Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Derslerim başlayınca ne yapacağım bakalım sabahtan dersim olan günlerde.
Sabah erken kalkıp kahvaltı mümkün değil.
Olmazsa ceviz badem yanında da kepekli ekmekle tost yaparım.
Çok alakasız olacak karatayla ama başka bir fikri olan var mı ?
Yumurta falan mümkün değil.

yumurtayı akşamdan haşlasan olmaz mı? :44::44:

yada cevizli, zeytinli, kuru meyveli bir paket hazırla kendine yanında götür.:44::44:

teşekkür ederimm..sizin ki nasıl gidiyorr:KK1:

ben de geçen cuma başladım, tamamen uyuyorum diyete, hayatımda hiç diyet yapmadım, aç kalmadığım için sorun yaşamıyorum. Şimdilik 1 kilo verdim 1 hafta için gayet iyi bence, daha verilecek çok kilo var ama :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yumurtayı akşamdan haşlasan olmaz mı? :44::44:

yada cevizli, zeytinli, kuru meyveli bir paket hazırla kendine yanında götür.:44::44:

Hmm ..
Eğer tadı değişmezse aslında akşamdan hazırlayabilirim bu çok mantıklı geldi.
Yanıma alacaklarım problem değil, öğlen veya akşam yerim de sabaha takılmıştım.
Her zaman olmasa da akşamdan hazırlamak mantıklı olabilir.
Hemen yerim.
Teşekkür ederim fik
ir için ..

ben de geçen cuma başladım, tamamen uyuyorum diyete, hayatımda hiç diyet yapmadım, aç kalmadığım için sorun yaşamıyorum. Şimdilik 1 kilo verdim 1 hafta için gayet iyi bence, daha verilecek çok kilo var ama :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet gercekten de hemen farkediyor sanırım ödemlerimizi atıyoruz ve ekmeğin verdiği ağırlığıı ben de de farketti 1 kg ama yağdan olduğunu zannetmiyorum bakalım hedef 13 kg..hepimize kolay gelsin..:KK1::KK1::KK1:

Bıldırım:Gul63
Bugun
Kalkınca:Su,omega3
1.öğün: Kahvaltım :Su,omega3 balık yagı takvıye(bunu kullanmaya bes ay sonra basladım ben" Butce yapayım yapayım dedımdı kendı kendıme",keske daha once baslasaymısım depresyonuma ıyı geldı(kılo verme hızım ılk aydan berı ayda dort kılo), 2yumuta,bır avuc peynır,bır cay bardagını dolduracak kadar cevız,onbes tane zeytın ,5 cerı domates ,2 bıber,3 tane kahverengı kuru kaysı,bır bardak ot cayı(artık normal cayı yemeklerden 1,5 saat sonra ıcıyorum demır eksıklıgıne sebep oluyurmus :63:,hakkaten ben de halsızlık yapıyordu(ben de mıdem dolu ondan sanıyordum ya:66),bır cay kasıgı keten tohumu.

2. Öğün(Ogle):1 bardak ayran,bır cay kasıgı keten tohumu, az etlı taze fasulye(8-18 gram arası karbonhıdrat ıcerıyor),yesıl salata.(Aksam yemıyorum artık ,oncelerı uc ogun tuketıyordum.(5 ay kadar 3 ogun tukettım.)),ıkı cevız(8 gram a yakın karbonhıdrat ve 4gr lıf ıcerıyor,omega3 dolu.),bıraz sıyah cekırdeklı kuru uzum.(Dogal antıoksıdan,yaklasık 1,4 gram karbonhıdrat ıcerıyor)
Yemekten oncekı ruh halım:aslında hıc ac degıldım dıyebılırım.
Yemekten sonrakı ruh halım: aksam yemegı yemeyecegım ıcın mutluyum.
Sıvı:Tonla su,2 fıncan Turk kahvesı

Spor: 2 saat ev ısı ,bugun cok mesguldum o da bır cesıt zıhın sporu :KK66:

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum.

Bildirim: 30/09/2011
Rumuz: rose1968
Başlangıç tarihi:14/08/2011
Başlangıç kg: 83.2
Geçen hafta: 81.9
Bu hafta: 82.3
Fark: +1.3
Toplam fark:
Beden:44
Spor: Haftada 4-5 kez yarım veya 1 saat yürüyüş, yarım veya 1 saat saat masa tenisi
Boy: 1.63cm.
Hedef: 55 kg

Sabırrr......

Menümü yazayım ben ..

1. Öğün :

- Kıymalı yumurta
- 4-5 ceviz
- 10 badem

2. Öğün :

- 1 elma
- 8-9 fıstık

3. Öğün :

- 1 kase mercimek çorbası
- Yoğurtlu kabak salatası

Sıvı :

- 1.5 litre civarı su
- Bitki çayı

Spor:

- 1 saat yürüyüş.

merhaba kızlarrr

menümm

1. öğün : 2 haşlanmış yumurtadan salata, peynir, ceviz-fındık-kayısı, domates,salatalık, yeşil çay

2. öğün : yeşil fasulye, yoğurt

sıvı: 2lt

o bıdığı azcık mıncırır...
sana da kolaylıklar dilerimm.....:KK16::KK16:
mıncırdımmmm büyük biğr keyifle :KK1:
1.7 keske 2.7 olsaa oooo :KK9: hepbirlikte gitsin insallah:
a a ne kadar manyağım,1.7 yerine 2.7 mi demişim :KK9:
merhabalar ben bıldırım yaptım ama ozel msj gonderemeıyorum kacıncı sayfada oldugunu soylesem ordan bakabılırmısınız
yada soyle yazayım
bıldırım yazz
bıldırım tarıh 30/09/2011
baslama tarıh 05/09/2011
baslangıc kılo 74.4
gecen hafta 72.3
bu hafta 71.3
fark -1000 gr
toplam fark 3.1
yuzde 1.38
tatlım sen ö.m. atamazsın henüz.senin bildirimini ben almıştım zaten,notlarıma eklemiştim :KK34:
bugun hıc formumda degılım gecen sefer uyguladıgımda aynı seylerı yasayıp pes etmıstım 1 ayım dolmak uzere 5 gun kaldı 3.1 gram vermıs durumdayım 3 haftadır 1 yada 2 kacamaka yapmısımdır ama buna ragmen 6 kılo vermıs olmayı ısterdım bılıyorum saglıklı olanı bu dıceksınız ama o kadar cok yıyecegı reddettımkı karsılıgı bıraz daha olmalımıydı acaba dıyorum dun aksamdan berıde beynımde sureklı cıkolata dusuncesı var ne olacak nasıl olacak bılmıyorum o kadar ıyyıdım kı oysakı
canım benim bu gayrete nasıl daynacak kilolar elbet gidecekler.bazen yavaş,bazen hızlı ama illa ki gidecek.ben de aynen sizler gibi nelere hayır diyorum bir bilsen.ya hayattaki tek yeğenimin,canımın mevlüdünde pidesinde yiyemedim,şerbetinden içemedim,lokumundan yiyemedim.kaynım geçen gün karşımda 1 kalıp çikolata yedi,hem de fıstıklı.dedim b u kez kesin bir yerim şişecek ama yine de yemedim.yemyeceğiz!azmimizi,motivasyonumuzu yüksek tutacağız,birbirimizden kuvvet alacağız ve bu kiloları hayatımızdan def edeceğiz :KK70::KK71::KK16:
TESEKKUR EDERIM bı sasrsıldım ufakda bı hata yaptım ama kendımce telafı ettım hatayı sımdı suyumu aldım ısımın basına gectım kaldıgım yerden devam bu hafta duzenlı yuruyus eklemeye karar verdım bırde bıraz porsıyonlarımı kucultucem sanırrım serbest dıye fazla abarttım porsıyon kısmını bırde b dıyetle yapabılecegım met hızlandırıcı bırseyler arstırıcam kadınlar klubundde boyle bı topık var sanırım elma sırkesı bal la dıyet yapmadan kılo verenler belkı onu ıllave ederım
elımde saf bal var yanı seker yemeyen balıkların yaptıgı baldan bundan yarım cay kasıgı alsam tolere ederım sarnırım
canım direkt ballı elma sirkesi satılıyor.zannedersem içindeki balın glisemik indeksi ayarlıdır.ama yine balıkların yaptığı başka olur tabi,ne de olsa balık yapıyor,o yosun senin,o yosun benim,gez Allah gez,bütün gün okyanusun altında,kolay deil tabi :KK60::KK60::KK60:

ben yürüyüş olarak leslie yapıyorum tavsiye ederim,çok eğlenceli
Derslerim başlayınca ne yapacağım bakalım sabahtan dersim olan günlerde.
Sabah erken kalkıp kahvaltı mümkün değil.
Olmazsa ceviz badem yanında da kepekli ekmekle tost yaparım.
Çok alakasız olacak karatayla ama başka bir fikri olan var mı ?
Yumurta falan mümkün değil.

canım yumurtanı akşamdan haşla,koy buzdolabına sabah ye.hatta akşaman domates-salatalık vs.. hazırlayabilirsin.tüm kahvaltını akşamdan hazırla.sabah kalkıp hemen ye :KK34:

canım yumurtanı akşamdan haşla,koy buzdolabına sabah ye.hatta akşaman domates-salatalık vs.. hazırlayabilirsin.tüm kahvaltını akşamdan hazırla.sabah kalkıp hemen ye :KK34:

Çok mantıklı ya, hem derslerde de acıkmam.
Haşlamadan sıkılana kadar bu şekilde yapayım bence de.
Teşekkür ederimm ..:KK16:

23-30 EYLÜL ARASI 3. ETAP LİSTESİ

1.)SAPHIRA %1.73 :KK19::KK19::KK19:
2.)yazz %1.38 :KK19::KK19:
3.)famir %1.29 :KK19:
4.)leylak84 %1.19 :KK16:
5.)gul63 %1.06 :KK16:
6.)tylholl % 0.83 :KK16:
7.)idealist33 %0.69 :KK16:
8.)mattika % 0.68:KK16:
9.)loxandra % -0.38
10.)eski_bir_masal % -2.62

LİSTE ADAYLARIMIZ
1.)guleysa % 2.23
2.)pindistan % 1.36
3.)profit % 0.89
4.)ceylin1907 % 0.71

sizleri de tebrik ederim çok güzel kilo vermişsiniz :KK19::KK66::KK71:

arkadaşlarım herkesi tebrik ederim :KK71: şimdilik bu kadar liste yaptım.en azından sıralama merakınız gitsin.ö.m. kutum yetmez diye,gelen tüm ö.m. ları sildiğim için kopyala yapıştır yapamıyorum bildirimlerinizi.ancak teker teker yazmam gerekiyor.pc ye başka bir yere de kopyalamadım salak gibi.onu da sonra halledelim.

bidirimlerinizi tek tek buraya yazmayayım artık,direkt tabloya eklerim.güncelenmiş tablomuzdan hepsini inceleyebiliriz o zaman :KK34::KK16:

Ellerine sağlık SAPHIRA'cım ( artık doğru yazıyorum bak . :KK1: )
Utanç kaynağı olarak ben varım bir, kilo veren herkesi çok tebrik ediyorum.:KK71:

yazılarına yorumlarına alışıncaa yokluğun hemen farkediliyoduu:KK34::KK34::KK34: sen nasılsın ?

iyiyim ben de çok şükür:KK66::KK66::KK66:

bu hafta kilo veremicem diye üzülüyordum kii 500 gr gitmişşş çok sevindimmmm:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

Artık hep buralardayım, derslerden fırsat buldukça ..
Ne güzel oluyor değil mi veremeyeceğim diye beklerken kilo verince ..
:nazar::nazar:
Umarım daha çok güzel kilolar gidecek.
Valla ben şiştim şu 4-5 günde, bir de üstümde halsizlik ama iyiyim yine de.
Pozitifim en azından. :KK1:

X