Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Herkese merhaba:KK16::KK16:
58 kilo iken giydiğim pantolonum bana geniş bile geliyor şu Karatay diyeti basenleri eritiyor bunu anladım:KK34::KK34:

2 incir + büyük bardak ılık su

1.öğün: 08 de bitti

2 köy yumurtası kk kıvamı
8 zeytin
1 çorba kaşığı çökelek
1 bardak ceviz+fındık
4 çeri
1 yeşil biber

kesinlikle öyle ben bile 2 günde daraldım kemerimin 2. deliğine zoe sıgıyordum. bugün rahatça 3. deliğe soktum. çok mutluluk veriyor. karatay yapmayanlar zamanlarını boşa harcıyolarmış bende senelerimi boşa harcamışım şimdi anlıyorum.. ahh canan hoca yıllardır nerdeydin. :KK43:

2.öğünüm

3-5 kaşık yoğurtlu çorba pirinçleri olduğu için bitirmedim
bulgur pilavı
ayran
2 badem

oğlun ne guzel kilo wermiş maşşallah..diyorum ya erkekler hakkaten daha iyi sonuc alıyo..bide gencecik delikanlı maşşallah..metabolizma tavan..oyuzden tatilde kilo alsa bile sen ona hemen werdirirsin canımcım..:KK52::KK52::KK52:

aynen öyle tatilden dönünce devam

günaydın kızlar bugün benim evlilik yıldönümüm 3 yıl bitti sizlerle paylaşmak istedim.

bir kaç gündür yazamadım hiç işlerim çok yoğundu ama ara sıra girip okudum birazcık

sabah kahvaltım:KK56::KK56:
peynir,zeytin,bir tane haşlanmış yumurta, salatalık,domates,tereyağını cevize sürdüm, bir kupa yeşil çay ve kayısılı form çayı birlikte demledim :KK24:

allah nice mutlu yıllara ulaştırsın

kesinlikle öyle ben bile 2 günde daraldım kemerimin 2. deliğine zoe sıgıyordum. bugün rahatça 3. deliğe soktum. çok mutluluk veriyor. karatay yapmayanlar zamanlarını boşa harcıyolarmış bende senelerimi boşa harcamışım şimdi anlıyorum.. ahh canan hoca yıllardır nerdeydin. :KK43:

aynen yaaa nerdeydin bu zamana kadar canan hocaaaammm..bi 10 yıl önce tanısaydım belki şimdi insülin direncim olmayacaktı çok rahat verecektim fazlalıklarımı 100 kilo olana kadar ugraştım yoyo diyetler beni bu hale getirdi 5 ver 10 al 10 ver 20 al :KK50:yinede çok şükür çok geç kalmış sayılmayız :KK19:

ögle yemegim

bir tabak piyaz
bir tabak yogurtlu biber kızartması ( çok kısık ateşte 1 çay kaşıgı kadar zeytinyagıyla pişirdim )

bol bol limonlu suuu

kızlar limonlu su çok tok tutuyo bolbol için

:26:leylak84

canlarım öğle menüm...

1 kase şehriye çorba
2 adet biber dolma
salata -yoğurt

şehriye yasak canım işlenmiş gıdaa ama sen hamişsin bişey olmas yinede dikkat et :KK1:

güleryüzün hamişlikle ilgili hocaya sordugu yazısı facedeki grupta vardı dur bakim bulursam buraya ekliyim

Ben de artik kabul ediyorum desticim zayif oldugumu ve artk kilo wermk istemiyorum..iltifatlarin icin saol canimcim bu arada..birakmiycam hic burayi insallah..kiz 18 tane zeytinmi yedin sen..anammmmm..:KK53::KK53::KK53:
Canim ben artik kilo wermk istemedigim icn arada bir yiycem..ama sen kilo wermk istiyosan bi sure yeme..

ne bozulmasi yaw..olur boyle arada canim benim..sen kcamak yapmissin sadece..hic bise olmamis gibi dewam edersen hiiic biseycik olmas..

ben de sizi cok sewiyorum fzgunum..siz beni burakmadiginiz surece ben de suzi birakmam..:KK54::KK54::KK54:

teşekkürler canımcım içimi rahatlattın...

procum karatayı bırakma sakın ama 2 saat yerine 1 saat yürü (5 km yürü ) istedigini saatlere uyarak azar azar ye ...anam ne kaaa zayıfmışsın böylece kalakaldım :KK53::KK53:

leylak 84 hadi gari nerdesin meraktan çatlıcam bacım inşallah istedigin yer olmuştur :21::21:
geçmişi daha okumadım sadece muhtarın yazısını okudum ...hee mıhtar sakın burayı bırakma emii pozitif enerjin iyi geliyo bize :KK31::KK16:

kahvaltım
peynirli omlet
18 tane yeşil tuzsuz kırma zeytin
1 kk peynir domates salatalık
keten tohumu

aman yarebbim ne cok konusmusum gene yaw..cenem yerlerde gene..
kislar bu arada
leylak 84 naapti acaba..bugn tayinler belli olacak didiydi..?????

canlarım daha belli olmadı biz de bekliyoruz.ama ben hiç ümitli değilim.içimden bi ses olmayacağını söylüyo:KK50::KK50::KK50:

kızlar öğlen yemeğim:

1 tabak menemen
beyaz peynir
4-5 zeytin
domates
salatalık
ayran..

artık daha az yiyorum..yaşasınnn...:21::21::21:

herkese selamlar kızlar...bu aralar stres sıkıntı peşimi bırakmıyo:KK14::KK14::KK14:ama bunun bana tek güzel yanı 60 lı kilolara düşmüş olmam.buna sevinemiyorum bile..öf neyse sizinde canınızı sıkmayayım.

şehriye yasak canım işlenmiş gıdaa ama sen hamişsin bişey olmas yinede dikkat et :KK1:

güleryüzün hamişlikle ilgili hocaya sordugu yazısı facedeki grupta vardı dur bakim bulursam buraya ekliyim

ay destinacım nolur bak bi,,ben face açamıyorum iş yerinde bi bulsan nasıl güzel olur...:nazar::nazar:

O GÜN BUGÜNDÜRRR:))
PROF.DR.CANAN KARATAY EFENDİGİL HOCAMLA BULUŞMANIN BÜYÜK MUTLULUĞU İÇİNDEYİM.ALLAH HERKESE TÜM KARATAYCILARA ONU GÖRME FIRSATI VERSİNEMEĞİMİN KARŞILIGI OLARAK HOCAM BENİM İÇİN BİR ÖDÜLDÜ ADETA 12.00'DAYDI 'HAYY KİTAPEVİNİN STANDINDA' BULUŞTUM HOCAMLA:)) KIZLARR SİZLERE ÇOOOK SELAMI VAR HOCAMIN KADINLAR KLUBÜNDENİM HOCAM DEDİM AAAA ÖYLE Mİ ÇOOOK SELAM SÖYLE YAZ HEMEN ORADAKİLERE BENİMLE BULUŞTUĞUNU DEDİ:)) MAVİ GÖZLERİNE KURBAN OLAYIM HOCAM DİYESİM GELDİ İÇİMDEN AMA ALLAH RAZI OLSUN HOCAM SİZDEN DEDİM 3.KİTABINIZI MERAKLA BEKLİYORUZ DEDİM O DA İNŞ. MAYIS AYINA YETİŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ BOL BOL DUA EDİN YETİŞSİN DEDİ:)))
SIRA BANA GELDİİ VEE HOCAM DEDİM ARALIK 2011 DEN BUGUNE KADAR TAM 14 KİLO VERDİM SİZİNLE DEDİM OOOO MAŞA...LLAH DEDİ YÜZÜNDE KOCAMAN BİR GÜLÜMSEME BENİ DAHA DA GAZA GETİRDİ TABİRİCAİZSE:)))
İDEAL KİLOMUN NE OLABİLECEĞİNİ SORDUM HOCAM: 'SEN MERAK ETME ZATEN İDEAL KİLONA ULAŞTIĞINDA ARTIK KİLO VERMEZSİN AYNI ŞEKİLDE BESLENMENE DEVAM ET' DEDİ.BENİM EN ÇOK KAFAMA TAKILAN HAMİLELİKTE NASIL BESLENMEM GEREKTİĞİYDİ.HOCAM ŞÖYLE CEVAPLADI:' BU YEDİĞİNİN 2 KATINI YERSİN SABAHLARI DA KAHVLTIDA BALIK YE, BEBEĞİN ZEKASI GELİŞSİN' DEDİ.BAŞKA BİRİ ŞU SORUYU SORDU:' PEKİ HOCAM ÇOCUKLARIMIN EKMEK YEMESİ YA DA YEMEMESİ BU KONU DA NE ÖNERİRSİNİZ?' EL CEVAP:) EĞER ÇOCUĞUNUZDA KARACİĞER YAĞLANMASI VARSA,ERKEK ÇOCUĞU VE MEME BÜYÜMESİ VARSA,KİLOLU İSE EKMEK YEMEMESİ GEREKİR DEDİ.
HERGÜN MUTLAKA 2 YUMURTA YEMEMİZİ ÖNERİYOR İLAÇLARI DA TAVSİYE ETMİYOR DOKTORUNUZ ÖZELLİKLE KOLLESTROL HAPLARINI İÇMENİZ İÇİN ISRAR ETSE DAHİ ONLARA İÇİYORUM DİYİN AMA İÇMEYİN ÇÜNKÜ KOLESTROL İYİSİ YA DA KÖTÜSÜ DİYE BİR ŞEY YOK DEDİ.(TABİİKİ KARATAY BESLENMESİ YANİ DOĞRU BESLENME YAPILIYORSA)OMEGA 3 İÇİN MUTAKA YÜKSEK DOZDA ALINMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ 2-3 MG GÜNLÜK.

Düzenleyen: guleryuz2011 Düzenleme Tarihi : Bugün Düzenleme Saati :KK17:01

selam fıstıklar..
2 gündür pek giremiyorum..çok yoğunum bu aralar..canımda sıkkın lojman dağıtımını ertelemişler..yani evi geç yollamamız lazım herşey tersyüz oldu..offff..
dün 2 öğün yaptım
2.öğünüm:KK56::KK56:
patlıcanlı fırın köfte
yoğurt
salata
bugün
1.öğün:KK56::KK56:

evde muz kalmamış vektimde yoktu
4 kaysı
4-5 ceviz

2.öğün
tavuk ızgara
kabak yemeği
cacık
salata:KK56::KK56:

METABOLİZMA HIZLANDIRAN ÇORBA

Malzemeler:

2 orta boy Kabak
2 orta boy Domates
1 orta boy Kuru Soğan
1 yemek kaşığı Sıvı Yağ
Yarım demet sapları ile Taze Maydanoz
Yarım demet Taze Nane

METABOLİZMA HIZLANDIRAN ÇORBA Hazırlanışı: Domates, kuru soğan, kabak, maydanoz sıvı yağla birlikte alabildiğinde suda pişirilir. Sıcak karışım yarım demet taze nane ile blender yada rondodan geçirilir.

Kilo durduğu zaman 1 ya da 2 gün öğle ve akşam öğünlerinde yoğurtla birlikte tüketilmesinin uygun olduğu belirtiliyor…
Selahattin Dönmez

kahvaltım saat 11,51de bitti
2 az kaşar peynırlı omlet
5çeri domates
1salatalık
4ceviz
omega 3ü unutuyorum hep:S
su cok az tuketıyorum istemeyerek ıcınce de mıdem bulanıyor ıcemıyorm :KK25::26::KK43:

X