Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

YA ARKADAŞLAR tuhaf bir soru olcak ama vücudumuzdan yağ mı verdik ödem mi attık nasıl anlıyorsunuz?? yada nasıl anlıcaz ben şimdide buna takmış durumdayım:44: ya ben ödem attıysam die.. gerçi tartıda eksi çıkmak buna rağmen yüz güldürüyo ama kafamı da kurcalamadan edemiyorum.ya ödemse geri gelirse falan :KK30:ne biliiim birde ben normalde çok tuzlu yerim yani bugüne kadar hep diet yaptım herşeyi kesmiştim ama tuzun bukadar önemli olduğunu bilmiyodum belki sizde bilmiyosunuzdur ben araştırdım ve fazla tuzun vücutta su tuttuğunu hepimiz biliyoruz zaten ama yağ tuttuğunuda yeni öğrendim yani fazla tuzlu yemek yağı atmaya engelmiş:KK53::KK53: çok şaşırdım hep diet yapardım herşeyi keserdim ama tuzdan feraget etmezdim, azaltamazdım bile:KK53: bağımlılık işte sigara gibi bende:KK1::KK1:herneyse uzun lafın kısası bu kadar tuzu araştırdıktan sonra kesmeye hiç değilse azaltmaya birde böle denemeye karar verdim bakalım belki bu yüzden kilo vermiyodum önceleri sizede tavsiyem bu yönde..tamamen kısmak değil ama iyot eksiklği oluşur yoksa:KK34: bende tiroid var almasamda olur ilacım var zaten:KK9::KK9:neyse böle işte ne duysam deniyorum ama diyetisyenden yada profösörlerden öle kulaktan dolma değil yani bildiklerimi yada öğrendiklerimi paylaşmaya devam edicem..sorularımı yanıtsız bırakmayın nolur:18::18:

Yanlış mı gördüm 120'den 60 kgye mi düştün. Süpersin arkadaşım valla ayakta alkışlıyorum seni... İdölümsün :)) Spor d ayaptığın için hiç deformasyon olmamıştır vücudunda?

Omega 3 içiyorsunuz çoğunuz o kilo yapmaz mı? Yani soru saçma oldu ama :)

Bugün kahvaltıda gün kurusu kayısı yedim. Kuru kayısı hiç sevmezidm ama bu lezzetliymiş sonra öğrendim ki o sarı kayısılar sarı kalması için kükürtleniyormuş. Bu gün kurularının tadı çok güzel :))
omega 3 kilo yaparmı hiç aksine zayıflatıığını sağır sultan duydu arkadaşım ilahi i:KK9::KK9:omega 3 al bol bol korkma sağlıklı yağlar kilo verdirir.sen ayçiçek yağından kmargarinden kork ben her yemeğimde zeytinyağı kullanırım herşeyde yani.ayçiçek yağını çıkardım hayatımdan çoook nadir misafir gelirse börek çörek amaçlı kullanıyorum onları zehirliyom kendimi değil:KK9::KK9::KK9::KK1::KK1:şaka bi tarafa c.karatayı okumanı tavsiye ederim..orda detaylı anlatılmış herşey..sağlıklı kalman dileğiyle bilmemek değil sormamak ayıp rahat ol:KK34:

günaydın hatunlar

akşam yemeğim
etsiz mantar sote
salata
yoğurt

sabah kahvaltım
peynir
zeytin
ceviz
1 haşlanmış yumurta
kiraz saplı form çayı
1 dilim ekmek
teryağı
bir çay kaşığı kadar vişne reçeli (annem yapmış getirmiş tadına baktım çok güzel olmuş valla):KK9:

omega 3 kilo yaparmı hiç aksine zayıflatıığını sağır sultan duydu arkadaşım ilahi i:KK9::KK9:omega 3 al bol bol korkma sağlıklı yağlar kilo verdirir.sen ayçiçek yağından kmargarinden kork ben her yemeğimde zeytinyağı kullanırım herşeyde yani.ayçiçek yağını çıkardım hayatımdan çoook nadir misafir gelirse börek çörek amaçlı kullanıyorum onları zehirliyom kendimi değil:KK9::KK9::KK9::KK1::KK1:şaka bi tarafa c.karatayı okumanı tavsiye ederim..orda detaylı anlatılmış herşey..sağlıklı kalman dileğiyle bilmemek değil sormamak ayıp rahat ol:KK34:

ilahi:KK1::KK1:sabah sabah güldürdün beni..:KK16:sana misafirliğe gelmesek iyi ederiz desene:KK53::KK53:

Kızlar günaydınnnn
canlarım sizleri seviyorum
ben 79 la başladım 24/04/2012 dee
ve dün akşam tartıldım 71,7 kg olmuşum sizlerin desteği ile
hergün forma yazamasam bile sürekli okuyorum sizleri
kaçamak yapacağım zaman sizler aklıma geliyosunuz ve vazgeçiyorum destekleriniz için sağolun
birde iyi niyetlim yürüyüş konusunda seni örnek alıyorum yürümediğim zaman hep senin yürüyüşlerin aklıma geliyo ve acayip motive oluyorum teşekkürlerrrr

kıssslar sabah menüm:KK56::KK56:
muz
ceviz
zeytin:KK56::KK56:

ayrıca arkadaşlar dün sayfa 5109 yazdığım oylamaya katılırsanız sevinirim..çoğunluk ne diyor bi görelim diye..(cuma bildirimi hakkında)

günaydınlar dün akşam menüm
1 tabak türlü, 2 yumurtadan menemen, 2 ceviz 19:30 da bitti

bu sabah
2 yumurtalı peynirli omlet
3 zeytin
yarım domates, biber
2 ceviz
1 kuru incir 07:30 da bitti
işe geldim öğleye kadar bol bol çay :KK70:

günaydınnnn bayanlar

1.öğün

1 yumurtadan peynirli naneli omlet
5 zeytin
1 bardak süt
biraz ceviz ve kaymak
omega 3 500gr içiyorum sabah akşam azmı arkadaşlar

itirafa etmem lazım akşam saat 10 gibi arkadaşınm doğum günüydü 4-5 çatal pasta yedim suçluyummmmmmm

canlarım günaydınlar herkeslere,, kilo veren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.... bende şunu düşündüm dün,aynı karatay tarzı beslenemye devam edip canım bişey çektiğinde azar azar yiyip acaba hamileliğimin bu il3-4 ayında kilo verirmyim kızlar... ne dersiniz?

bu arada dünkü menüm, 1 lahmacun+ ayran

sabah menüm : yumurta ,domates salatalık yiyemiyorum içim almıyo,, yarım kandil simidi yarım avuç peynir,2 zeytin şekersiz açık çay ,,6-7 adet findukk ....

kızlar az ama napıyım inannınn midem çok fenaa...:KK14::KK14::KK14:

sersum kullanıcısından alıntı
bu yazıyı okuyan tüm kısslar..tartılma cuma olsun ya da olmasın diyorsanız kopyalayıp evet ya da hayır diyelim bakalım çoğunluk ne düşünüyor..

bana uyarr.....evetttttt.......:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bu yazıyı okuyan tüm kısslar..tartılma cuma olsun ya da olmasın diyorsanız kopyalayıp evet ya da hayır diyelim bakalım çoğunluk ne düşünüyor..:44::44:

bence de cuma olması daha iyi kızlar..

geçen hafta listeyi ben yaptım canım..ama olsun müsait olursam yine yaparım..acilde çalıştığım için tam bişey söyleyemiyorum..ama birgün önce haber veririm..ayrıca bu defa listeyi cuma yapalım diye istekler var..bence mahsuru yok ..genel çoğunluk olsun derse cuma yaparız..bence oylama yapalım :KK76::KK76:

gördüğüm kadarıyla cuma günü olmasında itiraz eden görmedim..daha çok yeni yapmışsın listeyi sen de..ama müsait olmazsan cuma günü bildirirsin canım, listede senden sonra ben geldiğim için ben yaparım yine..benim için problem olmaz..

kahvaltım
yarım yeşil elma
10-15 adet fıstık
1 üçgen peynir
2 omega 3
kahvaltıdan sonra 25 dk yürüdüm:KK8:

X