Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar C vitamini ve omega 3 takviyesi konusunda ne düşünüyorsunuz? hangi ürünleri kullanıyorsunuz.

Kızlar Karatay Dıyetı ıle dogru tuslara basılarak vucut zayıflatılabılır..........Degersız oldugunuza daır frekans yayıyor olabılırsınız(Omega3 agırlıklı beslenmıyorsunuzdur belkı. ) :.....Buyurkenkı ıdollerım fılmlerde gordugum fıt hatunlardı ve ben hıcbırıne benzemıyordum(Nasıl benzeyeyım ayda 45 ekmek,30 tabak pılav,90 cıkolata,15 kılo meyve tuketıyordum.:KK66:), Karatay Dıyetıyle tanısana kadar bu durumum boyle devam ettı......::::::::Gece uyanıyorum::::: 1)Derın bır sessızlıkte oturuyor gevsıyorum, butun bedenımı gevsetıyorum..2)Sakınlesıyorum gozlerım kapalı derın bır sessızlıkte oturuyorum.3)Zıhnım omzum kafam gevsıyor rahatlıyorum huzurlu oluyorum. 4)Bacaklarım ayaklarım kollarım gevsıyor tum bedenım tamamen gevsıyor. 5)Tum bedenım tamamen gevsıyor. 6)Nefes alısverıslerımı sakınlestırıyorum. 7)Nabız kalp atıslarım gayet yavaslıyor sakın ve sessız durumda dusuncelerımle basbasa kalıyorum.:::::::Ben her duydugunu hafızlayabılen,fondoten kullanmayan ve formda bır beden ıstıyorum:::::::::::ve su dusunceler aklıma gelıyor ve onaylıyorum kendımce::::KK66:" ...1)Karatay Dıyetı ıle degısımdeyım...:KK16: 2)Omega3 agırlıklı beslenmeyı sevıyorum. :KK16: 3)Omega3 agırlıklı beslenmek ıyı duygular verıyor. :KK16: 4)Bu dıyetle aldıgım enerjımı sevgıyle dıyaloglarıma ve kendıme aktarıyorum. :KK16: 5)26 kılo verdım artık hareketlıyım ve hareketlı olmayı sevıyorum bana guven verıyor.:KK16: 6) Nefesımı sevıyorum yasamayı sevıyorum. 7)Gulumsemeyı sevıyorum. 8)Saglıklıyım. 9)Huzurluyum. 10) Mutlu ve neselıyım.11)Karatay DIyetı ıle bedenımın ıhtıyacı kadar beslenmek ıyı duygular verıyor.:KK16: 12)Sevıyor ve sevılıyorum,gorenler soruyor "Nasıl verdın?" dıye. :KK16: 13)Dansta huzur buluyorum sık sık dans edıyorum. :KK16: 14)Durumumu dusunmek ıyı gelıyor. :KK16: 15)Enerjım artıyor. 16)26 kılo verdım artık egzersız yapmak nese ve huzur verıyor. 17)Artık yurudugumde gelısıyorum,degısıyorum ve huzur buluyorum. :KK16: 18)ıdeal bır beden umudum var artık :KK16: 17)Dengelerım normale donuyor 18)Dogal dengelerımı ayarladım 19)Karatay Dıyetıyle metabolızmam saglıklı bır sekılde calısıyor. :KK16: 20)Bedenımdekı stoklama deneyımımı artık sevgıyle gonderıyorum,ınsulın dırencım kırıldı kırılıyor,aksam sekızden sonra yemıyorum hıcbırsey,ayran ya da sut ıcıyorum. 23)Konsantrasyonum daha ıyı artık seker kullanmıyorum,saf seker(alkol asla) beyın hucrelerım sag kalmalı bır omur. 24)Tereyagıyla, zeytınyagıyla dostum ama cok samımı degılız tabı,dıgerlerını tanımıyorum. :KK16: 25) Beslenme alıskanlıklarımı etkılıyorum degıstırıyorum kararlıyım ve basarılıyım. :KK16: 26)Sabah ne yıyecegımı dusunuyor geceden hazırlıyorum.Ertesı sabah tatıldeymıs gıbı kahvaltı yapıyorum. :KK16: 27)Dusunuyorum nese doluyorum. 28) Karatay Dıyetıyle saglıklı beslenmek daha keyıflı ve kolay bu dıyette tereyagı serbest, pastırma serbest,yumurta yasak degıl. :KK16: 29)Ac olan beynımdı artık sorguluyorum,canım tatlı ısterse kahverengı kuru kaysı onerıyorum. :KK16: 30)Lokmalarımı yavas yavas lezzetın farkındalıgını vucuduma sındırerek beslıyorum. :KK16: 31)26 kılo verdım,ayda dort kılo verıyorum,egzersıze,dansa evet ,yasama evet dıyorum. :KK16: 32)Ne yedıgımı dusunuyorum oyleyse varım. :KK16: 33)0mega3 ruh saglıgıma ıyı geldı,kendımı sevıyorum. :KK16: 34)Hayatı sevıyorum bedenımı sevıyorum ınsanları sevıyorum. :KK16: 35)Yenı dusuncelerım yenı bedenımı olusturuyor. :KK16: 36) Hareket ettıkce enerjım artıyor. :KK16: 37)ınsanoglu sevgıyle beslenır umutla yasar bu gucu bılıyor bedenıme dılıyorum. 37)Kendımı sevıyorum,ınsanları sevıyorum ınsanlar da benı sevıyor."Sahı nasıl verdın kıloları ?"dıyorlar. :KK66: 38)Karatay Dıyetı ıle dengelı beslenıyorum ve saglıklı bır yasam suruyorum. :KK16: 39)Yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor. :KK16: 40)1000kalorının altına ınmıyorum yıyeceklerım bana sıfa ve ıdeal bır beden verıyor...41)Hepınızı sevıyorum :KK71: ama kendımı de sevıyorum bedenım ve zıhnım sevgı dolu. :KK71: :KK71: "dıyorum kendıme gecenın sessızlıgınde kahvaltı tepsımızı hazırlayıp uyuyorum.

arkadaşlar C vitamini ve omega 3 takviyesi konusunda ne düşünüyorsunuz? hangi ürünleri kullanıyorsunuz.

Ben ilk başta canım ne gerek var yiyoruz işte ceviz,balık;dışardan almaya ne gerek var ki diye düşünüyordum omega 3 için.Ama diyete başladıktan sonra 10. günde falan ben kendimi kötü hissetmeye başladım hani regl öncesi sıkıntılı olurya insan öyle oluyordum,sürekli ağlama isteği falan duyuyordum.Sonra alayım bari omega 3 dedim ve kullanmaya başladım.20 gündür kullanıyorum,diğer konuları bilemem ama o depresif ruh halinden çıktığımı söyleyebilirim.Ben c vitamini almıyorum henüz ama belki de almak gerek..

Hoşgeldin masalcım..Anne evinde olur azıcık,dert etme:)

Hoşbuldumm .. :KK16:
Sözde güzel başlamıştım ama annem yavaş yavaş ısrarı arttırınca aman dedim olmayacak böyle işkence.
Şurada kalacağım kaç gün yiyeyim bari.
Umarım kilo almamışımdır, tartılmaya cesaret bile edemiyorum.

İki gündür girip yazamadım arkadaşlar bu gün yazıyorum

sabah:
2 yumurta
peynir zeytin ve ceviz

öğlen: semizotu

akşam: dil balığı ve salata

Dün
Sabah:
Omlet peynirli domatesli

Öğlen semizotu

Akşam 1 Adet tavuk göğüs ve salata

Aradaçay içiyorum formçaylarından.
öğlen ve akşam yemeklerinde yoğurtta yemeni tavsiye ederim,çok tutuyor
ben anlatamamışım sana yani :63::KK59:

alınma canım ya,bugün sorun bende.bütün gece uyumadım o yüzden anlama yeteneğimi kaybettim.gözü açık uyuyorum bugün..:KK60:
gözün açık mı uyuyorsun.bu uyurken bile gözüm açık hee ona göre yani mi demek oluyor :KK60::KK60::KK60:
ben yedikleri mi söyliyeym de yanlış bişey varsa uyarın lütfen
sabah
haslanmıs yumurta 2 adt domates salatalık peynir (tuzluydu) şekersiz çay.
arada 2 ceviz 5 gün kurusu
öğlende yeşil mercimek yemeği iş yernde yedim ne kadar yağ vardr bilmiyrm bide yoğurt:KK49:
zeytin ekle canım ve ara öğün yapma.kahvaltıda kuru yemişi ekmek niyetine yiyoruz :KK34:
Kızlar ben geldim.
Nasılsınız ?
Şu 3-4 günde çok kötü şeyler yaptım.:18:

yeavrim nerelerde kaldın?bıraktın gittin bizi :95: yarın listeyi yapabilecek misin?kaçamakların ancak bu şekilde affolur :KK1:

Merhaba:KK64::KK64:

kahvaltına özellikle 10-12 tane zeytin eklemelisin, peynirin tuzluysa domates ve salataya ayrıca tuz ekleme, çayı limonlu olarak tüketsen iyi olur

teşk.limonlu güzel değil ama denicem ya bide sabahları elma sirkeli su bide sandolaz sakızı çiğiniyom hepsini yaparsam belki daha çabuk zayırlarım
::KK43::KK43:

Ben ilk başta canım ne gerek var yiyoruz işte ceviz,balık;dışardan almaya ne gerek var ki diye düşünüyordum omega 3 için.Ama diyete başladıktan sonra 10. günde falan ben kendimi kötü hissetmeye başladım hani regl öncesi sıkıntılı olurya insan öyle oluyordum,sürekli ağlama isteği falan duyuyordum.Sonra alayım bari omega 3 dedim ve kullanmaya başladım.20 gündür kullanıyorum,diğer konuları bilemem ama o depresif ruh halinden çıktığımı söyleyebilirim.Ben c vitamini almıyorum henüz ama belki de almak gerek..

yağ yakımınada etkisi varmış ama hangi ürünü kullanacağım, sen hangi ürünü kullanıyorsun, bakıyorum 30 dk dır bi şey anlamadım, EPA+DHEA içeriğine bakın diyo ama yazmıyo ki hiç bunlar :KK53:

öğlen ve akşam yemeklerinde yoğurtta yemeni tavsiye ederim,çok tutuyor
gözün açık mı uyuyorsun.bu uyurken bile gözüm açık hee ona göre yani mi demek oluyor :KK60::KK60::KK60:

zeytin ekle canım ve ara öğün yapma.kahvaltıda kuru yemişi ekmek niyetine yiyoruz :KK34:

yeavrim nerelerde kaldın?bıraktın gittin bizi :95: yarın listeyi yapabilecek misin?kaçamakların ancak bu şekilde affolur :KK1:

Ayy gezdim de geldim. :KK1:
Yarın yapabilirim, derslerim henüz başlamadı ama saati biraz geçe kalabilir.
Pazartesinden sonra da derslerim başlıyor. :KK5:

yağ yakımınada etkisi varmış ama hangi ürünü kullanacağım, sen hangi ürünü kullanıyorsun, bakıyorum 30 dk dır bi şey anlamadım, EPA+DHEA içeriğine bakın diyo ama yazmıyo ki hiç bunlar :KK53:

Yazıyor şişenin üzerinde.Benim aldığım yerde 3-4 marka vardı.Ben şu EPA oranı en yüksek olanını aldım.birde omega 6 olmasın içinde diyor ya.Carlson diye bir marka..

Yazıyor şişenin üzerinde.Benim aldığım yerde 3-4 marka vardı.Ben şu EPA oranı en yüksek olanını aldım.birde omega 6 olmasın içinde diyor ya.Carlson diye bir marka..

baktım şimdi senin söylediğinde ağır metal olmadığı falan da yazıyor, açıklama yazan bir bu var herhalde, EPA/DHA oranı da baya yüksek, ben de bunu alayım, tekrar teşekkürler :KK71:

Bende fazla giremiyorum foruma girdikçe yazayım yediklerimi.
Dün akşam yarım avuç fındık,badem,1 tabak zeytinyağlı kabak yemeği,1 tabak salata yedim.Akşam 6.00 da bitirmiştim yemeğimi ondan sonra hiçbirşey yemedim. Yeşilçay içtim.Alıştım sanırım acıkmıyorum artık.
Sabah omlet,zeytin ve ceviz yedim.
Öğlen arkadaşlarla kurumun yemek davetine gittik yarım kase mercimek çorbası ve et sote,salata yedim. Pliav,patates kızartma ve tulumba tatlısı vardı ama onları eledim yemedim. Akşamda yine zeytinyağlı hafif bir yemek veya yoğurtlu kabak yemeği düşünüyorum.
Bugün 4.günüm hiç tartılmadım pazartesi tartılıcam yada 10.gündemi tartılsam.10 günde bir tartılmak dahamı iyi olur acaba?Sürekli tartılınca kilo verdim veremedim derken motivasyonum bozulabilir.

ben bişey sormak istiyorum akşam 7 8 den sonra bişey yenmiyor diyor diyette fakat bazı arkadaşlar ayran veya süt içilebilir diyor.sonuç olarak 8 den sonra ayran yada süt yada ceviz yiyebilir miyiz kızlar:nazar:

bu saatten sonra birşey yemeyecım ıcın bugunku menumu yazıyorum:

sabah.
08:00
ıspanaklı yumurta
11 yesıl zeytın
domates
5 kuru kayısı
1 avuc cevız

16:00 1 brd ayran
1 şeftalı
3 kuru kayısı
ıspanaklı 2 yumurta
1 domates

yarın düzgun bir yemek pişireceğim inş.:97::97:

akşama yıne misafir var.yine bana cigerci kedisi gibi izlemek düşer:18::18::18::18:

X