Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba kızlar, 2. öğünüm 19.00'da bitti
mercimekli köfte, marul,domates, salatalık, ev yapımı turşu

yemek sonrası 1 saat yürüyüş yaptım

saat 12 den saat 16 ya kadar da durmadan yürüdüm

Yeni saçını güle güle kullan canım.

Yürüme işine gelince, çok güzel yapmişsin canım. Ayağına sağlık

merhaba arkadaşlar karatay diyetini merak ettim ama kafama takılan sorular var dün bi karataycıyla konuştum oda şaşırdı.....süper kilo vermiş ama ölçtürmemiş yağdan mı verdi kastan mı belli değil....çünkü zeytinyağ terayağ tüketiyolar...yemeklere bolca zeytinyağı...ve o kişinin karısı da yarı karatay yapıyo kolestrolü yüksek çıktı...

sizler ölçtürüyormusunuz vucudnuzun yağ,kas oranı ne....

eğer tatmin olursam doğumdan sonra karatay diyeti yapıcam....

Bugün canımı sıkanlar oldu halaaa uyuyamadım kıslaar hep bu iyiniyetimden sorun ben de mi?
Bazen çok kızıyorum beni sinir edenlerden oldukça uzak duracağım

Üzülme canım , seni üzen insanlar senin canından daha kıymetli değil.. Sadece Gül geç , daha çok içleri yanacaktır .. Üzülmeye değmez canım.

Üzülme der Mevlana ..! istediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur..

Son düzenleme:

sayfa başlarında bi arkadaş ta un çuvalını tartmıştı yağ ve su oranını doğru ölçüp ölçmediğini anlamak için o ikna olmuştu galiba sadece kilo ve cinsiyete göre ölçüyo bu meretler

2. ÖĞÜN :
1 Porsiyon tavuk döner
bol salata
1 avuç badem

3. öğün :
7-8 fındık

su:3lt
spor : yok

Evet asyacım anoreksiya doğru yazdım.. Propycil anoreksiya nevroza olcaksın bak:27
Yaa ben ölem oyyy o zaman kıslar öldürceksiniz beni ya.. 57.6 kiloyum ben propycil bayağı bi ince etmeyin eylemeyin

Radikalim diyosun yani:))acik tenli birine patlican moru mikemmel olmustur,gozumun onunde canlandirdim bi an..gule gule kullan canimcim..emmeee: bu guzel yuruyusun ustune mado olmusmu hiicc..2 gun once ne konustuk senle,hiiiimm
Canim gecmis olsun,migren ben de war,sekerli seylerden ve yuksek Gi li gidalardan uzak dur canim..
uzuuun yol yurumussun gene kanaelcim..tebrikler..

Merhaba kızlar, 2. öğünüm 19.00'da bitti
mercimekli köfte, marul,domates, salatalık, ev yapımı turşu

yemek sonrası 1 saat yürüyüş yaptım
​Menu we spor guzel taklim..takibimdesin haaa ona gore..sen de beni takip etmeyi unutma..bide anoreksiyayi arastirdim,benle alakasi yok canim cok sukur..bide zeytinyagi paylasimi icin mersi canim:)))

Faydali bir paylasim olmus, tesekkürler arkadasim..
Acikcasi bu konuda celisiyordum sorularimin cevabini bulmus oldum.
Önceki diyetimde 3 ara ve 3 ana ögün uyguluyordum, cok acikiyordum bunu biliyorum..

Sorularına yanıt bulmana sevindim canım.
ara öğünler de yediklerimiz bize kilo , yağ olarak geri dönüyor .. Hocamızın kitabını okudukça daha da şaşırıyorum. Leptin hormonundan herkez bahsediyordu bilen var merak eden var bilmeyen var .. Paylaşayım dedim. İyi demişim

Canım sağolasın siz varsınız ya çabuk geçiyor üzüntüm kıslaarr

Kaneelcim bis hafta sonuda erken kalkarız zorumuz ne bilmem. 15 yıldır ben 9 dan (en geç bu sayısı da az 9 olduğu zamanın) geç kalkmamışımdır. Yarın yürüyüş yapçaz gene inş. plan bu. Üstüne sınavda görevliyim oraya da yürürüm uzak biraz okul
Bi 40 dk da o

Evet asyacım anoreksiya doğru yazdım.. Propycil anoreksiya nevroza olcaksın bak:27
Yaa ben ölem oyyy o zaman kıslar öldürceksiniz beni ya.. 57.6 kiloyum ben propycil bayağı bi ince etmeyin eylemeyin
asyaates bana dedi yaw anoreksiya olcan diee
Da,,ben kiiim anoreksiya olmak kim(esirge hepimizi rabbım))))

merhaba kızlar , dilerim keyifli bir gün geçirmişsinizdir. kitaplarım geldi " karatay mutfağı" ve " bilimsel gerçeklerle kilo vermenin ABC si" çok mutluyumm ,okumak için sabırsızlanıyorum

Eşim uyumayı sevdiği için onu ben uyuması icin yatakta bırakır en geç 9.00 da kalkarım. Alışılmış düzen .. Kolayına değişmiyor..
Ama güzel bir alîşkanlık .. Erken kalkan yol alır derler Doğruymuş
Yarın ki plan bile hazır maaşallah
Yarın okulun da ki gorevinde başarılar diliyorum canım .. Kolay gelsin ..

ben bu kaynanator lafini cok sevdim..bugunun anlam ve onemine cok uydu..sen cok yasa iyiniyrtlim..
pepeticim ne diyim bilemedim valla canimAllah yardimcin olsun..senin durumunda cok zormus..

canım çok üzüldüm senin adına allah yardımcın olsun .eşinin bazı şeyelri senden saklamasıda hoş değil umarım herşey düzelir gönlüne göre verir allah...

PEPETİ canım allah yardımcın olsun.bol bol dua et canım.eşinede madem sen vereceksen,ben işten çıkayım çocuğumun başında durayım de canım yaa..sabırr et bi tane yavrunn var..

sagolun kızlar yorumlarınıza ALLAH hepimize yardım etsın her daraldıgımızda

bu arada dunden perı bi ton çikolata kornet-mercımeklı kofte yani saçma sapan seyler toparlayamıyorum bakalım yarın sabh yuruyecekmıyım yaa moralım bozuk olunca ben yıyorumm bu kadar nokta. ey hayat bozma ya moralımiiii:84::84::84::84::84::84::84:

Son düzenleme:
PEPETİ

Napiyosun canim iyimisin,halloldumu sıkıntılar..moralini bozma noolur,,biz senin yanindayiz herzaman...sewgiler canim,opuyorum..

saol taklim,senin de ayaklarina saglik walla..bide hakkaten erken kalkan yol aliyo,ben de senin gibi erkenciyim ama ac karna yuruyus yapmak diyecegine beni oldur daha iyi..sünüyom resmen ya,hışım cıkıyo:))))

12.00: Yumurta, Bakla, Yoğurt, Domates

16.00: Çilek, Kayısı, Şeftali

19.30: Kavurma, Bakla, Yoğurt

Yaz geldi ya meyve kaçamağı yapmadan duramıyorum :) ama meyvelerin tadı yapay gibi geliyor, sanki şeker dökülmüş üstlerine. Huzursuz oldum yerken. Yaz için taze meyve ferahlığı verecek bir alternatif bulmam lazım, kuru meyveler bayıyor sıcakta.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…