Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

5,5 ay kadar sonra kırmızı kılcal damar goruntulerı kayboldu ,kayboluyor,varıslerım sustular. :KK66:

Varis denilecek boyutta değil aslında ama doktora gittiğimde beyaz tenli olmanın çok etkisi var, varis başlangıcı diyebiliriz dedi.
Acaba engelleyecek midir ki bu durumu ?

ah yavruuum,kaçamağın anlamını bile unutmuş,kıyamam ben sana:KK70:

:KK60::KK60::KK60: Sabah sabah bastım kahkahayı, harikasın ya ..

bENİ LİSTEYE EKLEMEMİŞSİNNN, KİLO VEREMEDM DİYEMİİİ :KK43:((

saphira nın gözünden kaçmıştır rose geldiğinde sorarsın yineee. kilo veremeyenler de giriyor listeye. 2 hafta düzenli menü bildirimi yapanlar ve kilo bildirimi yapanlar listede yer alıyor.

saphira nın gözünden kaçmıştır rose geldiğinde sorarsın yineee. kilo veremeyenler de giriyor listeye. 2 hafta düzenli menü bildirimi yapanlar ve kilo bildirimi yapanlar listede yer alıyor.

Hiç, kilo alanlar bile giriyor veremeyenler mi girmeyecek. :KK60::KK60:
Lİste yaparken gözünden kaçmıştır büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşşlarr sabah tartıldım 200 gr daha gitmişş çok mutlu oldummm:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

kahvaltımı yazayım bu arada

2 yumurtadan kaşarlı menemen ( bitiremedim ) , salatalık, maydonoz, fındık-ceviz-kayısı, çay

Varis denilecek boyutta değil aslında ama doktora gittiğimde beyaz tenli olmanın çok etkisi var, varis başlangıcı diyebiliriz dedi.
Acaba engelleyecek midir ki bu durumu ?
Seker ,trans yaglar damarları mahvedıyor ya,engellemez olur mu?Benım ten rengım bugday olmasına ragmen damarlarım kırmızı kırmızı gozukuyordu,ıkı yılda tum hucreler yenılenıyor,bır de bu tarz beslenmeyle neden olmasın.

:KK60::KK60::KK60: Sabah sabah bastım kahkahayı, harikasın ya ..
Dunyaya dondum ya bu dıyetle,daha oncelerı ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kılo taze meyve,30 tabak pılav tuketıyordum,depremın enkazı altında ıdrarını ıcerek yasayan adam gıbı yasıyordum ya,doymuyordum tonla yesem bıle doymuyordum.Sımdı tokum ya doyuyorum masal,dokular fılan zaten 6 ayda yerıne gelıyormus benım 5,5 ay kadar oldu gune erken baslayabılıyorum ya yok boyle bır dıyet,zaten toplasan 7kılo kemık var herkestEe 27 kılo bacak yukum hafıfledı ya ınanmayan bacagına. O kadar yuk baglasın denesın bır yurumeyı,kırmızı damarlar gozukur mutlaka...:KK66:

Dunyaya dondum ya bu dıyetle,daha oncelerı ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kılo taze meyve,30 tabak pılav tuketıyordum,depremın enkazı altında ıdrarını ıcerek yasayan adam gıbı yasıyordum ya,doymuyordum tonla yesem bıle doymuyordum.Sımdı tokum ya doyuyorum masal,dokular fılan zaten 6 ayda yerıne gelıyormus benım 5,5 ay kadar oldu gune erken baslayabılıyorum ya yok boyle bır dıyet,zaten toplasan 7kılo kemık var herkestEe 27 kılo bacak yukum hafıfledı ya ınanmayan bacagına. O kadar yuk baglasın denesın bır yurumeyı,kırmızı damarlar gozukur mutlaka...:KK66:

gül seni tebrik ediyorum inş. istediğin kilo ulaşırsın :KK19:ben başaramıyacakmışım gibi geliyor:95:yerken hep doğrumu yapıom acabadiyorum
mesala sabah 2 yumurta domates salatalık peynir zeytin ceviz 2 tane taze incir yedm.acaba
öğlende 2 atabk mercimek çorbası 2 tavuk pirzola birazda yoğrlu brokoli çok mu acaba pişman oldum sonra ama ne bilim yemek yemezken mutsuzum:KK43:

merhaba kızlarrrrrrrrr
arkadaşım aradı sana kahveye gelecem dedi:nazar::nazar::nazar: buyur gel dedim. :KK42::KK42::KK42:

şekersiz türk kahvesini ilk defa denedimm ama içemedimmm çok acıydı yahuuuuuuuu:KK53::KK53::KK53:

bi daha içmemmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

gül seni tebrik ediyorum inş. istediğin kilo ulaşırsın :KK19:ben başaramıyacakmışım gibi geliyor:95:yerken hep doğrumu yapıom acabadiyorum
mesala sabah 2 yumurta domates salatalık peynir zeytin ceviz 2 tane taze incir yedm.acaba
öğlende 2 atabk mercimek çorbası 2 tavuk pirzola birazda yoğrlu brokoli çok mu acaba pişman oldum sonra ama ne bilim yemek yemezken mutsuzum:KK43:

hemen ümitsizliğe kapılma morefla :KK20::KK20::KK20::KK20:
ben çok zor kilo veren biri olarak 2 haftada 1.4 kg verdim ki çok daha fazlasını verenler var aramızda.:KK66::KK66::KK66:
hep birlikte kilo verriyoruz aslında doğru beslenmeyi öğreniiyoruzz.:KK34::KK34::KK34:
yediklerini sürekli bizimle paylaşırsan mutlaka doğru yorumlar gelecektir tecrübeli arkadaşlardan.:KK34::KK34::KK34:
sabah yediğin incir seni acıktırmış olabilir. kahvaltını çok sağlam yapmalısın ceviz 1 ince belli bardak kadar olmalı. zaten sabah iyi yiyince istesen de acıkmıyorsun ben acıkırsam hafta içi yemek imkanı olmuyor öğlen süt içiyorum. akşam yine normal yiyorum.ara öğün yok.
2 tabak mercimek çorbası fazla olmuş sanki bana öyle geldi cnm ama daha iyi bilen arkadaşlar daha iyi yorumlayacaklardır.:KK70::KK70::KK70:
pes etmek yokkk hep birlikte vereceğiz kilolarııı:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Bunu yine her sayfada bildirelim de gözden kaçmasın SAPHIRAcım ..
tamam canım öyle yapalım
gayet uygun canım.
bu haftaki tablonun altına yazarsın haftaya sıra kimdeyse, önceki haftadan biliriz iyi olur
ilk sayfaya yazayım diymi,orada sabit durur,her cuma güncellerim
kimse bana aman yeme demedi :KK53::KK53::KK53: ama ben yine de yemedim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
rezeney çayı içiyorum, birazdan da ısırgan içicem :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
açlıktan ölmezsem yarın görüşürük:KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:
küstüm size :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK70: :KK71:
offf dayanamadım ya kuruyemiş yedim azcık bi de incir :kk77::kk77::kk77::kk77::kk77: ama ben emziriyorum ya ondan yedim, her şey oğlum için:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: kendim için yemedim :KK37:
gündüz saatlerinde te canım.bir de stilll-tea iç
kızlar yasak olan yiyecekler neler :44:
şekerli ve karbonhidratlı yiyecekler
İYİ GECELER KIZLAAR
MENÜMÜ BİLDİREYİM HEMEN
KAHVALTI:
2yumurta
domates
salatalık
biber
ceviz
ÖĞLE YEMEĞİ:
minik bir poğaça 3tanemercimek köftesi(arkadaşıma davetliydim ısrarlarına rağmen bu kadar kaçamakla sıyırdım)
AKŞAM YEMEĞİ:
çorba
taze fasülye
salata
iyi geceler öpüldünüüüz:KK54:[/QUOTE
ne kadar oldu başlayalııı
afiyet olsun gayet güzel
kızlar kitabı okuyanlar vücudun şeker ihtiyacını nasıl karşılayacağını söyleyebilir mi?2 gündür şekerli gıdalara saldırmamak için zor tutuyorum kendimi.:18::KK19:
şeker ihtiyacı yok olacak yaklında.benim 1 hafta da geçmişti
Arkadaşlar bu çizelgeye nasıl giriliyor benim başlangıç kilom 67 bu gün tartıldım 65 kiloyum başka birşeye gerek yok herhalde listeye girebilirim umuyorum. Ayın 21'inde başlamışım.

Sabah 2 yumurta peynir zeytin fındık

Öğlen yemek yiyemedim ve davete gittim ısrar ısrar kısır yedim :KK43:(((

Akşam 1 adet köfte ekmeksiz yapıldı.
2 hafta düzenli olarak menü bildirimi yapan ve her cuma kilo bildirimi yapanlar listeye giriyor canım
kızlar beyaz peynir nasıl olucak yağlı mı ? yağsız mı ?
birde et yerine başka bişey yiyebilir miyim mesal yeşil mercimek gibi...
ben balık sevmem mesela...
tabiki yiyebilirsin
bENİ LİSTEYE EKLEMEMİŞSİNNN, KİLO VEREMEDM DİYEMİİİ :KK43:((
canım seni dün gözlerim çok aradı,kilo bildirimi yapmadın,ben listeyi akşam yaptım üstelik.hatta öğlen de yazdım,rose1968 ve zelisce de bildirim yapsın listeyi yapayım dedim.sen yine bildirimini yaz bana,direkt tabloya eklerim
merhaba arkadaşşlarr sabah tartıldım 200 gr daha gitmişş çok mutlu oldummm:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

kahvaltımı yazayım bu arada

2 yumurtadan kaşarlı menemen ( bitiremedim ) , salatalık, maydonoz, fındık-ceviz-kayısı, çay
ooh ne güzel :KK66: afiyet olsun
Tartıldım ve 61.6 çıktım.Dünse 62.6 idim.Acaba ödem falan mıydı ki ?

kesin ödemdir canım

Oglen:1 bardak ayran,bır cay kasıgı keten tohumu,bır tutam corek otu,aksamdan kalma az etlı taze fasulyenın(8-18 gram arası karbonhıdrat ıcerıyor)uzerıne 3 yumurta kırarak omlet yaptım,yesıl salata,bıraz nane,ıkı dıs sarmısak.(Aksam yemıyorum artık ,oncelerı uc ogun tuketıyordum.(5 ay kadar 3 ogun tukettım.)).....Yemekten once :................Aslında toktum ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım,ınanın annem yemek ye demeseydı daha gec aklıma gelırdı belkı yemek yemek. :KK66: (Anneler haklıdır :KK71:)

Eklentiler

• $cts%20ogle%20yemeg%C4%B1.jpg
    $cts%20ogle%20yemeg%C4%B1.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 42
Ben zararlı bır yıyecek goremedım lıstenızde,bazen boyle gunlerı olabılıyor ınsanın ,moralınızı yuksek tutun zaten aksam 8 den sonra hıcbırsey yememe(sut ,ayran ıcılebılır)kuralına uyunca,ve kahvaltıyI zengın yapınca hersey duzene gırıyor,bıraz sabır ,duzelıyor zamanla.Kendınıze ıyı bakın. :KK66:

hiç çok değil canım menün, gün geçtikce o kadar yiyemeyeceksin zaten
ama yemekte doyuyoruz ki sonra başka şeyler yemeyelim.
kilon kaç bu arada

leslieyle 2 mil yürüdüm geldim.hazır benim minnoş uyurken bir de tabloya el atayayım :126:

Aslında benim kilodan olacak kadar değil ondan eminim.
Başka nedenlerden oluşuyor da ben acaba sağlıklı beslenince bunu da engeller mi diye düşündüm.
:26:

merhaba kızlarrrrrrrrr
arkadaşım aradı sana kahveye gelecem dedi:nazar::nazar::nazar: buyur gel dedim. :KK42::KK42::KK42:

şekersiz türk kahvesini ilk defa denedimm ama içemedimmm çok acıydı yahuuuuuuuu:KK53::KK53::KK53:

bi daha içmemmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Aslında bir süre içsen alışırsın biliyor musun ?
Ben de ilk şekersiz içtiğimde öyle gelmişti, şimdi şekerli içemiyorum.

ödemdir büyük ihtimal ama öyle de olsa tartıda o 1 kg eksiyi görmekk büyük mutlulukkk:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

Aslında benim için ödem olması daha güzel.
Çünkü bu 1 hafta içinde aldığım kiloydu.
Ben nasıl bir haftada o kadar kilo aldım diyordum ama 1 günde gidiyorsa ödemmiş onlar dedim sevindim.

ne kadar oldu başlayalııı[/QUOTE]

merhaba arkadaşım sanırım nezaman başladığımı sormuşsun:44:hemen cevap vereyim geçen hafta bu 2.haftam:KK8::KK8:

tamam canım öyle yapalım

ilk sayfaya yazayım diymi,orada sabit durur,her cuma güncellerim

:KK70: :KK71:

gündüz saatlerinde te canım.bir de stilll-tea iç

şekerli ve karbonhidratlı yiyecekler
afiyet olsun gayet güzel

şeker ihtiyacı yok olacak yaklında.benim 1 hafta da geçmişti

2 hafta düzenli olarak menü bildirimi yapan ve her cuma kilo bildirimi yapanlar listeye giriyor canım

tabiki yiyebilirsin

canım seni dün gözlerim çok aradı,kilo bildirimi yapmadın,ben listeyi akşam yaptım üstelik.hatta öğlen de yazdım,rose1968 ve zelisce de bildirim yapsın listeyi yapayım dedim.sen yine bildirimini yaz bana,direkt tabloya eklerim

ooh ne güzel :KK66: afiyet olsun

kesin ödemdir canım

Ayy şu tatlı konusunda nasıl hayal kırıklığına uğradım.
Hani canım istemiyordu doğrusu.
Ama eve gidince pasta başta olmak üzere, moralim bozuk gibiyken kardeşimin getirip çikolata ye moralin düzelir dediği zamanlar yedim ve hala da yiyince harika geliyormuş.
ben bir daha ıyy diyeceğim zannetmiştim hep onlara.

Oglen:1 bardak ayran,bır cay kasıgı keten tohumu,bır tutam corek otu,aksamdan kalma az etlı taze fasulyenın(8-18 gram arası karbonhıdrat ıcerıyor)uzerıne 3 yumurta kırarak omlet yaptım,yesıl salata,bıraz nane,ıkı dıs sarmısak.(Aksam yemıyorum artık ,oncelerı uc ogun tuketıyordum.(5 ay kadar 3 ogun tukettım.)).....Yemekten once :................Aslında toktum ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım,ınanın annem yemek ye demeseydı daha gec aklıma gelırdı belkı yemek yemek. :KK66: (Anneler haklıdır :KK71:)

Ne yapacağımızı şaşırdık artık yumurtalarımızı farklı yapmak için ama harika gözüktü bana.

leslieyle 2 mil yürüdüm geldim.hazır benim minnoş uyurken bir de tabloya el atayayım :126:

Ohh ne güzel yürümüşsün.
Minnoşumuzun adı Duru mu ?
O kadar severim ki Duru ismini ..

hiç çok değil canım menün, gün geçtikce o kadar yiyemeyeceksin zaten
ama yemekte doyuyoruz ki sonra başka şeyler yemeyelim.
kilon kaç bu arada

86 kiloyum 30 yasındayım:KK31:
ama işte ben yaşamak için yiyenler değilim yemek için yaşayanlardanım:KK62:
mutsuzken canım sıkkınken hep yerm acıkmasamda ne zor ya yiyip zayıf kalsak ne güzel olur du..:KK47:

X