Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ikinci öğünüm 15:00 da bitti

1.5 kase taşş gibi koyun yogurdu
1 adet domates,yeşilbiber,sogan ve sarımsak soslu tavuk baget
1 kase salata
2 adet omega

sporum yok daha ama akşam 1 saat yuruyicim..cok sıcak hava yaa...
asyaateş kontrol edion demi taklım...

Selam kizlar, bildirim icin gec kalindi ama yinede yazayim..

Bildirim:11.06.2012
Rumuz:GamzeLim
Başlangıç tarihi: 21.05.2012 (aslinda öncesi var ama ara vermistim)
Başlangıç kg: 57.6
Geçen hafta: 57
Bu hafta:56,8
Fark:0,200 gr.
Toplam fark: 800 gr
Beden:38
Spor: yeni baslandi, pilates ve cardio
Boy:1,58
Hedef: 50
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :%99,64

Sonuc beni tatmin etmedi, spora ciddi bi sekilde asilmam gerek..

kızlar ellerinize sağlık..ben de yapıyordum..iyi ki yayınlamamışım..herkesi tebrik ederim..en çok da clem cim seni..iki liste de birincisin...

Bu liste işine bir çare bulmamız lazım yoksa böyle her hafta karışıklık olur..saphiraya ulaşabilen var mı aranız da..birimize devretse editörlük işini..

Kızlar midem bulanıyor sabahtan beri yemek yiyemedim. Sadece su içebildim. Karatay diyetinde olduğumdan ekmekle, çubuk krakerle midemi de bastıramıyorum. Ne yiyebilirim, yumurta sebze falan yemem mümkün değil, su bile midemi daha da bulandırdı.

olsun canım haftaya çok güzel kilo verirsin....
inşallah canım,destegin için teşekkürler

loxicim senden kalır yanım yok benim de taklım..ama bu hafta soz werdim asyaatese no kacamak ve bol spor olcak inşallah..sen de dikkat et canım bu hafta..ulaşalım artık hedefimize demi ama...
canım sen iyisin yaa,ben senın gıbı olcam ki diyetmiyet yapmazdım

asyaateş
nerdesin canım yaaaaa
hemen bozasdın mı geldi yoksa diyeti

afiyet olsunbu taşş gibi koyun yogurdunu nerden buluyorsun kız,canımız çekiyor

acık tikkat et yaawwww
etcem bebişim bu hafta
ceviz yiyebilirsin

kıslar haftaya listeyi ben yapıym tamam..

ama ogleden sonraya kalır ona gore..cunku malum okul durumları...

Canım ellerıne saglık Devam kızlar 60 kg verdım,harıka bu dıyet

yok kıııss ne bozması,,tam tersi canım..4 elle sarılmam lazım yoksa cozutuyorum...
yogurdu tanıdık koylulerden alıyorum canım..ama warya yok boyle bi lezzet ya..tek basıma 5 kiloyu bitiriyorum 1 haftada..

yok kıııss ne bozması,,tam tersi canım..4 elle sarılmam lazım yoksa cozutuyorum...
yogurdu tanıdık koylulerden alıyorum canım..ama warya yok boyle bi lezzet ya..tek basıma 5 kiloyu bitiriyorum 1 haftada..

ohh oh maşallahh,yogurttan zarar gelmez,bizim için de bol bol ye o zaman.

ben de malatyadayım ama hiç rastlamadım buralarda koyun yogurduna:26:

ellerine sağlıkk kilo veren veremeyen herkezi kutluyorummm her hafta hedefe daha çok yaklaşalım gitsin kilolar gelsin miniler bikinilerD:

Ew cok temiz olmadi komutanim,teftis etme noolur,misafir geldiydi de,dip kose degil de biras yuzeysel oldu:)))). Saat 4 u gectigine gore pazartesiye kadar yoksun,kacamak yapiym neyi dime dugunde ve gunde..

tamam teftiş yok canım kaçamakta çok yapmadım iyiyim yani...

canım doğumgünün kutlu olsun .yeni gördüm yazını nice mutlu sağlıklı yıllara...

evet canım malesef ağla naptın sen ya hadi 1 tanesini yedin 2.3.4.5. neden ,onları niye yedin heleki kola bi daha asla içme .neyse olan olmuş artık bundan sonra daha dikkat ediyosun yürüyüşünü arttıyosun ve boll su içiyosun tamammı canım...

ohh oh maşallahh,yogurttan zarar gelmez,bizim için de bol bol ye o zaman.

ben de malatyadayım ama hiç rastlamadım buralarda koyun yogurduna:26:
biliyorum canım malatyada oldugunu...merkezde bulunmayabilir koyun yogurdu..ben maraşın bi ilçesindeyim..bol bol yerim sizin içinde inşallah..
bu arada sen de soz werip kacamak yapmayabilirsin..cunku anlasılan sen de nası olsa bozdum diyip battı balık yan going psikolojisine giriyosun galibaa

bu hafta edindiğim karatay tecrübelerim

1) porsiyon miktarı kilo wermeyi etkiliyo..ben doyana kadar değilde pıtana kadar yedim hep maalesef..
2) solgar omega kesinlikle acıkmayı engelliyo...
3) aksam ne kadar erken bırakırsak yemeyi okadar kar..
4) nadir yapılan kacamaklar etkilemiyo ama sık sık kacamak yapmak cok etkiliyo kilo wermeyi...

evet saphirdan fayda yok artık kendimiz bi liste oluşturalım yada mesela bu hafta en çok kilo alan hazırlasın listeyi olmazmı

kızlar benimde 2. haftam listeye ne zaman girebileceğim

canım ben aldım seni listeye merak etme...

kıslar haftaya listeyi ben yapıym tamam..

ama ogleden sonraya kalır ona gore..cunku malum okul durumları...

tamam yap canım zaten +dasın ceza niyetine.bence bundan sonra öyle yapalım kilo alan ceza niyetine liste hazırlasın kilo alan yoksa en az veren hazırlar ...

Anam ilk defa birinci oldummm ellerine sağlık esaçımmmm

kızlar hepinizi öpüyorum haftaya aynı istikrarla devam emelimm kapışmaya devammmm yaz geldi hem daha rahat veririz kiloları öptüm hepinizi akşam yemem sanmıyorum hadi görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…