Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hosgeldın :KK48: :KK71: Ben de bı Turku cıgıram bunun ustune ıyı gıder :KK1: :KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

bebekim naber yaaa:KK3:azını burnunu kırcam senin ne vakit 60 oldun 16 kilo fark attın bana:KK15:valla maşallah görünce şok oldum darıs başıma:KK16:resim koy kız valla nazar değdirmem:KK9:

günaydınnn bayanlar

nasılsınız ben çok iyiyim geçen haftaya göre -900 gr.hafta sonu biraz kaçamağım oldu.4. haftaya giricem karatayda çok memnunum, mutluyum ve enerjiğim herşeyden önce artık yorgun ve mutsuz uyanmıyorum, nasıl bir etki bu ya omega 3 mü hepsimi bilmiyorum ama herşey çok yolunda.....:)

bildirim
geçen hafta:61
bu hafta:60.6
fark:400gr(regl haftam)
dünkü kahvaltı ve dondurmaya göre çok iyi bir sonuç
3 gündür wcde yok

1. öğün
1yumurtadan zeytinyağında taze nana ile omlet
kaşar peyniri
biraz ceviz
5-6 zeytin
1 bardak süt
3-4 çeri

iyiyim tatlım babana geçmiş olsun gördüğün gibi hedefe az kaldı yani 60 a
verince biraz daha aşağı cektim seni çooook özledik

kızlar merhaba,

hafta sonu yediklerime dikkat edebildim.
ama maalesef 2 şekersiz türk kahvesi içmeye zorlandım.
ve yürüyüş yapmadım ama yinede mutlu haber çok uzun süredir inemediğim 85 kg altına indim. ve sadece 5 günde bugün diyetimin 6. günü ve zayıflayacağımı biliyorum..
ve bu beni çok mutlu ediyor.:KK8::KK52:

Şekersiz türk kahvesi yasak değil canım içebilrisin kilo vermisşin tebrik ederim:KK9:

günaydınnnn :))
uyandıgımda 2 kayısı yedim ve su içtim kahvaltı saatimi beklıyorum:)
gectıgımız persembe basladım ve bugn tartıldım 1 kılo gıtmısss acaip sevındım ucuyorum desem yeridirr :21::KK76::KK36::KK9:uçuyorum uçuyorum yihuu:KK52:

Rumuz: paint
Başlangıç tarihi:14,06,2012
Başlangıç kg:88,7
Geçen hafta:88,7
Bu hafta:86,7
Fark:1
Toplam fark:1
Hedef:60

propycil kullanıcısından alıntı
mrb kislar,uzgunum bugn cunku bi sure ayri kalcm buralardan..sebebine gelince de:
Ben kasim ayinda gozluk kullanmaya basladim..gozum 1.5 astigmat ve 1 numara miyop tu..ama su anda: 6.5 astigmat ve 6 numara miyop..!! Gozumde keratakonus hastaligi warmis heray 1 numara artiyo,acil ameliyatla ilerlemesini durduracaklarmis..1 hafta sonra ameliyat olcm kislar,,ama geri donus yokmus,omur boyu bu numarada kalcakmisim..ameliyata kadar ve ameliyattan 1 ay sonraya kadar telefon be bilgsyar yasak..oyuzden gitmk zorundayim kislar..beni mazur gorun canlarim...kacamaklar olsada karataya yrim yamalak dewam insallah..beni osleyin..sizi sewiyorum..

ay canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun..hemen iyleş dön aramıza,,daha bebişimi görüceksinn kızz....

Selam arkadaşlar :)
2 incir + büyük bardak ılık su

1.öğün : 09 :00 da bitti

1 bardak fındık
2 kk kıvamı yumurta
5 dilim köy peyniri
8 zeytin
4 çeri
1 salatalık

cola selülit yapar ben günde 3 kere kahve içerim selülitim yok:KK9::KK9::KK9:
Artı karatay tarzı beslenirsen selülitin filan kalmaz sivilce biel kalmaz

Selüliti suyla yok edebilirsiniz bol su içen ve yürüyüş yapan kişilerde selülit azdır ben kendimi bildim bileli çok su içerim fazla yürümüyorum ama selülitim çok azdır ablam benden zayıf olmasına rağmen dert yanar selülitlerinden ..
Sivilce olayına katılıyorum sırtımda sivilceler vardı şimdi teki bile yok kaç defa cildiyeciye gittim çare olmadılar ama şimdi tertemiz oldu çok şükür :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
günaydın hanımlar bi kaç gündür başım agrıyo ugrayamıyorum sanırım sıcak çarptı ..bugünde agrıyo geçmişe bakamıycam pc ye bakınca daha çok agrıyii

Rumuz:destinaaaa
Başlangıç tarihi: 8 aralık 2011
Geçen hafta: 100,4
Bu hafta: 99,5
Fark:-0,9
toplam fark : sanırım 16 :26:

Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :%-0,86

cumartesi 98.8 i görmüştüm halbuki kaçamakta yapmadım ama niden böyle oldu anlamadım beaa :KK50:
ah bır bılsemde destınacımms şudur bunu nedenı desemmahh ahh

kızlar merhaba herkese,uzun süredir babamın rahatsızlığı nedeniyle foruma girmedim.hayatımı düzene koydum sıra geldi yine diyete.şubattan sonra diyetsiz geçen 4 ay içinde deli gibi yememe rağmen 3 kilo aldım.Şimdi sıfırdan tekrar başlıyorum.Ağustos sonuna kadar 10 kilo vermem lazım:)herkesi çok özledim ama bizim tayfa mezun ya da kaçak muhtemelen.loxiii,famir,petuşş,leylakklar sesime gelin:KK70:
kız hosgeldınn allah seni herkeş senı cok merak ettı bır bosluga dustuk emme propcıl deyı bır arkads vardo o doldurur gıbı ettı gevezenın tekıydı oda :KK9::KK9::KK9::KK9:sımdı o gıttı topıge bır geveze yeter zati ikinizi almaz biynimiz:KK1::KK1::KK1::KK1:

ah bır bılsemde destınacımms şudur bunu nedenı desemmahh ahh

kız hosgeldınn allah seni herkeş senı cok merak ettı bır bosluga dustuk emme propcıl deyı bır arkads vardo o doldurur gıbı ettı gevezenın tekıydı oda :KK9::KK9::KK9::KK9:sımdı o gıttı topıge bır geveze yeter zati ikinizi almaz biynimiz:KK1::KK1::KK1::KK1:

bende özledim de kuzucan da olmayınca olmuyor.valla karatayı bırakınca hımbıllaştım önce biraz yağ atıp süzeleyim o zamn kurt gibi kaynarım yeniden:KK9:

cadıı jarnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hoşgeldin kızzzz....
oh beeee yaz aylarında çekilmeyen diyet fazlı jarna sayesinde zevkli hale gelecek süper vallaaa:KK8:

kızlar ilk sayfadaki listeden çok eksiğimiz olduğu için ben şimdiye kadar bildirim yapanların hepsini aldım..

geçen haftaki listeyle kıyasladığımda eksikler;

güleryüz2011
lacey
mavimeleğim (bildirim yapmayacağını söyledi)
propycil (mezun oldu ve 1 ay izinli)
segi-liebe

bu durumda güleryüz ve sevgi-liebe tamamlanırsa liste tamam kızlar..

bunların dışında eksik veya bekleyeceğimiz kimse var mı..

X