Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Anam ilk defa birinci oldummm ellerine sağlık esaçımmmm

kızlar ellerinize sağlık..ben de yapıyordum..iyi ki yayınlamamışım..herkesi tebrik ederim..en çok da clem cim seni..iki liste de birincisin...:KK9::KK9::KK9:

Bu liste işine bir çare bulmamız lazım yoksa böyle her hafta karışıklık olur..saphiraya ulaşabilen var mı aranız da..birimize devretse editörlük işini..

Canım ellerıne saglık :KK48: :KK71: Devam kızlar 60 kg verdım,harıka bu dıyet :KK19:

üff tam dayaklıgım dimi:KK57:

tesekkürler canım ellerine sağlık:KK48:her ne kadar sonuncu olsam da...:KK14:

Senin de elline emeğine sağlık esas'cığım.:KK71:

rica ederim ne demek .umarım herkes haftaya daha güzel sonuçlar alır...

çoktandır yazmıyordum merhabalar herkese.gayet güzel istikrarla devam ediyorsunuz kızlar tebrikler herkese.ben bu haftada yerimde sayıyorum 65i aşamadım ama bu hafta inşallah inişe geçerim diye ümitleniyorum..

sabah kahvaltım:2 domates,2 salatalık,peynir,10 zeytin,ceviz ve 1 kasede bahçeden topladığım dutlardan yedim.yumurta yoktu.

ara öğünümde yine bahçeden toplanmış yeşil erik 1 kase

son öğünümdede:fırında kıymalı türlü,mercimek çorbası,çoban salata...şimdi yeşil çayımı içiyorum

bu sıcaklarda bol su içiyorum 3 litreyi bile geçiyor.bu gün spor olaraktanda 1 saati geçik yürüdüm bu sıcakta çarşı pazar dolandım...

Sersum'cuğum elline, emeğine sağlık, bu kadar işinin arasında listeyi hazırlamışsın. :KK71: Bu arada bu hafta iyi kilo vermişsin bacım. Çok tebrikler, :KK9::KK9::KK9:
rica ederim canım..biraz eksikler oldu ama hiç liste olmamasından iyidir diye düşündüm:KK34::KK34:
canım ellerine sağlık bende hazırlayıp yayınladım bi baktım ki sende yapmışsın :KK1: herkesi tebrik ediyorum kilo alanlarda haftaya daha dikkat edip vereceklerdir...
evet canım senin de eline sağlık..sen benim eksiklerimi de eklemişsin iyi olmuş:KK34::KK34::KK16::KK16:
yok kıııss ne bozması,,tam tersi canım..4 elle sarılmam lazım yoksa cozutuyorum...
yogurdu tanıdık koylulerden alıyorum canım..ama warya yok boyle bi lezzet ya..tek basıma 5 kiloyu bitiriyorum 1 haftada..:KK35::KK35::KK35:
afiyet bal olsun propycilim..maşşallah kıssss 5kilo yoğurt hem de:KK53::KK53::nazar::nazar::KK1::KK1:

Çok çok teşekkürler Sersum'cum - ellerine sağlık. Walla acil macil dinlemeden bizi de düşünmüşsün:KK9::KK9::KK9:

elimden geldiğince yapmaya çalıştım canım..acilde hasta geliyor kapatıyorum sonra çekip açıyorum..ondan gözden kaçırdıklarım oldu ..idare edin gali:KK52::KK52:..zatii esasım eksikleri tamamlamış neyse ki:KK1::KK1:

1-clemm %2,08:nazar::KK9::KK19:
2-fulik%1,43:nazar::KK9::KK19:
3-fzgun%1,319:nazar::KK9::KK19:
4-esas2006%1,28:KK9:
5-hadibakalım%1,166:KK9:
6-güleryüz2011%1,094:KK9::KK49:
7-sersum%0,864:KK9:
8-aydin-didem%0,843:KK9:
9-gül63%0,826:KK9:
9-lacey%0,826:KK9:
10-iyiniyetli%0,692:KK9:
11-mavimeleğim%0,573:KK9:
12-emeluludas%0,527:KK9:
13-ficans%0,297:KK9:
14-leylak70 %0 :KK34:
15-propycil +%0,591:KK20::KK4:
16-aslı72 +%0,597:KK20::KK4:
17-handan-06 +%0,826:KK20::KK4:
18-nazfiliz +%0,91:KK20::KK4:
19-sevgi-liebe +%1,547:KK20::KK4:
20-loxandra +%2,657:KK20::KK4:

İkinci haftamda ikinci olmak güzel oldu ve çok moral oldu açıkcası ellerine sağlık canım :KK16:

2. ve son öğünüm

1 dolu tabak z.yağlı taze fasulye
Salata büyük kase yoğurt

17.15 te bitti

Merhaba karatay güzelleri,

Bugün tartı günüydü .. İnşallah herkez tıkır tıkır vermiştir Kilocukları ...

Ama ben veremedim. Ayniyım 73.00 inşallah bu hafta veririm.
Adet sonrası olduğu icin vermemem normal ..olsun bakalım..

Bugun yedilerim;

Sabah;
20 dk yürüdüm.

7 çilek,
3-4 çeri,
peyniri yumurtalı omlet,
bir avuc ceviz ve badem karışımı.

Yemekten sonra 70 dakika tempolu yürüdüm.

Aksam yemeğimde ise;

sutlu kabak corbasi,
5-6tost makinesinde kızarmış patlican,
az humus,
quinoa salatası .

Simdi gecmisi okuyacağım optum sizleri ..

Son düzenleme:
Maalesef iş yerinde tel ve net ile ilgili problem vardı tüm gün. Bildirimde bu saate kaldı. Zaten pek iç açıcı bir tablo da yok. Geçen hafta yediğim balıktan zehirlenip 2 gün doğru dürüst bir şey yiyemeyen ben +600 deyim belki reglim diyedir bilmiyorum:KK43:((
Rumuz:Kaunos
Bildirim tarihi:11/06/2012
Başlangıç tarihi:12/03/2012
Başlangıç kilo:89,2
Geçen hafta:79,5
Bu hafta:80,1
Fark:+600gr
Toplam fark:-9,1
Beden:42
Boy:170

Sersum'cuğum elline, emeğine sağlık, bu kadar işinin arasında listeyi hazırlamışsın. :KK71: Bu arada bu hafta iyi kilo vermişsin bacım. Çok tebrikler, :KK9::KK9::KK9:
rica ederim canım..biraz eksikler oldu ama hiç liste olmamasından iyidir diye düşündüm:KK34::KK34:
canım ellerine sağlık bende hazırlayıp yayınladım bi baktım ki sende yapmışsın :KK1: herkesi tebrik ediyorum kilo alanlarda haftaya daha dikkat edip vereceklerdir...
evet canım senin de eline sağlık..sen benim eksiklerimi de eklemişsin iyi olmuş:KK34::KK34::KK16::KK16:
yok kıııss ne bozması,,tam tersi canım..4 elle sarılmam lazım yoksa cozutuyorum...
yogurdu tanıdık koylulerden alıyorum canım..ama warya yok boyle bi lezzet ya..tek basıma 5 kiloyu bitiriyorum 1 haftada..:KK35::KK35::KK35:
afiyet bal olsun propycilim..maşşallah kıssss 5kilo yoğurt hem de:KK53::KK53::nazar::nazar::KK1::KK1:

Çok çok teşekkürler Sersum'cum - ellerine sağlık. Walla acil macil dinlemeden bizi de düşünmüşsün:KK9::KK9::KK9:

elimden geldiğince yapmaya çalıştım canım..acilde hasta geliyor kapatıyorum sonra çekip açıyorum..ondan gözden kaçırdıklarım oldu ..idare edin gali:KK52::KK52:..zatii esasım eksikleri tamamlamış neyse ki:KK1::KK1:

bugünü de diyet açısından kötü kapadım canım ben yarın kendime söz verdim yeni bir karatay başlangıcı olucak tamamen kaçamaksız toparlıycam artık..umarım sen de istediğin kiloya ara vermeden gelirsin bişi sorcam başladığından beri hep ufak kaçamaklar mı yaptın yoksa bayaaaa yoldan çıktığın oldumu

Canım diyetin başlarında (ilk bir ay ) az da olsa kaçamak oldu ama sonraları azaldı iyice..

Sersumum ve esasım listeler için ellerinize emeğinize sağlık arkadaşlar:KK19::KK19::KK19::KK19:

Aslında daha üst sıralarda olucektim ammaaa dün 1 lahmacun ve bir pide yüzünden olabilir bugün 400 gr vermiş göründüm:KK53: Ama biliyorum ki 57 ye çok yaklaştım:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::21::21::21::21:

Sersumum ve esasım listeler için ellerinize emeğinize sağlık arkadaşlar:KK19::KK19::KK19::KK19:

Aslında daha üst sıralarda olucektim ammaaa dün 1 lahmacun ve bir pide yüzünden olabilir bugün 400 gr vermiş göründüm:KK53: Ama biliyorum ki 57 ye çok yaklaştım:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::21::21::21::21:

rica ederim canım..üzülme bebeeem haftaya daha çok verirsin:KK16::KK16:

tam 16 gün önce cumartesi arkadaslarla öğleden sonra tartıldığımda 65,200 idim:KK37: fakat bu sabah aç karna 61.900 gördüm tabii ilk kilom öğleden sonra oldugu içinn çok değil aslında ama olsun:21: 16 günde sayenizde hemen hemen 3 kilo verdim.sizi çokkkkkkk seviyorum.listeye girmek istiyorum ama liste yapamam diyede korkuyorum:KK30:

bugün kardeşim geldi:21::21: 15 gün bende.inş çok kaçamak yapmam..

sabah:KK56:
2 yumurta
domates salatası
zeytin
peynir
çayy
ceviz

öğle:KK56:
2 lokma simit
2 lokma ıspanaklı bükme
çay

akşama da:KK56:
1 tabak imambayıldı_patatesli
cacık

olur heralde daha yemedim çünkü..

kilo verenleri ve veremeyenleri azimlerinden dolayı tek tek tebrik ederim.

cleem tebrikler canım..inş bende birgün 1.olurumm:21::21:

sersum ve asyaates liste için teşekürler kızlar:KK54::KK54:

2. öğün ve son öğün
:

dışarıda yedim yine ama karatay dışarda yemek için çok uygun bi beslenme modeli :KK34::KK34:
çömlekte güveç :KK56: ( çok acıydı ama süperdi)
ayran
bol salata
ablamlar dondurma yediler çok ısrar ettiler çay kaşığının ucu ile tattım:KK36::KK36:

su:2.5 lt
spor : 1 sa yürüyüş

Son düzenleme:
Rumuz: FZGUN
Başlangıç Tarihi: 06.03.2012
Başlangıç Kg: 108.9
Geçen hafta: 98.5
bu hafta: 97.2
fark: 1.3
Toplam fark: 11.7
Hedef: 56
verilen kilo %: 1.32 :119::119::119::119::119:
Çoook ama çook sevindim Fzgunum :KK9::KK9::KK9:
günaydın arkadaşlar,
geçen hafta:84 kg
bu hafta :85,3kg
daha dün 84 kg 'dım.bende tartı fobisi oluştu. gelecek hafta saphira ya bildirip tartılmayacağım. belki böylece 84 sarmalından kurtulurum.aşağı ındiğimi görünce belki beyin bırakır ve vermeye devam ederim. önerilerinizi bekliyorum.,
kilo veren arkadaşları kutluyorum,veremeyenler üzülmesin....:KK16:
Canım stres yapıyorsan kilo vermeyi o zaman veremezsin bir de spor şart cnım:KK34:
Kızlar günaydın :) Benim bu haftam diyete adapte olmakla geçti, hatta tam olarak olamadım da haftasonu sapıttım ve bu bana kilo olarak geri dönmüş :/ Gerçi wc ye çıkamadım ondan böyle sanırım yağ kitlemde artış yok. Hep söz veriyorum tutamıyorum ama bu sefer bir yolunu bulup zararlı yiyeceklerden uzak durmalıyım. Canım çekerse ne yapmalıyım ? Çok dürtüsel davranıyorum kontrolsuzüm :KK43:
Canım iradeni kullan gerçekten istiyorsan ancak yapabilirsin sen de.. Bak ben seminerden eve geldiğimde yemek yoktu. Kahvaltı yaptım.. Sonra bakıcım dolma ben de taze fasulye yemeği ve biraz da kavurması yaptım. Amma miss gibi koktu yemedim:KK20::KK20: yersen veremezsin bu bu kaa basit:KK9::KK9::KK9::KK9:
kızlar saphira artık hiç girmiyor.. listedekilerin çoğu girmiyor.. nasıl düzelteceğiz bu liste işini.....:44::44::44:
Canıımmm gelemedim yaa. Seminer 2 de bitti yemek yedim.. O ara sadece lsste yapılmış mı diye şööle bi baktım. Sonra yemek yaptım. Sonra bahçeme biber ekip suladım akşamı ettim:26:
kızlar hepinizi öpüyorum haftaya aynı istikrarla devam emelimm kapışmaya devammmm yaz geldi hem daha rahat veririz kiloları öptüm hepinizi akşam yemem sanmıyorum hadi görüşürüz

Canımm afferin kısss 1. olmuşsun hemi de 2 listede de :KK9::KK9::KK9::KK9:

Sevgicim, kilo verememissin, hatta biraz artidasin. Neyse moralini bozma. Sanirim birkac saat sonra topige mesaj koyacagim. Bir de yazacaklarimi uygula istersen. Derli toplu bilgi cikarmam gerekiyor. Sevgiler.

Kıslarr menülerimi yazayım heman

sabah klasik karatay + kiraz + bi küçük dilim ekşimayalı köy ekmeği

2. öğünüm maalesef gene kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
domates biber salatalık 2 zeytin çay

Bahçemdeki salatalıklarım olmuştu.. 2 salatalıktan birini ben birini de kızım yidi:KK53::KK53: Salatalığın peşinden nası koşuyo kızım görmeliydiniz:KK60: tadını biliyo cingöz:KK53:

Pindistan gene kayboldun nerelerdesin?

Leylakım yaa tayinle ilgili sıkıntın herhalde canım yaa yoksun gel hadiii:KK54:

Bu hafta kilo verememissin, biraz artidasin. Neyse moralini bozma. Sanirim3-4 saat icinde topige mesaj koyabilirim. Bir de onlari uygula istersen. Sevgiler.

X