Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tamam canım demekki yürüyüşten kaçış yok yürüyecez bol bol havalarda sıcak sen saat kaçta yürüyosun .genelde sabahları yürüyon sanırım onun dışında da yürüyomusun...

Esasım sadece sabahları yürüyorum evet..Kaçışın yok hem de hiç Bugün niyetliyim yürümedim yarın yürürüm sanırım..Sıcaklar başladı onun için ya sabah ya da akşam saatlerinde yürüyüş yapılabilir sanırım..

lelakcım bool boool dinlen arkadasım kafanı topla .senın de kandilin mübarek olsun
arayı da fazla acma özletme kendini .. seni cok seviyorum arkadasım kendine iyi bak ...

cok cok gecmiş olsun arkadasım sonucta saglık daha da önemli.

herkese iyi kandiller kızlar,kandiliniz mübarek olsun,dualarınız kabul olsun.rabbim gönlünüzün hayır muradlarını versin inşallah.oruçlu olan arkadaşların oruçlarını allah kabul etsin inşallah ben gece kalkamadım tutacaktım ama.

sabah saat 8.30da 2 yumurta,15 zeytin,domates,salatalık,1 yeşil biber,1 kayısı yedim. öğlendede acıktım erken kahvaltı edince. 2.öğünümde(14:00)de metabolizma hızlandırıcı kabak çorbası , 1 tane biber dolması ve 10-15 kiraz yedim.

Son düzenleme:
Herkesin kandili mubarek olsun kizlar..oruc tutanlarin da Allah kabul etsin..

Propycilcimm canim cok gecmis olsun..bir an once iyiles don aramiza..

Kizlar sabah kahvaltiyi cok erken yaptigim icin 3 ogun olucak yine..

Sabah klasik karatay kahvaltim..yaninda aksam icimin gittigi karpuz ve cilek..meyveleri sabah kahvaltida yersem etkisi kotu olmaz die dusundum..bide bol bol yurudum..

Oglen:
Izgara tavuklu salata..

Aksam icin simdi patlican musakka yapiyorum..tabiki patlicanlari kizartmadan..

Leylakcim sana da iyi tatiller diliyorumm..benimde 3 hafta kaldi izne cilkmama..sabirla bekkliyorum..

Bir dua benimkisi:ne gözleriniz nemlensin,ne yüreğiniz dertlensin,ümit ettiğiniz her güzellik gelip karşınızda oluversin.Yüce ALLAH'ım herşeyi gönlünüze göre versin....Kandiliniz mübarek olsun....

merhaba mavimelegim ancak yazmaya fırsatım oldu arkadasım genelde arkadasların yazdıklarını okudum ve cok güzel cevaplamıslar seni insallah hayırlısı ile bebişini kucagına almak nasip etsin.bence karataya devam madem basladın yolu yarım bırakma zaten karatayla da her seyi yiyebiliyorsun yasaklı seyler haric cokta canın cektimi 1 catal yemeye calıs bence ben öyle yapmaya calısıyorum ilk 3 ay biraz benim sıkıntılı gecti ve ara arada devam ediyor bulantılar bu da iştahsızlık ve yemekleri zor yeme duygusu uyandırdı bakalım senin nasıl gececek ona göre menülerini ayarlamaya calıssırsın evet canan hoca yediklerinin iki katını yemelisin demişti bana ama benim ilk aylarda pek uygulayamadım ve yeri geldi daha az yiyebildim bulantılarım yüzünden ama simdi simdi biraz daha iyiyim artık daha cok iyi beslenecegime inanıyorum kilolarını suanda artık takma bence karataya devam ederek eminim daha az kilo alarak saglıklı bir bebiş dünyaya getireceksin bitanem bence birbirimize destek olalım 9 ay sonra bebişlerle karataya saglam dönüs yapalım sevgiyle kal

Son düzenleme:
2.öğünüm 17.15 gibi bitti 3tane kabak dolması+ yogurt+semizotu salatası yedimm. az öncede 7 tane dut yedimm :18::18:
32 kılo fazlam var gider mi bu kilolar yaa... 10 kiloyu kaç ay civarı verıleb,ilir acaba??:44:

Herkesin kandili mubarek olsun. Oruç tutanların da Allah kabul etsin.

Propycilim çok gecmis olsun. Bir an once iyileş ve aramıza dön.

Leylak'cığım, iyi tatiller. Tatil dönüşü geleceksin değil mi?

Kızlar bugün ipin ucu kaçtı. Onun için menü yazmak istemiyorum. Her türlü cezaya razıyım. Ama yarın yeni bir gün, yeniden başlayacağım inşallah.

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar vaktı) kabak yemegı,2kasık bulgur pılavı,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:az ev ısı yaptım ,az yurudum yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum(oruc olmadıgım gunlerde), meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

iyi geceler kızlar , bugün oldukça yoğun bir gündü. kızmın sınavı ardından alışveriş ,menümde akşama kadar çok iyi gitmeme rağmen akşam yine 2 dilim ekmek yedimm offff dilerim yarına tartıda fazlalık görmem

ya hıc meyve yokmu?? yada bı tane mı?? hıc yemıorm uc gundur ama cok canım cekıo daha dogrusu dut kayısı yıyorum da karpuz, acur ıstıyo canım hiç yiyemiyecekmiyim? bugun yürüyüs yapmadım kendimi suclu hissediyorum..
ayrıca genelde hafalık kac kılo gıdıyor merak edıyorum ama kkımse ynıt vermediiii

sabahları meyve yiyoruz canım biz... Ben 10 a yakın kiraz yiyorum... kayısı yiyorum.. acur rahatlıkla yiyebilirsin... haftada 1 1.5 kilo veriyoruz daha fazlası sağlıklı da değil zaten canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…