Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bu mantar konusunda bilgisi olan var mı acaba?

ızgara mantar yiyebiliyor muyuz?

2 günde 1 kilo dan kurtuldum. o yüzden zararlı olan bir şeyi ağzıma sürmek istemiyorum..
:KK50:

gunaydin canlarim..guzel bi gune uyandim bugun gene cok sukur,herkesler icin de oyledir insallah..
klasik karatay kahvaltimi yazdiktan sonra gecmise donuym biras:
11 adet yeni kirdigim ceviz-1 kase...tadi cok guzeldi ya,beklemisleri yemiyorm artik
12 adet zeytin
kasar,keci peyniri,beyaz peynir
2 adet ozgur takilmis koy yumurtasi
6 adet cekirdekli kuru uzum
2 adet omega
1 domates
1 salatalik
ve cayyyy cayyyy cayyy-12 yildir sekersiz bu arada..
daha henuz ekmek yemiyorum bu arada...ekmegimi kendim yapcm cunku ama tam bugday unum yok,oyuzden esime degirmenden aldirdiktan sonra yapcm..
Bide dun esim pastirma aldiydi,icindekilere bi baktim: adamlar koskoca yazmislar pudra sekeri war diye..ben de yemedim tabi..ya hayret bisey ya,adam gibi yapin pastirmayi biz de yiyek demi ama..sinirlendim..
:KK47::KK47::KK47:

canım anlamadım ekmegi kendimiz yapınca yemek serbestmi karataya göre bende makina var öyleyse yapıp yiyim dimi:44:

kızlar şimdi kandil simidi dagıtıldı 1 tane yedim bozuldumu diyetim şimdi yanında da evden getirdigim 2 adet biber dolması ve 1 kase yogurt yedim yorum lütfen...

sağol asyam.. sen de arada yiyebilirsin propycil gibi bence:KK9::KK9::KK9:

Propycile diyodum kııss senin göbüş möbüş yoktur diye iskeletor olmaya çalışıyomuş meğer arkadaş:KK52::KK52::KK9::KK9:
Canım propycilcim sakın aramızdan ayrılma bisimle kal lütfen:KK54::KK54::KK19::KK19:

kıslaarr dün akşam 9.30 gibi misafirlere ikramları hazırladım kendim bi lokma bişi yemedim. Zaten canım da istemedi.:KK33::KK33::KK33::KK33:

Leylakım tayininizi merak ettim canım hayırlısı olur sizin için inş. canım:KK19::KK19:
Esasım kızına geçmiş olsun.. Allah'ım çabucak şifa versin inş.

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN.. Hepinizi öpüyorum çıtır adayları ve çıtırlar ve iskeletorlar:KK9::KK9::KK9::KK9:
Sen kendine bak bee..sanki sen cok farklisin benden..ben gene iskeletor oluyorum,sen direk gorunmez olacaksin bu gidisle..:KK9::KK9::KK9:

aaaaa, ama biz sen, çoookkkk özliycezzzz. Senin neşeli yorumlarını çok arıycazzzzz:KK43::KK43::KK43:
Yok bebaam gidermiyim hic..siz basiniza belayi sardiniz,kurtulus yok bu cenesizden..:KK9::KK9::KK9::KK9:
bu sabah tartıldım 60.3 olmuşum:KK9:
3 haftada 2,5 kiloya yakın verdim kızz..:KK8:
yürüyüş yaptığım için ve reglim yeni bittiği için asıl kilom da değildir diye tahmin ediyorumm..
wcye gidemiyorum sabahları mesela onunda etkisi var...
59 olmuşumdur belkide:KK8:

yaaa aslında kilom pek önemli değil..
görünen fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum:KK31:
Tebrik ediyorum famikcim..yuruyusler ise yaramis massallah..:KK9::KK9::KK9:
gunaydın kızlarrrrrr:KK3:

gecen haftasonu aldıgım 1,9 kılonun 1,8 ını vermıss bulunuyorum:KK9:pztesıden berı karatayıma uydum,reglım de bıtmek uzere,sanırım kılo degıl sıslıktı o,:KK51:

zaten bu pztesı tartılma ısı hıc ıyı olmadı,haftasonları az cok kaçamak oluyor ve daha onu toparlamaya fırsat bulamadan bildirim yapıyoruz.ne dersınız tüm topikler gibi biz de tekrar cumaya mı alsak bildirim gününü?
Ben didiydim sağa şisliktir o die...
ewet ya cuma olsun bence de..hem cyma hayirli gun..pazartesi sendromunun ustune bide trti sendromu eklemeyel demi ama..:KK9::KK9::KK9:

canım zaten yürümüşün yediklerin kalmamıştır bile ama sen dikkat et kendine istersen biraz ye yasaklı olanlardan ...canım mezun oldum diye gitmek yok buralardan ona göre bak ozaman yersin patak:KK4::KK4::KK4::KK1:
.
Aman yarebbim...esas beni dowmedi kacamaktan dolayi..gecen gun fundayi dowusun geldi de aklima birden..dowcen die korktuydum beni de..:KK53::KK53::KK53:
Bu arada gitmeyi aklimdan bile gecirmiyorum canum benim...sizsiz ben naparim..
akşam menümü yazıyorum
balık ızgara bol salata
bu arada bişey sorucam ızgara mantar yenebiliyor mu? çok severimde :KK1:
8 den sonra ( işten anca gelip hazırlıyorum yemeği) bitki çayı ve su içtim sadece.
1 saat yürüyüş yaptım aslında daha yürücektim ama eşim aradı sıkıldı tabi evde yalnız :KK1: bulaşık makineside ona satmıştım hevesim kırılmasın diye sesini çıkarmıyor.. :KK1:

sabah ki menüm
2 yumurta
avuç içi kadar peynir
6 zeytin
bol yeşillik
fındık
ve yeşil çay

öğlen içinde
semizotu salatası
bol yeşillik
ceviz hazırladım.

mantar konusunda cevap bekliyorum.... bu arada 200 gr daha vermişim bu sabah itibariyle
mantar serbest canum..hüplet bakalim..:KK9::KK9::KK9:

kızlar şimdi kandil simidi dagıtıldı 1 tane yedim bozuldumu diyetim şimdi yanında da evden getirdigim 2 adet biber dolması ve 1 kase yogurt yedim yorum lütfen...

Bozuldu demeyelim de .. Kacamak yapmissin diyelim.. Aksam ogununu salata ve corba yaparsan , 45 dakika -1 saat arasi yurursen , bol su ve yesil cay ictigin taktir de kacamak yaptin ama telafi :KK31:etmis olursun canim

procum karatayı bırakma sakın ama 2 saat yerine 1 saat yürü (5 km yürü ) istedigini saatlere uyarak azar azar ye ...anam ne kaaa zayıfmışsın böylece kalakaldım :KK53::KK53:

leylak 84 hadi gari nerdesin meraktan çatlıcam bacım inşallah istedigin yer olmuştur :21::21:
geçmişi daha okumadım sadece muhtarın yazısını okudum ...hee mıhtar sakın burayı bırakma emii pozitif enerjin iyi geliyo bize :KK31::KK16:

kahvaltım
peynirli omlet
18 tane yeşil tuzsuz kırma zeytin
1 kk peynir domates salatalık
keten tohumu
Ben de artik kabul ediyorum desticim zayif oldugumu ve artk kilo wermk istemiyorum..iltifatlarin icin saol canimcim bu arada..birakmiycam hic burayi insallah..kiz 18 tane zeytinmi yedin sen..anammmmm..:KK53::KK53::KK53:
canım anlamadım ekmegi kendimiz yapınca yemek serbestmi karataya göre bende makina var öyleyse yapıp yiyim dimi:44:
Canim ben artik kilo wermk istemedigim icn arada bir yiycem..ama sen kilo wermk istiyosan bi sure yeme..

ne bozulmasi yaw..olur boyle arada canim benim..sen kcamak yapmissin sadece..hic bise olmamis gibi dewam edersen hiiic biseycik olmas..
Prop'cuğum, mezun olsan da, burayı bırakma sakın. Seni çok seviyoruz canım.:KK16::KK54:
ben de sizi cok sewiyorum fzgunum..siz beni burakmadiginiz surece ben de suzi birakmam..:KK54::KK54::KK54:

canlarım günaydın,,

hamişlik etkisini yavaş yavaş göstermeye başlıyo,, :KK49::KK49:
mide bulantılarım da artış var,, karatay kahvaltımı zar zor yapabildim,domateslerimi,salatalığımı bitiremedim bile hele o yumurta nasıl zor gitti anlatamam,inşallah bööle devam etmez,ay sanki ceviz bile bi tuhaf koktu bugün..:KK19::KK19:
yarım kandil simiti yedim yanında bastırsın diye çok pişmanım....:26:

bu arada halsizlikte cabası,,

şimdi biraz geçmişe bakıcam,hepinize ce vap yazmak istiyorum ama umarım kötülemem..ve yazarım
bu arada dünden beri güleryüzün listeleirine bakmaya çalışıyorum bitürlü bulamadım çok fazla sayfa olunca forumda karıştı...

hocamın kitabındada bişey bulamadım hamilelik ile ilgili,, nasıl beslenmem lazım,aynı listelere devammı?

beni aydınlatırmısınız? :KK28::KK28::KK28:

Merhaba canim ..
Insallah cabuk gecer bu stresli gunler ..
:KK31::KK30:

Bir arkadasimiz hocamiza imza gununde sahsen sormustu hamilelelik de beslenme ile ilgili
..
Normal karatay da yediginizin iki katini yiyin demis , ve sabahlari balik tuketin demisti ..

aman yarebbim ne cok konusmusum gene yaw..cenem yerlerde gene..
kislar bu arada
leylak 84 naapti acaba..bugn tayinler belli olacak didiydi..?????

Amma kendimi affettirmwk icin tam olarak 2 saat tempolu yurydum durmaksizin,ama inanin yurume konusunda hayatimin rekorunu kirdim..bu arada yemekler 4 te bitti..yani gec sayilmaz dimi..
kislar saka bi tarafa,ben karatayi birakmayi dusunuyorum,cunku bugun arkadaslar boyumu olctulr ve 1.68 cikti boyum ve 50.5 kiloyum su anda..gogsumle biynum arasindaki kemikler sayilmaya basladi artik..bide kaburgalarimi sayabiliyorum..anaroksiya olmaktan korkmaya baskadim artik..sizce napiym ben yawww...
Bu arada gecmise bakamadim hic..cok accayip uykum war,galiba yatcam..
kacamaklar konusunda oataklarinizi ve karatayi birakma konusunda yorumlarinizi bekliyorum..
168 boya 50 kilo çok zayıf ama:KK66:
Benim boy 170 54' düştüğümde çok ama çok zayıf duruyordum inanır mısın 6 ayda 2 kilo almak için uğraştım alamadım sonrasında birden 6-7 kilo aldım tabi 1 yıl içinde
Seni düşünemiyorum bile fotonu koysana çok merak ettim fiziğini:KK16::KK16::KK16:
Resmen manken ölçüleri :KK52::KK52: foto koy foto koy azcık gaza gelelim biz:KK50::
50:

iyi akşamlar kızlar bende menümü yazayım
SABAH : 2 yumurta (tamamen köy yumurtası), 40g peynir, 4 adet y. zeytin , domates,salatalık,yeşil çay
ÖĞLE : 1 kase yoğurt çorbası, 3 çatal hindi sote, salata,1 ELMA
AKŞAM : 1 adet biber dolma, 5-6 adet pazı dolma(kıymalı ve bulgurlu), salat
SU : 2 litre
SPOR : 60 DK YÜRÜYÜŞ

Güzel olmuş Lacey :)
Su oranını arttırsana:KK34::KK34:

Merhaba kizlar .. Cumaniz hayirli olsun ..

kahvaltimdan once 20 dakika yurudum.

Kahvaltimda;
2 yumurtadan yapilmis beyaz peynirli omlet ,
2 aci biber,
1 ceri domates,
1 kase kabuklu fistik,
ve bir bardak yesil cay vardi ..

Simdi evimi topladim . Cayimi suyumu iciyorum ..

Optum hepinizi .. Leptininiz , hareketiniz ,sivi aliminiz Bol bol olsun ..:KK16:

ahvaltım
1 yumurta
peynir
7 zeytin
15-20 adet yer fıstığı
1 hurma
2 omega 3:KK56:

kahvaltıdan sonra 35 dk yürüdüm:KK8:
arkadaşlar taze taze sıcacık su böreği alıp ikram ettiler..
bense yemedimm....eferim banaEn Büyük KK

kızlar haftaiçi kahvaltımı 7:30da yapıyorum
öğle yemeğimi 12:00de yiyorum..
akşam eve gittiğimde saat 18:30 gibi yoğurt,ceviz,peynir vs tarzı besleniyorum artık

haftasonuda 2 öğün yapıyorum

su böregine hayır diyen irade abidesi arkadaşım seni tebrik ederim :KK9::KK9:

nayııııııır kilo verene kadar ekmegin her türlüsü yasak :KK47:

muhtarcım 18 zeytin yidim evet ama küçük zeytinler toplasan 10 dene etmes :KK9:

loxiye katılıyorum tartı günü cuma olsun lütfeeeeen

Merhaba kizlar .. Cumaniz hayirli olsun ..

kahvaltimdan once 20 dakika yurudum.

Kahvaltimda;
2 yumurtadan yapilmis beyaz peynirli omlet ,
2 aci biber,
1 ceri domates,
1 kase kabuklu fistik,
ve bir bardak yesil cay vardi ..

Simdi evimi topladim . Cayimi suyumu iciyorum ..

Optum hepinizi .. Leptininiz , hareketiniz ,sivi aliminiz Bol bol olsun ..:KK16:

Üstüne bie omega3 kapsülü olsaymış harika olurmuş :KK16::KK16:
sevgiler

Herkese merhaba:KK16::KK16:
58 kilo iken giydiğim pantolonum bana geniş bile geliyor şu Karatay diyeti basenleri eritiyor bunu anladım:KK34::KK34:

2 incir + büyük bardak ılık su

1.öğün: 08 de bitti

2 köy yumurtası kk kıvamı
8 zeytin
1 çorba kaşığı çökelek
1 bardak ceviz+fındık
4 çeri
1 yeşil biber

merhaba kızlar hayırlı cumalar
üüüfff çok sıcak

kahvaltım
1 yumurtadan peynirli dereotlu omlet