Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabahları meyve yiyoruz canım biz... Ben 10 a yakın kiraz yiyorum... kayısı yiyorum.. acur rahatlıkla yiyebilirsin... haftada 1 1.5 kilo veriyoruz daha fazlası sağlıklı da değil zaten canım...

peki kahvaltı yerıne mi yıyorsunuz:) cevaap ıcınde cok tesekkkur ederımmm:) dıyet listesınde yemekten ıkı saat sonra ara ögun yazıyr ya ona tam uyuyormusunuz yoksa canınız ıstedıgınde mı yıyorsyuz?? kafama takılan baya soru var galıbaa:KK53::44:

sabahları meyve yiyoruz canım biz... Ben 10 a yakın kiraz yiyorum... kayısı yiyorum.. acur rahatlıkla yiyebilirsin... haftada 1 1.5 kilo veriyoruz daha fazlası sağlıklı da değil zaten canım...

peki kahvaltı yerıne mi yıyorsunuz:) cevaap ıcınde cok tesekkkur ederımmm:) dıyet listesınde yemekten ıkı saat sonra ara ögun yazıyr ya ona tam uyuyormusunuz yoksa canınız ıstedıgınde mı yıyorsyuz?? kafama takılan baya soru var galıbaa:KK53::44:

2.öğün 16:00 da bitti

2 tabak kısır:26::26::KK50::KK53: önce 1 tabak yedim doymadım ve de çok güzel olmuştu ikinci tabağı da yedim:26::26:
ama başka bir şey yemedim bol bol su içtim

su: 4 lt yakın
spor : yok:KK50:

2.öğün 16:00 da bitti

2 tabak kısır:26::26::KK50::KK53: önce 1 tabak yedim doymadım ve de çok güzel olmuştu ikinci tabağı da yedim:26::26:
ama başka bir şey yemedim bol bol su içtim

su: 4 lt yakın
spor : yok:KK50:

Kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
Daha önce bahsetmiştim pazar günü yani yarın kuzenimin düğünü var.Biz erkek eviyiz.Cuma akşamı kına gecesi için kız evinde gidecektik.Gerçi kızla aynı memleketliydik.
Sabah öyle bir telaş oldu ki size veda edemedim. 2 günün bilançosunu yazıp yatacağım.Yarına enerji lazım:KK1:
:KK56:Cuma günü
Kalkınca:2 yaprak kayısı

Sabah:09.30
2 haş yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
2 dilim kaşar peyniri
6 siyah zeytin
domates
salatalık
2 dilim k. elma
2 k. erik
1 ceviz
2 badem

Öğle:14.00 erkek evindeydik Ankara'daydık yani
2 y kaşığı kadar tıftıklanmış tavuk haşlaması
salata

Akşam:18.30 Kırşehirde kız evinde yedik
1/2 tabak yoğurt çorba
1 tabak et haşlama
3 kaşık bamya
2 kaşık sulu köfte
salata
yufka ekmeği(köyümün yufkasına dayanamadım, et ile yedim GI düşsün diye)

23.30'da dondurma yedim limonlu karadutlu:KK17: çocukluğumda yediğim dondurmacıdan arkadaşlarla yedik.

Spor: oyun havası eşliğinde dans:KK1:

:KK56:Cumartesi:
sabah:09.30
peynir
zeytin
yoğurt
yeşillik
yufka ekmeği
domates
salatalık

ara: 11.00 dedemn bahçesinden 5-6 dut, 10 vişne, 1 erik

Öğle:13.00
1/2 tabak yoğurt çorba
yufka ekmeği
et haşlama
salata

Ara: 15.00'da
7-8 kiraz (bu da büyük halamın bahçesinden), 1 su bardağı ayran

Akşam:19.30'da Ankarada erkek evinde
1 tavuk butu kadar közde tavuk
salata

Spor: oyun havası eşliğinde dans:KK1:

Bugün bir de regl oldum.
Pazartesi tartılmayacağım kızlar, hem sürekli oyun havasına eşlik etmek için dans etmekten dolayı çok yoruldum ve yeteri kadar su içemedim oralarda hem de regl olduğum için +++ ları görmek istemiyorum tartıda.
Bildirim yapmasam sorun olmaz diye düşünüyorum.

Aklım sizde kaldı ama yazamadım çok yoğundum. Herkes iyidir umarım. düğün sonrası geçmişi okuyacağım.İyi geceler bol leptinler.:KK16:

canim cizelgede boyum 165..ama bugn olctuk tekrar boyum 168..kotlari 26-32 giyiyorum,aslinda anlamaliydim boyumun uzun oldugunu..yani 168 e gore bmi 17.7 filan cikiyo su anda..korumaya mi gecsem kilomu alsam bilemedim..:26::26:

Propycil düğünde bile düşündürdü durumun beni, umarım bir cevap bulabilmişsindir.
Kas kitlen eskiye oranla artmış olabilir bu yüzden de 47 kilo ikenki haline ulaşmış olsanda fazla çıkıyor olabilirsin.Bence öğünlerini azaltmadan karatay ile beslen ama kaçamakları dert edip o kadar yürüme

canim cizelgede boyum 165..ama bugn olctuk tekrar boyum 168..kotlari 26-32 giyiyorum,aslinda anlamaliydim boyumun uzun oldugunu..yani 168 e gore bmi 17.7 filan cikiyo su anda..korumaya mi gecsem kilomu alsam bilemedim..:26::26:

Propycil düğünde bile düşündürdü durumun beni, umarım bir cevap bulabilmişsindir.
Kas kitlen eskiye oranla artmış olabilir bu yüzden de 47 kilo ikenki haline ulaşmış olsanda fazla çıkıyor olabilirsin.Bence öğünlerini azaltmadan karatay ile beslen ama kaçamakları dert edip o kadar yürüme

kızlar gunaydın erkenden sıze yazma geregı duydum cunku SOKTAYIM sımdı durum su bu prs kılo 69.1 dune kadar dıyete ve spora dıkkat ettım ama dun oructum sahurda karatay kahvaltısı yaptım ıftarda 1 avuçiçi kadar ekmek kofte salata vs yedım ancak aksam cayı ozlemısım kandıl sımıdı yedım4-5 tane dedımkı kesın yarın artıda gorunucem sabah tartıldım 68.4 olabılrmı ındım ındım cıktım sımdı yıne tartılıyım kılomu vermısım tabı hergun sporumu yaptım ama onceden hıc boyle olmazdı coksaskınım tartımı bozuldu dersınız .....

mrb kislar,uzgunum bugn cunku bi sure ayri kalcm buralardan..sebebine gelince de:
ameliyattan 1 ay sonraya kadar telefon be bilgsyar yasak..oyuzden gitmk zorundayim kislar..beni mazur gorun canlarim...kacamaklar olsada karataya yrim yamalak dewam insallah..beni osleyin..sizi sewiyorum..
:KK5::KK5::KK5:

Propycilcim cok gecmis olsun simdiden. Sen yeter ki bi an once sagligina kavus. Ama ben kendi adima soyliyil mi seni gercekten cok ozliycem. Kendine cok iyi bak canim:nazar::nazar::nazar::nazar:

Kislar gunaydin herkese,

Dun fecimyogun bi gundu. Klasik Karatay kahvaltimin arkasindan evden ailece ciktik ve geceyarisi eve girdik. Bir suru birikmis alisveris isi, ogluma yasgununde gelen ve degistirilmesi gereken hediyeler, gidilmesi gereken bi yasgunu (arkadasimizin oglu), aksam arkadaslarla disarda yemek, sonra sinema. Yanimhem yorucu hem de keyifli gecti.

Oglen disarda (karataya basladigimin 5. Haftasnda ilk defa olarak) 1 adet lahmacun ve bulgur koftesi yedim. Cok ozlemisim:KK52: yemekten hemen sonra Kadikoyde bi kitapciya girdik (ben Karatay kitaplarinin oldugu kisma bakiniyor ve bi yandan da acaba yemese miydim su lahmacunu, simdi insulin dengemi bozmasin bunun icinde ki un, diye dusunurken, sagima baktim ve bi de ne goriyim!!! Canan hoca yanimda durup kitaplara bakiyooooo:KK52::KK52::KK52:

Cok heyecanlandim tabii. Hemen kendimi tanittim, halkimizin bilincli beslenmesi konusundaki yardimlari icin cok tesekkur ettim. Kadinlar klubunun uyesi oldugumu, burdaki herkesin kendisine ne kadar hayir duasi ettigini, onu cok sevdigimizi soyledim. Gozlerinin ici guluyodu. Sizlere cok selam iletmemi soylediEn Büyük KK

Bu arada biz konusurken bayagi gobekli bi bey de kulak misafiri oldu ve (belli ki hic duymamis Canan hocanin adini) siz mi yazdiniz bu kitaplari diyince hoca da "evet, iste bu gobekler erisin diye yazdim" dedi. Cok sekerdi kislar, cok mutlu oldum:KK52:

Bu arada gittigimiz yasgununde pastadan gene catalin ucuyla "ayip olmasin" lokmasi aldim. Aksam da bol salata, balik ve patlican salatasi yedim. Yemek sonrasi gelen binbir guzellikteki meyveye dokunmadim hic.

Bugun de butun gun ve gece disarlardayiz. Yaz geldi, gunler uzadi, haftasonlari hep boyle geciyo. Aksam vaktim olursa yazarim gunun bilancosunu.

Herkese mutlu, bol leptinli bi gun dilerim.

sabah kahvaltım(10:00bitti)
:KK56:domatesli,lorlu,köy yumurtalı melemen
:KK56:5 zeytin
:KK56:1 cay bardagı fındık
:KK56:az peynir
:KK56:2 ısırık simit

Son düzenleme:
2 gündür yokumm..öslediniz mi bakiim beni..ben sizi ösledim canlarım:KK16::KK16:
ama malum biliyosunuz izmirde son 2 hafta çok yoğun geçiyor..nete girdikçe topiğe girebiliyorum..beni mazur görün bu aralar.:KK17:
dün hiç giremedim.bu gün ilk menümü vereyim:KK56::KK56:
hellim peynir
peynir
zeytin
ceviz
omlet
çeri
çay ve limonlu form çay..:KK56::KK56:

birazdan alışverişe çıkıcaz.patlayan poşet .streç film falan anlıycaanız..toplanma devam ediyor..işte böyle kıslar..sizi seviyom ve hepinizi öpüyom..:KK54::KK54::KK16::KK16:

X