Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

leylak 84 ve leylak 70

kislar leylak 84 ve 70 kayip...
Leylak 84 canim benim en son cok sıkıntılım demistin,umarim hersey yolundadir taklim????

canım ben yazın çok yoğun oluyorum çocuklar evd 3 erkekle uğraşmak çokta kolay değil
büyük oğlum tatilde birkaç günlüğüne annam geldi ist.şok oldu beni görünce 15 tatiden beri görmemiştim
gelen giden düğünler çok işim vaaaarrr çooooooookkkkkkkkk

bin eşimle her akşam hatta gece 11 ila 12 arası yürüyorum canım

iyiniyetlim sabah semizotu salata yaptım içinede haşlanmış yumurtalarımı doğradım
inan bugün hiç açıkmadım

Canım merak ediyoruz sizi arıyoruz biss..
Leylaklarım nerdeler diye ben de yazmıştım..
İşin çok olsa da arada kaç gel canım özleetin
semizotu tok da tutuyor sanırım ohh afiyet olsun
Her iki öğünde de yedim ben de vee eşime kızıma da yediriyorum

Ben kristal kaya tuzu bulamadım kızlar, 2 gündür de diyete uymak için tuzsuz yiyorum herşeyi derken zaten tansiyonum düşük olduğundan iyice düştü 40-70 çıktı, ben de bol tuzlu bir ayran içip uyudum. Kalkınca ananas, çilek, kiraz, erik yedim ama azıcık hepsinden. Günlük 2,5 litre suyumu da içiyorum ama demek tuz da lazımmış bana. İşin özeti kristal kaya tuzunu nerden bulabilirim? Aktarlara sordum himalaya tuzu diye pembe bir tuz önerdiler dinlemedim almadım, Karatay hocamı dinlemek istiyorum.

VİRÜSben de çok severim canım semizotunu:))) ne güzel çok faydalı

Günaydın kızlar, mesai öncesi evden yazıyorum size. Forumu ben açtım bu sabah herhalde
Kalkınca: 2 yaprak kayısı(3 gündür WC yok)

Sabah:
2 haş yumurta
çörekotlu peynir(beyaz,tulum,dil)
3 domates
2 salatalık
1 kupa süt
2 gr omega 3

Akşama bir hocamın veda yemeği var, akşam yemeğim orada olacak yani. Zararsız atlatacağımı düşünüyorum ama kendi evinde yemek veriyor. Menü sabit yani umarım benlik bir şeyler vardır yada salata yiyeceğim sadece
Kızlar paylaşımlarınız için teşekkürler
Propycil yazamasam da okuyorum forumu ona göre
Hepimiz için bugün kaçamaksız ve dünden daha güzel bir gün olsun.

Son düzenleme:
günaydın hanımlar

dünden itibaren yeni bir başlangıç yaptım ..umarım bu kararlılıgım devam eder ..kendimi yeni bir hayat programındaki gözdeye benzetiyorum..izleyenler bilir iradesizim nazlıyım mızmızım ama gözde gibi eninde sonunda bende zayıflıyycam gözde verdiyse herkes kilo verir diyorum

dün karatayıma dört dörtlük uydum 45 dk da yürüdüm..pazartesi 100.4 tüm bugün tartı 100.9 u gösterdiama reglimin 3. günü bakalım pazartesi sonuç nolcek ..misafirlerim gitti bende temizlge başladım baya yoruluyorum umarım tartıya yansır

kahvaltım

2 dal dereotu
2 bardak su

2 kk yumurta
peynir
zeytin
fındık
domates
salatalık

bi demlik çay

Son düzenleme:
Destinam döndüğüne sevindim canım hoşgeldin

Bugün sabah 56.8 kilo geldimmmmmm..Papişim duy sesimiiii:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Klasik karatayım + semizotu + 2 kayısı
Bahçemden biber + semizotu yedim bugün
Semizotu Ye sersumum bak faydaları çok hepiniz yiyin arkadaşlar
Hepinizi öpüp kaçıyorum.

çok sevindim canımmmmmmmmmm...
hakediyorsunnnnn

sabah canım hiç yumurta yemek istemedi
1 yeşil elma
bir parça peynir
3 ceviz yedimm..
pek doyduğum söylenemezz ama canım bişey istemedi nedense....
inşallah bunun sonu kaçamak olmaz

sabah 30 dk yürüdümm....

Günaydın kızlar,

Sabah : 2 yum. az peynir, 3 kayısı, 2 çilek, 5 zeytin, salata, 3 ceviz, 5 yer fıstığı

Hoş geldiniz. İnşallah en kısa sürede istediğiniz kiloya inersiniz. Ancak, spor konusuna gelince, bizler mümkün oduğunca yürüyüş yapmaya çalışıyoruz. Egzersiz yapmadan kilo vermek çok zor. Ayrıca, yürüyüş sağlık ve moral açısından çok faydalı. Şimdiden kolay gelsin.

leylak'cığım kolay gelsin, ama ama sık sık girmeye çalış, özletme kendini.

çok şikayet ediyorum kızlar sıcaktan biliyorum ama gerçekten ofis bizim hiç hava almıyor..neyse ki bugün klimalar takılıyor..rahatlarız..

sabah benimde canım yumurta istemedi..

kahvaltıda:
1 elma
6 ceviz
1 bardak süt içtim..

umarım kaçamaksız bol sporlu serin bir gün olur..

ve mavimeleğimmm gururla sunarrrr......
dün tartıda 103.4 gördümmm çok mutluyummmm hatta eşlimide çağırdım gösterdim,hani söylersem belki inanmaz diye bi afferimm aldım ondanda

bu arada dünkü menülerim,
öğle yarmalı yoğurt çorba
hünkar beğendi
salata ,yoğurtlu semiz otu

akşam kızarmış tavuk salata

bide şu adetim bi olsaydı, daha da farkedicek tartıda eminim..

bugünde klasik karatay kahvaltımı yaptım kahvemi alıpp geçmişe uçuyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…