Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kıslar günaydın herkese,

Öncelikle kilo veren ve veremeyen, ve de yerinde sayan herkesi tebrik ediyorum. Karatay beslenmesi ile gerçekten sağlığımızı kazanıyoruz burda hep beraber, nazarlar değmesin bize

Şimdiiiii, keyifle haftalık bildirimimi yapayım. Listeyi yapacak Didem'e de çok teşekkürler şimdiden

Rumuz: HadiBakalim
Başlangıç tarihi: 10 Mayıs 2012
Başlangıç kg: 89
Geçen hafta: 84,7
Bu hafta: 83,9
Fark: -800 gr
Toplam fark: 5,100
Beden: 44-46
Spor: Tempolu Yürüyüş
Boy: 1.60
Hedef: 65
Verilen kilo yüzdesi (bu hafta verilen kilo/gecen haftaki kilo *100): 80 (bu kısmı doğru yaptığımdan emin diilim)

Herkese sevgiler ve bol leptinli bi hafta diliyorum

Gayet şahane bi sonuç, tebrikler canım

Ben de yakın zamanda 85'in altına inebildiğim için bu hissin ne kadar güzel olduğunu iyi biliyorum ve de aynen senin gibi mutlu ve umutluyum bugün

tebrikler canım
tebrikler canım yine de 300 gr vermişsin
seni de kutlarım canım

yaww kardeşş nettin yawwww
hepsini anladım da4 tane kandil simidi de ne olakiiiAllahtan kilo almmaşısın...
daha dikkatli olalım kızlarr yawww..
verelim artık şu fazlalıkları:13:

ay canlarım ya valla dikkatli olun ya yapmayın yemeyin,unutmayınki bu bir zincir,her yediğinizde bu zincirin bir halkasını zayıflatmış oluyosunuz.. yani bugün yedim ama yarın yemiyim, demeyin önemli olan insülin direnci,,ilk başlarda nasıl bu dirence karşı savaştığınızı ve zarzor bunu kırdığnıızı düşünün( kilo veren arkadaşlarım için) ,, her seferinde başa dönmeyin.. artık ben veremiycem barii sizz verin..inancımı kaybetmek istemiyorum...

Bildirimlerimi yapayım kızlar..

herkese kolay gelsin..bildirimlerinizi bekliyorum..listeyi ben yapıyprum bu hafta...

Didem'ciğim teşekkürler ve kolay gelsin.

Canım, hocaya doktor sitesinden soru sorabiliyorsun.

Kızlar bu cumaya da liste yapıp tartı gününü cumaya alalım mı? İtirazı olan varsa yazsın ki ona göre karar verelim. Ne dersiniz? Listeyi hazırlamak konusunda da Esassın teklif ettiği sonuncu olan bir hafta sonra listeyi yapsın bence iyi fikir hem teşvik veya ceza olur.

kızlar selamlar saygılar sevgiler nasılsınız
başlangıç tarihim 7 mayıs 2012
geçen hafta 77.6
bu hafta 76.8
fark 800gr
kilo veren arkadaşlarımı kutlarım
daha yolum çok uzun ama ben yumurtadan sıkıldım muz beni doyurmuyor azmimi kaybediyorum galiba
iyi ki burdasınız kızlar başka kime sızlanabilirim ki

kızlar merhaba herkese,uzun süredir babamın rahatsızlığı nedeniyle foruma girmedim.hayatımı düzene koydum sıra geldi yine diyete.şubattan sonra diyetsiz geçen 4 ay içinde deli gibi yememe rağmen 3 kilo aldım.Şimdi sıfırdan tekrar başlıyorum.Ağustos sonuna kadar 10 kilo vermem lazım:)herkesi çok özledim ama bizim tayfa mezun ya da kaçak muhtemelen.loxiii,famir,petuşş,leylakklar sesime gelin

günaydın hanımlar bi kaç gündür başım agrıyo ugrayamıyorum sanırım sıcak çarptı ..bugünde agrıyo geçmişe bakamıycam pc ye bakınca daha çok agrıyii

Rumuz:destinaaaa
Başlangıç tarihi: 8 aralık 2011
Geçen hafta: 100,4
Bu hafta: 99,5
Fark:-0,9
toplam fark : sanırım 16 :26:

Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :%-0,86

cumartesi 98.8 i görmüştüm halbuki kaçamakta yapmadım ama niden böyle oldu anlamadım beaa

Son düzenleme:

tebrikk

Çok geçmiş olsun. Tekrar hoş geldiniz.

Bacım kutlarım ben bu hafta aç gezdim ama tık yok bende duraklamaya girdim hayırlı olsun vatana millete bu hafta aşarım diye düşünüyorum öptümmmmm özledimm

Gayet şahane bi sonuç, tebrikler canım

Ben de yakın zamanda 85'in altına inebildiğim için bu hissin ne kadar güzel olduğunu iyi biliyorum ve de aynen senin gibi mutlu ve umutluyum bugün

tebrik ederim senide canım.... ideal kilolarımızı da göreceğiz inş...

Hosgeldın Ben de bı Turku cıgıram bunun ustune ıyı gıder Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokumGıdıdıyor kılolarrr. varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor Iyı hıssedıyorum Daha cok calısabılıyorum Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa Tutmayın benı tutmayın Kıs kıs kılolar kıs kıs Lımonu sıkarım fıs fıs Oynamam lazım hopaaa kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) Tereyagı zeytınyagı serbest. Gunde sekız yumurta serbest Hopaaa Tutmayın benı. Tılıılılılııı hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı..... artık beslenırız,zehırlenmeyız. 46:.... kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok. Ayran ıcebılırsınız , tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

Rumuz:FİCANS
Başlangıç tarihi:19.03.2012

Başlangıç kg:75
Geçen hafta: 67
Bu hafta:66.5

Fark:0.5
Toplam fark:8.5
Beden:38-40
Spor:YÜRÜYÜŞ
Boy:1.70
Hedef: 65
Verılen kılo yuzdesı:% 0.75

Merhabalar hanımlar önce bildirim

Rumuz : fuLik

Başlangıç tarihi : 30/05/2012

Başlangıç kilosu: 64,6

Geçen hafta ki kilo : 62,0

Bu hafta : 61,2

Fark: -800

Boy : 1.70

Aslında daha çok verirdim arkadaşlar ama hastalığım dün bitti ve 3 gündür wc yok

Bacım kutlarım ben bu hafta aç gezdim ama tık yok bende duraklamaya girdim hayırlı olsun vatana millete bu hafta aşarım diye düşünüyorum öptümmmmm özledimm

canım olsun arada olur öyle ya bende özledim senle sohbet etmeyi görüşemiyoruz bayadır ben geçen hafta çok yoğundum menülerimi bile yazamadım bakalım bu hafta nasıl olacak

Nasılsınız

Propycilcim çok geçmiş olsun,ameliyatın iyi geçer inşallah

Bu sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım,çok az ekmek de yedim,ben arada azar azar yiyorum,ama yeni başlayanlar yapmasın.

Bu aralar yürüyemiyorum,boğazlarım çok kötü,üşütmüşüm,biraz iyi olayım,tekrar başlayacağım

Listeyi yapacak arkadaşa kolay gelsin,Cumaya bende varım

geçen hafta 57,400
bu hafta 57,100
fark -300
toplam fark 7,400
spor : yürüyüş 2 gün 1 saat
verilen kilo yüzdesi : 0.522

çok beğendim bu türküyü..... . hangi yörenin türküsü bu.....

sanırım herkes size birşeyler sormak istiyor.ben bu kadar kilo verince vücudunuzda deforme olan yerler oldu mu merak ediyorum.doğum yaptık malum göbek löp löp.zayıflayınca iyice pörsüme oluyopr mu var mı tavsiyeleriniz.bir de zor kilo veriyoruz galiba ben ve birkaç kişi sadece m.....p kullanıyorum ben günde 6 tane.bunun yanında başka bir vitamin falan almıyorum.antioksidan için yeşil çay yeterli mi bir de bu piyasada olan beşibir yerde dokuzu biryerde kayısılı form çayları falan diyete ek olarak tüketmemizde sakınca varmıdır acep. son olarak da yürüyüş yapamıyorum malesef bebişler var ikiz...ne yapsak bu spor mevzuunu.geçen evin bir ucundan diğer ucuna elime ağırlık alıp yürüdüm yarım saat falan.bebişler uyuyordu.açık hava şart ama hiç yoktan iyidir dedim.bunu da her gün yapamıyorum malesef...inşallah en kısa zamanda bizde kavuşuruz ideal kilomuza.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…