Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet ben sanırım az yiyorum su içemiyorum ve sporda yapamadım haklısın şekerim diyeti yanlış uyguladım ama oğluma yediriyorum az beslemiyorum oda kastan vermiş gerçi karatay hocaya çok güveniyorum onunu diyetiyle alakalı bi durum değil muhtemelen ben biraz daha sizlerin mönülerini takip edeyim bakayım nerede yanlış yapmışım bulurum eminim cevapladığın için çok teşekkür ederim ayrıca metabolizmamda yavaşlamış napabilirim biraz fikir verirmisin acaba

Ben zamanında o kadar az yiyerek kilo verdim ki ama ne kadar zararlı olduğunu gördüm.
O yüzden bu konuda lütfen dikkatli ol.
benim gibi olmasını hiç istemem.
Az yemenin metabolizma yavaşlamasında çok büyük etkisi var, yine spor hızlandıracaktır metabolizmanı, sabah yapacağım spor gün içinde metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar.
Yeşil çay içebilirsin çok etkisi oluyor.
Duşa girdiğinde bir sıcak su bir soğuk su altında şok yapabilirsin kendine.
Şu an aklıma bunlar geldi ama burada menülerini sürekli paylaşırsan biz de gözümüze çarpanları söyleriz ve umarım çok güzel kilolar verirsin ama yağlardan.
Peki ne kadarda bir yağ ve kaslarını ölçtürüyorsun.

Ben zamanında o kadar az yiyerek kilo verdim ki ama ne kadar zararlı olduğunu gördüm.
O yüzden bu konuda lütfen dikkatli ol.
benim gibi olmasını hiç istemem.
Az yemenin metabolizma yavaşlamasında çok büyük etkisi var, yine spor hızlandıracaktır metabolizmanı, sabah yapacağım spor gün içinde metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar.
Yeşil çay içebilirsin çok etkisi oluyor.
Duşa girdiğinde bir sıcak su bir soğuk su altında şok yapabilirsin kendine.
Şu an aklıma bunlar geldi ama burada menülerini sürekli paylaşırsan biz de gözümüze çarpanları söyleriz ve umarım çok güzel kilolar verirsin ama yağlardan.
Peki ne kadarda bir yağ ve kaslarını ölçtürüyorsun.

10 gün olmuş ilk ölçümden bu yana yani 10 günde bu ikinci ölçüm. benim doğru düzgün bi mönüm yok daha çok bi avuç ceviz yiyorum tıkanınca bırakıyorum yemeği ben bu diyete yeniden bi başlangıç yapayım böyle bi karar aldım şimdi hem daha düzenli başlarım

10 gün olmuş ilk ölçümden bu yana yani 10 günde bu ikinci ölçüm. benim doğru düzgün bi mönüm yok daha çok bi avuç ceviz yiyorum tıkanınca bırakıyorum yemeği ben bu diyete yeniden bi başlangıç yapayım böyle bi karar aldım şimdi hem daha düzenli başlarım

menü dediğin eğer haftalık bir karar vermeyse bende de yok, o an canım ne istiyorsa uygun mu diye bakıyorum.
Bir listeye bağlı kalınca ben çok stres yaşıyorum.
O da kaçamak yapmama neden oluyor.
Sabah kalkınca kuru kayısı yiyip su iç bence, bunun yararı olduğunu düşünüyorum ben, hoş bir süredir yapamıyorum ama.
O sırada kahvaltını hazırla.
Klasik karatay kahvaltısı.
İçinde 2 yumurta ceviz badem vs.
Peynirin zeytinin.
Sabah tıka basa doy.
Ondan sonrasında ise normal doyacak kadar.
ister 2 ister 3 öğün yapabilirsin.
Ama sporun çok faydasını göreceğine eminim.

çok teşekkür ederim verdiğin cevaplar için bakalım yeniden başlıyacağım bu sefer daha dikkatli şimdilik hoşçakal görüşmek dileğiyle

Forumda yeniyim, karatay diyetini duydum ve okudum. merak ettigim bisey var.
fazla bir kilom yok ama yinede biraz vermek istiyorum.
karatay diyetinde hic ekmek yok, bu sabah kahvaltisi icinde gecerlimi? yoksa kepek ekmegi yenebilirmi?
birde kitabini gördüm ama icerigini bilmiyorum. icerigindede günlük diyet listesi mevcutmu?

Forumda yeniyim, karatay diyetini duydum ve okudum. merak ettigim bisey var.
fazla bir kilom yok ama yinede biraz vermek istiyorum.
karatay diyetinde hic ekmek yok, bu sabah kahvaltisi icinde gecerlimi? yoksa kepek ekmegi yenebilirmi?
birde kitabini gördüm ama icerigini bilmiyorum. icerigindede günlük diyet listesi mevcutmu?

hatır yok önceki sayfaları özellikle ilk sayfaları bir oku bence

sabah kahvaltida ekmek varmi yokmu? bunu merak ediyorum
ekmeksiz ise gercekten zor

canım ilk sayfada menü var zaten...ekmek yok yazıyor ..ben 1 aydır burayı takip ediyorum ,çözmek için...pazartesi inşaallah bende başlayacağım..biraz yorumları okursan iyi olur...:KK34:

ellerine sağlık.listenın sonlarında olmanın faydası da varmıs ya,taaaa 8 hafta sonra yapcam ben listeyi:KK1::KK1:

ya kanka şu haftada 1,7 kg vermenın formulunu bize de bir söylesen.kıskandım valla.hemi de gecen ctesi kaçamak yapmıstım sen demi,nasıl oluyo bu iş:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:ilaç felan mı kullanıyon yoksam kız?:KK53::KK53::86::86:
tablo paylaşımımı farkeden tek kişi olduğun için teşekkür ederim loxicim :KK70:
canım tüm yediklerimi açtiklerimi sporumu yazıyorum.bir de bugün regl oldum,yani dün mutlaka şişliğim vardır.Ayrıca perşembe ve cuma günleri wc olayı olmadı ben de,bu diyet kabızlık yaptı ben de.bu faktörlerde olmasaydı belki de 2 kg vermiş çıkardım.öğlenleri çok sağlam yiyip,akşamları mümkün olduğu kadar sadece 1 kase yoğurt,bazen yanında salatalıkla geçiştiriyorum.bana göre en büyük faktör bu.ne ilacı kızz,daha omega 3 bile kullanmadım :KK1: etkisi olmuş mudur bilmiyorum ama 2 haftadır maydanoz-limon kürü yapıyorum..ve kankam ne var biliyor musun,çokkk gayretliyim.Harfiyen uyuyorum neredeyse.Hemen hemen hepimiz öyleyiz tabi.bir de benim çabuk kilo verme,çabuk sıkılışaıp,incelme özelliğim vardı,o hala devam ediyor sanırım.Yaşım ilerlediği için ve doğum yaptığım için zor gider diyordum ama Allahıma binlerce şükür,şimdilik güzel gidiyor.duraksama yaşarsam hemen değişiklik yoluna gidip bünyeyi şaşırtıcam,böyle işta tontiş.Kendimi Ebru Şallı gibi hissettim yalnız,nasıl kilo verdiniz?''bol bol yiyerek,sağlıklı beslenerek :KK12:'' :KK60::KK60:
Bugün canım çok snitzel istedi ben de yedim valla.:KK16::KK17::KK17::18:

afiyet olsun tatlım

Bugünkü menüm: hafta sonları illaki bir kaçamak veya saatlerde şaşma gibi bir şeyler oluyor.buna engel olamıyorum bir şekilde.galiba çok engel olmak da istemiyorum.nefes almak gibi geliyor bana.Hafta içi çok sıkı tutuyorum.Bu hafta sonucu çok güzel aldım.İnşallah önümüzdeki cuma da aynı şekilde yüzümü güldürür tartı :KK66:

kahvaltı:kahvaltım öğlen yemeği saatinde oldu bugün 13.00 de
maydanoz-limon kürü
3 yurtadan kaşarlı omlet
½ tabak çingene salatası
1 kk beyaz peynir
15 tuzu alınmış zeytin
1 çay bardağı fındık-badem-antep
2 fincan şekersiz çay

akşam:akşam yeme niyetim yoktu aslında,yine yoğurt yerim acıkırsam diyordum.ancak eşim başla planlar yapmış.şık bir restorana gittik :KK69: diyetimin çok dışına çıkmadan,çok leziz ve keyifli bir yemek yedim.e tabi keyifli olunca akşam 8 i de geçmişti saat,yemek bitene kadar yani

mantar soslu bonfile (sosunda un vs.. yokmuş,özellikle aşçıya sordurttum)
1 yemek kaşığı bulgur pilavı+1 yemek kaşığı beğendi ve başka süsler vardı tabakta,beğendiyi ve bulguru yedim
1 kk peynir
2-3 ad. arnavut ciğeri
2-3 kaşık yoğurtlu patlıcan ezme
4 kaşık filan gavurdağ salatası
yarım dilim ekmek ( sadece içni yedim ve köy ekmeği gibi kabuğu kalın bir ekmekti.3 lokma filan yemiş oldum)
1 kadeh şarap (aslında canım daha çok istedi ama napalım artık :97:

su:2LT bitki çayı içmedim bugün
spor:30 dk leslieyle,2 mil yürüdüm :KK8:

bu diyetle birlikte balik yagi kullansam bir mahsuru olurmu? zihni kuvvetlendirdigi icin kullanmak istiyorum

kızlar bende bir yılda 25 kilo falan verdim ama herşeyden az yiyerek..bitki çayı vs içmedim kendinizi çok sıkmayın bence..

SAPHIRAcım eline sağlık canım.
İnceleyip öyle cevap yazacaktım o sırada teleofn çalınca aşık ben başka dünyaya geçtim tabi. :KK69:
Çok güzel olmuş liste.

kızlar bende bir yılda 25 kilo falan verdim ama herşeyden az yiyerek..bitki çayı vs içmedim kendinizi çok sıkmayın bence..

Kilo bir şekilde gidiyor ama bu şekilde beslendiğimde hem çok enerjik hissediyorum kendimi hem sadece incelmek olarak değil yüzüm bile daha güzelleşti.
Bugün kendimi o kadar beğendim ki baktım durdum resmen.:KK1:

iyi geceler karatay güzelleri
menümü bildireyim
KAHVALTI:
2yumurta
domates
salatalık
ceviz
ÖĞLE YEMEĞİ:
çorba
taze fasülye
AKŞAM YEMEĞİ: