Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar hepinize iyi hafta sonları kendinize çok ama çok iyi bakın kaçamaksız bir haftasonu geçirin öpüyorum hepinizi :KK54::KK54::KK54:

15 kadar kiraz
1 kayısı
4 b.lu yaprak sarma
çeyrek mini magnum:KK37: bu kalmış bana da Allahtan:KK1:

2. öğünüm:KK1::KK1:

Son düzenleme:
ayy ne çok vermişin kız adamcağıza kimbilir nasıl şişmiştir o 1 lokmacık magnumdan sonra demi .bide dalga geçiyo yavv kıza bak gitt temizliğini yap bakem sen kontrole gelcem ter taraf bal dök yala olsun :KK4::KK4:
Ew cok temiz olmadi komutanim,teftis etme noolur,misafir geldiydi de,dip kose degil de biras yuzeysel oldu:)))). Saat 4 u gectigine gore pazartesiye kadar yoksun,kacamak yapiym neyi dime dugunde ve gunde..:KK20::KK20::KK20:

günaydın canım annem gitmedi bikaç gün sonra gidicek öyle alıştımki..kızımla uğraşıyorum tuvalet eğitimi veriyorum cok yorucu ama ilerleme var kaçırmaları azaldı çişinide yapıyo lazımlıga maşallah..tabi daha yolumuz var bakalım..o kaçamaklar bendede var annem varken hepsini yaptım eskiden yediklerimin yanında yinede hiç sayılır..afiyet olsun dondurman tatlım ben hiç yemedim dondurma bi o kaldı zaten:KK9:
Cok cok kolay gelsin canim,insallah hemrn ogrenir tuwalet aliskanligini senin cimcime..bide annen herzaman gelmiyo boswer,ayak uydur kadincagiza:))

Alemsin propycilciğim , Güldürdün beni :KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Bende 3-4 haftadır 49 ile 49.5 arası gidip geliyorum hep. BMI senin 18.5 değil mi zaten? 18.5'un altı sakıncalı belki ondan veremiyorsundur:26:
Ölçülerine bakarsak taş gibi hatunsun canım sen :KK9: :KK9:
Yürüyüş gerçekten her derde deva resmen. yürüyemediğim zamanlarda kendimi kötü hissediyorum:KK1: Yürüyüşlerinde harika senin takip ediyorum da :KK52:
Deneyelim birlikte istersen sıfır kaçamak yapmayı, ilk pes edene diğeri ceza versin:KK34:
Bu arada kolay gelsin bacım, ohhh ev tertemiz olacak ne güzel sana da hareket olacak:KK52:
Saolasin citir bidigim,,sen de citirsin kiiss massallah..ama sakin kilo alma,cunku daha genc kissin massallah..ama senin yasinda kilosuna bu kdar dikkat eden cok az biliyomusun taklim..sana bravo walla:))bide benim bmi yi tam bilmiyom cunku boyumu tam bilmiyom,bi olcuyom 164 cikiyo,bi olcuyom 166 cikiyo..bende cizelgeye boyumu 164 yazdm..ama eger 166 ise 18.5 altinda oluyorum..ne gibi sakincasi warmis canim ben hic bilmiyom walla...bide bu hafta hic kacacamak yapmiyalim senle olurmu.. Hatta bugnden baslayip birbirimizi uyaralim ok..

ikinci ogunum:
4 tane tavuk but
10 tane findik
2 tane omega
2 tabak tassss gibi ve tereyagi gibi koyun yogurdu..

Siporum daha yok,ama 1 bucuk saat yurumeyi planliyorum karnimin sisligi biras inerse
:KK9::KK9::KK9:

geçti geçti canım yediklerim bende kaldı yalnız:KK53:

allah kolaylık versin veda yemekleride hem çok güzel hemde duygusal olur :KK5:
evet canım..inşallah çok ağlamam:KK14::KK14:
Bugün canımı sıkanlar oldu halaaa uyuyamadım kıslaar hep bu iyiniyetimden sorun ben de mi?
Bazen çok kızıyorum beni sinir edenlerden oldukça uzak duracağım
ah gülüm hangi terbiyesis üzdü seni iyiniyetlim..takma sen onları kafana tatlım..deymez .:KK16::KK16:
Canım sağolasın.. Biraz da diş göstermek gerekiyor demek ki..Tamamen kıskançlık, haset, fesatlık.. Uyuyamadım ben bugün:KK43:
-Yanarım yanarım leptinime yanarım..-
Sonra da mesafeyi iiyiice arttırmak..
İyiniyet gerçekten dokundu bence çünkü:KK4::KK4::KK25::KK25: Biraz karmaşık kızlar bu konu ama bayanlar arasında bunlar çok olur bilirsiniz..
zaten hemcinslerimizin bize yaptığını kimse yapmaz..:KK30::KK30:
magnum kacamagi yapanlara::
dun degil ewwelsi gun 2 tane magnum yidiydim,sifresini de yolladim,Aston Martin cikarsa satip o parayla Karatay ciftligi kurmayi planliyorum,vicdan meselesi iste:))
Yani zaten sirf o ciftligi kurmak icin yidim haaa,yanlis anlasilmasin lutfen..
:KK9::KK9::KK9:
amanın:KK30::KK30::KK30::KK30::KK53::KK53:
Günaydınnn kızlar, ben yine geç kalktım. Hemen menümü bildirip geçmişi okuyacağım:KK56:
Sabah uyandığımda annem benim için Kannel'in yaptığı ve hocamızın kitapta paylaştığı kekten yapmış.
İçine 2 yumurta, 1.5 bardak süt, 1 y. kaşığı keten tohumu, 4 hurma, 2 incir,6 gün kurusu, 1 avuç k. üzüm, tarçın,kabartma tozu koymuş. Tek cıss yarım bardak undu. 25 dakika 170 derecede pişmiş.
Eki Görüntüle 440515
Resmini de ekliyorum size. Sabah sabah çok mutlu oldum:KK52::KK52:

:KK56:Kahvaltım da şöyleydi:
(kasap yapımı) sucuklu yumurta
peynir, zeytin, kuruyemiş, domates, salatalık
taze süt kaymağı (köyden aldığımız sütün kaynayınca çıkan kaymağı yani doğal:KK1:)
bahçemizden topladığım kiraz
tabii ki kek

Kızlar keke şeker katılmamış olsa bile müthiş tatlı oluyor. Tüm tatlı isteklerini bastırıyor. Regl dönemine birebir yani:KK34:
SBS'ye giren öğrencilerin sınavı iyi geçmiştir umarım.
Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.:KK52:

İyiniyetlim canını hiçbir şeyin sıkmasına izin verme, sen hepsinden önemlisin,değerlisin!
çok güzel gözüküyor en kısa sürede ben de yapıcam bunu:KK56::KK56::KK52::KK52:

nasılsınız kızlar sizleri özledim pazar izmire dönüs arkadaslar karatayla hayat süper gidiyor arkadaslar arada ufak tefek kacamaklar oldu ama bol bol yürüyüs yaptım köydede ayvalıktata pzt.den beri denizede de spor yaptım kızlar mutluyum biraz köyde kabızlık cektim yolun verdigi steres birde cok su icemedim ama annemlere gelince düzeldim kabızlık gitti ve mutluyum pzt. bildirim yapcam bakalım kilolar ne durumda meraktayım sizleri arasıra misafir olarak okudum pzt. görüsürüz öptüm bende havadisler böyle simdilik:KK34:
hayırlısıyla gel canım benim izmir seni bekliyor..yanıyor bugün yanıyorrr:KK51::KK51:
iyiyim leylakcım suan ayvalıktayım yarın izmire dönüs 2 bebişte iyi allaha sükür sizler neler yaptınız ben yokken epey kilo veren var mı takip etmeye calıstım ara sıra tatil iyiydi kayınpederimin ameliyatı da iyiydi dün dikişlerini aldırmıs bizde pzt.den beri ayvalıktayız bi tasla iki kus vurduk sayılır:KK34:

kayınpederine de geçmiş olsun canım..

selam kısslarrr:KK16::KK16::KK16:

bugün eşim nöbete ben kızımla dışarı daha yeni geldik..:KK1::KK1:
izmir bugün bi sıcak ki sormayın..nihayet yaz geldi:KK16::KK16:

sabah kahvaltı yok

kuoför randevum 11 deydi anca yetiştim..saçlarımı bayaa kısalttım..bi de fön kociş çok şaşıracak.:KK1::KK1::KK1:.yarın veda yimeğimiz de var zaten
ilk menüm saat 13:00

2 lahmacun
ayran 2-3 patates :KK17::KK17:
içtiğim suyun haddi hesabı yok:KK1::KK1:

evet canım..inşallah çok ağlamam:KK14::KK14:

ah gülüm hangi terbiyesis üzdü seni iyiniyetlim..takma sen onları kafana tatlım..deymez .:KK16::KK16:

zaten hemcinslerimizin bize yaptığını kimse yapmaz..:KK30::KK30:

amanın:KK30::KK30::KK30::KK30::KK53::KK53:
çok güzel gözüküyor en kısa sürede ben de yapıcam bunu:KK56::KK56::KK52::KK52:

hayırlısıyla gel canım benim izmir seni bekliyor..yanıyor bugün yanıyorrr:KK51::KK51:

kayınpederine de geçmiş olsun canım..

sağol sersumum:KK54::KK54: evet hemcinslerimizin yaptığını kimse yapmıyor:KK9::KK9::KK9:
Burası esiyor biraz güzel bugün :KK34:

selam kısslarrr:KK16::KK16::KK16:

bugün eşim nöbete ben kızımla dışarı daha yeni geldik..:KK1::KK1:
izmir bugün bi sıcak ki sormayın..nihayet yaz geldi:KK16::KK16:

sabah kahvaltı yok

kuoför randevum 11 deydi anca yetiştim..saçlarımı bayaa kısalttım..bi de fön kociş çok şaşıracak.:KK1::KK1::KK1:.yarın veda yimeğimiz de var zaten
ilk menüm saat 13:00

2 lahmacun
ayran 2-3 patates :KK17::KK17:
içtiğim suyun haddi hesabı yok:KK1::KK1:

Güle güle kullan yeni saçını canım.. Arada değişiklik güzel oliyi.. Ben de kısacık kestirdiğimde eşim kadar kısalttırmışsın dediydi:KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52: nettin bacım sen:KK52::KK52::KK52: kııss birden çok yürünmes ööle :26:
alışveriş gülüm:KK1::KK1:tempolu ve sürekli diil..arada bi yarım saat oturdum canım:KK1::KK1:ama ayaklarım ağrıyor kısss:KK9::KK9:
Güle güle kullan yeni saçını canım.. Arada değişiklik güzel oliyi.. Ben de kısacık kestirdiğimde eşim kadar kısalttırmışsın dediydi:KK52:

sağol canım..ben bazen öyle aniden gider değişiklik yaparım tabii kociş bazen şok oluyo:KK9::KK9:açık tenliyim saçım kumral..bir ara uzun süre açık gölge kullandım..eşim daha sarı olabilir diyordu..tabiisi ben bigün bi gittim geldim adam şok..kısacık ve sapsarı:KK53::KK53:amanın gerçi arkadaşlarım ve ben çok sevdim ama kociş ehh falan, tabiisi kısayı hiç sevmiyo çoğu erkek..al sana sarı didim:KK37::KK37:..neyse ki saçım çabuk uzuyor..sonra ben de sarıdan sıkıldım..hem insanı olduğundan büyük gösteriyor..kilo da olunca ..:KK9::KK9:şimdik te patlıcan moruyum..yani acayip zıt değişiklikler yapabiliyorum bazen..ama bunda devam sanırsam..bidaha sarı olmıyacağı kesin:KK9::KK9:

ikinci öğün
1 kase ev yapımı yoğurt(içine nane,keten tohumu koydum
8-9 tane sarma bol limonlu..

başım ağrıyo migrenim tuttu canım bişii stemiyo.. birde akşama kına gecemiz var teyzemin oğlu evleniyo mecburen gidicez benim kıza bez baglasammı bilemedim kafası karışırmı acep yada alıştırma kilodunu giydirsem...orda tuvalete yapmaz evde bile henüz alışmadıki offf..neysem anneme sorayım barii akşama:nazar:herkesi öpüyorummm

kızlar geçenlerde zeytin yağını tartışıyorduk forumda. Dün gece hocanın kitabını okurken rastladığım satırları yazıyorum:
Soğuk sıkım yöntemiyle üretilmiş "natürel sızma" zeytinyağlarından alınmalıdır. Sızma zeytinyağı, zeytinlerin taş baskısı veya makinede ezilerek sıkılmasıyla elde edilir. bu nedenle vitamin ve diğer besleyici unsurları zarar görmez. Halbuki riviera zeytinyağında, mevcut zeytinden maksimal (en çok) yağı çıkarmak için yüksek sıcaklık ve basınç uygulanır. Tabii bu durumda fiyat ucuzlar ama zeytinyağınıın bütün olumlu özellikleri de neredeyse yok olur. Üstelik zararları da olur.
Karatay Mutfağı sayfa 75

Saolasin citir bidigim,,sen de citirsin kiiss massallah..ama sakin kilo alma,cunku daha genc kissin massallah..ama senin yasinda kilosuna bu kdar dikkat eden cok az biliyomusun taklim..sana bravo walla:))bide benim bmi yi tam bilmiyom cunku boyumu tam bilmiyom,bi olcuyom 164 cikiyo,bi olcuyom 166 cikiyo..bende cizelgeye boyumu 164 yazdm..ama eger 166 ise 18.5 altinda oluyorum..ne gibi sakincasi warmis canim ben hic bilmiyom walla...bide bu hafta hic kacacamak yapmiyalim senle olurmu.. Hatta bugnden baslayip birbirimizi uyaralim ok..

BMI 18.5'un altındaysa zafiyet sorunu demek oluyor, her an aneroksiya hastalığına (doğru mu yazdım bilmiyorum adını, şu çok zayıfların hastalığı) yakalanma riski taşıyorsun.
Hormonların düzenli çalışmıyor oda tüm metabolizmanı etkiliyor.
Vücudunda yağ oranı çok düşüyor, bu da en başta östrojen hormonu seviyeni düşürüyor. Östrojen için yağa ihtiyaç var çünkü. Mesela bu yüzden şişman insanlarda östrojen yüksektir, daha kısa aralıklarla regl dönemi yaşarlar.
Ben de tam bilmiyorum boyumu en son 1.60 çıkmıştım aile hekiminde onu yazdım çizelgeye de:KK1:
Bu hafta kaçamak yapmama önerine katılıyorum, 15-17 haziranda kuzenimin kına-düğün vb var. Futbol topu gibi bir göbekle düğüne gitmemek lazım dimi:KK1: Kaçamak yapınca futbol topuna dönüşüyor göbeğim benim hemen.
Uyaralım canım hemen, çok sevinirim:KK52:

kıslar 2. öğünüm saat 18:30
:KK56::KK56:
2 tavuk kanat
1 köfte
1 parça göğüs eti
1 kase yoğurt

limonlu form çay:KK16::KK16:

Günaydınnn kızlar, ben yine geç kalktım. Hemen menümü bildirip geçmişi okuyacağım:KK56:
Sabah uyandığımda annem benim için Kannel'in yaptığı ve hocamızın kitapta paylaştığı kekten yapmış.
İçine 2 yumurta, 1.5 bardak süt, 1 y. kaşığı keten tohumu, 4 hurma, 2 incir,6 gün kurusu, 1 avuç k. üzüm, tarçın,kabartma tozu koymuş. Tek cıss yarım bardak undu. 25 dakika 170 derecede pişmiş.
Eki Görüntüle 440515

Eline saglik canim .. cok leziz gorunuyor .. Afiyet olsun :KK56::KK16:

Iyi aksamlar kizlar ,

Nasilsiniz ?

Ee hafta sonu herkez miss gibi uykusunu cekmistir .. gec kahvaltilar yapilivermistir ..

Bende bugun gec bir kahvalti yaptim.

Kahvaltimda ;

-7-8 cilek ,
-yarim mango,
-1 salatalik ,
-2 ceri domates,
-avuc ici kadar beyaz peynir
-ceviz ve badem
-kahve.

kahvaltidan sonra esimle birlikte 60 dakika yuruduk.

Aksam yemegimde (2.Ogunumde);

Firinda susamli tavuk,
karisik salata,
bir dilim incirli hurmali kek ,
1 bardak ayran.

yine yemekten sonra esimle birlikte 50 dakika yuruduk. (yagmus basladigi icin geri donmek zorunda kaldik)

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) tavuk,2 kasık bulgur pılavı,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 5saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

X