Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tek bir şarttla affederiz en az 30 dk yürüyüp gel bakalımmmmmmm

teşekkür ederim propycilcim bende merak ettim çünkü hoca kitabında böyle bir detaydan hiç bahsetmemiş, başlamak isteyenler varda....

Günaydın! Nihayet erken kalkabildim, uyku düzenimi bir daha bozmamalıyım. Dün bulantıdan bir şey yiyemediğimden sabah kurt gibi açtım ama tuttum kendimi, peynirimi, cevizimi, zeytinimi, sebzemi yedim :) Yumurta yemeye cesaret edemedim, onun için şimdiden acıktım ama bol su içerek öğlene kadar idare etmeyi düşünüyorum, öğlen yumurta yerim daha iyi olursam. Herkese öpücükler, çok mutlu oldum ya bugün erken kalkınca :) Zaten yakında işe başlıyorum, erken kalkmaya alışmam iyi olacak.

SEVGİCİM HAKİKATEN ÖYLE BİR ŞEY var,yani uzmanlar diyoki ayda 1 kere tartılın ve korkmayın,çünkü korktuğun zaman vücud bir hormon salgılıyor ve kiloyu tutuyormuşşş ..yani bütün iş kafada bitiorr.bak ben çok bi kilo verdim sayılmaz diğer arkadaşlarımın yanında ama tartı fobim yok aksine sağlıklı beslendiğimi,vücudumun iyi olduğunu düşünüp,kendimi hafiflemiş hissediyorum yahuuu

sersumcumm ellerine sağlıkkk ay bende listeye girdim sonunda ne güzell hemde 10.cuuyumm...ayyy yaşasın haftaya daha çok kilo verip üst sıralarda görüşmek üzereee

canım teşekkürler bilgiler için ama burda kafama takılan şu sütlü kahve bile içmeyin oldu,yani ozaman biz ne zmaan içicez onu,ayrıca öğün aralarında süt yada ayran serbest vermemişmiydi hocamızz ...kafam karıştıı:44::44::44:

afiyt olsun canım.patlıcanlı köfteyi nasıl yapıyorsun acaba:44:

İkinci haftamda ikinci olmak güzel oldu ve çok moral oldu açıkcası ellerine sağlık canım

2. ve son öğünüm

1 dolu tabak z.yağlı taze fasulye
Salata büyük kase yoğurt

17.15 te bitti

bişey değil canım umarım her hafta çok güzel kilolar verirsin...

sağol canım eminim sen göreceksin haftaya 57 yi

Kizlar ellerinize saglik

bişey değil canım...

Canım eline sağlık teşekkür ediyorum

bişey değil canım bende teşekkür ederim..

esascııım tebrikler sende 70 durağını geçmişsin, aynı gidiyoruz , haftaya inşallah 68 i görürüz dimi...

ayy inşallah canım evet biraz zor oldu ama sonunda gördük 69 u.inş.dediğin gibi haftaya 68 i görürüz....

kızlar sağolun paylaşımlar için elinize yüreğinize sağlık....

Günaydın kıslaaaarrr,

Bu saatte ne günaydını diyceksiniz ama bugun benim doğum günüm olduğu için sabah kendime izin verdim, işe geç geldim. Deminden beri de FB'da arkadaşlarımın tebriklerini okuyorum. Yani bugün feci işten kaytarma halindeyim.

Dünkü menüm:
Sabah Karatay kahvaltısı
Öğlen: Mevsim salata, cacık, yoğurtlu haşlanmış karnıbahar
Akşam: Karışık yeşil salata, ızgara sebze (patlıcan, kabak, biber), 1 kaşık havuçlu yoğurt, 1 kalem pirzola

Maalesef bi kaç gündür yürüyüşe ara verdim, hem seyahat yüzünden hem de döndüğümden beri sıcaklardan. Nası anormal bi sıcak var, di mi? Artık akşamları yürümek gerekicek sanırım.

Bugün öğledensonra bi arkadaşta toplanıcaz. O yüzden öğlen yemek yemiycem. Orda da kaçamaklara takılmadan idare etmeye çalışıcam.

Akşam da eşim ve oğluşumla dışarı çıkıcaz. Eğer becerebilirsem annemi de götürmek istiyorum ama artık hiç evden çıkmak istemiyo maalesef. Alzheimer hastaları yer değişikliğinden çok huzursuz oluyolar.

Bu sabah da klasik karatay kahvaltımı yapıp geldim. Şimdi de artık kaçıyım vebiraz iş yapıyım, di mi Kıslar. Öğledensonra tekrar girmeyi deniycem topiğe.

Herkese sevgiler

ırmakcımm liste güzel ama şu ekmek ve pirinç konusunda sana katılmıyorum canım yani en azından karatay sayfasında bu tarz bi menü önermen bana pek doğru gelmedi .çünkü karatayı anlayıp,uygulayan,buraya menülerini yazan bir çok arkadaşım senin verdiğin o ekmek ve pirinç pilavını yememek için çok çaba sarfediyor.ama umarım uygularsın verirsin kiloları..ne diyimm...:44:

Mutlu yıllar...
Ailenle ve sevdiklerinle çok güzel bir yıl geçirmeni dilerim

ozaman happyy birthday too youuuuuuuuuu ,mutlu güzel yaşlar hadi bakalımcımmmm yeni yaşın,güzel zayıf bir beden,ama karakteri tam dolu dolu bir yaşam getirsin sana,sevdiklerinle,,bizlerle....

kıslar ben omegaya yeni başlayıcam zaten diyetiminde 3 haftasını yarıladım artık,maricap istedim eczaneden ama günde kaç tane almak gerek,eczacı 1 tane diyo,bide açmı tokmu,bana bilgi verrimisiniz...

Ben hemen cevaplayım bugün öğrendiğim bilgilerden faydalanarak İlk başlarda vücudumuzun omega-3 e ihtiyacı olduğu için 3-4 ay günde dört tane(sabah 2 akşam 2) daha sonra günde 2 ye indirmek gerekirmiş... Tok karnına almak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…