Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltım 10:30 bitti
bir yumurtadan sucuklu omlet
peynir
5 tane zeytin
2 çeri domates
yarım parça cevizli yağlama:KK17:
yeşil çay...

Merhaba hanımlar birkaç gün giremedim temizlikti gezmeydi derken fırsat olmadı ama hiç kaçamak yok aynen devam
aklım hep buradaydı hastalanmak üzereyim acaip şişim şuan o yüzden hiç tartıya yaklaşmıyorum

Merhaba hanımlar, herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.

ilgin için teşekkürler canım..Allahtan suyu çook içiyorum ..bugün dışarıyada çıktım bayaaa yürüdüm ama tabiitempolu değildi ..
yarın küçük oğlum sbs sınavına girecek kızlar..biraz heyecanlı ..bi arkadaşımızın çocuğu da girecekti galiba kimdi unuttum ona da başarılar dilerim ..

Sınava girecek çocuklara başarılar, Allah hepsine zihin açıklığı versin.

kızlar naber sizleri özledim valla:KK16::KK16:

dün kötü bir gündü hem can sıkıcı birşeyler yaşadım hemde onun devamı tulumba tatlısının dibine vurdum
ben canım sıkılınca hırsımı yemekten alanlardanım
bakalım bu tartıya nasıl yansıyacak:18::18:
yürüyüşlerimi ihmal etmiyorum hergün 1saat yürüyorum
sizler neler yaptınız bakalım

Canım, ben de sıkılınca yemeğe saldıranlardanım. Sıkma canını, bugün yeni bir gün, her şeyin senin için daha iyi olmasını dilerim.:KK16:

Sabah: kahvaltıda misafirim vardı, ama kaçamak yok. 2 yumurta, 1 muz, 1 ç.b. ceviz, biraz peynir, salata

merhaba karatay fıstıkları

kahvaltım:KK56:

salçalı 1,5 yumurta
zeytin
peynir
tere-salataık-biber-domates
ceviz
yarım avuç kabak çekirdeği
omega 3lerim
çay

şimdide metobolizma çayımı yudumluyorum:nazar:

Merhaba hanımlar, herkese güzel bir hafta sonu diliyorum

Sınava girecek çocuklara başarılar, Allah hepsine zihin açıklığı versin.

Canım, ben de sıkılınca yemeğe saldıranlardanım. Sıkma canını, bugün yeni bir gün, her şeyin senin için daha iyi olmasını dilerim.:KK16:

Sabah: kahvaltıda misafirim vardı, ama kaçamak yok. 2 yumurta, 1 muz, 1 ç.b. ceviz, biraz peynir, salata

bazı arkadaşlarım canı sıkılınca tıkanıp bir lokma yiyimediğinden şikayet eder bense :KK53::KK53::KK53:

Günaydınnn kızlar, ben yine geç kalktım. Hemen menümü bildirip geçmişi okuyacağım:KK56:
Sabah uyandığımda annem benim için Kannel'in yaptığı ve hocamızın kitapta paylaştığı kekten yapmış.
İçine 2 yumurta, 1.5 bardak süt, 1 y. kaşığı keten tohumu, 4 hurma, 2 incir,6 gün kurusu, 1 avuç k. üzüm, tarçın,kabartma tozu koymuş. Tek cıss yarım bardak undu. 25 dakika 170 derecede pişmiş.
$09062012955.jpg
Resmini de ekliyorum size. Sabah sabah çok mutlu oldum:KK52::KK52:

:KK56:Kahvaltım da şöyleydi:
(kasap yapımı) sucuklu yumurta
peynir, zeytin, kuruyemiş, domates, salatalık
taze süt kaymağı (köyden aldığımız sütün kaynayınca çıkan kaymağı yani doğal:KK1:)
bahçemizden topladığım kiraz
tabii ki kek

Kızlar keke şeker katılmamış olsa bile müthiş tatlı oluyor. Tüm tatlı isteklerini bastırıyor. Regl dönemine birebir yani:KK34:
SBS'ye giren öğrencilerin sınavı iyi geçmiştir umarım.
Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.:KK52:

İyiniyetlim canını hiçbir şeyin sıkmasına izin verme, sen hepsinden önemlisin,değerlisin!

Son düzenleme:
canım suyunu içtinmi unutma bak çok su içecez hadi bakalım...:KK16::KK16:

Merhaba canımcım, şimdi hemen gidiyorum, bir bardak daha içiyorum. :KK16::KK16::KK16: Sen bugün gene çalışıyormuşsun, kolay gelsin canım. Bugün sizin orada hava nasıl, ben akşam sıkı bir yürüyüş yapmayı planlıyorum, sen de iş çıkışı yürürsün. :KK8:

merhaba karatay fıstıkları

kahvaltım:KK56:

salçalı 1,5 yumurta
zeytin
peynir
tere-salataık-biber-domates
ceviz
yarım avuç kabak çekirdeği
omega 3lerim
çay

şimdide metobolizma çayımı yudumluyorum:nazar:

merhaba canım afiyet olsun..

bazı arkadaşlarım canı sıkılınca tıkanıp bir lokma yiyimediğinden şikayet eder bense :KK53::KK53::KK53:

canım ebnde senin gibiyim canım sıkılınca kendimi buzdolabının önünde bulurum :KK1::KK1:

Merhaba canımcım, şimdi hemen gidiyorum, bir bardak daha içiyorum. :KK16::KK16::KK16: Sen bugün gene çalışıyormuşsun, kolay gelsin canım. Bugün sizin orada hava nasıl, ben akşam sıkı bir yürüyüş yapmayı planlıyorum, sen de iş çıkışı yürürsün. :KK8:

yaa malesef çalışıyorum daha doğrusu oturuyorum ayy patlıcam hava okadar güzel ki hatta çok sıcak bile az önce dışarı çıktım bazı alıncaklar vardı onları aldım.iş çıkışı değilde akşam yürümeyi düşünüyorum bende.ayy bide yarın günüm var başkasına gitcez inş.hasarsız atlatırım bide yarın akşam düğün var günden sonrada oraya gitcez oda yemekli ayyy şimdiden sardı derdi beni allahım güç kuvvet ver bana :KK1::KK1: umarım abartmam yasaklı şeylerden yoksa çok kötü olacak 1 haftam boşa gider allah korusun :KK34:

Bugün canımı sıkanlar oldu halaaa uyuyamadım kıslaar hep bu iyiniyetimden sorun ben de mi?
Bazen çok kızıyorum beni sinir edenlerden oldukça uzak duracağım

sıkma canını benimde canımı sıkanlar oldu ben artık canımı sıkan kişileri hayatımdan çıkartıyorum
hiç uğraşıp moralimi bozmak istemiyorum çünkü senin gibi takıp keşke şöyle deseydim keşke böyle yapsaydım deyip kendimi yiyip bitiriyorum

Bugün daha iyisindir inşallah leylak'cığım. Bugün bol yürüyüş, kaçamaksız bir gün geçirerek telafi edersin dünü tatlım.:)

canım sağol iyiyim yürüyüşlerimi hiç aksatmıyorum akşamları ya oğlumla ya eşimle 1saat yürüyoruz
saat 8den sonra asla yemiyorum o ogündü geçti gitti:KK34:

merhaba canım afiyet olsun.

canım ebnde senin gibiyim canım sıkılınca kendimi buzdolabının önünde bulurum :KK1::KK1:

yaa malesef çalışıyorum daha doğrusu oturuyorum ayy patlıcam hava okadar güzel ki hatta çok sıcak bile az önce dışarı çıktım bazı alıncaklar vardı onları aldım.iş çıkışı değilde akşam yürümeyi düşünüyorum bende.ayy bide yarın günüm var başkasına gitcez inş.hasarsız atlatırım bide yarın akşam düğün var günden sonrada oraya gitcez oda yemekli ayyy şimdiden sardı derdi beni allahım güç kuvvet ver bana :KK1::KK1: umarım abartmam yasaklı şeylerden yoksa çok kötü olacak 1 haftam boşa gider allah korusun :KK34:

sende düğünden sonra yürürsün bol su içesin

nasılsınız kızlar sizleri özledim pazar izmire dönüs arkadaslar karatayla hayat süper gidiyor arkadaslar arada ufak tefek kacamaklar oldu ama bol bol yürüyüs yaptım köydede ayvalıktata pzt.den beri denizede de spor yaptım kızlar mutluyum biraz köyde kabızlık cektim yolun verdigi steres birde cok su icemedim ama annemlere gelince düzeldim kabızlık gitti ve mutluyum pzt. bildirim yapcam bakalım kilolar ne durumda meraktayım sizleri arasıra misafir olarak okudum pzt. görüsürüz öptüm bende havadisler böyle simdilik:KK34:

güleryüz tatilden döndün mü nasılsın bebişler nasıl
tatilin nasıl geçti:KK16:

iyiyim leylakcım suan ayvalıktayım yarın izmire dönüs 2 bebişte iyi allaha sükür sizler neler yaptınız ben yokken epey kilo veren var mı takip etmeye calıstım ara sıra tatil iyiydi kayınpederimin ameliyatı da iyiydi dün dikişlerini aldırmıs bizde pzt.den beri ayvalıktayız bi tasla iki kus vurduk sayılır:KK34:

hadi yaaa..ay cok guldum kıs o anda beni düşünmene..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
canım kilo wermiyorum herzaman maalesef,bi alıyom bi weriyom uzun suredir,galiba werecek kilom yok ondandır..:KK9::KK9:
bide etkilenmemek için cok yuruyorum,kacamak yaptıgımda bile yuruyorum canım bi saat..ve artık bayaa sıkılastım..
bundan sonra sıfır kacamak yapalım bakalım noolcak..:KK52::KK52::KK52:

Bende 3-4 haftadır 49 ile 49.5 arası gidip geliyorum hep. BMI senin 18.5 değil mi zaten? 18.5'un altı sakıncalı belki ondan veremiyorsundur:26:
Ölçülerine bakarsak taş gibi hatunsun canım sen :KK9: :KK9:
Yürüyüş gerçekten her derde deva resmen. yürüyemediğim zamanlarda kendimi kötü hissediyorum:KK1: Yürüyüşlerinde harika senin takip ediyorum da :KK52:
Deneyelim birlikte istersen sıfır kaçamak yapmayı, ilk pes edene diğeri ceza versin:KK34:
Bu arada kolay gelsin bacım, ohhh ev tertemiz olacak ne güzel sana da hareket olacak:KK52:

canım sıkma canını sen iyiniyetinden dolayı şuan öylesin dediğin gibi mesafe koy o insanlarla arana bırak onlar üzülsün bundan sonra senin gibi birini kaybettikleri için...

günaydın ohh maşşallahh yine sabahın köründe yollara düşülmüş maşşallah maşşallahh allhım azıcıkta bize bulaşsın iyiniyetlinin yürüme azmi:KK1::KK1:

günaydın afiyet olsun ve çookk çokk kolay gelsin temizlikte.yardıma ihtiyacın olursa çekinme söyle ben burdayım:KK3::KK3: :KK1::KK1::KK1:...

günaydın canım evet malesef bugünde işteyim cmt. işe sırf oturmaya geliyorum ne gelen ne giden ne telefon ayyyy.saat 4te çıkcam işten yani boşum oyüzden dedim yardıma ihtiyacın olursa söyle :KK1::KK1:

bak bak bahaneside hazır hemen, sanki öyle olunca affetcez ay hemde 2 tanee :KK53::KK53::KK4::KK4::KK4:
esasım sağol canım :KK16::KK16:
Evet gün yeni ağarıyordu:KK1: Bulaşsın diye yazıyom kıss hala bulaşmadı mı:)
iyiniyetlim hayatta hiç bir şeye üzülmeye değmez. boşver senden önemli kimse yok. arada canını yakanlara hafiften dokunduracaksın ki neler hissettiğini anlasınlar.takma kafana.yeni doğan her gün yeniliklere gebe.dün dünde kaldı,yarını görecegimizin garantisi yok önemli olan anı yaşamak:KK16:
Canı sevgicim sağol:KK16::KK16::KK16: doğru diyosun ama Rabbim bizi sınamak için sorunlar sürüyor önümüze her birimizin sınavı ayrı ayrı oluyo.. Bu da minik sıkıntı ama can sıkmaya yetti.. En değerli hayatta kendimiziz haklısın hem de sonuna kadar:KK16::KK16: ANI yaşamıyoruz sorunlarımızdan en önemlisi bu:KK16: Canım iyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum.. Burada rahatlıyorum. :KK16::KK16::KK16::KK16:
Günaydınnn kızlar, ben yine geç kalktım. Hemen menümü bildirip geçmişi okuyacağım:KK56:
Sabah uyandığımda annem benim için Kannel'in yaptığı ve hocamızın kitapta paylaştığı kekten yapmış.
İçine 2 yumurta, 1.5 bardak süt, 1 y. kaşığı keten tohumu, 4 hurma, 2 incir,6 gün kurusu, 1 avuç k. üzüm, tarçın,kabartma tozu koymuş. Tek cıss yarım bardak undu. 25 dakika 170 derecede pişmiş.
Eki Görüntüle 440515
Resmini de ekliyorum size. Sabah sabah çok mutlu oldum:KK52::KK52:

:KK56:Kahvaltım da şöyleydi:
(kasap yapımı) sucuklu yumurta
peynir, zeytin, kuruyemiş, domates, salatalık
taze süt kaymağı (köyden aldığımız sütün kaynayınca çıkan kaymağı yani doğal:KK1:)
bahçemizden topladığım kiraz
tabii ki kek

Kızlar keke şeker katılmamış olsa bile müthiş tatlı oluyor. Tüm tatlı isteklerini bastırıyor. Regl dönemine birebir yani:KK34:
SBS'ye giren öğrencilerin sınavı iyi geçmiştir umarım.
Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.:KK52:

İyiniyetlim canını hiçbir şeyin sıkmasına izin verme, sen hepsinden önemlisin,değerlisin!
Canım sağolun yaa çok tatlısınız..:KK16::KK16: iyi ki varsınız:KK54::KK19::KK19:
sıkma canını benimde canımı sıkanlar oldu ben artık canımı sıkan kişileri hayatımdan çıkartıyorum
hiç uğraşıp moralimi bozmak istemiyorum çünkü senin gibi takıp keşke şöyle deseydim keşke böyle yapsaydım deyip kendimi yiyip bitiriyorum

canım sağol iyiyim yürüyüşlerimi hiç aksatmıyorum akşamları ya oğlumla ya eşimle 1saat yürüyoruz
saat 8den sonra asla yemiyorum o ogündü geçti gitti:KK34:
Çok taktım gece uyuyamadımdı :KK4: canım senin de canın sıkkınmışş.. Aslında sıkıntıları içe atmamak gerekiyor. Yerine göre cevabı da vermek gerekiyor. Sonra olan bize oluyor çünkü:KK54::KK54::KK54: Yürüyüş de yapıyormuşsun açık havada ohh harikayız leylakım:KK19::KK19:
nasılsınız kızlar sizleri özledim pazar izmire dönüs arkadaslar karatayla hayat süper gidiyor arkadaslar arada ufak tefek kacamaklar oldu ama bol bol yürüyüs yaptım köydede ayvalıktata pzt.den beri denizede de spor yaptım kızlar mutluyum biraz köyde kabızlık cektim yolun verdigi steres birde cok su icemedim ama annemlere gelince düzeldim kabızlık gitti ve mutluyum pzt. bildirim yapcam bakalım kilolar ne durumda meraktayım sizleri arasıra misafir olarak okudum pzt. görüsürüz öptüm bende havadisler böyle simdilik:KK34:
Seni özlemişim canım hamişim:KK49: Çabuk gel çok özledşk seni canımm:KK19: Bebişlerine ve kendine iyi bak:KK19:

Son düzenleme:
Merhabalar herkese :)

2 incir + büyük bardak ılık su

1 .öğün : 10:30 da bitti

1 bardak adaçayı
çökelik ,bol dere otu ve bol maydanozdan yapılmış terayağlı omlet:KK56:
3 çeri
1 salatalık
bol yeşillik
1 bardak ceviz+ fındık
8-9 zeytin
1 çorba kaşığı çökelek
çok az kaymak:KK16::KK16:

2.öğünü dışarda yerim
şimdiye kadar 2.5 lt su bitti bile:KK52::KK52:

iyiyim leylakcım suan ayvalıktayım yarın izmire dönüs 2 bebişte iyi allaha sükür sizler neler yaptınız ben yokken epey kilo veren var mı takip etmeye calıstım ara sıra tatil iyiydi kayınpederimin ameliyatı da iyiydi dün dikişlerini aldırmıs bizde pzt.den beri ayvalıktayız bi tasla iki kus vurduk sayılır:KK34:

canım geçmiş olsun kayınpederine.tatilin bitiyo ama güzel geçmiştir eminim pzt.görüşürüz inş.kendine ve bebişlerine iyi bak :KK54:

X