Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın :KK16: hepinizee :)
güne güzel başlayarak uyanmıstım takii 8 şehit 16 yaralıyı görunceye kadar... bizler bu kadar üzülüyorken aileleri nasl dayanır bilemıyorum :KK19::KK14::KK14: şehitlerimize Allhtan rahmet diliyorum yaralılara acil şifa ve ailelerine sabır cok zor ama En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE ben yine de nNE MUTLU TÜRKÜM diyebiliyorum:KK9:..
uyandıgımda 2 kaysı bır bardak su ıctım 12 gibi kahvaltımı yapcagım..
tartıda dün bir kilo vermıssken sımdı eskı kilomdayım anlamadım ve yıne canım buna cok sıkıldı!!:26::KK25::KK25::KK25:

üüühüüüüüü kimse bana cevap vermiyo artıkınn...... hamileyim kilo veremiycem diye dimi ? ühühüüüüü :KK43::KK43::KK43::KK43:

güne güzel başlayarak uyanmıstım takii 8 şehit 16 yaralıyı görunceye kadar... bizler bu kadar üzülüyorken aileleri nasl dayanır bilemıyorum :KK19::KK14::KK14: şehitlerimize Allhtan rahmet diliyorum yaralılara acil şifa ve ailelerine sabır cok zor ama En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE ben yine de nNE MUTLU TÜRKÜM diyebiliyorum:KK9:..
tartıda dün bir kilo vermıssken sımdı eskı kilomdayım anlamadım ve yıne canım buna cok sıkıldı!!:26::KK25::KK25::KK25:

ben de çok üzüldüm canım En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK14::KK14:

bu ticker deli etti beniiii yaptım ama yazılım uygun değil uyarısı yapıyor çizelge bölümüne yapıştırdığımda :KK43:

http ile başlayıp png ile bitecek çizelgeye yapıştırdığın kısım yapamazsan sen bana ihtiyaç olan bilgileri ver ben yapayım istersen

Canlarım bana bir akıl verin.

Markette Yu.um sızma 40 tl ye inmiş. Ben daha önce kullanmadığım için tereddütte kaldım. Bir de Ay.ar sızma indirimde. onu da bilmiyorum.

Fikri olan var mı? Daha önceden kullanan?

öğlen menümü yazıyorum

1 kase yoğurt keten tohumlu
salata ve fındık

hala hiç acıkmadık.
ilerde 2 öğüne indereceğim sanırım kolayca :KK56:

dünki menü;
sabah kahvaltı yok(henüz alışamadım)
öğle
ızgara köfte
salata
yoğurt

akşam
ızgara köfte
yoğurt

2.5 lt su+1 saat yavaş tempo yürüyüş

bu sabah
kahvaltı tırtıklama usulü

öğlen
tavuk pirzola
salata

akşam
sadece yoğurt düşünüyorum bugünlük hava çok sıcak

1saat yürüyeceğim+3 lt su+bitki çayı

kitap elime ulaştı bugün bakalım meşhur diyete bende başlayacağım, dyg6'nın tavsiyeleri ile =)
2 ay içinde 10 kilo wermem gerekiyor ne kadar mümkün bilemiyorum ama gidişatı buradan yazacağım size.
Herkese kolay gelsin inş hepimiz istediğimiz kiloya ineriz :):)

kitap elime ulaştı bugün bakalım meşhur diyete bende başlayacağım, dyg6'nın tavsiyeleri ile =)
2 ay içinde 10 kilo wermem gerekiyor ne kadar mümkün bilemiyorum ama gidişatı buradan yazacağım size.
Herkese kolay gelsin inş hepimiz istediğimiz kiloya ineriz :):)

canım brawo :) gerçekten ne kadar farklı olduğunu göreceksin.
ben artık sabahları alarmsız kendim uyanabiliyorum. daha zindeyim. ve 2 kg daha zayıfım hemde 6 günde...:KK8::KK8::KK8:

X