Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

5,5 ay kadar sonra kırmızı kılcal damar goruntulerı kayboldu ,kayboluyor,varıslerım sustular.

Varis denilecek boyutta değil aslında ama doktora gittiğimde beyaz tenli olmanın çok etkisi var, varis başlangıcı diyebiliriz dedi.
Acaba engelleyecek midir ki bu durumu ?

ah yavruuum,kaçamağın anlamını bile unutmuş,kıyamam ben sana

Sabah sabah bastım kahkahayı, harikasın ya ..

bENİ LİSTEYE EKLEMEMİŞSİNNN, KİLO VEREMEDM DİYEMİİİ ((

saphira nın gözünden kaçmıştır rose geldiğinde sorarsın yineee. kilo veremeyenler de giriyor listeye. 2 hafta düzenli menü bildirimi yapanlar ve kilo bildirimi yapanlar listede yer alıyor.

saphira nın gözünden kaçmıştır rose geldiğinde sorarsın yineee. kilo veremeyenler de giriyor listeye. 2 hafta düzenli menü bildirimi yapanlar ve kilo bildirimi yapanlar listede yer alıyor.

Hiç, kilo alanlar bile giriyor veremeyenler mi girmeyecek.
Lİste yaparken gözünden kaçmıştır büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşşlarr sabah tartıldım 200 gr daha gitmişş çok mutlu oldummm

kahvaltımı yazayım bu arada

2 yumurtadan kaşarlı menemen ( bitiremedim ) , salatalık, maydonoz, fındık-ceviz-kayısı, çay

Dunyaya dondum ya bu dıyetle,daha oncelerı ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kılo taze meyve,30 tabak pılav tuketıyordum,depremın enkazı altında ıdrarını ıcerek yasayan adam gıbı yasıyordum ya,doymuyordum tonla yesem bıle doymuyordum.Sımdı tokum ya doyuyorum masal,dokular fılan zaten 6 ayda yerıne gelıyormus benım 5,5 ay kadar oldu gune erken baslayabılıyorum ya yok boyle bır dıyet,zaten toplasan 7kılo kemık var herkestEe 27 kılo bacak yukum hafıfledı ya ınanmayan bacagına. O kadar yuk baglasın denesın bır yurumeyı,kırmızı damarlar gozukur mutlaka...

gül seni tebrik ediyorum inş. istediğin kilo ulaşırsın ben başaramıyacakmışım gibi geliyor:95:yerken hep doğrumu yapıom acabadiyorum
mesala sabah 2 yumurta domates salatalık peynir zeytin ceviz 2 tane taze incir yedm.acaba
öğlende 2 atabk mercimek çorbası 2 tavuk pirzola birazda yoğrlu brokoli çok mu acaba pişman oldum sonra ama ne bilim yemek yemezken mutsuzum

merhaba kızlarrrrrrrrr
arkadaşım aradı sana kahveye gelecem dedi buyur gel dedim.

şekersiz türk kahvesini ilk defa denedimm ama içemedimmm çok acıydı yahuuuuuuuu

bi daha içmemmm

hemen ümitsizliğe kapılma morefla
ben çok zor kilo veren biri olarak 2 haftada 1.4 kg verdim ki çok daha fazlasını verenler var aramızda.
hep birlikte kilo verriyoruz aslında doğru beslenmeyi öğreniiyoruzz.
yediklerini sürekli bizimle paylaşırsan mutlaka doğru yorumlar gelecektir tecrübeli arkadaşlardan.
sabah yediğin incir seni acıktırmış olabilir. kahvaltını çok sağlam yapmalısın ceviz 1 ince belli bardak kadar olmalı. zaten sabah iyi yiyince istesen de acıkmıyorsun ben acıkırsam hafta içi yemek imkanı olmuyor öğlen süt içiyorum. akşam yine normal yiyorum.ara öğün yok.
2 tabak mercimek çorbası fazla olmuş sanki bana öyle geldi cnm ama daha iyi bilen arkadaşlar daha iyi yorumlayacaklardır.
pes etmek yokkk hep birlikte vereceğiz kilolarııı

Bunu yine her sayfada bildirelim de gözden kaçmasın SAPHIRAcım ..
tamam canım öyle yapalım
gayet uygun canım.
bu haftaki tablonun altına yazarsın haftaya sıra kimdeyse, önceki haftadan biliriz iyi olur
ilk sayfaya yazayım diymi,orada sabit durur,her cuma güncellerim
kimse bana aman yeme demedi ama ben yine de yemedim
rezeney çayı içiyorum, birazdan da ısırgan içicem
açlıktan ölmezsem yarın görüşürük
küstüm size

offf dayanamadım ya kuruyemiş yedim azcık bi de incir ama ben emziriyorum ya ondan yedim, her şey oğlum için kendim için yemedim
gündüz saatlerinde te canım.bir de stilll-tea iç
kızlar yasak olan yiyecekler neler :44:
şekerli ve karbonhidratlı yiyecekler

Oglen:1 bardak ayran,bır cay kasıgı keten tohumu,bır tutam corek otu,aksamdan kalma az etlı taze fasulyenın(8-18 gram arası karbonhıdrat ıcerıyor)uzerıne 3 yumurta kırarak omlet yaptım,yesıl salata,bıraz nane,ıkı dıs sarmısak.(Aksam yemıyorum artık ,oncelerı uc ogun tuketıyordum.(5 ay kadar 3 ogun tukettım.)).....Yemekten once :................Aslında toktum ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım,ınanın annem yemek ye demeseydı daha gec aklıma gelırdı belkı yemek yemek. (Anneler haklıdır )

Eklentiler

• $cts%20ogle%20yemeg%C4%B1.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 42
Ben zararlı bır yıyecek goremedım lıstenızde,bazen boyle gunlerı olabılıyor ınsanın ,moralınızı yuksek tutun zaten aksam 8 den sonra hıcbırsey yememe(sut ,ayran ıcılebılır)kuralına uyunca,ve kahvaltıyI zengın yapınca hersey duzene gırıyor,bıraz sabır ,duzelıyor zamanla.Kendınıze ıyı bakın.

hiç çok değil canım menün, gün geçtikce o kadar yiyemeyeceksin zaten
ama yemekte doyuyoruz ki sonra başka şeyler yemeyelim.
kilon kaç bu arada

leslieyle 2 mil yürüdüm geldim.hazır benim minnoş uyurken bir de tabloya el atayayım :126:

Aslında benim kilodan olacak kadar değil ondan eminim.
Başka nedenlerden oluşuyor da ben acaba sağlıklı beslenince bunu da engeller mi diye düşündüm.
:26:

merhaba kızlarrrrrrrrr
arkadaşım aradı sana kahveye gelecem dedi buyur gel dedim.

şekersiz türk kahvesini ilk defa denedimm ama içemedimmm çok acıydı yahuuuuuuuu

bi daha içmemmm

Aslında bir süre içsen alışırsın biliyor musun ?
Ben de ilk şekersiz içtiğimde öyle gelmişti, şimdi şekerli içemiyorum.

ödemdir büyük ihtimal ama öyle de olsa tartıda o 1 kg eksiyi görmekk büyük mutlulukkk

Aslında benim için ödem olması daha güzel.
Çünkü bu 1 hafta içinde aldığım kiloydu.
Ben nasıl bir haftada o kadar kilo aldım diyordum ama 1 günde gidiyorsa ödemmiş onlar dedim sevindim.

ne kadar oldu başlayalııı[/QUOTE]

merhaba arkadaşım sanırım nezaman başladığımı sormuşsun:44:hemen cevap vereyim geçen hafta bu 2.haftam

hiç çok değil canım menün, gün geçtikce o kadar yiyemeyeceksin zaten
ama yemekte doyuyoruz ki sonra başka şeyler yemeyelim.
kilon kaç bu arada

86 kiloyum 30 yasındayım
ama işte ben yaşamak için yiyenler değilim yemek için yaşayanlardanım
mutsuzken canım sıkkınken hep yerm acıkmasamda ne zor ya yiyip zayıf kalsak ne güzel olur du..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…