Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba hanımlar ben geldim kaç gündür yoktum evde giremedim ama hiç kaçamak yapmadım aslında yarın tartılmayı pek düşünmüyorum
çünkü hastayım bakalım artık sabah klasik kahvaltımı yaptım herkese sevgilerrr

Canım arkadaşlarım benim, iş yogunlugundan 1 aydır giremiyorum.
1 aydır kilom da sabitti zaten. Ama moralimi hiç bozmadım ve mükafatımı aldım :)
4 yıl sonra ilk kez 50 küsürleri gördüm tartıda.

Bu bir mucize. Ben ki 3 yıl boyunca diyetisyen diyetisyen dolandım, resmen servet döktüm kilo vericem diye... 1 gram bile kaybedemedim.

İşin püf noktası, daha önce hayatımda olmayıp, diyetisyenler sayesinde tanıştığım ara öğünleri unutmakmış! Ben spor dahi yapamıyorum iş yogunlugundan, buna ragmen verdim kilolarımı. Çok yavaş verdim, ama hiç pes etmedim.

Yaşasıııın :)

Herkese herkese anlatmak lazım Canan Karatay'ı...

çok geçmiş olsun canım benim..inşallah iyileşmiş ve aynı formunda dönersin aramısa..öpüyorum senii

sersum nerdesinn cleem nerdesinn yaprak dökümü oluyoooo

canım iyiniyetlim..yokluğumu farketmene sevindim..ama üstte de söylediğim gibi yoğun günler yaşıyoruz..o nedenle beni mazur görün arada da olsa giricem.. çünkü size çok alıştım.. kaçamak yapmamaya dikkat ediyorum ama bazen oluyo..umarım kilo almadan atlatırım bu yoğun günleri:44::44:
şimdilik bu kadar sonra görüşürüz..

s kahvaltım saat10.25te bittii
2yumurta ıle kaşarlı omlet
5çeri domates
4ceviz

paint yeni başladın sanırım.. Ceviz yasak değil canım.. 1 çay bardağı kadar ceviz badem fıstık yiyoruz zaten..
bir de sabah meyveyi sabah yiyoruz ve kahvaltımızı da yağıyoruz ayrıyeten.. İLK sayfamızı oku istersen örnek menülerimize ve karatayın ana hatlarına ulaşabilirsin

tesekkür ederimm

2 incir + büyük bardak ılık su

1.öğün : 10:30 da bitti

2 yumurtadan bol dereotlu peynirli omlet
1 bardak ceviz+fındık
2 büyük dilim peynir
1 kırmızı taze biber
4 çeri
bol yeşillik
1 ufak salatalık
10 zeytin
2 kapsül omega3

Merhaba arkadaşlar,
öncelikle aslında uzun süredir konuyu takip ediyodum ama bir türlü kısmet olmamıştı yazmak, ben de sizler gibi kilo vermek istiyorum,
yıllarca hep birileri tarafından hor görüldüm bu yüzden ve şimdi artık bitsin istiyorum,
kısaca kendimden söz etmem gerekirse,
yemek, bulaşık, ütüden ne spora ne doğru düzgün yemek pişirmeye vakit bulamıyorum, aynı zamanda çalışıyorum, akşam 19.30 gibi ancak evde oluyorum neyse gelelim kilolarıma :)

28 yaşındayım 119,4 kilo olmuşum ki bir dur demem gerektiğini anladım biraz geç oldu ama anladım ve karatay diyetine başladım sizin gibi aynı zamanda insülin direncim var ve sabah akşam glukofen kullanıyorum, 6 haziranda başladım neredeyse iki hafta olacak ve 4 kilo verdim, çoğu sudur ama olsun insan yine de kendini çok iyi hissediyor

boyum 1,73 (Allahtan) o da olmasa ne olurdum bilmiyorum, orda burda sitelerden bakıyorum ideal kilom 65 çıkıyor, hadi 70 olsun ona da razıyım :) ben herhalde ilkokulda görmüştüm 65 kiloyu en son ama bu kez olsun istiyorum, hayatımda bir kez ben de istediğimi giyeyim, istediğim insanla gezeyim, aynaya baktığımda ya da dışarda gezerken vitrin camından yansımamı gördüğümde üzülmeyeyim artık, neyse şu anda mutluyum acıkmıyorum, yemek düşünmüyorum torba torba yediğim çikolataları,bisküvileri pastaları canım istemiyor , beni de aranıza kabul ederseniz çok sevinirim,
bugün ki menümüm de yazayım :)(destan oldu ama)

sabah iki yumurtadan domates kurusu ve dil peyniriyle omlet
yanında yarım çay bardağı ceviz
dereotu, domates,salatalık
bir kibrit kutusu kadar dil peyniri

şimdi bir yeşil çay :)
akşama da balık ve salata yemeyi planlıyorum.

Bu sabah eşimle 6-7 arası yürüdüm

Kahvaltımda cıslar vardı.. Yazmayacağım 2. öğünümde fırında köfte-patates(az) ve cacık semizotulu salatalıklı

Kıslar kilo vermede çok yolu olanlar ve yeni başlamış arkadaşlar sizler mümkünse kaçamak yapmayın. Ben hedefime ulaştım sayılır kasmadan veriyorum kalan kilocuğumu

Canım seni seviyorum ben nasıl farketmem kıs yokluğunu
Kolay gelsin canım taşınmak zor gerçekten soldan soldan geliyolar kamyonları görünce bana artık

Yeni başlayan arkadaşlar hoşgelmişler.. İLK sayfamızı mutlaka okuyun arkadaşlar ve mümkünse hocamızın kitabını edinin

arkadaşlar merhaba bende çoktandır yazamıyordum.62 kiloydum önceleri..bir aydır diyetteyim.5 kilo fazlam var..kilo veremiyorum die moralim bozulduğu için.girmiyodum nete.. ama sanırım bu bir ay neticesinde kilo verdimiilk ik hafta farketmedi ama sonradan sanırım...yani öle umuyorum çünkü tartıda eksik gelmeye başladım 1-2 kilo kadar ki ,bu bile bana yeter ..ayrıca regli olmak üzereyim ve böle durumlarda kilo 64,5 e falan çıkardı şimdi ise 62 gösteriyor tartı bazende 61.30 valla anlamadım gitti sanırım su yada kas verdim umarım yağdır giden çünkü yarım kilo bile vermiş olsam çok sevincemçünkü ben hiç veremiyorum..bakalım gerçek kilom reglim bitince ortaya çıkcak umarım az da olsa vermişimdir..bu arada bir ayda 5 kez falan kaçamağım oldu mecburen regli öncesi tatlı krizileride durmak demek çok imkansız bişebirde yaz geldiği için heryerde de kiraz karpuz olunca diyet yalan oluyor az da olsa yedim akşam değil ..ekmek hiç yemedim bir iki kez çok az kaçamak yedim ama azcık..meyve sabah yada öğlen spor desek bazen 40 dk yürüdüm bazen 30 dk oryantel,karataya da yüzde yüz uydum diyemem özellikle bazen ara öğün yaptım buna rağmen verdiysem çok sevincem yaaa tiroid var bende yavaş da versem razıyım yalnız bişiy farkettim akşamları 8den sonra dolabın başından ayrılmayan ben artık hiç acıkmıyom ekmek yediğim zaman acıkırdım ekmeği kestim iki saat sonra acıkan ben acıkmaz oldumacıksam bile çok az, onuda belli belirsiz geçip gidiyor gitsin kilolar, gelsin 38 beden mayolar

yoğunluktan ve derslerden dolayı uğrayamıyorum.malum 7 temmuzda kpss var.pc açık kalıyor ama ben olmuyorum malesef.umarım herkes iyidir..

propilycim çok ama çok gecmiş olsun.sağlığın yerinde olsunda yine geirsin.seni özlüyeceğizz

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

hadibakalım senin adına çok sevindim.bende tanışmak isterdim sorular sorsaydın kızz

sabah 11 de

biberli omlet
peynir
10 zeytin,
domates
acur2 parmak şeklinde köy ekmeği
haşhaş ve çilek reçeli

akşama kayınvalideme gideceğiz.umarım kacamaksız gelirimm

yokluğun çok belli oluyor canımm.kendini özletiyosun.kolay gelsinn

İyi pazarlar hanımlar,

Yeni gelen tüm arkadaşlar hoş gelmişler.

Sabah: klasik karatay kahvaltısı
öğle: 1 dilim et ızgara, semizotlu karışık salata, 1 kase yoğurt, 4 kaşık bulgur pilavı, 1 hurma, 1 kayısı, 2 ceviz

Sevgiler

slm kızlar bende 2 gündür karatay diyetine başladım hedefim 15 kg vermek .21 aylık bir oğlum var hala emziriyorum :) hepimiz birbirimize destek olursak bu kg işi biter.sigara bırakıp 10 kg oldım sonra hamile kalınca hepsi elektrik su olarak geri döndü ama bu sefer yılmıcam:)

Afiyet olsun ama reçel ekmek yemişsin patak geliyo sanaaaa
Canım sınavından istediğin puanı alırsın inş.

Karatay bi diyet değil sağlıklı beslenme tarzı.. Bunun için hamile ve emziren anneler de karatay yapıyorlar sağlıklı beslenip kilo veriyorlar.. Doğal olmayan herşey yasak.. Ara öğün yasak.. ekmek un pirinç yasak meyveler sınırlı.. ekmekten almamız gereken vitaminleri fındık dıstık vb den alıyoruz hem de daha sağlıklı oluyor.. Sağlıklı beslenerek hem zayıflıyor hem de hastalıklardan uzaklaşıyoruz..
Tam doğru yerdesin İLK sayfamızı oku mutlaka kolay gelsin

cizelge nasıl yapılıyor 2 sattir yapmaya calıştım kabul etmiyorr:)
bugün10 da sabah menemen peynir .8 tane zeytin .sekersiz cay
arada 2 taze kayısı sekersiz türk kahvesi
2 gündür 30 dk yürüyorum
kızlar 2 gündür yapıyorum 1 kg gitmiş tartıda görünce şok oldum:)
akşamda yogurt ve taze fasulye yicem
bolbol su içiyorum emzirdiğim için 2.5 lt daha fazla içmeye çalısıyorum+

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…