Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

60.8 olmuşum arkadaşlar

1 öğün 10:30'da bitti

2 yumurta kk kıvamı
bol yeşillik
2 çorba kaşığı çökelek (içine çörek otu tohumu koydum)
10 zeytin
5 çeri
2 ufak salatalık
1 bardak ceviz+ fındık
1 kırmızı taze biber
2 kapsül omega 3

kızlar kandiliniz mübarek olsun.ne diliyosanız allahtan hepsi gerçek olsun inşallah...ben bugünden itibaren uzunca bi tatile çıkıyorum.bolca dinlenmek ve kafa dağıtmak iyi gelecek banakendinize çok iyi bakın kızlar.sizleri çok ama çok seviyorum.

Gunaydin kizlar

Kandiliniz mubarek olsun.Alaah tamamina erdirsin.

Iyiniyetli ve leylak Allah kabul etsin
amin canım seninde kandilin mübarek olsun

leylakım iyi tatiller bizde seni seviyoruzdinlen kafa dağıtıp bomba gibi dön
kandilinde mübarek olsun

kandiliniz mübarek olsun herkesin duaları kabul olsun

bende oruç tutuyorum bugün sahurda yediklerim

mantarlı omlet
zeytin
peynir
az yufka ekmeği
yoğurt 2kaşık
1 bardakta süt

allah kabul etsin
iyiniyetlim senin orucunuda allah kabul etsin
oğlumla ilgili önerini deneyeceğim bilmedim şey değil ama benim küçük biraz ders çalışmayı sevmiyor
esascım sanada kolay gelsin canım

günaydın hanımlar
kahvaltım 9:00 bitti
1buçuk patatesli gözleme ve birazda haşhaşlı yağlama(canım yumurta yemek istemedi arada lahmacun hakkımı kahvaltıda tüketiyorum bende)
yarım domates
biraz peynir
8-9 tane zeytin
2 çay kaşığı karadut reçeli
1 ceviz
2 dilim sucuk
ve çayy..
çookk doydum herkesin miraç kandili mübarek olsun canlarım...

kandiliniz mubarek olsun, Allah hepmızın dualarını kabul eder insallah, oruc tutanlarında Allah kabul etsin oruclarını..
kahvaltım 12 civarı bitti..
salçalı,peynirli omlet
5çeri domates
5ceviz
2 kapsul omega 3 (500mg)

omega 3 mıdemı bulandırıyor sızdede ılk öyle oldu mu

mrb kislar,uzgunum bugn cunku bi sure ayri kalcm buralardan..sebebine gelince de:
Ben kasim ayinda gozluk kullanmaya basladim..gozum 1.5 astigmat ve 1 numara miyop tu..ama su anda: 6.5 astigmat ve 6 numara miyop..!! Gozumde keratakonus hastaligi warmis heray 1 numara artiyo,acil ameliyatla ilerlemesini durduracaklarmis..1 hafta sonra ameliyat olcm kislar,,ama geri donus yokmus,omur boyu bu numarada kalcakmisim..ameliyata kadar ve ameliyattan 1 ay sonraya kadar telefon be bilgsyar yasak..oyuzden gitmk zorundayim kislar..beni mazur gorun canlarim...kacamaklar olsada karataya yrim yamalak dewam insallah..beni osleyin..sizi sewiyorum..

hayırlı kandiller kızlar oruç tutan arkadaşlar aalah kabul etsin birbirimize dua etmeyi unutmayalım

sabah kahvaltım 11.30 da bitti
2 yumurta
10 zeytin domates
salatalık
bir parça peynir
çay
bu yediklerimle kendimi tıka basa doymuş hissediyorum

Canım çok geçmiş olsun sağlık herşeyden önemli Allah sağlık versin öncelikle herkeslere... Bir an önce iyileşirsin inş. canımmm.. Seni seviyoruz kendine iyi bak İyileşince bekleriz bak

bol bol dinlen Leylakım sen de kendine iyi bak.. Gönlündeki herşey gerçekleşsin canım.. Ben de seni çok ama çok seviyorum. Gene geleceksin di mi ama

Canım sağol senin orucunu da Allah kabul etsin Leylakım oğluşun ve diğer çocukların hepsi aileleriyle inatlaşırlar.. Birinin bize yapmamız gereken şeyleri hergün söylediğini düşünün. Çocukluktan itibaren bunu hergün senelerce duyuyorlar. İnanılmaz sıkıcıdır ve ergenler hiç ama hiç hoşlanmaz bundan. Ders çalış demek aksine yol açar.. Söylediğim şeyleri yaparsan (ki sabretmek zordur) uzun vadede çok iyi sonuçlar alırsın.. Başka bişey işe yaramaz tecrübeyle sabittir benim alanım bu canım benim yardım etmek istedim

Çok geçmiş olsun Allah gözüne şifa vesin Propil sağlıklı gözler ile seni bekliyoruz

amin canım inş. hepimizin duaları kabul olsun.canım sanada iyi tatiller kendine çok iyi bak ,iyi eğlen dönüşün muhteşem olsun bizde seni çok seviyoruz

canım seninde kandilin mübarek olsun orucun kabul olsun inş....

ama patates yassaakkk biraz cıss olamamışmı sabah sabah:44:

canım çok çok geçmiş olsun sen kendine iyi bak iyileş sonra bomba gibi gelirsin buraya merak etme.bu mübarek günde allahım sana ve tüm hastalara şifalar versin bizde seni çok seviyoruz.özlicez seni

Canım omega ile ilgili hiç sanmıyorum reglini geciktirsin.. Ben 2 aydır kullanıyorum ve topikte kullanan hiç kimseden bööle bişi duymadım. Bebek olmasın bi test yap

Bekarım ben
Her ay zamanında olurdum bekliyeyim 1 kaç gün daha

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…