Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Oğlunun doğum günü kutlu olsun, nice mutlu ve sağlıklı yaşlara

2 .öğün ve son öğün 17 :20 de bitti

1 porsiyon et kavurma
bol soğan
domates
4 yeşil sivri acıbiber
ayran
1 avuç badem
4-5 adet yaban mersini

su: 2.5 lt
spor : 1 sa yürüyüş

canlar nasılsınız?
dogumgunumu kutlayan herkese cook tesekkuredıyorum.
iyiniyetlım süper gıdıyosun,azmine hayranım..
sabah klasik karatay.
öglen memlekette olunca anne mantısı(ama 2.tabagı almadım valla)
aksam 2 dılım kavun,peynir,fındık..
yurume bandında 35dk. yuruyus..
hadı kızlar vercez bu göbüsleri..

Evet canım bugün sen de bol yürümüşsün kaçamak da yok harika.. ben de hepimizin sonucunu merakla bekliyorum tatlım

Iyiniyetlicim coookk tesekkurler ederim guzel dileklerine ve de ilgine. Aynen dedigin gibi cevizleri doldurup gittim. Insallah kilolari depolayiop donmemisimdir

Evet bu aralar iyi gidiyorum di mi kendime nazar ederim
Yürüyüşsüz olmuyor ne güzel yürüyüşünü yapmışsın çok güsel
Yalnız o mantıdan ben yemedim bu sene biliyo musun.. 1 kaşık yeseydin keşke canım.. bide 2. tabağı almamış
Bi de akşam öğününde kavun yemiş sabah yiyoruz canım o da abartmadan

Oğlunun doğum günü kutlu olsun, nice mutlu ve sağlıklı yaşlara

Canim asyaates'cim, cok tesekkur ederim. Ne ara bu kadar buyudu inan ben bile inanamiyorum. Bugun ogluma ve arkadaslarina bakarken ne kadar buyuduklerini gordum ve 3-4 yaslarindaki hallerini ne kadar ozledigimi dusundum. Allah hepimizin yavrularina iyi gunler gostersin ve iyi insanlara dusursun insallah.

ekmek tebrık edıyorum arkadasım..boyle yola devam..

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı vaktı) bıber dolma,ıclı kofte,cacık,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

iyiniyetlim kızma be arkadasımiskenderunumda olunca arada kacamaklar olucak bırazcık

Kızlar yoksunuz kaçamaklar dökülür ortaya birazdan

aynen öyle oldu canım dün geceden belliydi değişik ne yesem ne yesem diye dolanıyordum ortalıkta kaçamağın dibine vurdum bugün ee eşimde evdeydiii.başlayalı tam 16 gün oldu ilk defa bu kadar çok kaçamak yaptım.fakat aynı hızla devam inşş karatayaa

yüzüm yok ama yazayım barii

sabah10.00 gibi

köy ekmeğinin köşesi
domates_biber kızartması(çok az yağda)
zeytin
1 yumurta
salatalık

akşam17:00 gibi
2 dilim pizza
kola
zetin_peynir
1 lokma tahin helva

oğlumun çiş eğitimi ve temizlikle yemek yapamamıştım.eşim benden habersiz söylemiş pizzayı..çok üzgünüm çokk ama 1 saat yürüdüm geldim:18: bununnla avunayım bari inş yakmışımdır yediklerimi

Canım bunlar iyi halleri daha bir de 20'lerde gör onu, o zaman daha çok özleyeceksin o günleri. Bence şu günlerin bile değerini bil
Sağlıklı güzel bir ömrü olsun, hayırlı bir evlat olsun da bırak büyüsün

İyi akşamlar hanımlar,

Canım arada oluyor, ama moral bozmak yok, kaldığın yerden devam et.

Oğluşunun doğum günü kutlu olsun, nice yıllara.

Bugün yediklerim:

sucuklu yumurta (kasap sucuğu), salata, peynir, 1 ç.b. ceviz, 7 malta eriği, 3 çilek
1 tabak etli k.fasulye, 3 k. bulgur pilavı, 1 kase cacık

2,5 lt su

akşam yemeğinden sonra eşimle 1 saat yürüdük.

Kızlar yarın, tartılar hepimizin yüzünü güldürsün inşallah. Sevgiler

Düşük kan şekeri hedefine ulaşmak için ;

Gelişmiş olan karaciğer ve pankreas yağlanmasinin önüne geçmek için ;

İnsülin ve leptin direncini kırmak için ;

- Her gün mutlaka en az 50 - 60 dakika yürüyüş yapın.

Fizik aktivite azlığı yani tembellik,hareketsizlik,uyuşukluk insülin ve leptin direncinin başlamasında en önemli ilk nedendir. İnsülin direnci , tembellik sonucu bacak kaslarında başlamaktadır.

Canan hocamızın 2. Kitabında okudum, beğendim ve paylaşayım dedim.

İyi geceler kızlar,
Leptininiz bol bol olsun

Asya'cığım, Beypazarı'nın tarhanası da çok güzel oluyor. Alsaydınız

Canım gördük tarhanayı da evde annemin yaptığı dururken almak istemedik. Bir de annem yaparken un almayı unutmuş bu yüzden normalden baya az un koymuştu içine. Tam karataylık olmuş bizim tarhana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…