Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Öğretmen arkadaşlarla pideciye gittik bugün 3 öğün olacak..

1 kıymalı kaşarlı pide yedim ayran içtim. salata yedim...
Akşama da fındık badem yerim herhalde omegalarımı almak için yeter

Son düzenleme:

ya bende almak istiyorum ama o koca hapları içememki malesef ben hap yutamıyorum hapları hep 2ye 3e bölüp öyle içiyorum.bunun şurup olanı yokmu acaba :44::44:

iyiniyetli zaten ben de sadece son 1-2 yemeğimde kullandım yağlı kağıdı diyet yaptığım için ama duyunca içim kalktı ya kullanmasaydım keşke Sağol kitapta da hiç görmemiştim bunu keşke önceden duysaydım Bu bilgileri nerden öğreniyorsun? Diğer kitaplarında mı acaba? Ben bir tanesini okudum.

Son düzenleme:
ya bende almak istiyorum ama o koca hapları içememki malesef ben hap yutamıyorum hapları hep 2ye 3e bölüp öyle içiyorum.bunun şurup olanı yokmu acaba :44::44:

aynı dert bende de var...bölebilse 8e 9a bölücem o derce yani..
koca koca lokmaları löp diye yutuyorum ama hap olunca yutamıyorum

bebnimki marıncap canımm çok büyük değill.
ve kaygan olduğu için hemen kayıveriyor..içersin bence

süpersin bebeğimbugün herkes zayıflamış yaw.bense kendimi iğrenç hissediyoruminşallah reglden sonra iyi bi rakam görürüm tartıda

Leylakım 57.6 idim ben almışım mı ödem midir bilmem Canım aynnen ben de senin gibiyim gibi gergin ve şiş ve ağrılı benim ki geçmek üzre Allahtan leylakım geçince bakmışız 1 kilo vermişiz

Son düzenleme:

tamam canım alıp deneyim bakalım valla haklısın o koca lokmalrı yutarken hiç zorlanmıyoz iş hapa gelince pehhhh

evet kitabında okudum ama hangisindeydi bilemedim canım şimdi..

08 haziran:

2 incir+ büyük bardak ılık su

1.öğün 11 : 00 da bitti :
1 bardak adaçayı
1 bardak ceviz+fındık
2 yumurtadan çökelekli, dereotlu maydanozlu omlet ( içine karbonat attım harika )
4 çeri
1 salatalık
8 zeytin
azcık reyhan
1 çorba kaşığı çökelek
2 kapsül omega 3

Son düzenleme:
Zayıflarsın canım pes etme. Kilo çizelgeni görünce azmine hayran kaldım, sen bu azimle 36 beden olursun :)

sağol canımcım
Leylakım 57.6 idim ben almışım mı ödem midir bilmem Canım aynnen ben de senin gibiyim gibi gergin ve şiş ve ağrılı benim ki geçmek üzre Allahtan leylakım geçince bakmışız 1 kilo vermişiz

hadi ya,ben de verdin sandımödemdir bebişim,regl geçince 1-2 gün sonra gerçek kilo ortaya çıkıyo...inşallah bacım inşallah, vermiş oluruz

sağol canımcım

hadi ya,ben de verdin sandımödemdir bebişim,regl geçince 1-2 gün sonra gerçek kilo ortaya çıkıyo...inşallah bacım inşallah, vermiş oluruz

Leylakım unutmuşsundur.. Ben p.tesi 57.8 dim sanırım.. 57.6 da olmuştum yaa off kaçamaklar var ya kilo da almış olabilirim. Neyse üzülmeyeyim. Her gün yürüyüş yapacağım gider nasılsa..
az kilo verdiğim için değiştirmemiştim çizelgemi canımmm

Son düzenleme:

merak etme canım ödemdir o, sende bu azim olduktan sonra daha çok kilo verirsin

canım maalesef fırın poşetinde kıtır olmuyor..hatta yumuşacık oluyor..sen kıtır seviyorsan o zaman sana başka tavsiye..borcamda üzeri folyo kaplı z. yağı ile pişir..pişmeye yakın üzerine aç biraz kıtırlaşsınlar..belki damat tadına uygun olur öyle..

sabah için bi bardak süt cok az,yanında muz ve kuruyemiş ye bari,eger iş yerine yumurta goturemiyosan..

canım ben zaten şusnda günde 3 öğün yapıyorum..2 öğüne indirmek için demiştim sabahları sadece süt içsem die..ama kızlar haklı kahvaltı çok önemli..öğlen yemeğini çıkartsam olmuyor çok zaman var sabah-akşam arasında..akşam 2 katı yerim arayı kapatırım die korkuyorum..baklaım nasıl geçicem 2 öğüne..

sizlere baktıkca baslıyorum sonra hemen pes edıyorum subattan berı yapacagım am abı turlu toparlayamadım kendımı.. öğrencıyken yapmak cok zor gelıyo bana.. irademe sahip olamıyorum lanet olsun.. sımdı tatıle gırdım tekrar denemeye calısacagım.. sizleri gördükçe imreniyorum.. ama artık şişman olmaktan kıyafet bulamamaktan moralım çok bozuluyorr... inşallah bu sefer baslayabılırım tam anlamıyla..

merhaba arkadaşlar
kahvaltım 9:00 bitti
1 haşlanmış yumurta
peynir
zeytin
1 dilim tost
biraz fıstık
çay

2.öğün 16:00bitti
bir kase bat
7-8 tane sarma
bir kase yoğurt
bir ceviz
bir incir..

bu hafta nerdeyse hiç menü veremedim kızlar nete pek giremiyorum yoğunluk var..karatayada pek sadık kalamadım anneme eşlik edeyim derken akşam bilem yedim..:18:dün tartındım kilom hiç değişmemiş yasak gıdaları çok yememe rağmen ama bu almıcagım anlamına gelmez dimi daha pazartesiye 2 gün varr.birde kızımı tuvalet eğitimine başlattım aklım fikrim bunda kızım bir alışsın adakmı adasam neçok zorlu bişiymiş valla 3 günde yıldım ama zorda olsa başarıcaz kızımla inş.. tecrübeli annelerden yardım bekliyorum bu işi nasıl yaptılar çişini hiç yapmadı lazımlığa hep altına yaptı kaka sorun olmadı çok şükür yapıyo..canlarım giremesemde aklım sizde cok sayfa birikti boş kalınca hepsini okucagım inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…