Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Arkadaşlar sabah 07:30 da k.valtı yaptım saat şu an 15:15 ama acıkmıyorum korktum kendimden resmen ben niye acıkmıyorum:KK53::KK52::KK1::KK1:

ne güzel işte kız daha ne istiyon bugün sende 2 öğün yapcan desene:KK34:

hoşbulduk kızlar yazın benim işim bitmez oğluşlar sağolsunlar giy giy çıkar çamaşır ütü yemek çok çalışmam lazım çok
bir kaç gün giremesemde merak etmeyin karataya devam
zaten tamamen ayrılsam topikteen haber ederim canlarım

kolay gelsin canım...sakın ayrılma burdan hedefine ulaşsan bile ...

annem beni 4 aydır görmüyordu dün şok oldu
kurumuşun kurumuşun sen ben geldim annem seni ele alayım diyor:KK53::KK53::KK53:
anne ben kaç aydır vermek için neler çektim bilmiyorsun hiç kusura bakma dedim
sende yürüyüşe başlıyorsun dedim
biz 3 kızız annem bizim kilolu olmamızı da istemez diyet yapmamızıda istemez :KK53: nasıl olacaksa 3ümüzde kilo almaya müsaitiz

aman dikkat et sakın yeme canım :KK20:hatta sen anneni karataycı yap...:KK1::KK1:

kızlar grubunuza benide alın 1 haftadır düzenli egzersiz yapıyorum ama diyet olmayınca olmuyor bıde anladımki ekmek bana iyi gelmiyor az da yesem kilo veremiyorum o üzden bende karatya başlamaya karar verdim sanırım bildirim pazartesileri

hoşgeldin aramıza canım pazartesileri kilo bildirim günü,ama hergün menülerini yaz ona göre doğrularını yanlışlarını söyleyelim.ilk sayfamızda örnek menüler var kitabı alıp okursan daha iyi olur .onun dışında yine sormak istediklerin olursa cevaplarız...

merhaba kızlar
kahvaltım 9:00 bitti
1 yumurta
peynir
zeytin
yarım tost:KK17:
1domates
çay
1 ceviz

ikinci öğün 15:20 bitti
1 kase etli nohut yemeği
1 kase kısır
3-4 kaşık semizotu
1 bardak ayran

annem dün gitti kızlar antalyaya ben yine yalnız kaldım cok üzgünüm:KK25: ama napalım herkes yerinde sağ olsun dimii..karatay beslenmeme aynen devam ediyorum artık..aralarda atıştırma yapmaya başladım bundan biran önce kurtulmalıyım öğlen 3 çatal karpuz yedim akşam bişi yemicem zaten acayip doydum şükür..birde akşama spora başlıyorum inş.
evde kızıma tuvalet eğitimi vermeye devam ediyorum o yüzden dışarıya pek çıkmıcam bu hafta yürüyüş yapamıcam çünkü kaçırıyo..ama çok ilerleme var artık çişini söyleyip tutuyor beraber lazımlıga koşuyoruz yapıyor maşallah gecede hiç kaçırmıyor sabah yapıyor cok mutluyum:KK8: bu sıkıntıda bitiyor..
gecen hafta menü bildirimi yapamadım listeyede giremedim 400 gr vermişim okadar kaçamaga hayret..bu hafta daha dikkatliyim geçmişide okuyup bir bakim kimler kilo vermiş hepinizi öpüyorumm:KK54:

allah kavuştursun üzülme canım...

pazar günü babalar günü ailecek branca gideceğiz
pazar günü tartılayım diyorum:44: ne dersiniz:KK34::KK34:
birde pazartesi tartılır aradaki farkı farkederiz:KK53::KK53:

nerey gitceniz kız :KK1: çok yeme oralarda +++ larla dönme sakın:KK1::KK1:. evet pazar günü hem babalar günü hemde bizim evlilik yıldönümümüz:KK16::KK16:

akşam menümüde yazayım belki giremem

ıspanaklı buğdaylı yoğurt çorbası
taze fasulye
cacık yapacağım

herkese afiyet olsun çenem düştü benim:KK55::KK55:

esascım twentysix e gideceğiz adalardaki
seninde evlenme yıldönümün şimdiden kutlarım kaçıncı yıl

topiğin muhtarı olarak sana birşey soracağım:KK1::KK1:

papişten başka foto paylaşan oldumu
sayfalar çok hepsini okuyacak vaktim yokta canımcım
muhtarmiii..cok guldum leylakcim..:KK9::KK9::KK9:
Petunya koydu canim foto..yaklasik 10-15 sayfa once..yani dun koydu..harbiden muhtar gibiyim haaa:KK9::KK9:

Son düzenleme:
öğleden beri açamadım forumu yahuuuuuu:KK20:

öğle menümü yazim hemencik
1 kase mercimek çorba
1 kase yoğurtlu semizotu salatası
1 tabak etli taze fasülye
1 lokma karpuz(tadına baktım sadece:26:):KK56:

yemekten sonra 30 dk yürüdüm:KK8:

ikinci öğünüm

1 tabak zeytinyaglı taze fasulye
1 tabak kabak salatası-2 ceviz,sarımsak,pulbiber,yogurt ve kabak rendesiyle yaptım
1 kase salata
2 omega
siporumu daha yapmadım ama serinleyince 1 saat yuruyus yapmayı planlıyorum..
suyum: asyaates gibi ben de karasal hippopatamım..:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

kıslar bugün öğretmen arkadaşa giitim.. bugün akşama misafirlikteyim. Yarın ve ötekigün de misafirlerim gelecek:KK52: tutuştum yaa hepsi üst üste :KK52:
Akşama evde olmayacağım için şimdiden 2 çeşit hazırlık yapıyorum.. Sizleri de çok öpüyorum:KK54:
leylaklarım gelmişşş ohh beya nerdesiniz kıslar çok özledik..:KK19::KK19::KK19::KK19:
Bugün misafirlikte bi kase kısır ve muhallebili kadayıf tatlısı yidim. Tabak doluydu ammaaa bu kadar yidim yeter:KK53: ha bide küçük bi havuç topu yidim o kaa:KK52:

leylakçım bende istiyorum şu kilo çizelgesinden yardımcı olurmusun bana?

tabiki canım...hedef kilo,başlangıç kilo,şimdiki kilo ve boyunu yazarsan hemen yaparım:KK34:

Aman Yarebbim leylak gelmis hogelmis..tatile cikmana sewindim canim..haketmistin sen bunu..:KK48::KK48::KK48::KK48:

hoşbulduk tatlım.tatil iyi geldi gerçekten:KK76::KK76::KK76:

leylakım bende yoktum giremiyordum ne zamandır
sizin tayin işi ne oldu ben kaçırdım galiba

canımcım cuma günü belli olacak ama nedense hiç umudum yok:KK19::KK19::KK19:
muhtarmiii..cok guldum leylakcim..:KK9::KK9::KK9:
Petunya koydu canim foto..yaklasik 10-15 sayfa once..yani dun koydu..harbiden muhtar gibiyim haaa:KK9::KK9:

anammm petuş foto mu koydu.ben görmedim.kaçıncı sayfada bilen var mı?

ikinci öğünüm

1 tabak zeytinyaglı taze fasulye
1 tabak kabak salatası-2 ceviz,sarımsak,pulbiber,yogurt ve kabak rendesiyle yaptım
1 kase salata
2 omega
siporumu daha yapmadım ama serinleyince 1 saat yuruyus yapmayı planlıyorum..
suyum: asyaates gibi ben de karasal hippopatamım..:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

senin boyun kaç kızzz.....47 olup ne yapacaksın:44:

kıslar bugün öğretmen arkadaşa giitim.. bugün akşama misafirlikteyim. Yarın ve ötekigün de misafirlerim gelecek:KK52: tutuştum yaa hepsi üst üste :KK52:
Akşama evde olmayacağım için şimdiden 2 çeşit hazırlık yapıyorum.. Sizleri de çok öpüyorum:KK54:
leylaklarım gelmişşş ohh beya nerdesiniz kıslar çok özledik..:KK19::KK19::KK19::KK19:
Bugün misafirlikte bi kase kısır ve muhallebili kadayıf tatlısı yidim. Tabak doluydu ammaaa bu kadar yidim yeter:KK53: ha bide küçük bi havuç topu yidim o kaa:KK52:
kolay gelsin canım benim..misafir patlaması resmen...kaçamakları da atlıyoruz sanma bu arada..56 yı gordun die sakın kacamak yapıym dime haaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

sen miydin :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:56 yı haftaya görcek bayan :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: tabak doluymus ta yememıste pehhhh:KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK67::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22: al sana

kızlar oruc tutarken nasıl uyguluyorsunuz bu yöntemi bilgi verebilirseniz hem oruc tutmuş hem de diyet yapmış olurum diye düşünüyorum

cumartesi dden beri sabah 7 den önce cıkıp 1.5 saat yuruyorum baskule cıkmadım ama hafıflıyorum so n kacamaklarıma göre . 3 gundur sıfır kacamak. dun temıslık yaptırdım ama kadınla bırlıkte evde donmekten yoruldum gece feci yorgundum sabah yrumedım bu yuzden. dısarısı cok sıcak asırı sıcak göl olunca nemde fazla cıkılmıyor aksam belkı yururum. yeşil çay ıcıyorum sımdı aksam tavuk salata yorgrt yıycem. evımı temızledım ohh deyme keyfıme fazla esyalar kırık cıkıklar atıldı dolaplarım duzenlendı ohhhh

dun gıremedım ama gecmısı okuyamıyorum ya cok bırıkmıs petunyayı gorür gıbı oldum ama asıl sayfay bulup alıntı yapamdım ya kızlar ne var ne yok pazartesıde gıremedım malum bızım semınerler basladı da

hoşbulduk tatlım.tatil iyi geldi gerçekten:KK76::KK76::KK76:

anammm petuş foto mu koydu.ben görmedim.kaçıncı sayfada bilen var mı?
muhtar cewaplasın hemen..5020 inci sayfada canım..

senin boyun kaç kızzz.....47 olup ne yapacaksın:44:
2 kere olctum birinde 1.64 cıktı diğerinde 1.66 cıktı..bnde tam bilmiyom yani..
takıntı işte canım ya,sewmiyorum artık kiloyu..gecen sene 47 ydim ve salak gibi gece saati kurar nutellalı ekmek yerdim kilo alayım die..ve aldım maalesef..ama hiç iyi bişe değilmiş..

geldim bacım geldim.kısa bi tatil yaptım geldim:KK52::KK52::KK52:ben de sizleri çok özledim iyiniyetlim:KK19::KK19::KK19:

kızlar şunu farkettim bol su ve yoğurt tabiki ev yoğurdu kilo vermemi hızlandırıyor :KK54:

petuşşşşş süpersin kııııııızzzzzzzzzzzz.fotolarını gördüm.harika görünüyosun:nazar::nazar::nazar:

cumartesi dden beri sabah 7 den önce cıkıp 1.5 saat yuruyorum baskule cıkmadım ama hafıflıyorum so n kacamaklarıma göre . 3 gundur sıfır kacamak. dun temıslık yaptırdım ama kadınla bırlıkte evde donmekten yoruldum gece feci yorgundum sabah yrumedım bu yuzden. dısarısı cok sıcak asırı sıcak göl olunca nemde fazla cıkılmıyor aksam belkı yururum. yeşil çay ıcıyorum sımdı aksam tavuk salata yorgrt yıycem. evımı temızledım ohh deyme keyfıme fazla esyalar kırık cıkıklar atıldı dolaplarım duzenlendı ohhhh

dun gıremedım ama gecmısı okuyamıyorum ya cok bırıkmıs petunyayı gorür gıbı oldum ama asıl sayfay bulup alıntı yapamdım ya kızlar ne var ne yok pazartesıde gıremedım malum bızım semınerler basladı da

temizlik kokuyodur ewin şimdi maşşalah..gule gule kirlet canım benim...son zamanlarda bayaa kararlı gordum seni..hadi bakalım beyaz tisortle kotu cekip hiç bi yerinin portlememesine az kaldı..:KK52::KK52::KK52:

X