Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım 5 kilo gitmiş olsaydı belki de kaslarından gidecekti o 2 kilo.hem herkesin kilo verme hızı bir değil,ayrıca yasa da baglı,ben 10 sene once cok daha rahat kilo verırdım,zaman gectıkce yavaslıyor metabolizma ve kilo verme hızımız düşüyor.benim tam 1 ay oldu hiç kaçamak yapmamıstım bu hafta sadece 1 ogunde yaptım ve sonuc ,2 gun geçti hala +300 gr dayım.bence emeklerini boşa harcama,çok üzülüyor insan sonradan.canın cok ıstedıyse küçük bir parca bitter çikolata yanındada 1 avuc cevız yersen,hem nefsını törpülemiş,hem de ınsülini fırlatmamıs olursun:KK70::KK70:

TESEKKUR EDERIM bı sasrsıldım ufakda bı hata yaptım ama kendımce telafı ettım hatayı sımdı suyumu aldım ısımın basına gectım kaldıgım yerden devam bu hafta duzenlı yuruyus eklemeye karar verdım bırde bıraz porsıyonlarımı kucultucem sanırrım serbest dıye fazla abarttım porsıyon kısmını bırde b dıyetle yapabılecegım met hızlandırıcı bırseyler arstırıcam kadınlar klubundde boyle bı topık var sanırım elma sırkesı bal la dıyet yapmadan kılo verenler belkı onu ıllave ederım
elımde saf bal var yanı seker yemeyen balıkların yaptıgı baldan bundan yarım cay kasıgı alsam tolere ederım sarnırım

Ya cok ozendıgım bır durum bu,zaten zamanla bellı olur sanırım ,kırmızı kılcal damarlar kayboldu,varıslerım sustu bayaga umıtlendım,gızlı sekerden suphe edıyordum,o suphelerım gıttı,konantrasyon sorunu yasıyordum donem donem,bazen ınanılmaz uzun seylerı ezberleyen ben bazen 2 -3 okumada anlıyordum,benımkı resmen tedavıye donustu bu dıyetle,daha ıyı hjıssetmek cok guzel bırsey,bazen daha ıyısını bılmıyorsak talep de edemıyoruz,seker hayatımdan cıkalı dıslerım de sustu ya saatlerce bakım yapmak ısterdım oncelerı,bır ara cubukla ıceyım derdım su sekerlılerı ama nafıle,sımdı mutluyum kuru meyvelerle,belırlı bır kılonun ustundeysenız kuRallardan gram sapmak bıle ısı zorlastırıyor,artık kahvelerı bıle sekerlı ıcmıyorum,pısıren arkadasa yardım edıyorum mısafırsem,alerjık durumlarım vardı oncelerı seker astıma bıle sebep oluyor,alıstırdım kendımı temız gıyınmeye ,bu da zıhıne ben ozelım sınyalı gonderıyor,ellerım ayaklarım yanardı kıs gunu soguk sudaydım hep,Enaz 63 kılo olmustum hatırladıgım kadarıyla 40 beden ust,42 beden pantolon gıyerdım.Ama hıc boyle bır dıyet yapmadım hayatımda bayaga umıtlendım bakalım kısmet :KK66: Bence bu tedavı zaten dıyet degıl,ıkı yılda tum hucreler yenılenıyormus,bır de vucuda yapamadıgı omega3 ıle beslersek tum ılaclar rafa kalkar bence. Kolay gelsın hepımıze. :KK71:

başlarda giden kilolar ödem vs oluyor zatenn..
demek ki vücudunda fazla ödem yokmuşş...
3 kilo çok iyi bir rakamm..
birden gitmesi bekleyip motivasyonunuzu düşürmeyin..
giden kiloları gördükçe iyi ki sabretmişim iyi ki pes etmemişim diyeceksiniz..
mağazada kıyafetlerin üzerinize yakıştığını görmek,herkesin ne kadar güzel olmuşsun,gençleşmişsin,yüzün canlanmışşş sözleri o yiyeceklerden daha mutl edecek..
kilolu geçen yıllarınıza üzüleceksinizz..

ve dönem dönem tartıda fazla çıktığınız zamnalarda olacakk,şimdiden pes edersenizz, fazal açıktığınızda ne olacak...
herşeye hazırlıklı olunnn ve devam edinnnn..
hep beraber başaralımmmmm:13::13:

sızede tesekkur ederımdolabımda hıc gıymedıgım ama zayıflıcam dıye aldıgım bı dolu kıyafet var ,36 beden pantolon bıle var henuz 42 bedenu bıle denemeye korkuyorum bıraz daha ınceldıgımı hıssetmem lazım dedıgınız gıbı fazla odem yoktukı sanırım bende ole bı kuculme olmadı henuz eskıden yaptıgı klasık dıyetlerde anında gobegım ınerdı bunda her yerım orantılı gıdıyo sanırım bellı bı yerım ozellıkle azalma yok ama gecen parmaklarım ıncelmıs gıbı geldı bı gun nıkah yuzugumu takabılcek kadar ıncelır umarım

TESEKKUR EDERIM bı sasrsıldım ufakda bı hata yaptım ama kendımce telafı ettım hatayı sımdı suyumu aldım ısımın basına gectım kaldıgım yerden devam bu hafta duzenlı yuruyus eklemeye karar verdım bırde bıraz porsıyonlarımı kucultucem sanırrım serbest dıye fazla abarttım porsıyon kısmını bırde b dıyetle yapabılecegım met hızlandırıcı bırseyler arstırıcam kadınlar klubundde boyle bı topık var sanırım elma sırkesı bal la dıyet yapmadan kılo verenler belkı onu ıllave ederım
elımde saf bal var yanı seker yemeyen balıkların yaptıgı baldan bundan yarım cay kasıgı alsam tolere ederım sarnırım

Şeker yemeyen balıkların balımı? o nasıl şey öyle :KK62:

SELAM ARKADAŞLAR..hepinizi tebrik ediyorum çok çok güzel kilolar vermişsiniz..
BEN de 5 gün bu diyetiçok güzel uygulayıp oldukça iyi gidiyordum ama gene her zamanki gibi pes ettim nefsime uydum ve 4 gün çok kötü beslendim ve birazını gerialdım...ama yeni bir başlangıç yaptım bu sabah..ve spora da başlıyorum...
su anda kendime taze fasulye haşlıyorum..soğanla birlikte zeytinyagında kavurup yoğurtla yiycem...bundan sonra burdayım..haftaya aday olarak listeye giricem inşaallah:KK66::KK66::KK66:

En Büyük KKEVET ZAFER BİZİM FAMİRCİM,BEN DE AKŞAM ONCA ISRARA RAĞMEN ARKADAŞIMDA SADECE YARIM İNCE BİR DİLİM KEK:kk77: VE BİR ISIRIK ELMALI KURABİYE:78:YEDİM..

MOREFLA 2,5 KG.VERDİM :nazar::nazar::nazar:

PEPETİ VE DİĞER TÜM ARKADAŞLAR TEBRİKLERRR :KK71:
BENDE YEDİM SARMA 5 ADET AMA ÇOK GÜZELDİ:KK62:ŞİMDİ PİŞMANIM:KK47:
ÖĞLEN MELEMEN YOGURT VE 5 ADET SARMA 4 CEVİZ YEDM BAKALIM ACIKICAM MI :KK45:

SİZEDE KOLAY GELSİN KIZLAR En Büyük KK

kızlar bu diyetten memnun musunuz bende denesem mi ?
ekmeği nasıl hayyatımdan çıkarıcam ben ekmeği çok severim şekeri pek sevmem çikolata dışında tabi:KK66:)
bu arada ziyaretçiniz bi hayli fazla :))

kızlar bu diyetten memnun musunuz bende denesem mi ?
ekmeği nasıl hayyatımdan çıkarıcam ben ekmeği çok severim şekeri pek sevmem çikolata dışında tabi:KK66:)
bu arada ziyaretçiniz bi hayli fazla :))

ben de ekmeği çok severim ama başladığım günden beri aklıma bile gelmiyor :KK66::KK66::KK66:

Derslerim başlayınca ne yapacağım bakalım sabahtan dersim olan günlerde.
Sabah erken kalkıp kahvaltı mümkün değil.
Olmazsa ceviz badem yanında da kepekli ekmekle tost yaparım.
Çok alakasız olacak karatayla ama başka bir fikri olan var mı ?
Yumurta falan mümkün değil.

arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum..ben de yorumları okuyup başladım ve 4 gün olduu..ee her gün okuyorum neden üye olmayayım dedim ve geldimm..:KK56:

ekmek ve tatlı yemiyorum bol bol da su içiyorum ufak kaçamaklar oldu elbet ama bu bile ilerleme bence birden de kesilmez kiii:KK1:

ekmek ve tatlı yemiyorum bol bol da su içiyorum ufak kaçamaklar oldu elbet ama bu bile ilerleme bence birden de kesilmez kiii:KK1:
hadi bakalım hayrlısı bnde 8 den sonra bişey yememeye dikkat ediyrm:KK47:kaç kilosun ki off benim çok vermem laızm 20 25 30:KK43:napıcm ı biliom ne kadar sürede vericemide uyusak zayıf kalsak ddemi ne güzel olurdu:KK51:

hadi bakalım hayrlısı bnde 8 den sonra bişey yememeye dikkat ediyrm:KK47:kaç kilosun ki off benim çok vermem laızm 20 25 30:KK43:napıcm ı biliom ne kadar sürede vericemide uyusak zayıf kalsak ddemi ne güzel olurdu:KK51:

80 kg...benim de vermem gereken 13 kg var..ekmek yememek hafifletti ama beni..daha önce de diyetisyene gittim ama listeye uyamadım ...öğlen çorba yemek salata yoğurt yemek zor geldi bıraktım..ama bu tam bana göre..tatlı yememek beni üzüyor ama ne yapalım dayanacağız bir kaç ayy...ben de 8 den sonra yememeye gayret ediyorum..acıkınca da su içiyorum..:44:umarım işe yarar..budada ki yorumları okudukça da bırakacağımı zannetmiyorummEn Büyük KK

Derslerim başlayınca ne yapacağım bakalım sabahtan dersim olan günlerde.
Sabah erken kalkıp kahvaltı mümkün değil.
Olmazsa ceviz badem yanında da kepekli ekmekle tost yaparım.
Çok alakasız olacak karatayla ama başka bir fikri olan var mı ?
Yumurta falan mümkün değil.

akşamdan haşlasan yumurtayı olmaz mı?

olmazsa akşamdan zeytinli, cevizli, fındıklı, kuru meyveli bir karışım hazırla bari:44::44::44:

X