Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvalti Iki yumurtayla yapilmis menemenle bir avuc ici kadar peynir yedim kahvaltida.
ogle saat 1de corba, yogurt, saksuka ve manti vardi. mantidan bir kasik aldim biraktim. zaten mantiya hakaret gibiydi. yemedigime hic pisman olmadim. saksukanin da en yagsiz olanini sectim.
aksam yemegi: 6.30'da bir tabak tavuk eti.(galiba cok oldu ama. oglenki yemekten sonra cok aciktim, gozum doymadi) 1 tabak salata, bir bardak yogurt yedim.
simdi de cayimi iciyorum.

Bugun 7700 adim atmisim. 40 kat cikmisim. simdiye kadar 1680 kalori yakmisim. 12ye kadar 2400'u tamamlarim heralde.
Aksam parka yuruyuse gitsem mi acaba 8000 adim yapiyor orasi. ama bugun zaten okulda bir ordan oraya yurudum cok mu gelir acaba. neyse bi dusuneyim.

Merhaba:KK16::KK16:
mantı harici fena değil
Kendi kendine sorup cevaplamışın ben git derim parka:KK52::KK52:
burda hava yağmurlu:KK53:

kız kendine uygun avatar bulmuşun garfield da senin gibi kıpır kıpır:KK52::KK52::KK52: duramıyo yerinde :KK1::KK1:
ewet canım tam aradıgım avatardı bu..garfield hastasıyım da biras...

kahvalti Iki yumurtayla yapilmis menemenle bir avuc ici kadar peynir yedim kahvaltida.
ogle saat 1de corba, yogurt, saksuka ve manti vardi. mantidan bir kasik aldim biraktim. zaten mantiya hakaret gibiydi. yemedigime hic pisman olmadim. saksukanin da en yagsiz olanini sectim.
aksam yemegi: 6.30'da bir tabak tavuk eti.(galiba cok oldu ama. oglenki yemekten sonra cok aciktim, gozum doymadi) 1 tabak salata, bir bardak yogurt yedim.
simdi de cayimi iciyorum.

Bugun 7700 adim atmisim. 40 kat cikmisim. simdiye kadar 1680 kalori yakmisim. 12ye kadar 2400'u tamamlarim heralde.
Aksam parka yuruyuse gitsem mi acaba 8000 adim yapiyor orasi. ama bugun zaten okulda bir ordan oraya yurudum cok mu gelir acaba. neyse bi dusuneyim.
aksam yemegın cok degil canım..hatta sen yeni başladıgın için aralarda cok acıkırsan kuruyemiş ve az meyve yiyebilirsin..bide sporunu yawas yawas arttır..birden yuklenirsen bidaha spor yapmak istemeyebilirsin..bence parka gitme bugun..

merhabalar kızlar nasılsınız?:KK3:kaç gündür yoktum çok özledim sizleri.ani bir tatil kararı verince böyle oldu.regl bitti,moral bozukluğu derken kilo da verdim.sizleri merak ediyorum şimdi.listeyi bulup bakmam lazım hemen:KK31::KK31:

Leylak'cığım hoş geldin canım. Çok özlemiştik seni.:KK19::KK19::KK19: Tatile gitmene de sevindim. Güzel güzel dinlenmişsindir, şimdi oh.

İyi akşamlar hanımlar,

2.öğün : iskender (ekmeksiz), salata

Öğleden sonra misafirim geldi, akşam yemeğim biraz kaydı ama kaçamak yok.

3. öğün: 2 tane domates dolması (pirinçsiz), 1 kase yoğurt, 2 kayısı

Bugün sabah dışarıdaydım, çok yürüdüm, şimdi çok yorgunum ayrıca yürüş yapamayacağım.

Su: 2 lt

Sevgiler

kıslar yarın misafirliğe gitcez gunduz..kesin kaçamak yaparım ben orda..ama tabi yüruyusumu ihmal etmem..:KK35::KK35::KK35::KK35:

:KK1::KK1::KK1: çokmu korktun kız tabi öyle yaparım kola içmiş bide ödül olarak diyo :KK20::KK20::KK20:

sizede şimdiden iyi eğlenceler .bizimde 5.senemiz bitcek nasipse :21::21::KK16::KK16:

kızlar az önce burnuma bi kek koktu ayy amanin :18: kek istiyorum ama yokk yemicem olmaz 69u görmüşken önümde 68-67ler varken olmaz demi neyse avcumu yalıyım bari :KK1::KK1: ben çoookk uzun zamandır yapmıyorum eskiden hiç eksik olmazdı eşimde çok seviyor.ama yapmıyorum artık tabi eşim söyleniyo sen yeme bize yap diye ama olmazzz :KK20::KK20:

esascım allah 25-35 seneler göstersin inşallah
kekten sakın ha sakın yeme:KK53::KK53:
kocana yap aaa yazık adama bizim evde neler pişiyor bir bilsen eşim oğlanlar hiç dururlarmı
büyük oğlum 10 günde 2,5 kilo vermişti tatile gitti almadan gelir inşallah

yani kaçamağımıda yaparım yürüyüşümüde diyorsun öyle mi

ayyynen oyle canım..orda yemesem beni öldürürler,cunku hepsi kilolu insanlar..:KK9::KK9:
zaten yürüyüşümü bile engellemeye calısıyolar zayıfsın die..
oyuzden mecburen kacamak yapcam ama artık ölçulu yemeye calıscam(pek beceremem ama:KK9:)

esascım allah 25-35 seneler göstersin inşallah
kekten sakın ha sakın yeme:KK53::KK53:
kocana yap aaa yazık adama bizim evde neler pişiyor bir bilsen eşim oğlanlar hiç dururlarmı
büyük oğlum 10 günde 2,5 kilo vermişti tatile gitti almadan gelir inşallah
oğlun ne guzel kilo wermiş maşşallah..diyorum ya erkekler hakkaten daha iyi sonuc alıyo..bide gencecik delikanlı maşşallah..metabolizma tavan..oyuzden tatilde kilo alsa bile sen ona hemen werdirirsin canımcım..:KK52::KK52::KK52:

kıslarrr selamm menümü yazayımm

cıslarla dolu ama arkadaşlar benim için veda yaptılar :18::18:
2. öğün:KK56::KK56:
4 tane içli köfte
1 kurabiye
küçük kadayıf tatlısı(muhallebili):KK17::KK17:
2 kibrit kutusu kadar su böreği:KK17::KK17:
ayran 3-4 pat kızartması:KK17::KK17:

çok üstelediler yaa şu vedalar bi bitse artıkın:18::18::18::KK50:

iyi akşamlar kızlar bende menümü yazayım :KK3:
SABAH : 2 tane köy yumurtası ile yapılmış omlet, domates salatalık ,yeşil çay, 4 adet ceviz
ÖĞLE : 5-6 kaşık yoğutlu ıspanak, 2 adet ceviz, 7-8 adet çilek
AKŞAM : 1 kase yoğurt çorbası (buğday ile yaptım ), 4 kaşık hindi sote, közleme patlıcan
SU : 2 litre
SPOR : 60 DK YÜRÜYÜŞ

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) kofte,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 3 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

meraba kızlar,umarım moraller çok iyidir:KK16:
akşam menüm 18 de bitti
:KK56:zeytinyağda biberli kabak
:KK56:1 kase yoğurt ve mevsim salata.
bu yemek cıss değil,değil mi kızlar?çünkü zeytinyağında kızarttığım için:44:.ama pek yağlı sevmediğim için yeterince az yağ koyuyorum zaten.:KK53:

Simdiii aerobic-pilates zamaniiii, isteyen buyursun... :KK8::KK8:

[video=youtube;AcCxDddJmNY]http://www.youtube.com/watch?v=AcCxDddJmNY&feature=share[/video]

Son düzenleme:
merhabalar kızlar nasılsınız?:KK3:kaç gündür yoktum çok özledim sizleri.ani bir tatil kararı verince böyle oldu.regl bitti,moral bozukluğu derken kilo da verdim.sizleri merak ediyorum şimdi.listeyi bulup bakmam lazım hemen:KK31::KK31:
hoşgeldin canım öslemiştik seni:KK16::KK16:
evet özlüyo insan forumu.bildiğin alışkanlık oldu artık.girmesem eksiklik hissediyorum.:KK1::KK54:her ne kadar şahsen birbirimizi tanımıyor olsakta samimi muhabbetleri çok hoşuma gidiyo benim.iyi varsınız:KK16:
:KK16:
ben de bayılıyorum muhabbetimize:KK52::KK52::KK16::KK16:

Gecmis olsun canim.
sağol canım..korkuyor insan:KK53::KK53:
pazar günü babalar günü ailecek branca gideceğiz
pazar günü tartılayım diyorum:44: ne dersiniz:KK34::KK34:
birde pazartesi tartılır aradaki farkı farkederiz:KK53::KK53:
seni gidi kandırmıkçıı:KK53::KK53:
muhtarmiii..cok guldum leylakcim..:KK9::KK9::KK9:
Petunya koydu canim foto..yaklasik 10-15 sayfa once..yani dun koydu..harbiden muhtar gibiyim haaa:KK9::KK9:
topiğimizin mıhtarıııı...tuttum bunu ben:KK53::KK53::KK53:
gecmı solsun canımm gecen gun yemek yapıyorum eşim uyuyor saat 16 cıvarıydı eşim uykudan uyandı deprem oluyo dıye kıızmı kucakladı asagı ındık lambalar ve anahtar naısl salandı cok korktu elım ayagım tıtredı . fethıyede olmus ozaman taa beysehırde hıısttık bravo dedım eşime:KK9::KK9: Aallh vermesın kımseye cok zor acı bır afet
evet canım biz o depremde yoldaydık hissetmedik ..izmirde bütün arkadaşlar duymuş.biz de dün eşimle gece 1 de olanı hissettik ..az da olsa tedirgin ediyor insanı:KK53::KK53:

ewet canım tam aradıgım avatardı bu..garfield hastasıyım da biras...
ben de bayılırım garfielda..:KK16::KK16:liseden beride türkçeleştirip garifaldi diyoz ailecek..arabamda da kocaman bir garifaldi dil çıkarıyor geçenlere:KK35::KK35::KK35:

Selamlar ,

kahvaltimdan once 20 dakika yurudum.
1.Ogunum;
2 yumurta , 4 ceri domates, 7 cilek ,2 aci biber
yesil cay

az once yurudum geldim 70 dakika olmus farkinda bile degilim.

2.Ogunum;
1 kase yaz turlusu ( biber,patlican,kabak)ve bir mercimek koftesi ..

Simdi suyumu iciyorum.

İyi akşamlar kızlar,

3. Öğünüm :
2. Ile arasinda yarim saat var kocis erken geldi , yiyelim , yururuz dedi ..ben de ok dedim.

1 minik lahmacun,
1 tavuk gogusu ( firinda )
2 mercimek koftesi.

Sonra , 70 dakika daha yürüdüm. Yarım saat yüzdüm.

Simdi suyumu iciyorum.

Leptininiz bol olsun kizlar..

Son düzenleme:
Canlarım selam,

Yazmasam da her sayfayı okudum. Neredeyse 15 gündür Karatay'dan uzaklaştım. Ne yürüyüş kaldı, ne Karatay:18:

Habire kilomu soran eltim vardı ya hani... Kendi benden şişman olup, benim kiloma kafayı takan... Kilo verdiğimi görmemişti. Onunla görüştük. Nazarı mı değdi nedir ya!!! Bir türlü kendimde güç ve irade bulamadım:KK4: Bu 15 günün bana dönüşü +++ oldu tabii... Tekrar 82 kg olmuşum:KK4:

Ama bugün çok iyi hissediyorum kendimi! Bugün tekrar kendimi toplayıp, yeni bir başlangıç yaptım. Yani bundan sonra tartı günüm Çarşamba olacak.30 kg lık hedefimi 10 kg lık 3 bölüme ayırmıştım kafamda. Bugün itibarıyla 2. kademeye geçiyorum arkadaşlar.

Hepinizi öpüyorum.:KK9::KK9::KK9:

Başarılar canım. Seninleyiz:nazar:

Çok yaşa, bütün kalbimle katılıyorum sana. Bu tür ilaçlar karaciğeri yormaktan başka bir işe yaradığını düşünmüyorum. Biz kiloları alırken 1 hafta 10 günde veya 1 ayda almadık ki, bu kadar zamanda vermeye çalışıyoruz. İnanıyorum ki Canan Hocamızın izninden gidersek hem kilolarımız vermiş hem de sağlıklı beslenme yolunu bulmuş oluruz. Sadece biraz sabır! ve buradan ayrılmamak gerek :KK3:
Sevgi ile...

Harika demişsiniz.
İnşallah hep birlikte birbirimize destek olarak, morel ve enerjimizi yüksek tutarak tıkır tıkır vereceğiz kilolarımızı .. Başarılar canım . Bizlerle kal:KK16:

X