Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar ben staja kaçıyorum metabolizma çayımla birlikte:KK34:
Hepimiz için kaçamaksız ve güzel bir gün olsunEn Büyük KK

dün akşam yazamadım 3.öğünüm 19:00
mercimek çorbası
bamya
cacık

bu benim 3. haftam ilk kaçamağım gece 11 gibi 2 dilim mozaik yedim...:::KK43:

nasılsınız bugün..yine güzel ve sıcak bir gün..bugünden sonra serinler inşallahh..

sabah kalkınca:
1 bardak ılık su

kahvaltıda:
1 haşlanmış yumurta
beyaz peynir
4 zeytin
yarım domates
maydanoz
ceviz ve süt..

şimdi de işe geldim..işler beni bekler..herkese kolay gelsin..En Büyük KKEn Büyük KK

Kıslar günaydın hepinize,

Doğumgünüm sonrası 2 öğün yapayım demiştim ya? Dünkü durum şu:

Sabah: Klasik Karatay (ama geç yedim, 10.30 gibi)

Öğlen: yemedim

Akşam: 3 adet tavuk köftesi (evde yaptık), bol yeşil salata, 1 kaşık zeytinyağlı fasulye (18.00'da bitti. ilk defa bu kadar erken yedim ve de eşimi ve oğlumu da o saatte yedirdim çünkü yemek sonrası oğlumun gideceği yaz kampıyla ilgili bi toplantiya gitmemiz gerekiyodu)

Akşam bi arkadaşlara kahve içmeye uğradık. Yemeyi reddettiklerim: Gaziantep'in meşhur İmam Çağdaş'ından gelen misss gibi baklava, burma ve antep fıstığı. Acı bi kahve içip yutkundum sadece:KK43:

Son olarak oğlumun ısrarıyla onun çok sevdiği ve benim henüz tadını bile bilmediğim dondurmadan 1 çay kaşığı (işte bu olamadı çünkü akşam 11 olmuştu saat)

Yorumlarınızı bekliyorum.

Bi de şu sıcaklar azıcık hafiflese de yürüyüşüme başlasam tekrar çok mutlu olucam. Ben sıcağa hiç gelemiyorum maalesef, tansiyon direk düşüyo:KK37:

kahvaltım
5 dut
2 kiraz
1 kuru incir
1 haşlanmış yumurta
6 zeytin
bir parça peynir
2 ceviz
10-15 adet yerfıstığı:KK56:

kahvaltıdan sonra 35 dk yürüdüm:KK8:

Günaydın kızlar, hepnizin günü güzel olsun.

Sabah : 2 yum. lor, domatates, salatalık, 5 zeytin, 1 muz, 1 ç.b. ceviz

İyiniyetlim kolay gelsin, misafirlerin olacakmış.

Esas'cığım, evlilik yıl dönümünüz şimdiden kutlu olsun, eşin, çoçuğunla birlikte nice mutlu ve sağlıklı yıllara inşallah.:KK71:

Asya'cığım, hormon seviyelerinin düzelmesine çok sevindim. Biz de seni çok seviyoruz :KK16:canım, işte kolay gelsin.

Kızlar, bugün temizlik var, perdeleri de yıkacağım, bana da kolay gelsin. Sevgiler.

günaydın kızlar bugün benim evlilik yıldönümüm 3 yıl bitti sizlerle paylaşmak istedim.

bir kaç gündür yazamadım hiç işlerim çok yoğundu ama ara sıra girip okudum birazcık

sabah kahvaltım:KK56::KK56:
peynir,zeytin,bir tane haşlanmış yumurta, salatalık,domates,tereyağını cevize sürdüm, bir kupa yeşil çay ve kayısılı form çayı birlikte demledim :KK24:

tebrik ederim canım nice güzel yıllara inşallah .bu arada bu on kiloyu ne kadar zamanda verdin ve sadece karatayla mı verdin

Gunaydinnn hanimlar,
Sabah karatay kahvaltimi yaptim bi guzel.
Tartida en sonunda 71 leri gordum.Bu durumda;
14 mayis 2012 de basladigim karatay beslenme sekliyle,
75,6 dan 71,7 ye dusmys durumdayimmmmmmmm
Coookk mutluyuuuuummm:KK52:
Esimde 3 haftada 3 kilo verdiiiii:KK52:
Citir ailesi olceezzz isaaaalllaaahhhhh:KK52::KK52:
Ayy cok simarigim bugun coooook.
Ne zamandir 71 i gormemistim:KK53:

Son düzenleme:
günaydın kızlar bugün benim evlilik yıldönümüm 3 yıl bitti sizlerle paylaşmak istedim.

bir kaç gündür yazamadım hiç işlerim çok yoğundu ama ara sıra girip okudum birazcık

peynir,zeytin,bir tane haşlanmış yumurta, salatalık,domates,tereyağını cevize sürdüm, bir kupa yeşil çay ve kayısılı form çayı birlikte demledim :KK24:

emelcimm evlilik yıldönümünüz kutlu olsun..nice mutlu senelere..

Günaydın kızlar, hepnizin günü güzel olsun.

Sabah : 2 yum. lor, domatates, salatalık, 5 zeytin, 1 muz, 1 ç.b. ceviz

İyiniyetlim kolay gelsin, misafirlerin olacakmış.

Esas'cığım, evlilik yıl dönümünüz şimdiden kutlu olsun, eşin, çoçuğunla birlikte nice mutlu ve sağlıklı yıllara inşallah.:KK71:

Asya'cığım, hormon seviyelerinin düzelmesine çok sevindim. Biz de seni çok seviyoruz :KK16:canım, işte kolay gelsin.

Kızlar, bugün temizlik var, perdeleri de yıkacağım, bana da kolay gelsin. Sevgiler.

Fzguncum sana da kolay gelsin..

2 gündür yazmıyorum_yazamıyorum kusura bakmayın..hem çok yoğundum hem de kardeşim de gelince kaçamağınn dibine vurdum.çok pişmanım çokkk:KK47:

birde regl oldum.tartıda baya kilolu çıkıyorum yine ve moralim bozuluyor..sizler regl olunca tartıda kaç kg oynuyor.regl olmadan önce en son 61.9 görmüştüm ama şimdi 63 görüyorum.bugün 2 öğün yapmayı planlıyorum inş olur.sizi seviyorum ve:KK54::KK54::KK54:

biraz geçmişi okuyayım.sonra biraz ders çalışmam gerek kpss sınavına giricem de:KK14::KK14:

2 gündür yazmıyorum_yazamıyorum kusura bakmayın..hem çok yoğundum hem de kardeşim de gelince kaçamağınn dibine vurdum.çok pişmanım çokkk:KK47:

birde regl oldum.tartıda baya kilolu çıkıyorum yine ve moralim bozuluyor..sizler regl olunca tartıda kaç kg oynuyor.regl olmadan önce en son 61.9 görmüştüm ama şimdi 63 görüyorum.bugün 2 öğün yapmayı planlıyorum inş olur.sizi seviyorum ve:KK54::KK54::KK54:

biraz geçmişi okuyayım.sonra biraz ders çalışmam gerek kpss sınavına giricem de:KK14::KK14:

daha nice mutlu ve huzurlu yıllara canım.rabbim 30 ları bitirmeyi de nasip etsin inşallah.

geçen hafta hafta sonu kaçamakaları ile biraz porsiyonlar büyüdüğü için 200 gr verebilmiştim ama hafta içi onu atarım diye düşünmüştüm veeee 400gr daha gitmiş...inşallah böyle böyle gidecek

kıslarrr selamm menümü yazayımm

cıslarla dolu ama arkadaşlar benim için veda yaptılar :18::18:
2. öğün:KK56::KK56:
4 tane içli köfte
1 kurabiye
küçük kadayıf tatlısı(muhallebili):KK17::KK17:
2 kibrit kutusu kadar su böreği:KK17::KK17:
ayran 3-4 pat kızartması:KK17::KK17:

çok üstelediler yaa şu vedalar bi bitse artıkın:18::18::18::KK50:
e tabiki ustelerler hayatım,sonucta senin için duzenliyolar bu etkinlikleri..neyse sıkma canını,ve sen en hasarsız bi şekilde atlatmaya calış inşallah...bitse de artık annenin yanına gitsen..:26::26:

iyi akşamlar kızlar bende menümü yazayım :KK3:
SABAH : 2 tane köy yumurtası ile yapılmış omlet, domates salatalık ,yeşil çay, 4 adet ceviz
ÖĞLE : 5-6 kaşık yoğutlu ıspanak, 2 adet ceviz, 7-8 adet çilek
AKŞAM : 1 kase yoğurt çorbası (buğday ile yaptım ), 4 kaşık hindi sote, közleme patlıcan
SU : 2 litre
SPOR : 60 DK YÜRÜYÜŞ
supppeer...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

meraba kızlar,umarım moraller çok iyidir:KK16:
akşam menüm 18 de bitti
:KK56:zeytinyağda biberli kabak
:KK56:1 kase yoğurt ve mevsim salata.
bu yemek cıss değil,değil mi kızlar?çünkü zeytinyağında kızarttığım için:44:.ama pek yağlı sevmediğim için yeterince az yağ koyuyorum zaten.:KK53:
canım benim zeytinyagı da olsa yaglar atese karsı cok dayanıksız biliyosun..sen mumkun oldugunca kızartmamaya calış..

topiğimizin mıhtarıııı...tuttum bunu ben:KK53::KK53::KK53:ben de bayılırım garfielda..:KK16::KK16:liseden beride türkçeleştirip garifaldi diyoz ailecek..arabamda da kocaman bir garifaldi dil çıkarıyor geçenlere:KK35::KK35::KK35:
ewet yaw muhtar olduk..leylak 70 cim buldu bana bunu..ve tam uydu hakkaten..babam da muhtar zaten benim..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
garifaldi supermiş yalnız...arabaya ben de alıym o sticker dan bulursam...:KK9::KK9::KK9:

kızlar 1 günde 800 gr vermiş olabilir miyim yani dün başladığım ve eksiksiz yerine getirdiğim (sporda dahil) bugün dünden 800 gr daha zayıf çıktım. mümkün mü buu..... :KK53::KK53:

günaydın hanımlar

sabah 1 saat yürüdüm :21:

klasik karatay kahvaltımı yaptım limonlu çayımı içtim tartıda 99.9 u gördüm düne göre 1 kilo eksigim ..ödemmiydi neydi anlamadım bakalım pazartesi sonuç nolcek :KK31:

iyiniyetlim tebrik ederim 56 yı görmüşün yakışır bacıma hedefe az kaldı helal olsun valla :KK9::KK9::KK9::KK9:

fzgunum bende sizi çok özlüyorum ama işte 2 çocukla herzaman oturamıyorum pc başına yinede vakit buldukça okuyorum :KK16::KK16:

mavimelek senide tebrik ederim canım eferim sana :KK9: ilk aylar daha kolay gidiyo kilocuklar :KK9::KK9:

leylak 84 üm geçmiş olsun hemşom tayin işi noldu belli oldumu :26:

bende temizlikle ugraşıyorum tayin öncesi temizligimi yapayım dedim çıkarsa hemen yerleşiriz çıkmassada memleketten dönüşte temizlikle ugraşmamış olurum inşallah hayırlısıyla çıkar :21: söylentiye göre temmuzun ilk haftası bütün tayin sonuçları belli olcakmış :KK31:

kızlar 1 günde 800 gr vermiş olabilir miyim yani dün başladığım ve eksiksiz yerine getirdiğim (sporda dahil) bugün dünden 800 gr daha zayıf çıktım. mümkün mü buu..... :KK53::KK53:

mumkun canim mumkun.
Bende ilk gun 600 2.gun ise 500 gr vermistim.
Aramiza hosgeldin:KK16:

olabilir canım büyük bi miktarı sudur bende düne göre 1 kilo eksik çıktım :KK31:

procum muhtar olmuşsun yakışır bacıma:KK9::KK9:

X