Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar dün kendime yeni ciciler de aldım..bugün eşim gelince deneyip gösterdim..geçen yıl olmayan kaprimin üstüne..bu kiloyla bile güzel oldu valla:)):21::21:

kızlar dün kendime yeni ciciler de aldım..bugün eşim gelince deneyip gösterdim..geçen yıl olmayan kaprimin üstüne..bu kiloyla bile güzel oldu valla:)):21::21:

evet canım olan sadece çocuğa oldu.babasını göremiyor şuanda..:KK43: 1.sınıfa baslıyacak bu yıl çok da zeki bir çocuk ama biraz bocalayacak gibi geliyor bana.birde 2006 ocak doğumlu 2007li çocuklarla aynı sınıfta olacak muhtemelen.epey bocalar gibime geliyor.hayırlısı olur inşallahh..

çok üzüldüm canım..Allah yardım etsin yavrucağa:KK5::KK5:

evt iyiniyetlim..sizlerin de sayesinde yavaş yavaş veriyorum..önemli olan verememe sorunumu çözdüm:KK16::KK16:
sana da çok sevindim bebişim:KK16::KK16::KK54::KK54: kutlarım..harikasın kısss:21::KK62:iyi olmaz mı züpperrr:KK9::KK9:

sağol canım.. gerçekten çok inceldim kıslar yavaş mavaş ama sağlıklı kilo verdim. Kilolar gidecek desene canım gözünaydın.. Cicilerini de iyi günlerde giy canım:KK16:

sağol canım.. gerçekten çok inceldim kıslar yavaş mavaş ama sağlıklı kilo verdim. Kilolar gidecek desene canım gözünaydın.. Cicilerini de iyi günlerde giy canım:KK16:

saol canım benim ..öpüyorum seni.:KK54::KK54:.birazdan çıkıcaz eşimin iş arkadaşları veda yemeği veriyor..hazırlanmalıyım..gelince görüşürüz..:KK55::KK55::KK16:

didemcim sıkma canini taklim..cok iyi gidiyosun massallah..cunku daha once hergun kacamak yapiyodun simdi haftada bir..olsun okadr da demi ama..

Evet canim bu haftaki tek kacamagim..insallahh bununla kalir..bugunu artik salatayla gecistiricam..zaten haftasonlari 2 ogun yapicam..yavas yavas alismam lazim..

Iyiniyetlim cok guzel kilo vermissin..tebrik ederim..resim eklesen motive olurdu..

canım hiç bişi yememişsin gibi yola devam et üzülme oluyo hepimiz yapıyoruz..ben kaçamak yapınca eskisi gibi amann olmuyo demiyorum daha bi hırsla kendimi kontrol ediyorum zaten vucutta alıştı bazı şeyleri hiçç canım istemiyo yukarıda saydıklarını 2 ay önce terkettim çok zararlı yemiyorum sende dogal kaçamaklar yap yapıcaksan mesela 1dilim ev böreği ev keki vb..arada tabi abartma kolay gelsin:nazar:
ha birde patak sanaa:KK4::KK4::KK22::KK22:

Hakettim canım patakla dilediğince :) Çok teşekkür ederim, çok yapıcı bir eleştiri. Aynen dediğin gibi yediklerimden duyduğum pişmanlıkla daha da dikkatli yemek seçmeliyim artık. Dünü unuttum, zaten bir günde kilom da artmamış moralim düzeldi. Kararlı davranırsam dünün bana hiç bir zararı olmayacak.

propycil işin tuhaf tarafı ben de çikolata ve paketli gıdaları pek sevmem :) Diyete uygun değil diye evde börek, kek falan yapmayınca bir gece ansızın bunlara saldırdım işte :) Gözüm aç kalmış herhalde, bir daha böyle bir duruma gelmeden evde elmalı incirli kek gibi Karatay'a kısmen uyan tarifler denemeliyim.

kızlar ben geldimmmm:KK52::KK52:
Hemen bugünkü yaptıklarımı anlatıyorum.
:KK56:Sabah 09.00'da bitti kahvaltım
(kasap yapımı) sucuklu yumurta, bol peynir, zeytin, kuruyemiş ve biraz kuru meyve(WC için), domates, salatalık

Beypazarında yöresel ürünler festivali varmış. Tam Karataycılar için diye düşünmüştüm ama erişte, gözleme, baklava derken baya zararlı ürünler vardı.
Kuru erik, kuru elma ve ceviz aldım. Cevizin tadına bakmam gerekti bu yüzden 1 cevizle ara öğün yaptım diyebilirim:KK1:
Bir de Beypazarı kurusu aldım ama yemedim. Benim köpişler çok seviyor, onlara getirdim:KK1: Satıcı fırından yeni çıktı diye verdi, gerçekten de sıcacıktı. Afiyet bal kaymak olsun canlarıma:KK1::KK1:
Gelirken köye uğradık, her zamanki sütçümüzden taze sağılmış sütümüzü aldık. sıcak sıcak içtim 1 koca kupa leptin olur inş:KK52:
Sürekli yürüdüm bugün en az 4 saat:KK76:
akşama da mangal yapacağız ve günü kapatacağım.
Propycil'cim bak kaçamaksız atlattım ben bugünü:KK76:, sen naptın hemen bakıyorum:KK52:
bakalım siz neler yaptınız, geçmişe dönüyorum sabırsızlıkla

Kislar merhabaaaa,

Gene dondum geldim is seyahatinden guzel memleketime dun gece yarisi. Ohhh beeee, memleketim gibisi yok, kesinlikle:nazar:

Elimden geldigince Karataya uymaya devam ettim. Yasak olan hic bi sey yemedim, sandwichlere hic dokunmadim, tatlilarin yanina bile ugramadim. Bol bol sebze, et ve de acikiinca kuruyemis yedim. Sabah kahvaltilarinda yumurta, peynir, domates ve yanimda goturdugum cevizlerden yedim (zeytin yoktu). Hatta bu sefer donus yolunda anlamsiz ve yuksek kaloriili ucak yemeklerine kalmamak icin yanima paket salata alip oyle bindim ucaga. Ama tabii ki saat farklinda goz onune alininca aksam yemeklerini hep cok fec yemis oldum. Neyse ki artik bu ayin sonuna kadar seyahat yok, Karataya full devam edicem insallah.

Internete girmeye maalesef hic vaktim olmadi Persemben beri. Baya bi ozledim sizleri okumayi. Buradaki paylasim bana cok cok iyi geliyo. Kilo verenlere cok sevindim, motivasyon oluyo. Zaman zaman cok samimi bi sekilde dertlerini paylasan arkadaslara da ayrica tesekkur ediyorum, sagolun temiz yurekleriniizle icinizdekileri paylastiginiz icin. Allah derdi olan, ici sIKIlan herkese yardimci olsun insallah.

Bugun oglusumun 13. yasgununu kutladik. sabah Karatay kahvaltimi yaptim, sonra da oglumun arkadaslarinin anne babalariyla piknik yaptik. Bir suru seyler yapmistik misaifirler icin (yaprak sarma, havuclu yogurt, zeytinyagli barbunya, patates salatasi, yesil salata, sigara boregi) ama ben sadece bolca yesil salata ve ev yapimi kofte yedim. Oglusumun pastasindan bile sadece catalin ucuyla tattim. Aksam da tavuk ve salata yemeyi planliyorum.

Nolur bu kadar cabanin karsiligi yarin sabah bana birazcik kilo eksikligi olarak geri donsuuunnnnnnn:KK16:

Kislar merhabaaaa,

Gene dondum geldim is seyahatinden guzel memleketime dun gece yarisi. Ohhh beeee, memleketim gibisi yok, kesinlikle:nazar:

Elimden geldigince Karataya uymaya devam ettim. Yasak olan hic bi sey yemedim, sandwichlere hic dokunmadim, tatlilarin yanina bile ugramadim. Bol bol sebze, et ve de acikiinca kuruyemis yedim. Sabah kahvaltilarinda yumurta, peynir, domates ve yanimda goturdugum cevizlerden yedim (zeytin yoktu). Hatta bu sefer donus yolunda anlamsiz ve yuksek kaloriili ucak yemeklerine kalmamak icin yanima paket salata alip oyle bindim ucaga. Ama tabii ki saat farklinda goz onune alininca aksam yemeklerini hep cok fec yemis oldum. Neyse ki artik bu ayin sonuna kadar seyahat yok, Karataya full devam edicem insallah.

Internete girmeye maalesef hic vaktim olmadi Persemben beri. Baya bi ozledim sizleri okumayi. Buradaki paylasim bana cok cok iyi geliyo. Kilo verenlere cok sevindim, motivasyon oluyo. Zaman zaman cok samimi bi sekilde dertlerini paylasan arkadaslara da ayrica tesekkur ediyorum, sagolun temiz yurekleriniizle icinizdekileri paylastiginiz icin. Allah derdi olan, ici sIKIlan herkese yardimci olsun insallah.

Bugun oglusumun 13. yasgununu kutladik. sabah Karatay kahvaltimi yaptim, sonra da oglumun arkadaslarinin anne babalariyla piknik yaptik. Bir suru seyler yapmistik misaifirler icin (yaprak sarma, havuclu yogurt, zeytinyagli barbunya, patates salatasi, yesil salata, sigara boregi) ama ben sadece bolca yesil salata ve ev yapimi kofte yedim. Oglusumun pastasindan bile sadece catalin ucuyla tattim. Aksam da tavuk ve salata yemeyi planliyorum.

Nolur bu kadar cabanin karsiligi yarin sabah bana birazcik kilo eksikligi olarak geri donsuuunnnnnnn:KK16:

HADİBAKALIM yazıyorum hep sana görmüyosun beni:26::26:
oğluşunun daha nice nice yaşgünlerini kutlarsınız inş.canım.. Bavula cevizler doldurulmuş anlaşılam gene ve kaçamak da yapmamışsın:nazar:tebrikler:KK16:

kızlar ben geldimmmm:KK52::KK52:
Hemen bugünkü yaptıklarımı anlatıyorum.
:KK56:Sabah 09.00'da bitti kahvaltım
(kasap yapımı) sucuklu yumurta, bol peynir, zeytin, kuruyemiş ve biraz kuru meyve(WC için), domates, salatalık

Beypazarında yöresel ürünler festivali varmış. Tam Karataycılar için diye düşünmüştüm ama erişte, gözleme, baklava derken baya zararlı ürünler vardı.
Kuru erik, kuru elma ve ceviz aldım. Cevizin tadına bakmam gerekti bu yüzden 1 cevizle ara öğün yaptım diyebilirim:KK1:
Bir de Beypazarı kurusu aldım ama yemedim. Benim köpişler çok seviyor, onlara getirdim:KK1: Satıcı fırından yeni çıktı diye verdi, gerçekten de sıcacıktı. Afiyet bal kaymak olsun canlarıma:KK1::KK1:
Gelirken köye uğradık, her zamanki sütçümüzden taze sağılmış sütümüzü aldık. sıcak sıcak içtim 1 koca kupa leptin olur inş:KK52:
Sürekli yürüdüm bugün en az 4 saat:KK76:
akşama da mangal yapacağız ve günü kapatacağım.
Propycil'cim bak kaçamaksız atlattım ben bugünü:KK76:, sen naptın hemen bakıyorum:KK52:
bakalım siz neler yaptınız, geçmişe dönüyorum sabırsızlıkla

Asyacım ne güzel geçiyor günün kaçamaksız gezmeli ve booolca yürüyüşlü sana da :nazar::nazar::nazar: veee :KK9::KK9::KK9::KK9: korktun di mi propycilcimden:KK1::KK1: patağın korkusuna yimedin efferinnn:KK1::KK1:

Sevgi-liebe canım kilo verebildin mi nasıl gidiyor.. Yeğenin nasıl öp onu görebiliyosan bizim için kocaman kocaman:KK54::KK54::KK54:

Herkeze iyi aksamlar .......

Nasilsiniz kizlar ?? Umarim hersey yolunda ve kilolar tikir tikir gidiyordur..

Bugun cok cok cok yoruldum.Sabah esim sayesinde yine gec bir kahvalti yaptim.

Kahvaltimda ;
7-8 cilek ,
1 salatalik,
2 ceri domates,
ince bir dilim beyaz peynir,
1 kase kabuklu fistik ve bir fincan kahve .

aksam yani 2.ogunumde;
5 kofte,
humus (kendim yaptim)
domates ve salatalik
sut

yemekten sonra esimle birlikte ciktik tempolu bir saat yuruduk.
Gun icinde de ev isleri(tum camlari sildim, tum odalari tepeden tinaga temizledim.( tum gun ayakataydim) cok cok yoruldum.
Simdik dusumu aldim.
Oturacagim ama yapmam gereken utulerim var ..

Bugun ozel gunumun son gunuydu yarin tartida ne cikacak merak icerisindeyim
:KK51:

Aman Allahim,agzindan bal damliyo canimcim.hocanin son kitabini hemmen almam lazim..

iyi gesmeler sana da canim,bak kacamak yapiym dime haa,şaplagi yirsin ona gore:)) buarada beypazarini ben cok sewerim,benim yerime de gez kiisss:)()

senin yerine de gezdim canım 4 saat hiç oturmadım hemde güneşli ve çok sıcaktı hava.İyi enerji harcadım sanırım:))
Merak ettiğin tarif olursa yazayım hemen

:KK56:Akşam menümde mangalda tavuk ve kasap yapımı sucuk ile salata vardı
Asyacım ne güzel geçiyor günün kaçamaksız gezmeli ve booolca yürüyüşlü sana da :nazar::nazar::nazar: veee :KK9::KK9::KK9::KK9: korktun di mi propycilcimden:KK1::KK1: patağın korkusuna yimedin efferinnn:KK1::KK1:

propycil'den korktum evet canım:KK1:
bir de kaçamak yapınca yazmaya yüzüm olmuyor forumda:KK17:
Kilo da vermişsin iyiniyetlim, yarın bildirimini merak ediyorum :KK1:

Son düzenleme:
Herkeze iyi aksamlar .......

Nasilsiniz kizlar ?? Umarim hersey yolunda ve kilolar tikir tikir gidiyordur..

Bugun cok cok cok yoruldum.Sabah esim sayesinde yine gec bir kahvalti yaptim.

Kahvaltimda ;
7-8 cilek ,
1 salatalik,
2 ceri domates,
ince bir dilim beyaz peynir,
1 kase kabuklu fistik ve bir fincan kahve .

aksam yani 2.ogunumde;
5 kofte,
humus (kendim yaptim)
domates ve salatalik
sut

yemekten sonra esimle birlikte ciktik tempolu bir saat yuruduk.
Gun icinde de ev isleri(tum camlari sildim, tum odalari tepeden tinaga temizledim.( tum gun ayakataydim) cok cok yoruldum.
Simdik dusumu aldim.
Oturacagim ama yapmam gereken utulerim var ..

Bugun ozel gunumun son gunuydu yarin tartida ne cikacak merak icerisindeyim
:KK51:

Menü güzel yürüyüşün güzel :KK3:

Güle güle kullan ben temmuza kadar bir şey almıcam :) 36 bedene düşeyim öyle alayım diyorum :KK16::KK16:

Son düzenleme:
X