Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet bende hatırlıyorum o sözüü,, çok da doğru o yüzden işte burdayım,yaşasın kk,yaşasın karataycıı güzel bayanlar....

canlarımm günaydınn,,, ay ben kilomu veriyorum nee,,valla bugün kıyafetlerim pek rahat oldu ,işe gelirken pek mutlu oldum

şuanda klasik karatay kahvaltım,açık çayım ile hepinizee güzel bir gün diliyorum... biraz geçmişe bakıyım neler olmuşşş akşamm...

bu arada dün öğle menüm
tavuk sarma,tarhana çorba,barbunya,salata,cacık
saat 17 .00 gibi domates,biraz peynir ve ceviz

akşam sadece süt

Ve kahvaltim:
2 adet ozgur gezmis kayisi kivami yumurta
2 adet solgar omega
10 adet zeytin
avuc ici peynir + az kasar peyniri
1 domates
1 salatalik
1 ince belli cay bardagi az once kirmis oldugum cewiz
Ve bol cayyyy

Ve kahvaltim:
2 adet ozgur gezmis kayisi kivami yumurta
2 adet solgar omega
10 adet zeytin
avuc ici peynir + az kasar peyniri
1 domates
1 salatalik
1 ince belli cay bardagi az once kirmis oldugum cewiz
Ve bol cayyyy

Sen neden 2 tane alıyorsun acaba omega-3 :44::44::44: Bende solgar kullanıyorum

Kahvaltım;
Domates
Salatalık
Peynir
2 kuru incir(bu yasak mı acaba)
1 kuru kayısı
Avuç içi kadar ceviz
Zeytin
1 Kayısı kıvamında yumurta
Ve bir bardak çay Çok doydum şükür.
Ve 1 adet omega-3

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar,
Epeydir yazamiyorum cunku biraz saldim diyeti.Aksamlar cubuk krakerler,,dondurmalar derken costumm.Neyseki tartiya abarti bisey yansimadi.+500 kadar yansimis.
Bugun tekrar sikmaya karar verdim totomu
Sabah cok erken kalktim.8 de kahvaltim bitti.
Klasik karatay kahvalti.
Oglen icin ise enginar yemegi var yogurtla yemeyi dusunuyorum.

Bu arada kilo veren arkadaslarimi cok tebrik ediyorum.Azminize hayranim.

Son düzenleme:
Canim buldum galiba niye ++ larda oldugunu: tika basa yemek ve aksami gec bitirmek..tika basa sadece sabah ye canim,aksam cok fazla doyma bence,cunku zaten gec yiyosun..bi dene bakalim bi hafta..surda kuzeninin dugunune 3 gun kaldi nerdeyse demi ama..dun gecen haftaki kiloma 300 gram bindirmistim,yani onceki hafta 50.7 idim..dun 51 geldim ama bugn 50,4..yani cok oynuyo kilolar..oyuzden hic canini sikma,sen aynadaki goruntunle daha cok ilgilen bence..ben bugn olctum belimi mesela,gecen hafta 67.5 olcmustum bu gun 65.5.. Yani inceliyoruz,ama tarti ++ gosteriyo,,onemli olan tartimi yoksa mezurami??????hiic canini sikma.. Sen de benim cok sıkı takibimdesin ona gore

Ben hep telefondan yaziyom canim,bilgsayar cok nadir..koyun yogurdu zaten cok sert olur canim,icindeki yag orani cok fazla ya,bide koyun yogurdu hem cok tok tutuyo hem de hemen doyuruyo,tecrubeylen sabittir:))

sana da gunaydin taklim..walla biseyi itiraf etmeden duramiycam iyiniyetli..36 yasinda 2 cocuk dogurmus,bagi bahcesi olan,hergun sporunu yapan bi kadin olabilmek nasi bi duygu yaw..hayranim canim sana walla,,we cok ornek aliyorum gercekten..harikasin canim,Rabbım seni nazarlardan korusun..

Sana da gunaydin guzelyuzlum,afiyet olsun..zayifliycan tabi hayatim,sen dur daha o kiyafetlerin icinde yuzdugunu de goreceksin insallah:))

bayanlar size birşey sormak istiyorum karatay diyetinde erkeklerle baynalar aynı şekildemi besleniyor mesela sabah kahvaltıları eşitmi?

Sen neden 2 tane alıyorsun acaba omega-3 :44::44::44: Bende solgar kullanıyorum
cunku hocamiz solgari 4 tane alin diyo..daha sonra 2 ye dusurebilirsiniz yada bire diyo..
ben 2 sabah 2 aksam aliyorum..3-4 ay sonra sabah 1 aksam 1 yapcam,ama hayatim boyunca duzenli bi sekilde alcam omegayi karatay yapsam da yapmasamda..

bayanlar size birşey sormak istiyorum karatay diyetinde erkeklerle baynalar aynı şekildemi besleniyor mesela sabah kahvaltıları eşitmi?
erkekler bizden daha cok yedikleri icin onlarda porsiyonlar daha buyuk olur haliyle..bizim avucymuzun iciyle o larinki esit olmaz mesela peynirde..yumurta 2 degil de 3 le doyarlar heralde..
ama erkekler cok cabuk ve kalici sonuc aliyolar karataydan..

Kahvaltım;
Domates
Salatalık
Peynir
2 kuru incir(bu yasak mı acaba)
1 kuru kayısı
Avuç içi kadar ceviz
Zeytin
1 Kayısı kıvamında yumurta
Ve bir bardak çay Çok doydum şükür.
Ve 1 adet omega-3
kuru incir yasak degil canim,ama olculu yemek gerekiyo,sen de gayet olculu yemissin zaten..

cunku hocamiz solgari 4 tane alin diyo..daha sonra 2 ye dusurebilirsiniz yada bire diyo..
ben 2 sabah 2 aksam aliyorum..3-4 ay sonra sabah 1 aksam 1 yapcam,ama hayatim boyunca duzenli bi sekilde alcam omegayi karatay yapsam da yapmasamda..

Ben kaçırdım sanırım o detayı ama burda bir alan arkadaşlarda var... 4 tane mi almak daha faydalı bende mi öyle yapayım :44::44::44:

Irmak'cığım, Allahın izniyle inşallah güzel çıkar sonuçlarınız. Tekrar geçmiş olsun.

Ben kaçırdım sanırım o detayı ama burda bir alan arkadaşlarda var... 4 tane mi almak daha faydalı bende mi öyle yapayım :44::44::44:
bu bilgi zaten kitapta yazmiyo canim..hocanin sorulari cewapladigi doktorlaraitesinde yaziyodu..kilo verene kadar gunde 4 tane al bence sonra dusurursun..bide ilk basta cok almamizin sebebini vucudunuz daha once omega 3 almadigi icin onceleri cok ihtiyacini olur ama daha sonra duzenli olarak alin ve azaltabilirsiniz diye aciklamisti hocamiz..

kahvaltım
1 yumurta
1 parça kaşar peynir
4 zeytin
1 domates
1 bardak kefir(kendim mayaladım)
biraz fıstık

45 dk yürüyüşşşşş yaptımm

Son düzenleme:
Hava cok sicak ve bunaltici..yine bahar yasayamadan sicaklar bastirdi yaaa..oooffff..yaz ve kis yasiyoruz sadece sanki..iyice dengeler degisti..

Dun aksam gec ciktim isten..eve gittigimde esim hazirlamisti yemekleri..
1 tabak patlicanli kofte (1 tane koftesinden)
4-5 kasik ta manti yedim( esim yapmis kizlar..affedinn..)

Ev yapimi manti yapan bir yer var ordan kilo ile aliyorum buzluga atiyorum..acil durumlarda cok guzel kurtarici oluyor..bide esim cok seviyor..

Bu haftanin tek kacamagi bu olur insalllah..

Bu sabah kahvaltim:
2 yumurtadan peynirli dere otlu omlet
Beyaz peynir
4 zeytin
Yarim domates
4 ceviz
1 bardak dogal sut (koyden bu sefer)

Bu da resmi..

Peki öyle yapayım bende :44::44::44: Hangi sitede soru cevabı var acaba bende okuyayım bir kere gözden kaçırdıklarım vardır belki

Sporlarimi yazmiyorum kizlar ama aslinda her gun yuruyorum artik..

Cok hareketsizim gun icinde hic spor yapamiyordum..artik aksatmadan 20 dk da olsa yuruyorum..
Yavas yavas arttirmam lazim ama bakalim..

herkeslere guzel bi gun diliyorum kislar..pazartesine kadan okula gitmiyom ben,bana hergun guzel yani:))). Ve kactim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…