediyorum 1,3 gr gitti aksilikler bizi yıldırmasın hepimizde bazen o düşünce oluyor ama vericez arkadaşım..

inşallah ya
ama az önce bı top dondurma yidim çok scakk

sağoll esasımm
iyiniyetliimmmm nerdesiinnnn:122::122::122:
geldim canımcım
biz de seni seviyoruz funda yürüdüğün belli güzel kilo vermişsin efferin

kızlar okulda toplantımız vardı yarın da devam edecek bitiremedik ondan gelemedim

Sabah 6:15-7:15 arası tam bi saat yürüdüm

Klasik karatay kahvaltımı yaptım. 2 parça (dilim değil) karpuz yidim..

Öğleyin arkadaşlarla köfteciye gittim.. Pidelerini yemeyeceğim için 1.5 köfte sööledim... Bundan sonrası pek iyi olmadı.. Herkeler baktım pidelerini de yiyor bi tadına bakayım dedim biraz pidesinden de yidim Sabah yürüyüşü gitti

bende öglen dışarıdan söyledim
1 porsiyon kabak yemegi dereotlu havuçlu güzel yapmışlar
1 küçük kasa yogurt
2 avuç karışık kuruyemiş
bide regl olucam herhalde aç hissediyorum kendimi...
akşamda
balıkçıya gidicez balık salata yerim
spor olarak 1 saat zumba yapıcam
su 1 lt bitti

yaa pideyi bende çok özledim ramazan pideleri hele nasıl dayanılır acep ama bi parça yenir o zaman...

Mavimeleğim hamilelikte hedefin bence kilo vermek olmamalı Sağlıklı beslenerek bebeğin için ve kendin için çok iyi yapıyosun..
Ekmek gene yeme hamurişi ve şeker de yeme hiç fındık fıstığını ye onun yerine.. Böylece fazla almayacak ve doğumdan sonra da karataya devam ederek kurtulacaksın inş kilolarından.. dediğim gibi yaparssan çok iştahın olmayacak ve çok acıkmayacaksın ve çok da kilo almayacaksın.. Ekmek yerine ceviz yiyerek bebeğinin gelişimi için (özellikle beyin) mükemmel bişey yapacaksın.. tamam mı hamişim

ne güzel 7.4 kilo gitmiş ya bende o kadar verebilirmiyim inanamıyorum süper bişiy...ne kadar zamanda verdin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…