Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben kacar kislar..herkesleri opuyorum.. Yarin sinaw girewi warya,ne sinavi oldugunu bilem bilmiyom..re*sen yazmislar,ben protesto ettiydim guyaa..

Merhaba canım,
Geçmişi okuyordum. Gördüm destek olmak istedim.

Canim , kurulu düzenini bozma derim ben , biricik kızın var .. İşi bırak tek maaş olduğunuzda istemeye yüzleri de kalmaz .. Hayırlısı olsun canım. Bol bol dua et, Allah 'ay açılan eller boş geri dönmez ..

[h=2][/h]

PEPETİ

Napiyosun canim iyimisin,halloldumu sıkıntılar..moralini bozma noolur,,biz senin yanindayiz herzaman...sewgiler canim,opuyorum..
tesekurler canım teskurler su an hallolan bısey yok gıden gıdıyor eşim 1900 kredı ödemesı var 1 temmuzda gıdıp bu ısı halldecegım dıyor uzgun pişman kacıp mı gıdeyım bır b.k yedım sende benı sıkma dıyor her hafta bır muhabbet gecınce ınsanlar hata yapar dıyorum hatasının farkında. bende kötülük yapmak ıstemıyorum bı ara gelıyorlar kafaya ayrılcam dıyorum ama sevıyoruz tabıkı bu nedenlede ayrılamam ki tek sorunumz kaynanam ve kaynımmm

canım ya öğretmenım ben nasıl bırakıyım işi yıllarca okuduk eşim için çalışmıyorumkı kendım için sevıyorum tabıkı. eşim şu işi hayırlısıyla bıtırsınde ınsallh vall adak adayacam yaaa

​Menu we spor guzel taklim..takibimdesin haaa ona gore..sen de beni takip etmeyi unutma..bide anoreksiyayi arastirdim,benle alakasi yok canim cok sukur..bide zeytinyagi paylasimi icin mersi canim:)))

Sende benim takibimdesin zaten canım merak etme. Kaçamak olursa affetmem bak
Sporun için de alkışlıyorum seni :)
Yarın ki görevin rahat geçer inş canım

Son düzenleme:
sabahh biberli salçalı omlet
domates_salatalık
zeytin
ceviz

öğlee
1 kase mercimek çorbası
1 yesil elma
2 taze kayısı
oğluma çiş ödülü için dondurma almıştım azıcık ısırdım:18:

akşam
1 kase mercimek çorbası (eşim dışarda yediği için baska yemek yapasım gelmedi)
domates_salatalık
zeytin
ceviz
yine oğlum tek lokmalık çikolatalı gofret bıraktı onu yedim:18:

merhaba kızlar , dilerim keyifli bir gün geçirmişsinizdir. kitaplarım geldi " karatay mutfağı" ve " bilimsel gerçeklerle kilo vermenin ABC si" çok mutluyumm ,okumak için sabırsızlanıyorum
Lacey hayırlı olsun kitaplar arada menüler paylaş olmaz mı

siporumu yaziym hemen:
80 dakka tempolu

maşallah proycil harikasın keşke ben de senin gibi düzene oturtabilsem :)

Çiş ödülümü Nisacım alemsin sorun etme zaten öğlen yemişsin
bi gün ben de anne olunca çiş ödülü yapcam
sevgiler canım
menü harika

bugün eşim oğluş kızımla parka gittik.. Ben yeşil çay içtim. Onlar gösümün önünde dondurma yediler Ben yemedim kıslaar

Dogru canım.( öğretmen olduğunu tamamen atlamıştım , pardon ) Yıllarca çalış didin oku .. Bırakılmaz Tabiki .. İnşallah en kısa zamanda tum dileklerine kavuşursun , inşallah canım duan , isteğin gercek olur..

Çiş ödülümü Nisacım alemsin sorun etme zaten öğlen yemişsin
bi gün ben de anne olunca çiş ödülü yapcam
sevgiler canım
menü harika

evet canım çok azdı zatennn.

allah sanada nasip etsinn..annelik çok güzelde çişi de ekstrası işte

kızlar ya malum yarın pazar ve eşimde evde..değişik bişeyler yemek istiyorum.napabilirim alternatiff.tüm omlet çesitlerni denedim nerdeyse..kek demeyin.gün kurusundan başka malzemem yok.napıcam ben şimdii

hocanın kitabında değişik neler var,neler yıyebilirım?yardımcı olabilirmisiniz?

Onemli olan hatasinin farkinda olmasi canimcim,erkekler bi sure sonra annesini. Degilde karisinin tarafinda olmasi gerektigini anliyo zaten,insallah senin kocis hemn anlar canim..sikma canini,isini asla birakma,isimiz bizim emniyet kemerimiz cunku
Sende benim takibimdesin zaten canım merak etme. Kaçamak olursa affetmem bak
Sporun için de alkışlıyorum seni :)
Yarın ki görevin rahat geçer inş canım
Soz canim kacamak yok..ben de seni affetmem haaaa..o futbol topu dugune kadar kOnya ovasina donecek ona gore..
Lacey hayırlı olsun kitaplar arada menüler paylaş olmaz mı

maşallah proycil harikasın keşke ben de senin gibi düzene oturtabilsem :)
tesekkurler canim,ama sen de cok guzel dewam ediyosun,kacamak yapmiyosun massallah..once 6 ogun,sonra 3 ve sonra da 2 ye dondurdun ogunleri..sporlarin da cok guzel massallahh..

doğru diyosun kaçamaklarını bildiğimden bu imkansız bence de
Kesinlikle haklisin canimcim..bu arada dondurma yemek yerine yesil cay ictigin icin kocaman tebrik koydum sana..

Güle güle kullan sersum'cuğum.

Canım inşallah sorunlarınızı en kısa sürede halledersiniz. Zaten karşılıklı sevgi her türlü zorluğun üzerinden gelmenizi sağlar. Sevgiler.

Merhabalar hanımlar,

2.öğün: 4 ceviz, 1 ayran, 1 kase erik, 1 yumurta
3.öğün: 6 etli sarma, 1 kase cacık, 2 kaşık zey. taze fasulye, 2 köfte

1 saat yürüyüş,
2 lt su

oley bugünü kazasız atlattım.

Canim hocanin son kitabi yok elimde ama benim soyle kolay bi tarifim war:
Domateslerin kabugunu soyup dogruyorum,bi kac dilim pastirma ve tereyagi da ekliyorum..pismeye yakin rendeledigim kasar ve yumurtayi ilave ediyorm,ama yumurtayi cok pisirmiyorum,kasar eriyince aktini kapatip kapagini kapatip 5 daakka bekliyorm..istersen kekik ve pulbiber de ekleyebilirsin..cok şık bi omlet oluyo..

Sağlıklı kaçamak dersen: kuru yufka böreği, akıtma(krep sanırım), otlu tava böreği,peynirli ıspanaklı börek
Yumurta dersen: çılbır, soğanlı mıhlama, kıymalı mıhlama, yumurtalı tirit,fırında domatesli yumurta
Menü geniş hangisini denemek istersin?

canlar nasılsınız?
tatilimden geldim,şimdide iskenderunumua geldim.
artık 1,5 ay burdayım.
bugün benım dogumgünüm.
tekrar karatayıma basladım.
sabah klasik karatay,öglen domates corbası,salata,bulgur pilavı.
aksam z.yaglı fasulye,cacık.
aksam dogumgunu pastamdan 1 dılımcık..
kendıme hedıyeler aldım,esım sagolsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…