Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün canımı sıkanlar oldu halaaa uyuyamadım kıslaar hep bu iyiniyetimden sorun ben de mi?
Bazen çok kızıyorum beni sinir edenlerden oldukça uzak duracağım

canım geçmiş olsun

Bugün canımı sıkanlar oldu halaaa uyuyamadım kıslaar hep bu iyiniyetimden sorun ben de mi?

Tesekkur ederim, Iyiniyetlim. Insanlari oldugu gibi kabul edeceksin, degistirmek mumkun degil. Hele Turkiye'de insan iliskileri cok zor; insanlar arasinda rekabet mi vardir, kiskanclik mi vardir, cekememezlik mi vardir anlayamiyorum. Uzun yillar Turkiye'de calisma hayatim oldu, bazi yazlar Turkiye'ye yazligimiza geliriz, ben anlamis degilim. Yeter ki sana zararlari dokunmasin. Yapilacak bir sey yok. Huzurunu bozan kisilere uzak durma kararin yerinde.

Tesekkur ederim, Iyiniyetlim. Insanlari oldugu gibi kabul edeceksin, degistirmek mumkun degil. Hele Turkiye'de insan iliskileri cok zor; insanlar arasinda rekabet mi vardir, kiskanclik mi vardir, cekememezlik mi vardir anlayamiyorum. Uzun yillar Turkiye'de calisma hayatim oldu, bazi yazlar Turkiye'ye yazligimiza geliriz, ben anlamis degilim. Yeter ki sana zararlari dokunmasin. Yapilacak bir sey yok. Huzurunu bozan kisilere uzak durma kararin yerinde.

Canım sağolasın.. Biraz da diş göstermek gerekiyor demek ki..Tamamen kıskançlık, haset, fesatlık.. Uyuyamadım ben bugün:KK43:
-Yanarım yanarım leptinime yanarım..-
Sonra da mesafeyi iiyiice arttırmak..
İyiniyet gerçekten dokundu bence çünkü:KK4::KK4::KK25::KK25: Biraz karmaşık kızlar bu konu ama bayanlar arasında bunlar çok olur bilirsiniz..

Kıslaaaarr günaydın hepiciğinizee

Bu sabah 6 ve 7 arası :118::118::118::118::118: tam 70 dk yürüdük eşimle :KK8::KK8::KK8::KK8: gitsin yağlar kış kış :KK23:

gunaydin kislarrrrrr
kahvaltimi ettim erkenden,bugn dip kise temizlik war gine:KK43:(
kahvaltim::
1 lop yumurta
1 yumurtadan domates,kasar,ve pastirmali omlet
2 adet solgr omega
8 zeytin
1 ince belli karisik kuruyemis
ew peyniri
salatalik
cayyyyyy

Tika basa doydum gine..cok sukur rabbım
:KK53::KK53:

Bu sabah 6 ve 7 arası :118::118::118::118::118: tam 70 dk yürüdük eşimle :KK8::KK8::KK8::KK8: gitsin yağlar kış kış :KK23:
canim naaptin sen ya,gece 2 de uyumussun ve sabah 6 da kalkmissin..su an gozlerin yaniyodur kesin ve ustelik leptinine de yazik ettin..degdimi yani simdi??
cok kizdim sana,degmeyecek insanlar icin tum bunlari yasattiyosun kendine..Olayin ne oldugunu bilmiyorum ama sen kesin iyiniyetin ve safligin suistimal edilmis belli..askim yasadiklarindan ders almalisin,bak buyugumsun ama ben bile senden daha uyanigim kiss:KK9::KK9::KK9:

Yazlım mı hayırlarımızı:KK16::KK16:

Dolaptaki bademli magnum:KK53:
dün yaptığım poğaçalar
köy ekmeği
Dolaptaki soslu pasta

Pide yedim bugün 1 ama oda lahmacun gibi di mi:KK53:

valla tebrik ederim seni yemediklerin için:KK9::KK9:yani ben o magnuma hayır diyemezdim:KK1::KK1:

kızlar naber sizleri özledim valla:KK16::KK16:

dün kötü bir gündü hem can sıkıcı birşeyler yaşadım hemde onun devamı tulumba tatlısının dibine vurdum
ben canım sıkılınca hırsımı yemekten alanlardanım
bakalım bu tartıya nasıl yansıyacak:18::18:
yürüyüşlerimi ihmal etmiyorum hergün 1saat yürüyorum
sizler neler yaptınız bakalım

bizde seni özledik .diyodum nerde leylak diye gelmişin.umarım o sıkıntılar geçicidir.birilerine kızıp hırsını yemekten çıkarma sonra yine sen üzülürsün emekler boşa gitmesin canım...

dün akşam:
1tabak fırında türlü
1 kase yoğurt
1 domates+salatalık

şimdi geçmişi okuyacam birazdanda kahvaltımı yapıcam bugün meyve yicem...

esas,goncagul gunaydin kislar..
esascim bugun de mesai war galiba,neyse yarin free olcaksin bebeaam:))
goncagul sen napiyosun canim,gittimi annen??

magnum kacamagi yapanlara::
dun degil ewwelsi gun 2 tane magnum yidiydim,sifresini de yolladim,Aston Martin cikarsa satip o parayla Karatay ciftligi kurmayi planliyorum,vicdan meselesi iste:))
Yani zaten sirf o ciftligi kurmak icin yidim haaa,yanlis anlasilmasin lutfen..
:KK9::KK9::KK9:

canım sıkma canını sen iyiniyetinden dolayı şuan öylesin dediğin gibi mesafe koy o insanlarla arana bırak onlar üzülsün bundan sonra senin gibi birini kaybettikleri için...

günaydın ohh maşşallahh yine sabahın köründe yollara düşülmüş maşşallah maşşallahh allhım azıcıkta bize bulaşsın iyiniyetlinin yürüme azmi:KK1::KK1:

gunaydin kislarrrrrr
kahvaltimi ettim erkenden,bugn dip kise temizlik war gine:KK43:(
kahvaltim::
1 lop yumurta
1 yumurtadan domates,kasar,ve pastirmali omlet
2 adet solgr omega
8 zeytin
1 ince belli karisik kuruyemis
ew peyniri
salatalik
cayyyyyy

Tika basa doydum gine..cok sukur rabbım
:KK53::KK53:

günaydın afiyet olsun ve çookk çokk kolay gelsin temizlikte.yardıma ihtiyacın olursa çekinme söyle ben burdayım:KK3::KK3: :KK1::KK1::KK1:...

günaydın canım evet malesef bugünde işteyim cmt. işe sırf oturmaya geliyorum ne gelen ne giden ne telefon ayyyy.saat 4te çıkcam işten yani boşum oyüzden dedim yardıma ihtiyacın olursa söyle :KK1::KK1:

dun degil ewwelsi gun 2 tane magnum yidiydim,sifresini de yolladim,Aston Martin cikarsa satip o parayla Karatay ciftligi kurmayi planliyorum,vicdan meselesi iste:))

bak bak bahaneside hazır hemen, sanki öyle olunca affetcez ay hemde 2 tanee :KK53::KK53::KK4::KK4::KK4:

Günaydın bayanlar...
Kahvaltım;
2 yumurtadan omlet,
Salatalık
Domates
Zeytin
Peynir
Bir fincan çay ve avuç içi kadar ceviz...:KK56::KK56::KK56:

günaydın afiyet olsun ve çookk çokk kolay gelsin temizlikte.yardıma ihtiyacın olursa çekinme söyle ben burdayım:KK3::KK3: :KK1::KK1::KK1:...

günaydın canım evet malesef bugünde işteyim cmt. işe sırf oturmaya geliyorum ne gelen ne giden ne telefon ayyyy.saat 4te çıkcam işten yani boşum oyüzden dedim yardıma ihtiyacın olursa söyle :KK1::KK1:bak bak bahaneside hazır hemen, sanki öyle olunca affetcez ay hemde 2 tanee :KK53::KK53::KK4::KK4::KK4:
sana da cok kolay gelsin canım,bugn işte oldugunu ve cook sıkıldıgını bilmeyen mi war kııısss..neyse hadi az kaldı..
walla gelsen yardım etsen ne guzel olurdu yaw..:KK9::KK9::KK9::KK9:
neyse ben yardım etmiş kabul ediyorum seni,elllerine saglık diyorum...
magnumu 2 tane yemedim tam olarak,bi lokma da kocişe wirdiydim....:KK9::KK9::KK9:
ama artık kacamak macamak yok inşallah...:KK52::KK52::KK52:

İçimi rahatlattın canım:KK16: Forumun en tercübeli kaçamakçısısın ama maşallah yinede kilo veriyorsun:KK1:, hayranım valla sana:KK52::KK52::KK52:
Bu kaçamakta senden eksik yanım yoktu miktarlarını düşünürsem, ama kaçamağı yaparken bile aklımda sen vardın:KK1: Nasıl etkilenmiyor bu kız kaçamaktan diyordum içimden bir ara:KK1: sanırım hepsini mideme indirdikten sonraydı bu düşünce
hadi yaaa..ay cok guldum kıs o anda beni düşünmene..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
canım kilo wermiyorum herzaman maalesef,bi alıyom bi weriyom uzun suredir,galiba werecek kilom yok ondandır..:KK9::KK9:
bide etkilenmemek için cok yuruyorum,kacamak yaptıgımda bile yuruyorum canım bi saat..ve artık bayaa sıkılastım..
bundan sonra sıfır kacamak yapalım bakalım noolcak..:KK52::KK52::KK52:

sana da cok kolay gelsin canım,bugn işte oldugunu ve cook sıkıldıgını bilmeyen mi war kııısss..neyse hadi az kaldı..
walla gelsen yardım etsen ne guzel olurdu yaw..:KK9::KK9::KK9::KK9:
neyse ben yardım etmiş kabul ediyorum seni,elllerine saglık diyorum...
magnumu 2 tane yemedim tam olarak,bi lokma da kocişe wirdiydim....:KK9::KK9::KK9:
ama artık kacamak macamak yok inşallah...:KK52::KK52::KK52:

ayy ne çok vermişin kız adamcağıza kimbilir nasıl şişmiştir o 1 lokmacık magnumdan sonra demi .bide dalga geçiyo yavv kıza bak gitt temizliğini yap bakem sen kontrole gelcem ter taraf bal dök yala olsun :KK4::KK4:

günaydın canım annem gitmedi bikaç gün sonra gidicek öyle alıştımki..kızımla uğraşıyorum tuvalet eğitimi veriyorum cok yorucu ama ilerleme var kaçırmaları azaldı çişinide yapıyo lazımlıga maşallah..tabi daha yolumuz var bakalım..o kaçamaklar bendede var annem varken hepsini yaptım eskiden yediklerimin yanında yinede hiç sayılır..afiyet olsun dondurman tatlım ben hiç yemedim dondurma bi o kaldı zaten:KK9:

canim naaptin sen ya,gece 2 de uyumussun ve sabah 6 da kalkmissin..su an gozlerin yaniyodur kesin ve ustelik leptinine de yazik ettin..degdimi yani simdi??
cok kizdim sana,degmeyecek insanlar icin tum bunlari yasattiyosun kendine..Olayin ne oldugunu bilmiyorum ama sen kesin iyiniyetin ve safligin suistimal edilmis belli..askim yasadiklarindan ders almalisin,bak buyugumsun ama ben bile senden daha uyanigim kiss:KK9::KK9::KK9:

Evet bide değecek insanlar olsa içim yanmaz gerçekten:KK53:
Evet bildin gözlerim yanıyo cayır cayır:KK1::KK1:

Alemsin propycilciğim , Güldürdün beni :KK1:

iyiniyetlim hayatta hiç bir şeye üzülmeye değmez. boşver senden önemli kimse yok. arada canını yakanlara hafiften dokunduracaksın ki neler hissettiğini anlasınlar.takma kafana.yeni doğan her gün yeniliklere gebe.dün dünde kaldı,yarını görecegimizin garantisi yok önemli olan anı yaşamak:KK16:

X