Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben bişey sormak istiyorum akşam 7 8 den sonra bişey yenmiyor diyor diyette fakat bazı arkadaşlar ayran veya süt içilebilir diyor.sonuç olarak 8 den sonra ayran yada süt yada ceviz yiyebilir miyiz kızlar

gun içinde öğün aralarında ve akşam 8 den sonra acıkırsanız ayran süt içilebilir.ancAK 1 lokma da olsa yıyecek yenmeyecek(cevız dahil)

gun içinde öğün aralarında ve akşam 8 den sonra acıkırsanız ayran süt içilebilir.ancAK 1 lokma da olsa yıyecek yenmeyecek(cevız dahil)

teşk.ya ama ama cevizde besin sütde ayranda besin ne farkı var acaba .süt kilo aldırmaz mı yada hiç mi bişi içmesek off kafam cok karıştı :84:

sabah
2 yumurta tereyağlı(1 çay kaşığı)
2 zeytin
1 çay bardağı fındık-fıstık-ceviz-badem
1 üçgen peynir

ara
yarım dlm ekmek büyüklüğünde ev yufkası:18:

öğle
1 tabak zeytinyağlı kabak yemeği
1 kase yoğurt
10-15 adet dutkurusu:18:

ara
incecik dlm şeftali
1 yuvarlak dlm muzz:18:

benimmm arkadaşş karatayımı karatylıktan çıkardı bugünnn
ara öğünlüü menümmm böle oldu işte

amaninn bol yumurtalı bir menüü..
bakalım sabah canın yumurta yemek isteyecek mii
afiyet olsun baaağğğlımmmmmmmm

Çok da fazla bir şey yok bence hiç bozma moralini.
Azıcık yufka azıcık meyve.
Karatay hala karatay durumunda..

teşk.ya ama ama cevizde besin sütde ayranda besin ne farkı var acaba .süt kilo aldırmaz mı yada hiç mi bişi içmesek off kafam cok karıştı :84:

siz bu diyetin özünü anlamamışsınız sanırım, kitabı alıp okumanızda yarar var bence, bu sorularınızın cevabı kitapta var. Leptin hormonu 4-5 saatlik açlık sonrası çalışmaya başlıyor ve leptin hormonunun çalışabilmesi için belirli bir düzenin korunması gerek, insülinin kanda belirli bir düzeye gelmesi gerek ve ağzımıza attığımız lokmayı çiğnemeye başladığımız an insülin salgılanmaya başlıyor, insülin ve leptin direncinin kırılması için öğünleri saatinde yemeli ve arada hiçbişey yememelisin

Çok da fazla bir şey yok bence hiç bozma moralini.
Azıcık yufka azıcık meyve.
Karatay hala karatay durumunda..

aralarda yemiş olmam kötüü oldu işteee...
off neredeyse ağzıma tıkıştıracakk okadar ısrar ediyor ki
sonraki günler daha net duruş sergilemem lazımmm
sağol canımmm

teşk.kitabı okusam bu kadar anlamazdım çok saolpeki bişi daha sorabilir miyim yeşil merceimek yedim öğlende ben mesala ama tabağa ne kadar kaç kepçe koymak gerkiyr sekiz kaşıktan fazla yedim .bide 8 kaşık yoğurt yedm fazlamı sizce:97:

hiç öyle bir ölçü görmedim ben kitapta, doyuncaya kadar yemek öneriliyor, zaten diyeti verilen şekilde uygularsan çok fazla yeme ihtiyacı duymuyorsun.

Bıldırım:Gul63
Bugun
Kalkınca:Su,omega3
1.öğün: Kahvaltım :Su,omega3 takvıye, 2yumuta,bır avuc peynır,bır cay bardagını dolduracak kadar fıstık,ıkı cevız,onbes tane zeytın ,domates ,bır bıber,bıraz sıyah cekırdeklı kuru uzum,bır kahverengı kuru kaysı,bır hurma,bır bardak ot cayı(artık normal cayı yemeklerden 1,5 saat sonra ıcıyorum demır eksıklıgıne sebep oluyurmus ),bır cay kasıgı keten tohumu.

2. Öğün(Ogle):1 bardak ayran,bır cay kasıgı keten tohumu,bır porsıyon patlıcanlı-domateslı az etlı sebze yemegı(yogurt sarımsak soslu),yesıl salata.(Aksam yemıyorum artık ,oncelerı uc ogun tuketıyordum.(5 ay kadar 3 ogun))
Yemekten oncekı ruh halım:aslında hıc ac degıldım dıyebılırım.
Yemekten sonrakı ruh halım: aksam yemegı yemeyecegım ıcın mutluyum.
Ara: 2cevız,bıraz sıyah cekırdeklı kuru uzum. Sıvı:Tonla su,2 fıncan Turk kahvesı ,cay,famır ın tarcınlı sutlu Turk kahvesı(cok guzeldı ya )

Spor: 2 saat ev ısı ,bugun cok mesguldum o da bır cesıt zıhın sporu

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum.

aralarda yemiş olmam kötüü oldu işteee...
off neredeyse ağzıma tıkıştıracakk okadar ısrar ediyor ki
sonraki günler daha net duruş sergilemem lazımmm
sağol canımmm

dün akşam da kvalidemde eltim bana aynısını yaptı nerdeyse tıkıştırıcaktı ağzıma ama neyseki verdiği 1 küçük dilim karpuz ve tırnak kadar bir bayram çikolatası parçasıydı.çikolatayı atınca ağzıma daha o anda tatlıyı unutmanın verdiği bir yadırgama hissettim damağımda.baydı resmen...
karpuz çok güzel geldi ama ne yalan söyliyim

canım bende seni seviyorum.karatay idolüm benim.ele ele 60 lı kilolara merhaba inşallah.gül ben 2 gündür feci acıkıyorum.ne yapcam ben yaa.
az önce kıymalı kabak yedim küçük bi tabak yanına yoğrt öncesinde de marul yedim ama hala açım aaaaçççç

1.öğün:2 haşlanmış yumurta,7 zeytin,2 salatalık,avuç içi kadar peynir,yeşil çay

2.öğün:1 tabak köfteli çorba,avuç içi kadar tavuk(fırında kızarmış),keten tohumlu yoğurt,1 çay bardağı tuzsuz ayçekirdeği,1 avuç yabanmersini

spor:50 dk leslie
sıvı:1,5 lt su,akşama 1 tane sade maden suyu

iyi akşamlar arkadaşlarrrr
bildirim menümmmmm

1. öğün : 2 yumurtadan soğanlı biberli ommlet, peynir, domates, çay, kayısı, ceviz fazla yiyemedimmm:26::26:

2. öğün : süt

3. öğün : yeşil fasulye, cacık

sıvı: 2lt olur

yinee okulda bir sürü ye ısrarıı. susamlı çubuk yiyor bir tane arkadaş 1 tanecikk yaa lütfennn diyorr yok sağol cnm istemiyor deedim kiii gerçekten hiç canım istemediii

sütümü ve suyumu içtimm ben dee güzelcee oohhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…