Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bildirim:11 HAZİRAN 2012
Rumuz:GULERYUZ2011
Başlangıç tarihi:06 ARALIK 2012
Başlangıç kg:71.1
Geçen hafta:54.8
Bu hafta:54.2
Fark:---0.600
Toplam fark:16.9
Beden:36
Spor:FIRSAT BULDUKCA DISARDA YÜRÜYÜS
Boy:1.50
Hedef:SUANLIK HEDEF ERTELENDİ:))))
Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :1.09

$Fotoğraf-0670.jpg $09062012366.jpg

ASLINDA İSTEYEREK VERMEDİM AMA İLK 3 AYDA NORMALMİŞ KİLO VERİMİ CÜNKÜ BULANTILARIM COK V İŞTAHSIZLIK VAR İNŞ. BUDA GECER EN KISA ZAMANDA DİYORUM :KK34: HAMİŞLİGİMİZ:KK49: 2.5 AYLIK OLDU SAYILIR KARATAYA DEVAM KIZLAR

Rumuz: FZGUN
Başlangıç Tarihi: 06.03.2012
Başlangıç Kg: 108.9
Geçen hafta: 98.5
bu hafta: 97.2
fark: 1.3
Toplam fark: 11.7
Hedef: 56
verilen kilo %: 1.32 :119::119::119::119::119:

tebriklerr:KK9:
boyunla kilon arasındaki fark çok iyi aslında...
daha ne kadar vermek istiyorsun...

Tebrik için teşekkürler canım hedefim 57- 58 çünkü ideal kilom bu bu kilodayken tam oluyorum göbek kısmımda hala fazlalık var
aslında doğumdan önce 62 kiloda gayet normaldim ama doğumdan sonra aynı kilo da göbek bölgem biraz daha fazlalık var o yüzden durmak yok :-)

Kızlar, geçen hafta listeyi ben yapmıştım. Ama birinci sayfadaki listeye göre liste yapma sırası şöyle:

27.annesinin_kuzusu...04.06.12
28.ramaska...11.06.12
29.hardcandy...18.06.12
30.Gamzelim...25.06.12
31.fizofi...02.07.12
32.FZGUN...09.07.12
33.gokcenbike...16.07.12
34.kaunos...23.07.12
35.letafet...30.07.12

Buna göre listeyi Kim yapacak ?

Son düzenleme:
kızlar günaydın nasılsınız.ben çok mutluyum çünkü 900gr.vermişim.dün günüm vardı.orda herkes bana çok zayıflamışsın güzel olmuşsun dedi.ayy bi hoşuma gitti aman allahım.tabi öyle olunca çok az yedim orda.sonra biraz yürüdüm.akşamda düğün vardı oraya gittik.ordada 3-4 kaşık pilav yedim sonra hiç oturmadım kızımın peşinde sürekli koşturdum ve o kadar iyi geldiki hareket.ay olcak galiba kızlar gitcek kilolar :KK76::KK76::KK76: umarım hepinizin tartıda yüzü güler..:KK54:

Esas'cığım tebrikler.:KK9::KK9::KK9: Bu hafta güzel kilo verdik, yürüyüşlere devam. :KK16:

Bu arada SBS bitti nihayet
biliyorsunuz benim kız 8.sınıftaydı,tüm sene uğraştık durduk.
Öğretmen arkadaşlar daha iyi anlayacaklardır şu an ki rahatlamamı.
ÜSTELİK 100 soruda sadece 1 fen sorusu boş.
Hepsini full çıkardı.
Bir aksilik olmazsa Roberte tutacak puanı.
Geçen sene kaydırmıştı matematikte ,çok üzülmüştü
umarım bu sene bir aksilik olmaz

12-TEMMUZ yeni hedefimiz sonuçlar açıklanacak
Bitmiyor bitmiyoooooorrrr

Canım tebrikler. İnşallah hakkınızda en hayırlısı olur.

Eki Görüntüle 441643 Eki Görüntüle 441644

ASLINDA İSTEYEREK VERMEDİM AMA İLK 3 AYDA NORMALMİŞ KİLO VERİMİ CÜNKÜ BULANTILARIM COK V İŞTAHSIZLIK VAR İNŞ. BUDA GECER EN KISA ZAMANDA DİYORUM :KK34: HAMİŞLİGİMİZ:KK49: 2.5 AYLIK OLDU SAYILIR KARATAYA DEVAM KIZLAR

Ne güzel, hamileliğe çok güzel bi kiloyla başlamışsın. Karatayla beslenerek çok da sağlıklı bi hamilelik geçiriceksin, bravvooo sanaaa :KK9::KK9::KK9: Sağlıkla bebişini de kucağına alıcaksın inşallah:nazar:

Benim oğlum 13 yaşında ve ben şimdi biraz üzülüyorum keşke ben de hamileyken Karataydan haberim olsaydı da daha sağlıklı beslenen bi anne olsaydım diye.

günaydın arkadaşlar,
geçen hafta:84 kg
bu hafta :85,3kg
daha dün 84 kg 'dım.bende tartı fobisi oluştu. gelecek hafta saphira ya bildirip tartılmayacağım. belki böylece 84 sarmalından kurtulurum.aşağı ındiğimi görünce belki beyin bırakır ve vermeye devam ederim. önerilerinizi bekliyorum.,
kilo veren arkadaşları kutluyorum,veremeyenler üzülmesin....:KK16:

Son düzenleme:
topiğin yüzkarası geldı:KK17:

gecen hafta: 71,5
bu hafta:73,4
fark:1,9kg:KK14:

birkaç gündür saldım kızlar,haftasonu pikniklerle geçti,bir de üstüne regl oldum dün,:KK50:acil toparlamam lazım kendimi:KK50:

tebrik ederim canım güzel vermişsin:nazar:

Sağol canım, senin nasıl gidiyor? Sen de hiç üzülme geçen hafta çok güzel kilo vermiştin, bu hafta vücut kendini dengelemeye çalışıyordur. Benim de 2 hafta hem durdu hem de aldım. İştahım da çok artmıştı. Önemli olan kaçamaklara rağmen istikrarlı bir şekilde devam etmek. Bir de tabi ki grubumuz, burada herkes gerçekten çok iyi ve destekleyici. Kızlar hepinizi çok seviyorum.:KK16::KK16::KK16::KK16:

hafta sonu kaçamaklarına rağmen -200gr ama hafta içi tekrar tartılacağım muhtemelen 1kg dur aslında kaçamaklar gider diye düşünüyorum..:)

Sakkkıınnn üzülme. 300 gr dünyanın sonu diil. Zaten belli ki bi lokmacik bi insansın toplamda:KK76: Süper de yürüyosun, çabucacık gider bu fazlalık.
canim benim ya,tesekkur ederim destegin icin..bu hafta porsiyonlar kucultme yoluna gidecem insallah..
bu arada guzel kilo wermissin yaban ellerde olmana ragmen..
cok cok tebrik ediyorum canim..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Sağol canım, senin nasıl gidiyor? Sen de hiç üzülme geçen hafta çok güzel kilo vermiştin, bu hafta vücut kendini dengelemeye çalışıyordur. Benim de 2 hafta hem durdu hem de aldım. İştahım da çok artmıştı. Önemli olan kaçamaklara rağmen istikrarlı bir şekilde devam etmek. Bir de tabi ki grubumuz, burada herkes gerçekten çok iyi ve destekleyici. Kızlar hepinizi çok seviyorum.:KK16::KK16::KK16::KK16:

umarım dediğin gibi olur ..ama ben bayağı bi yedim bu hafta suçluyum ..artık sıfır kaçamak yapıp düzene girmeli ...seni yine tebrik ederim ..evet burası çok iyi ...

Bildirim:11/06/2012
Rumuz:Gul63 Başlangıç tarihi:11/04/2011
Başlangıç kg:120
Geçen hafta: 60.5kg Bu hafta:60kg
Fark:0 .5 kg
Toplam fark:60kg
Beden:40-38
Spor: Gunde ortalama 30dak ev ısı ve ortalama 30 dakıka yuruyus ve ortalama 8 saat bılgısayar basında calısma.
Boy:165 cm
Yuzde: %0.8 Hedef:.47Kg olmak....ve fondoten kullanmayan bır cılde sahıp olmak(karacıger dostu bu dıyetle)......ve teyp gıbı her duydugunu ezberleyen guclu bır hafıza(seker tuketmek benı bunak yapıyordu az kalsın(her ay tukettıgım 90 cıkolata ve 30 tabak pılav benden uzak olun canlarım))....ve saglıklı bır ruh halıne sahıp olmak.(Her ay 45 ekmek buna yardım edıyor ama benı sısırıyordu)cevız,fındık,fıstık vb hosgeldınız hayatıma :KK66:,cok ıyı hıssedıyor ınsan bu dıyetle artık cok mutluyum
.....Bunlara ılaveten bu dıyetle ıstenmeyen tuy oranım da azalıyor daha ne ısterım?:KK66: :KK19:

canım tebrikler valla kilonun yarısı gitti :KK9::KK9: azmine hayranım ve çaktırma kıskanıyorum seni :KK1::KK1:

tartida++ larda,moralde -- lerdeyim
gecen hafta:50.7
bu hafta:51
yuzdesi: ++0,591
:KK43::KK43::KK5::KK5::KK5:

kız napıyon sen başlangıç kilona döncen nerdeyse dikkat et :KK4::KK4:

Bu arada SBS bitti nihayet
biliyorsunuz benim kız 8.sınıftaydı,tüm sene uğraştık durduk.
Öğretmen arkadaşlar daha iyi anlayacaklardır şu an ki rahatlamamı.
ÜSTELİK 100 soruda sadece 1 fen sorusu boş.
Hepsini full çıkardı.
Bir aksilik olmazsa Roberte tutacak puanı.
Geçen sene kaydırmıştı matematikte ,çok üzülmüştü
umarım bu sene bir aksilik olmaz

12-TEMMUZ yeni hedefimiz sonuçlar açıklanacak
Bitmiyor bitmiyoooooorrrr

hayırlısı olsun canım inş.istediğiniz yeri kazanır...

geçen hafta 59,5 değilmiydin:26::26::26:

geçen hafta 59,5 kilo vermişti.valla gülün yarısı gittiiii:KK1::KK1:

nasılsınız.....
ben cuma akşamından beri rahatsızım..
haliyle yürüyüşleirme de ara vermek zorunda kaldımm..
bugunle birlikte 3 gündür yürümüyor olucam:KK43:

rahatsız olduğum için pek iyi beslendiğimde söylenemz..
meyve ve kuru yemiş ağırlıklı beslendimm..

kahvaltıda
1 yeşil elma
6 zeytin
1 kk koyun peyniri
5-6 adet fıstık
1 ceviz:KK56:

geçmiş olsun canım dikkat et kendine .önce iyileş yürüyüşler nasılsa olur...

efet famirimmmmm :KK17::KK17:benimmm:KK17::KK17: herkes sölüyoo,yüzüm güzel ,boyum uzunn, açık tenliyim,bide zayıflarsam afeett olurmuşumm yawww :21::21::21:

evet canım ya maşşalah yüüzn çok güzel ve hiç kilolu durmuyo ...

kızlar yawwww şu kilo çizelgesini nereye yapıştırıyorduk yapmaya yapmaya unutmuşum:KK9:

kullanıcı kontrol paneline baktım
profilime baktım ama bulamıyorum:44:

profilinden çizelge kısmına yapıştırıyodun...

Eki Görüntüle 441643 Eki Görüntüle 441644

harikasın canım ne güzel 2,5 ay olmuş bile allah hayırlısyla kucağına nasip etsin...

Esas'cığım tebrikler.:KK9::KK9::KK9: Bu hafta güzel kilo verdik, yürüyüşlere devam. :KK16:

evet canım güzel kilolar verdik .sende çok iyi vermişsin :KK9::KK9:.yürüyüşlere ve 2 öğüne devam çokk mutluyum çokkk :KK52::KK52:

topiğin yüzkarası geldı:KK17:

gecen hafta: 71,5
bu hafta:73,4
fark:1,9kg:KK14:

birkaç gündür saldım kızlar,haftasonu pikniklerle geçti,bir de üstüne regl oldum dün,:KK50:acil toparlamam lazım kendimi:KK50:

kız naptın sennn :KK53::KK53::KK53: dikkat et hemen kendine gel yoksa geliyo :KK4::KK4::KK4::KK4:

ay bu hafta çok kastım sorma hani bir kere dondurma yedim o kadar ama akşam çok az yedim yada yemedim ki bu hafta hiç yemiyeceğim bu hafta daha rahatım dur bakalım önce şu 70 i görelim hızla bak işte ben o zaman biraz rahatlıyacağım birde bende köpek varya o bakma bebek gibi çok yoruyo insanı o da biraz verdiriyo bence :dd: Iyiiyiz emelim iyiyiz durmak yok yola devam haftaya kesin 74 kaçarı yok yanii :))

ay inşallah canım ya şu 74ü görmek çok istiyorum benim hamile kaldığım kiloydu en azından hamilelik kilolarından kurtulmuş olurum tamamen ama hedef 65 tabiki:KK8:

X