Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın hepinize..

sabah kahvaltım:
1 muz
1 bardak süt
1 avuç fındık ve kuru üzüm

yazz canım nerdesin..kaçamak yapmadın dimi..ben dün akşam markette dondurmalara melül melül baktım durdum..ama almadım..:KK34::KK34:

Birde şu sizin imzalardaki tickerdan ben de yapcam çok özendim. :KK31:

Yanlız sitede wieght date yazıyor anlamadım orasını, tartılma güün mü diyor ne demek o :))

Weight Units:kg ı seç
target weight: hedef kilo
starting weight:başlangıç kilo
current weight:şimdiki kilo
weight date: tartılma günü

cumartesi kilom 74,200
pazartesi kilom 75,100
salı kilom 74,500

yok yok var bu pazarteside birşey kesin değiştirelim arkadaşlar :KK9::KK9::KK9:

Günaydın hanımlar,

Sabah : 1 yum., az tulum peyniri, 2 zeytin, salata, 1 ç.b. ceviz, 3 kayısı, 6 kiraz

Gününüz güzel olsun hanımlar. Sevgiler,

Bana uyar. Saol Sersumcum

Cuma olsun kızlar, hafta sonu kilolar artıyor:KK1:

ben de cuma diyorum:KK16:haftasonu kaçamakları pazartesi bizi strese sokuyor:KK9::KK9:

Günaydın sersum,bencede CUMA olsun

sersum kullanıcısından alıntı
bu yazıyı okuyan tüm kısslar..tartılma cuma olsun ya da olmasın diyorsanız kopyalayıp evet ya da hayır diyelim bakalım çoğunluk ne düşünüyor..

bana uyarr.....evetttttt.......:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bence de cuma olması daha iyi kızlar..

gördüğüm kadarıyla cuma günü olmasında itiraz eden görmedim..daha çok yeni yapmışsın listeyi sen de..ama müsait olmazsan cuma günü bildirirsin canım, listede senden sonra ben geldiğim için ben yaparım yine..benim için problem olmaz..

ya bencede cuma olsun ben her cuma baya kilo vermiş oluyorum ama nedense her pazartesi sadece 300 gr gitmiş oluyor anlamadım gitti bende cuma olsun diyorum

evet kızlar sanırım çoğunluğu yakaladık.hatırladığım kadarıyla iyiniyetli ve gül63 de cuma dedi ..oybirliğiyle kabul edilmiştir:KK9:En Büyük KKEn Büyük KK:KK16::KK16:
büyük ihtimalle bu cuma ilk listeyi ben yapıyorum:KK52::KK52:

dün akşam menüm

fırında balık bol salata

1 saat yürüyüş ve bitki çayı

sabah kahvaltım

2 yumurta
peynir
5 zeytin biraz fındık ve kırmızı biber
ve yeşil çay

öğlen
keten tohumlu yoğurt
salata
gün kurusu kayısı ve biraz fındık

akşam yine yürüyüş yapacağım.
spor yapmayan arkadaşlar yürüyüş çok önemli.
bu rejime başladığımdan beri sabahları alarmdan önce kalkıyorum daha zindeyim.
spor + sağlıklı beslenme = zinde, enerjik bir duygu :KK8::KK8:

tartılma günü cuma olursa bende katılmak isterim. listeye katılmak için ne kadar beklemem gerek. ?

henüz grupta degilim ama bana pazartesi daha iyi geliyor çünkü pzt tartı günü diye haftasonu kaçamakları yapsakta kendimizi frenliyoruz abatmıyoruz cuma olunca rahatlıycaz ve hafta sonu yediklerimize çok dikkat etmiycez bilemiyorum benimki fikir sadece tabiki çogunlugu dediği olacak öpüyorum
sabah
1 kase yogurt
1 kase kiraz
biraz ceviz
yarım saat yürüyüş

X