Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yeni saçını güle güle kullan canım.

Yürüme işine gelince, çok güzel yapmişsin canım. Ayağına sağlık
sağol cicim inş.pazartesi tartıda görürüm
Radikalim diyosun yani:))acik tenli birine patlican moru mikemmel olmustur,gozumun onunde canlandirdim bi an..gule gule kullan canimcim..emmeee: bu guzel yuruyusun ustune mado olmusmu hiicc..2 gun once ne konustuk senle,hiiiimm
]
yaa biliyom da çok yürüdüm cicim yavv..yakmışımdır bem onuhaklısın ama izmir de çok sıcak(bahanelere bak sen ..gittikçe batıyom susuyim bari)
amin canım..biz seninleyiz biliyosun..paylaşmak bir nebze de olsa rahatlatır insanı canım
evet canım..sakın işini bırakma ..o biz kadınların en büyük güvencesi..ama sanırım eşin de çok pişman ..zararın neresinden dönülse kardır..birdaha yapmaz umarım

bugün eşim oğluş kızımla parka gittik.. Ben yeşil çay içtim. Onlar gösümün önünde dondurma yediler Ben yemedim kıslaar
aferin tatlım ben senin gibi olamadım yidim madoyu
Güle güle kullan sersum'cuğum.
sağol fzgunum

nice mutlu ve sağlıklı yıllar canım..hoşgeldin
güzel paylaşım canım teşekkürler

iyi geceler kızlar.....bugün hiç gelemedim çünkü moralim çok bozuk..tabi bunun yanında kaçamak da var.yürüyüşümü yaptım ama önüme ne gelirse yedim bugün
leylakın nen var kuzum senin birkaç gündür..üzüldüm valla:26::26:..herşey hallolur canım benim..sağlık olsun yeter ki

tesekurlr kızlar canlarımsınz gercekten her anlaömda yanyanayız sevıyroum sızlerrııı

bu arad ıyınıyetlım dondurma yamamıssın ve ogluna verdıgın lahmacundan eymemıssın heralde kılo gıdecek yemedıgımz zamn vucut haınlık yapmıyor kılolar gıdıyor tebrıkler azmınden dolayı

bu arada ben bugun dur demıs bulunmaktayım gidişatıma

sabah 1 sata yurudum

sımdı yesıl cay ıscıyorum bırazdan yımırtalı kahvaltı zamanı

kıslar kociş yolda nöbetten gelicek aç
ben kaçiimm kahvaltı hazıliimm..bemde açım yavv zaten
görüşürüz

biz de seviyoz seni

canım hiç bişi yememişsin gibi yola devam et üzülme oluyo hepimiz yapıyoruz..ben kaçamak yapınca eskisi gibi amann olmuyo demiyorum daha bi hırsla kendimi kontrol ediyorum zaten vucutta alıştı bazı şeyleri hiçç canım istemiyo yukarıda saydıklarını 2 ay önce terkettim çok zararlı yemiyorum sende dogal kaçamaklar yap yapıcaksan mesela 1dilim ev böreği ev keki vb..arada tabi abartma kolay gelsin
ha birde patak sanaa

kahvaltım 9:45 bitti
1 yumurtadan taze soğanlı limonlu piyaz
biraz peynir
2-3 zeytin
1 çeri domates
maydonoz dereotu
1 ceviz
biraz fıstık
1 incir
çay..
herkese iyi pazarlar kızlar..

gunaydin kislar,sinaw gorewlisiyim bugn,hatta sinawdayim su anda..bu arada sinaw bursluluk sinawiymis ogrendim daha yeni..ay amanin mini minnacik bu cocuklar ya,nasi da masum bakiyolar..bizim ogrenciler gibi cingoz bakmiyolar..

Kahvaltimi yazam:
2 adet koy yumurtasi
2 adet omega
12 adet zeytin
1 ince belli badem ve findik
domates
kasar ve ew peyniri
ve bol miltarda cay..
nasssilim ama..

Akşam ki menüm;
Kanat ızgara
Ayran ve azcık kavun

Dün misafirliğe gittik baya kaçamak yaptım

Sabah kahvaltım klasik karatay kahvaltısı

Dun hic giremedim kizlar..ama kacamakta yapmadim..sadece aksam yemeginde disardaydik o yuzden biraz gec oldu..

sabah:
omletli klasik kahvalti

ögle:
1 biber dolmasi
2 patlicanli kofte

aksam:
yarim levrek
bolca salata
birazda karides, kalamar, balik mezeleri..

bir arkadasimizin dogumgunuydu saat 21 gibi yedik bunlari..

bu sabah tartya ciktim cok mutluydum..sonra esimle kavga edince kahvaltida 1 pogaca 1 dilim borek yedim..

bu hafta cok guzel kilo vermis olacaktim..ooofff yaaa...

Aman Allahim,agzindan bal damliyo canimcim.hocanin son kitabini hemmen almam lazim..

iyi gesmeler sana da canim,bak kacamak yapiym dime haa,şaplagi yirsin ona gore:)) buarada beypazarini ben cok sewerim,benim yerime de gez kiisss:)()

canim biliyosunki kacamaaklari ac oldugumuz ucin yapmiyoruz,tamamen psikolojik..sen bi an once psikolojine soz gecirmeye bak..bde karatayda kacamaklar kilo aldirmiyo ama werdirmiyo da.eger tartida ++ cikarsan hic uzulme cunku bi iki gune eski kilona donuyosun ok..

iyi geceler kızlar.....bugün hiç gelemedim çünkü moralim çok bozuk..tabi bunun yanında kaçamak da var.yürüyüşümü yaptım ama önüme ne gelirse yedim bugün
kuzum tayinle alakali bi durummu sıkıntılar..insallah hemen duzelir hersey,cunku senin kacamak yaptigini okuyunca bi tuhaf oluyorum..
Aman Allahim benim kadar kacamak yapan biri cikti sonunda,ama tek farkimiz: ben koladan,cipsten ve cukularadan nefret ederim,kacamak yaptigm zaman sadece azcik nutella yiyorum..sakin motivasyonunu kaybetme canim,bide bi iki gun tartida ++ cikarsan hic uzue cunku bu gecici bi durum..kendine bi soz wer we tam gaz diwaam et ok..
ee artik foto gormeyi hakettik galiba bis..cok cok tebrik ediyorum canim,ben de tık yok maalesef gene..ee okadar kacamaga olacak kkadar..ama asyaatese soz werdim artik kacamak macamak yok insallah..

didemcim sıkma canini taklim..cok iyi gidiyosun massallah..cunku daha once hergun kacamak yapiyodun simdi haftada bir..olsun okadr da demi ama..

evet canım dunde ben görevlıydım sbs ıdı bızımkı bende hep nette gezındım ve ınan sınavdaymıısm gıbı basım agrıdı halada agrıyor mıgrenım gecmedı sımdı ılac aldım. bugunde kocam görevlı sınavda. bızım mınıkler cok tatlıdır masumdurlar ya höööttt dıdınmı örtmenım dıye susuverırler amann lıse cok zor öğretmenlık ıcın bence yanı belkı sınf öğr oldugum ıcındır sunu dusunurum öğretmensen mınıklere olmalı bu zamnda ergenlerle ugrasmak coook zor

Ay o migren ben de war.ama sekerli seler yada yuksek Gi li yiyecekler yemedigin zaman daha az tutuyo sankim,zaten hoca da kitapta bahsediyo ya..ben de ilkogretim de calistm daha once canim,hakkaten masumlar,ama lise de guzel kis,e tabi basarili bi liseyse..bizimkiler iyi biras,agzimiza bakiyolar hoca bise soylese de yazsak diye massallah..
ama okuldan okula degisebilir tabi bu durum..

Tünaydınlarrrr misss gibi güzel bir istanbul sabahı herkes iyidir umarımmm

Dün akşam ki yemeğim 1 karnıyarık salata yoğurt

Sabah normal kalvaltı akşamada bakıcaz artık

züpperrr

kısslarrrss..selam
ilk menüm
salçalı omlet
peynir
tulum loru
zeytin
4-5 ceviz
omega 3
çay çay limonlu form çay:126:

tesekkurler canim,ama sen de cok guzel dewam ediyosun,kacamak yapmiyosun massallah..once 6 ogun,sonra 3 ve sonra da 2 ye dondurdun ogunleri..sporlarin da cok guzel massallahh..

..

Evet 3 ten 2 ye indirdim sayenizde hep bakıp örnek alıyorum :)
sevgiler

Arada moral bozukluğu oluyor e buda yediklerimizi etkiliyor maleseff umarım sorunlar halledilir sende düzene geri önersin Leylak

Denizcim sadece 1 kaç gün tartıda durgunluk olacak o kadar inan ki yeniden başlarsan kaldığın yerden devam ediyorsun bu diyette gerçi bu bi diyet değil

Tebrikler

kaç kilosun şimdi

günaydın kızlar , güzel ve keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum
Günaydın Lacey teşekkürler sen de mutlu bir pazar geçirirsin umarım :)

Doyurucu harika bir menü olmuş kolay gelsin

kızlaar.. yaşasın 2 gündür tartı beni 69 gösteriyo
70 direnci benim azmim karşısında aciz kaldı
bende dün gittim kendime kuzenin düğünü için kıyafet aldım gaza gelip, temmuza kadar 3 kilo daha verirsem cillop gibi olacak
çok umutlandım çookkkkk
he bu arada artık akşamları canım kendiliğinden yemek yemek istemiyo , galiba 69'u görmemde etkili oldu bu durum
1 ayda 4 kilo vermiş oldum Karatay'la hemde ölçülerim accayip azaldı...

hocaaammm seni seviyoruuuuummmm duy beniiiiii.....

bebeğim 9. aya girdi ama regl olmadım henüz(sütten galiba), bu arada bi de regl olursam oohhh daha da incelecek şişlikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…