Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kuruyemişleri paket paket hazırladım buzdolabı poşetlerine pratik oluyor işe gelirken hop alıyorum bi tane :)

canım hoşgeldin morelini bozma konu her ne olursa olsun hiçbirşey senden önemli değil unutma
bu arada ben yine kilo verdim ve çizelgemi değiştiremiyorum 71,7 olmuşum değiştirebilirmisin lütfeeeen

hoşbulduk canım,doğru diyosun morali bozulunca insan sadece kendine zarar veriyo.şimdi daha iyiyim:KK31:valla süper gidiyosun fundacım:nazar::nazar::nazar:tebrikler canım.yeni çizelgen hazır:KK76::KK76::KK76:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wFmJKRT/weight.png

Öğle yemeğim:

1 parça tavuk göğüs haşlama
yoğurt

suya doyamıyorum bugün..

hoşbulduk didemcim.sana da afiyet olsun:KK16::KK16::KK16:

canım senden rica etsem çizelgemi değiştirebilirmisin 71,7 olarak

canım yaz bilgilerini değiştireyim boyun başlangıç kilon hedefin şuanki kilon nedir...

merhabalar kızlar nasılsınız?:KK3:kaç gündür yoktum çok özledim sizleri.ani bir tatil kararı verince böyle oldu.regl bitti,moral bozukluğu derken kilo da verdim.sizleri merak ediyorum şimdi.listeyi bulup bakmam lazım hemen:KK31::KK31:

canım inş.geçmiştir problemler kendine dikkat et özledik seni :KK54:

kızlar merhaba,

bende bugün itibariyle karatay diyetine başlamış bulunmaktayım.
yıllardır bir sürü diyet denememe rağmen çok az başarı sağladım ama nedense bu karatay diyetine çok güvendim.
tabii sizin de deneyimlerinizi okuduktan sonra. 86 kiloyum ve 62 kilo olmak istiyorum boyum 1.73 bu sabah yediklerim şöyle

2 yumurta
avuç içi kadar peynir.
kırmızı biber
salatalık
ceviz

öğlen
zeytinyağlı taze fasulye
keten tohumlu yoğurt
salata

kilo verenleri acaip kıskandım hepimizin istediğimiz kiloya inmesini dilerim.

hoşgeldin aramıza sabah kahvaltında zeytinde olmalı biraz kuru meyvede yiyebilirsin öğlen güzel akşamıda hafif tut 2lt.suyunu iç en az ve yürüyüş yada başka bi spor yap umarım istediğin kiloya kolayca gelirsin...

teşekkür ederim canım sağol ama bu gün öğlen yemeğimde 1 kutu kola içtim ödül olarak sonradanda pişman oldum):

koladan ödül olmaz:KK20::KK4::KK4::KK4:

canım yaz bilgilerini değiştireyim boyun başlangıç kilon hedefin şuanki kilon nedir...

Canım inş.geçmiştir problemler kendine dikkat et özledik seni :KK54:

Hoşgeldin aramıza sabah kahvaltında zeytinde olmalı biraz kuru meyvede yiyebilirsin öğlen güzel akşamıda hafif tut 2lt.suyunu iç en az ve yürüyüş yada başka bi spor yap umarım istediğin kiloya kolayca gelirsin...

Koladan ödül olmaz:KK20::KK4::KK4::KK4:
haklısın canım bende çoook pişman oldum ilgin için teşekkür ederim leylak84 dende rica etmiştim o değiştirmiş tekrar teşekkür ederim sağol sizleri çoook seviyorum

Son düzenleme:
hoşgeldin aramıza sabah kahvaltında zeytinde olmalı biraz kuru meyvede yiyebilirsin öğlen güzel akşamıda hafif tut 2lt.suyunu iç en az ve yürüyüş yada başka bi spor yap umarım istediğin kiloya kolayca gelirsin...

teşekkür ederim çok inanıyorum olacak.

Walla bence çok doğru. Insan vücudu düzenli ve sağlıklı gıda istiyo bence. Denemeye değer senin yaptığın. Hatta belki bademi biraz daha fazla yiyebilirdin, ne dersin?
Canım ben baştan beri hafta sonu haricinde genelde 3 öğün yapıyorum. Eğer bu beslenme tarzıysa hayat genelde 3 öğün sunuyor bana.
Şu ara stajda olduğum için yemeye vaktim yok birde yağı mısırözü yağı, yemiyorum yani.Tek çeşit menü var şansım da yok
Yemiyorumöğlen 2 ay yani

leylak84 ve leylak70 hoşgeldiniz:KK42::KK9:.yokluğunuzda propycil ve iyiniyetli çok andılar sizi.:KK9:hatta çokta merak ediyoduk yani.çünkü ansızın gelmemeye başlamışsınız sanırım:KK3:
karataya devam kızlar:KK55:

Selam kızlar. Nasılsınız?

Sabah: Yumurta, peynir, domates, ceviz, zeytin

Öğlen: Ananas, çilek, yeşil elma, süt

Akşam: Salata ve balık yemeyi düşünüyorum.

64,5 çıktım. Gram gram da olsa sabırlı olursam, kurallara uyarsam istediğim kiloya eninde sonunda ulaşıcam sanırım.

Selam kızlar. Nasılsınız?

Sabah: Yumurta, peynir, domates, ceviz, zeytin

Öğlen: Ananas, çilek, yeşil elma, süt

Akşam: Salata ve balık yemeyi düşünüyorum.

64,5 çıktım. Gram gram da olsa sabırlı olursam, kurallara uyarsam istediğim kiloya eninde sonunda ulaşıcam sanırım.

a.slm canım hoşgeldin.:KK9:gram gramda olsa gitmesi çok güzel ama.benimde ilk başlarda çok yavaş gidiyodu ama vücudum alıştı şimdi.çok daha rahat veriyorum eğer kaçamak yapmazsam.umarım seninde hızlı ve sağlıklı bi şekilde yok olur fazlalıkların:KK16:

leylak84 ve leylak70 hoşgeldiniz:KK42::KK9:.yokluğunuzda propycil ve iyiniyetli çok andılar sizi.:KK9:hatta çokta merak ediyoduk yani.çünkü ansızın gelmemeye başlamışsınız sanırım:KK3:
karataya devam kızlar:KK55:

hoşbulduk canım...merak edilmek ve özlenmek ne kadar güzelmiş:KK52::KK52:ben de burayı çok özlüyorum:KK19::KK19:

hoşbulduk canım...merak edilmek ve özlenmek ne kadar güzelmiş:KK52::KK52:ben de burayı çok özlüyorum:KK19::KK19:
evet özlüyo insan forumu.bildiğin alışkanlık oldu artık.girmesem eksiklik hissediyorum.:KK1::KK54:her ne kadar şahsen birbirimizi tanımıyor olsakta samimi muhabbetleri çok hoşuma gidiyo benim.iyi varsınız:KK16:
:KK16:

Canım harika menün:nazar::KK9:
teşekkürler iyiniyetlim:KK16:
Diyorum vee saatimi sabah yürüyüşe kaldırsın beni diye kurdum arkadaşlar..

Sizler de yürümeye çalışın..

İyi geceler ben leptine gidiyorum:KK54:
İşte azim buna denir tabi ki sen kilo verecen :KK52::KK16:
Ekmekçim yaban mersinini (kurusu herhalde) akşam öğününde kullanma canım istersen:KK34:
evet kurusu idi :26::26: tamam hemen sabaha alıyorum onu:KK34::KK34:

sabah osman müftüoğlunu dinledim yağlarla ilgili konuştu aynı hocamızın söylediklerini
yani tereyağ ve zeytinyağını önerdi

birgün herkes karataylı olacakEn Büyük KKEn Büyük KK

Evet Müftüoğlu ,hocamızdan esintiler yapıyor hep, zaten o da gerçekleri biliyor:KK52:

Son düzenleme:
Arkadaşlar sabah 07:30 da k.valtı yaptım saat şu an 15:15 ama acıkmıyorum korktum kendimden resmen ben niye acıkmıyorum:KK53::KK52::KK1::KK1:

X