Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

şu yogun iş temponda seni güldürebildiysem ne mutlu bana canımcım..
omegalar konusunda haklısın cok işe yarıyolar..aslında menulere yazsak birbirimize hatırlatma olur..ben bundan sonra yazıym olmazsa..

canımcım bunlara tarla filan alın siz ekip biçsinler güzel güzel..hem senin karataya bi faydaları dokunur dogal urunlerle..gerci lokma koklatırmı be bu kaynana giller..

hoşgeldin canım merak etme gerçekten istersen veririsin kilo.biraz azim sabır gerekiyo .hatta hiç durma hemen başla ilk sayfamızı oku karatay kitabınıda oku mutlaka ve sormak istediklerin olursa sor hepimiz seve seve yardımcı oluruz.sen kaç kilosun hedefin,boyun nedir boiraz bahsetsene kendinden canım...

canım kaç aylık kızın.sık sık otuttur lazımlığa ilk başlarda kendisi söylemez geldi diye ama zamanla alışıyo merak etme kolay gelsin canım. benimde 26 aylık bi kızım var annem bakıyo sağolsun o öğretti kızımada bazen oyuna dalınca unutuyo söylemiyo ozamanda biz takip ediyoruz hemen otutturuyoz onun dışında söylüyo bakalım

[

canım kaç aylık kızın.sık sık otuttur lazımlığa ilk başlarda kendisi söylemez geldi diye ama zamanla alışıyo merak etme kolay gelsin canım. benimde 26 aylık bi kızım var annem bakıyo sağolsun o öğretti kızımada bazen oyuna dalınca unutuyo söylemiyo ozamanda biz takip ediyoruz hemen otutturuyoz onun dışında söylüyo bakalım [/QUOTE]

maşallal canım kızına benim kzımda 27 aylık 4 gün oldu başlayalı bezi uykularında bağlıyodum bugün onuda bıraktım hiç bez takmıcam..umutsuzluğa kapılıyo insan bi kere tesadüfen lazımlığa kıyafetiyle oturmuş öyle yapmış çişini okadar sevindimki devamı gelmedi bekliyoruz ailecek bakalım..anaannesi denedi onu hiç istemiyo sadece benimle tuvalete gidiyo..

benim de evde yağlı kağıt yoktu isabet oldu.bende fırın poşetinde deneyeyim bakalım nasıl olacak?

ahh ahh o çiş sorunu bende de var gecen yaz çok küçük geldi söyleyemedi,şimdide havalar daha yeni ısınıyorr:26: oğlum da büyüdü bezin rahatlığına alıştı..şimdi mi başlasam yoksa temmuzda kpss sınavı var ondan sonra mı başlasam bilemdeim.düşündükçe strese giriyorum offf offff

öğle yemeği
1 kase tarhana çorbası
1 tabak taze fasülye
yoğurt
kuru soğan(nedense bu aralar çok yıyorum.normalde hiç aklıma gelmezdi.neden ki?)

3 öğün için hazır olmayabilirsin canım acele etme hiç.. Ben 3. ayımda başladım 2 öğüne.. 3. öğününü hafif tut sende ben ööle yapıyordum..
çorba ve salata ya da ayran yeterli olur mesela.. Ya da sadece kuruyemiş bi avuç kaa yeter

evet ya leylakım pek uğramıyo kaç gündür,oğluşu gelmişti ondan mı acaba:44::44::44:idealist de yazmıyo ne zamandır

evet leylakım leylakımın oğluşu geldi idealistin de babası geldi sanırım ondan gelmiyorlar topiğe.. Bir de idealistin düğün hazırlıkları var artık

2.öğün (son öğün )saat 16 :30
1 kase taze yeşil fasulye
keten tohumlu , bademli , yoğurtlu semiz otu

su: 3 lt
spor : 1sa30dk yürüyüş

Son düzenleme:

omega 3 aldım ben bunu sabah kahvaltısındamı kullanıcam. günde kaç tane?? aç tok farkedıyormu??

Iyi aksamlar kizlar ,

Umut ediyorum ki bol haraketli bir gun gecirmisizdir ..

Bugun klubumuze pek ugruyamadim, ama tek tek gecmisi okudum

1. Ogunum ;
Yaptigim incirli hurmali kek den iki orta boy dilim yedim.

bir kutu soda ictim

2. ve son ogunum;

1 kase mercimek corbasi ,
karisik salata
ve yine bir dilim kek
ayran.

Spor ;
kahvaltidan once 40 dakika sonra 20 dakika yurudum.
Aksam yemeginden sonra 60 dakika tempolu yurudum .

Ozel gunumde oldugum icin cok cok sisim. Simdi rezene cayi iciyorum. Belki biraz faydasini gorurum

[h=2][/h]

Göbek eriten hareketler

Karnınıza Bakmaya Doyamayacaksınız…

1-Düz bir yere sırtüstü yatın ve bacaklarınızı kıvırın. Tabanlar yere bassın.

2-Başınızı kaldırın ve görünmez bir ipe tırmanıyormuş gibi yapın.

3-Aynı Hareketi diğer kolunuzu yukarı uzatarak tekrarlayın. Vücudunuzu kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırın.10 kez tekrarlayın bu hareketi. Sonra sırtüstü uzanın ve birkaç kez derin nefes alın…

4-Şimdi tekrar iki elinizle bacaklarınızı kavrayın ve kendinize doğru çekin.

5-Başınızı dizlerinize doğru kaldırın. 10′a kadar sayın. Başınızı yavaşça yerine bırakın. Birkaç kez derin nefes alın…

6-Bacaklarınızı tekrar bükerek ama bu sefer yere paralel olarak kaldırın. Ellerinizi Başınızın arkasında bağlayın.

7-Başımızı hafifçe kaldırıyoruz. Sağ ve sol ayağımızın parmak uçlarını sırayla yere değdiriyoruz. 15 kez bu işlemi tekrarlıyoruz. Bir ayağımızı yere değdirirken diğeri başlangıç pozisyonunda bekliyor.

8-Başımızı yere koyuyoruz. Bacaklarımızı birleştirip yukarı çekiyoruz. Ellerimiz gergin yanlara açıyoruz.

9-Derin nefes alıyoruz. Nefesimizi verirken bacaklarımızı sola yatırıyoruz. Başımızı sağa çeviriyoruz. Derin nefes alırken başlangıç pozisyonuna dönüyoruz. Aynı hareketi diğer yöne doğru doğru yapıyoruz. Bu hareketi de 5 kez tekrarlıyoruz.
Görüşmek üzere…

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…